Nädala horoskoop 9. märts – 15. märts 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Ära proovi oma kohustusi vältida. Varsti pead seda kahetsema. Tegele asjadega siis, kui nendeni jõuad. Lähedases suhtes on korralagedus. Räägi mõne eakama sugulasega, et saada abi.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Uus sõprus võib saada alguse – aitad oma naabrit, kes hiljuti jagas sinuga oma tarkust. Sea nädala lõpus enda jaoks kõrvale pisut vaba aega. Loe raamatut või lõõgastu tükk aega vannis.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Saad kiita töö eest, mille oled hästi ära teinud. Naudi oma hetke tähelepanu keskpunktis ning ole uhke oma saavutuste üle. Sind ootab nädala lõpus üllatus. Kui midagi põnevamat juhtub kui sinu praegused plaanid siis lükka need kõrvale.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Tead, et peaksid puhkama, aga sa ikkagi lükkad ennast edasi. Ütle kõigile, et oled ületöötatud ning vajad abi. Pole mõtet üritada intervjuul või kohtumisel bluffida. Ole kohe algusest aus.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Räägid kõigile, et sinuga on kõik korras, aga inimesed on hakanud tähele panema siniseid laike sinu silmade all ning nad mõistavad, et sa töötad liiga palju. Kui keegi abi pakub siis võta see kõhklemata vastu. Usalda inimesi enda ümber, kes tahavad sind aidata.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Hoia oma paroolid ohutuna ning samuti kõik, mis puudutab pangandust või raha. Käitu ettevaatlikult ning hoolitse selle eest, et isiklikud asjad jääksid privaatseks. Sõber või sugulane pöörab liiga palju tähelepanu kuulujuttudele, nii et ole temaga kannatlik.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sellel nädalal jõuavad sinuni mõned ettepanekud. Kaalu enne otsuse langetamist kõik valikud läbi. Kasuta ära oma kontakte, et saada kõige paremat nõu. Kasuta ära mõned teened!

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sinus hakkab huvi ammu alustatud projekti vastu ära kaduma. Jätka vaatamata sellele tööd ning varsti näed progressi. Pea pausi ning tee midagi sensuaalset. Oled selle ära teeninud. Ära kuula kolleegide kuulujutte.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sul on kodus ja tööl palju teha, aga sa ei taha veeta aega igavate tegevuste peale. Kasuta ära vaba aega, et sõprade ja perega midagi teha. Võimalik, et oled täpselt õiges kohas õigel ajal millegi uue jaoks.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Keegi on tänu oma laiskusele ja halvale töökusele sulle töö juures halvasti silma jäänud. Sina usud, et kui asju teha siis tuleb neid teha korralikult. Kui oled reisi peale mõelnud siis tee plaanid kohe ära, et vältida pettumust.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Enne kui oma suhet küsitled siis mõtle läbi, mida enne öeldud sai. Võib-olla tõlgendasid midagi valesti või tegid eelduseid. Veeda lähedasega koos kvaliteetaega, et tulevikus arusaamatusi vältida.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sinu mõtted on kaugel tulevikus ning sa tead, et kui oled otsuse langetanud siis pead ka tagajärgedeks valmis olema. Tagasiteed ei ole. Pane natuke aega kõrvale, et valmistada head sööki juhul kui sinu tervis või uni on viimasel ajal kannatanud.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top