unenägude seletaja kala

Kala

Unenägudel, kus figureerivad kalad, võib olla palju erinevaid tähendusi. Mõned neist võivad omada positiivset, teised negatiivset tõlgendust. Enamjaolt on nad küll positiivsed, kuid mitte kõik. Selleks, et kala unenägu õigesti lahti seletada, pead tuletama meelde nii palju detaile kui vähegi võimalik. Kas nägid unes lihtsalt kala, selle püüdmist või hoopiski söömist? Kõiki neid unenägusi tõlgendatakse erinevat viisi pidi. Järgnevas artiklis viskamegi populaarseimatele kala unenäo tõlgendustele pilgu peale.

Unenäod kaladest – Tõlgendused ning tähendused

Ujuva kala nägemine vihjab sinu alateadvusele. Lisaks sellele võib põhjas ujuva kala nägemine tähendada, et sind valitseb peadselt mingi oht. Kui ta ujub pinna lähedal, siis sümboliseerib kala rikkust ning õnne.

Paljud rasedad naised näevad unes kalu. Sel juhul on need seotud pigem sinu olukorraga kui mingisuguse sügavama tähendusega.

Sööva kala unes nägemine vihjab sinu enda vaimsetele uskumustele. See võib lisaks sümboliseerida ka õnne ning energiat.

Kui nägid unes, et valmistasid kalast einet, siis see viitab sinu vaimsele võimekusele ning edule, mille tulevikus saavutad. Saadad korda palju häid ning suuri asju.

Kala puhastamine unes viitab sellele, et hoiad oma tundeid vaka all ning pigem allasurutuna. Inimestel on sinust raske aru saada. See unenägu on tavaliselt hoiatuseks, et teistele inimestele oma tundeid ning soove enam välja näitaksid.

Kala ostmise unes nägemin