unenägude seletaja hunt

Nädala horoskoop 2. märts – 8. märts 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Pead tegema valiku sest lähedane suhe läheb uues suunas. Sul on eesmärk silme ees, aga sa võtad teised arvesse enne kui otsuse teed. Muudatused tööl ei ole nii halvad, kui esialgu tundusid.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sõber või kolleeg on sinust pidevalt sõltuv, aga samas ei paista nad olevat eriti tänulikud kõige eest, mis sa nende jaoks teed. Tahaksid, et nad oleksid rohkem iseseisvad. Pead tegelema rahalise probleemiga, mis ei taha ära kaduda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Tunded, pere ja töö kohustused on konfliktis. Sügaval sisimas tead, mida pead tegema, aga samas oled ka teadlik, et keegi peab pettuma. Head uudised saabuvad e-maili või kirja teel ning sellega tuleb kaasa ka kutse.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Peale korduvaid arusaamatusi läheb pisut aega enne kui sõprussuhe või romantiline suhe läheb tagasi normaalseks. Hullem on möödas aga sa ütlesid palju asju, mida ei saa tagasi võtta. Räägi oma tulevikuplaanidest perega, et saada nõu.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Mingi töö ootab tegemist, mida sa üldse teha ei taha. Mida rohkem sa sellele mõtled seda hullem see tundub. Mida varem alustad siis seda kiiremini saab asi valmis. Töö ei ole ilmselt nii hull, kui arvad. Üks sinu sõpradest on saavutamas rohkem iseseisvust.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kolleeg küsib sinult nõu ja see tundub sulle šokeeriv sest tavaliselt see inimene on sinu suhtes väga negatiivne ja ei võta sinu nõu kuulda. Ära liiga palju ütle kuna sa ei tea, kas neid saab usaldada. Sul sõpru puudu ei ole, aga uued võimalused saabuvad läbi suhtlemise.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Klammerduv inimene vajab sinu lakkamatut tähelepanu ning see takistab sind oma tavaliste plaanidega jätkamast. Kohati pead olema julm, et olla hea ning sa pead julgustama neid oma enda kahel jalal seisma. Üks sõber üllatab sind.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sa ei kuule enam oma mõtteid sest sõbrad, kolleegid ja naabrid kõik küsivad sinu abi. Ühisprojekt on läbi kukkumas ja kuigi teised sinu ümber on kiired alla andma siis sina oled kindel, et see ei ole võimalik ning tulemuseni tuleb jõuda.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sinu jaoks on tavalise rutiini taastamine raske kuna sinu loomus on rahutu. Teistele see ei meeldi sest nad ei saa keskenduda. Keegi kes sulle on lähedane tunneb ennast hüljatuna nii et julgusta neid oma tunnetest rääkima.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Praegu on halb aeg reiside jaoks sest viivitused ja segadus on vältimatu. Mõtlemine sihtkohast võib olla probleemiks. Lükka igasugused kohustused edasi seni kuni oled valmis probleemidega toime tulema ja natuke vabadust nautima.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Kasuta ära oma energiat, et oma plaane täiel rinnal esitleda. Sinu lähenemine on nakkav ja teised võtavad kindlasti vedu. Keegi ootab sinu järele, et sa langetaksid otsuse ning sa ei saa enam kauem viivitada.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sa oled teinud minevikus vigu ning nüüd tunned, et oled oma valede valikute tõttu kedagi alt vedanud. Andeks palumine on vajalik. Töö, mis sinu meelest oli juba valmis, tuleb järsku tagasi ning sa oled surve all, et asi lõpuni viia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top