horoskoop novembri viimane nädal

Nädala horoskoop 30. detsember – 5. jaanuar 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Praegune aeg on muutuseid täis ning sinus on segadus tuleviku suhtes. Arvasid, et oled õigel teel, aga nüüd pead oma plaanid üle vaatama. Keegi loodab sinu peale erilise projekti puhul.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Luba endal pidada väike tähistus kui saavutad uue oskuse või kvalifikatsiooni. Peaksid enda üle olema väga uhke. Paljud inimesed näitavad sinu vastu huvi ülesse. Eelistad jääda privaatseks ning kaitsta oma isikliku ruumi.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Proovi teiste nõuandeid vältida, mis puudutab sinu tähtsaid otsuseid. Sinu valikul on suured tagajärjed ning sa saad loota enda mõistusele, et õige otsus teha. Võta grupiprojekti juhtimine enda kätte. See teenib teiste usaldust ja lugupidamist.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Ära tee otsuseid kui sa oled kuri või endast väljas. Enne kui muudad oma elustiili, kaalu kõiki võimalusi. Ole valmis õppima uut oskust mis võib viia sind uuele kursusele või reisima väga kaugele.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sinu hea tuju köidab igasugust tähelepanu. Ära ole üllatunud, kui sinu sõbrad otsivad sinu seltsi, nad naudivad sinu väljendusrikast ja seltskondliku suhtumist. Armastuses leia mõni uus viis, et oma kaaslase elu põnevaks teha. Lase oma kujutlusel vabalt lennata.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Nüüd on käes aeg oma tunded avalikuks teha. Perekondlik situatsioon kutsub sinus esile seni peidetud emotsionaalsed probleemid. Olles need läbi rääkinud oled sa valmis eluga edasi liikuma.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sinu köitev iseloom leiab sulle uusi sõpru. Sul ei ole mitte kunagi ideid puudu kui sind ümbritsevad sõbrad ja perekond. Uued põnevad karjäärivõimalused on sinu poole teel. See võib olla seotud muusika, kunsti, näitlemise või õpetamisega.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Ära peida rohkem oma tundeid ning ole rohkem iseseisev. Võid jääda ilma suurest armastusest kui lased hirmul ennast tagasi hoida. Kodus rahulikult võtmine rahustab sinu närve.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Naudid sõpradega suuri sündmuseid ning need on väga lahedad. Kodus aitavad sind nooremad pereliikmed, aga nende motiivid tunduvad sulle pisut kahtlased. Juhuslik kohtumine vana sõbraga valmistab sulle rõõmu.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Proovid olla kellelegi abiks jagades nendega oma ausat arvamust ja konstruktiivset kriitikat. Kahjuks paistavad nad kõike väga isiklikult võtvat. Kui nad kuulaksid mida sa ütled saaksid nad aru, et püüad neid aidata, mitte neid takistada.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Lähedane sõber paistab oskavat sinu mõistust lugeda. See võib tekitada natuke muret sest paistab nagu nad oskaks ka sinu kõige sügavamaid mõtteid lugeda. Meelelahutus kodus ei ole nii hea, kui välja minemine. Ole spontaanne ning tee midagi uut.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Tee kodus muudatusi, et lisada väärtust ning glamuuri oma pesale. Kaalude tähtkujust sõber saab sulle selleks häid ideid ja näpunäiteid anda. Sa oled valmis uueks peatükiks oma elus ning sul on justkui kahe inimese energia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Scroll to Top