neiu otsimas horoskoop

Nädala horoskoop 30. märts – 5. aprill 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sa oled põhjalik enne olulist otsust, mis mõjutab kõiki inimesi sinu elus ja ka sinu tulevikku. Sinu intuitsioon on kõrgendatud ja oled üllatunud, kui palju oled hakanud oma kõhutundele toetuma.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Arutelud pere- ja kodukaaslastega lähevad lihtsamalt, kui ootasid. Mõne kodutöö tegemine loob harmoonilise keskkonna. Oota muudatusi tööl, kus hakkad võtma rohkem vastutust ja kohustusi.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sinu vaba ja lõbus olek muudab sind suures rühmas populaarseks. Ära üllatu, kui teised ootavad, et võtaksid vastutuse mõne sündmuse või rahakogumisürituse korraldamisel. Üks sugulane või naabrimees tuleb välja saladusega, mille nad on varjanud.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Sul on lõbus ühes lähissuhtes, kus te mõlemad tahaksite veeta iga minuti koos, kuid kuhjuvate väliste kohustuste täitmist ei saa sa tähelepanuta jätta. Ära üle pinguta ja mõtle oma tervisele.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Oled lõbusas meeleolus, kus sa ei soovi midagi tõsist ega aeganõudvat ette võtta. Positiivse suhtumise tõttu ei luba sa mitte kellelgi enda tuju rikkuda. Sõprus, hobid, romantika ja loovus on kõik positiivse väljavaatega.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Lapsepõlvemälestused toob erilisi kohti külastades sügavaid emotsioone. On möödunud palju aastaid, kui oled viimati mõelnud mõnele inimesele ja sündmusele, kuid võid soovida mõnda kogemust uuesti üle elada. See võib ajendada sind kontakteeruma kellegagi oma minevikust.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Suurt väljakutset vastu võtta pole kerge, kuid ootasid tõkkeid ja probleeme ning võtad vastu nii raskeid kui ka kergeid olukordi. Mõni sugulane vajab abi kolimisel või mõne muu kodutöö tegemisel.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sulle jääb mulje, et mõni lähedane sõber või partner plaanib midagi. Nende mõtteviis tundub kahtlane. Lõpuks saad teada, millega nad tegelevad. Võimalus rahalise kindluse saavutamiseks võib kohe olla nurga taga.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Ära sega end tulisesse arutellu, kus teised tahavad, et sa valiksid poole. Diplomaatia on tähtis, kuna näed mõlemat külge. Varsti on sul ees mõned võimalused. Ole tähelepanelik ja saad valida kõige paremad pakkumised.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sõbrad tulevad appi, kui sinu armastatu vajab abi, kuid sul on kohustusi mujal. Sa oled tänulik, et sinu ümber on armastavaid ja abivalmis inimesi. Ühiskondlikud huvid on eelistatud. Sul palutakse aidata korraldada rahakorjandust.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Aeg on keskenduda oma eesmärkidele ja tuleviku prioriteetidele. Sa võid mõelda reisimisele ja üks seiklushimuline sõber pakub suurepärast nõuannet. Sinu enesekindlust tõstab teadmine, et sinu ülemus peab sinust väga lugu.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sind võib häirida kolleeg, kes arvab, et nad on sinust paremad. Ole nendega aus ja selgita, kuidas nende sõnad sind häirisid. Veebitegevused innustavad sinu loovust ja tunned ennast nagu laps. See on aeg oma annete näitamiseks.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Veenuse Retrograad 2020 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top