jõuluhoroskoop

Nädala horoskoop 23. detsember – 29. detsember 2019

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Kahtlane tunne, mida sa ei oska seletada, teeb sind ettevaatlikumaks, kui tavaliselt. See üllatab sinu sõpru, kes on harjunud, et sa oled spontaansem. See tunne võib olla tingitud mõnest sarnasest olukorrast sinu minevikus või isegi lihtsalt vaistul. Pikaajaline ettevõtmine jõuab kriitilisse punkti. Uued takistused sinu teel tuletavad sulle meelde, et elus ei ole mitte ükski asi garanteeritud ning sa võid hakata uuesti kaaluma oma karjääri suunda.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sul on lõputu reserv energiat. Kui sinu teele satuvad raskused siis sa leiad viisi, et olla nendest üle. Sinu sõpradele avaldab muljet sinu entusiasm oma ambitsioonide realiseerimisel. Sinuni jõuavad ka vastavad auhinnad. Praegu ei ole kõige parem aeg pidutsemiseks, sõprade olemiseks või lihtsateks kohtumisteks, nii et ära plaani pidusid ega muid sündmuseid. Sind ümbritseb tõsine atmosfäär ning enamus inimesed tahavad lihtsalt teha oma tööd.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Perekonnaga seotud kohustused on rasked ning see ei võimalda sul väliste asjadega tegeleda. Sõbrad võivad sinus pettuda, aga eakam sugulane nõuab, et pere oleks sinu jaoks prioriteet. Et hoida rahu, pead neile praegu vastu tulema. Lisaraha teenimiseks leiad võimaluse, kui leiad oma loovale energiale väljundi. Rahaasjad on sinu jaoks praegu selged sest väljamineva ja sissetuleva raha suhe on tasakaalus.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Kõik mis saab valesti minna näiliselt läheb ka. Selle asemel, et otsida süüdlast oleks praktilisem keskenduda lahenduse leidmisele. Parim mis sa teha saad on võtta esimene samm, et parandada probleem, mis väga paljudele inimestele peavalu valmistab. Poolenisti kohustuslik sotsiaalne sündmus võib viia ootamatu pakkumiseni. Pead vastama kiirelt või kaotad võimaluse. Usalda oma intuitsiooni.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Uued kogemused on ägedad aga samas ei ole sul õrna aimugi, et mis üldse toimub, kes on need inimesed sinu elus ning mis saab edasi. See kõik hoiab sind aktiivsena ning otsimas uusi sõpru oskusi. Vestlused kodus ja tööl saavad olema tõsised. Võid leida ennast oma saladusi avaldamas inimestele, keda sa ei tunnegi. Võid samuti leida ennast küsimas väga sügavaid küsimusi kuna pealiskaudsus ei rahulda sind.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Momendi tuhinas tehtud otsused viivad sind kohtadesse, kuhu sul ei olnud plaani minna.
Võid kohtuda inimestega, keda sa kunagi näinud ei ole ning järsku võib sul vaja minna väga palju energiat, et saada hakkama lisa nõudmistega. Keegi, kes on sulle lähedane, tunneb ennast pisut hüljatuna. Näita huvi vastu nende tegemiste ja töö vastu. Sa ei pruugi eriti mõista, millest nad räägivad, aga nad on kindlasti tänulikud sinu huvi ees ja see parandab teie suhet.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sa vihkad ebaõiglust. Sulle tundub ebaaus, kui näed juba niigi liigseid vastutusi kandvat inimest, kes vaevu nendega toime tuleb, ja kellele antakse veel rohkem juurde. Kui võtad sõna ning sinu väljaütlus paneb inimesed hetkeks hoo maha võtma ja ümber mõtlema siis oled midagi muutnud. Kodused probleemid köidavad sinu tähelepanu, neid ei ole kerge lahendada. See võib tähendada, et töölt on vaja pisut aega ära võtta, et tegeleda perega.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sulle ei meeldi passiivne roll suhetes. Sa surud läbi oma tahtmist kuna tead, et kui teised lasevad sind juhtida, siis sulle ei meeldi see kindlasti. Pealegi – ka sinu ideed on väärtuslikud. Uued vastutused võivad tuua stressi ja pinget sinu ellu ja see võib mõjutada sinu tervist. Pea tihti pausi ning hoia kõht täis toitvate snäkkidega kui arvad, et tööpäevad venivad pikaks.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Mõned inimesed leiavad, et sa raiskad oma aega, võttes vabatahtlikult osa teatud projektist. Sulle see töö meeldib ning sinu ootus ei olnud kiire progressi saavutamine. Jää endale kindlaks isegi siis kui sinu perekond ja sõbrad ei mõista miks sa neid asju teed. Võib tunduda, et lähedane suhe või kokkulepe hoiab sind tagasi aga sa hoidud oma arvamuse välja ütlemisest. Sa ei taha teha midagi, mida sa hiljem kahetseksid ning mis võib selle koosluse viia enneaegse lõpuni.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Eelistad läheneda aktuaalsetele teemadele pragmaatiliselt. Sind hämmastab, kui naiivsed mõne inimese arvamused võivad olla. Keegi sihib liiga kõrgele ning sul ei ole võimalik öelda midagi, mis paneks neid oma ootuseid tagasi tõmbama. Ära unusta oma tervist. Ära jäta vahele rutiinseid hambaarsti visiite või muid meditsiinilisi kontrolle lihtsalt kuna sulle tundub, et neid pole vaja. Ole valmis mõned oma harjumused ära muutma peale meditsiinilist kontrolli.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Sul on vaja midagi, mis sinu rahutut hinge vaos hoiaks. Sinu jaoks oleks kõige parem suured sündmused ning tegevused, mis panevad sind elusalt tundma. Kui sa ei ole midagi põnevat plaaninud siis tee seda ning leia midagi, mis on intellektuaalselt stimuleeriv. Energia sinu teise inimese vahel, kellega sellel nädalal kohtud, on täis elektrit. Kas sellele järgneb ka suurem armastus sõltub sinu tahtest ning sellest, kas sinul või temal juba on partner.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Keegi kellega kohtud peol või kogunemisel võib olla kasulik sinu karjääri eesmärkide täideviimisel. Kuigi pidu ei ole kõige parem koht, et arutada äriasju, võib see olla võimalus mis on liiga hea, et käest ära lasta. Paku välja, et saate hiljem kokku, et arutada ideid ja plaane, mis sinu meelest sellele inimesele huvi pakuvad. Kuigi praegu on väga raske siis sa leiad viise, kuidas takistused ületada. Sa oled nii pühendunud edu saavutamisele, et sinu energia on justkui ammendamatu.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top