unenägude seletaja kala

Kala

Unenägudel, kus figureerivad kalad, võib olla palju erinevaid tähendusi. Mõned neist võivad omada positiivset, teised negatiivset tõlgendust. Enamjaolt on nad küll positiivsed, kuid mitte kõik. Selleks, et kala unenägu õigesti lahti seletada, pead tuletama meelde nii palju detaile kui vähegi võimalik. Kas nägid unes lihtsalt kala, selle püüdmist või hoopiski söömist? Kõiki neid unenägusi tõlgendatakse erinevat viisi pidi. Järgnevas artiklis viskamegi populaarseimatele kala unenäo tõlgendustele pilgu peale.

Unenäod kaladest – Tõlgendused ning tähendused

Ujuva kala nägemine vihjab sinu alateadvusele. Lisaks sellele võib põhjas ujuva kala nägemine tähendada, et sind valitseb peadselt mingi oht. Kui ta ujub pinna lähedal, siis sümboliseerib kala rikkust ning õnne.

Paljud rasedad naised näevad unes kalu. Sel juhul on need seotud pigem sinu olukorraga kui mingisuguse sügavama tähendusega.

Sööva kala unes nägemine vihjab sinu enda vaimsetele uskumustele. See võib lisaks sümboliseerida ka õnne ning energiat.

Kui nägid unes, et valmistasid kalast einet, siis see viitab sinu vaimsele võimekusele ning edule, mille tulevikus saavutad. Saadad korda palju häid ning suuri asju.

Kala puhastamine unes viitab sellele, et hoiad oma tundeid vaka all ning pigem allasurutuna. Inimestel on sinust raske aru saada. See unenägu on tavaliselt hoiatuseks, et teistele inimestele oma tundeid ning soove enam välja näitaksid.

Kala ostmise unes nägemine on halb sümbol. Võimalik, et sind ootavad ees mõningad finantsprobleemid võib jääb keegi sinu lähedastest haigeks. Kala ostmine võib alternatiivselt sümboliseerida ka ahnust.

Kala tapmine tähendab unenäona, et saad tulevikus oma vaenlastest võitu ning saavutad edu.

Väike kala unenäos sümboliseerib seda, et jääd varsti millestki ilma või koged midagi halba. Suur kala, aga viitab sellele, et keegi räägib sinust pidevalt taga. Sinust levitatakse valesid, mis panevad su väga ebameeldivasse olukorda.

Kui kala tahab sind unenäos nahka pista, siis see sümboliseerib sinu ümber olevaid inimesi, kellel on sinu üle võim ning, kes seda sinu vastu ära tahavad kasutada. Ära usalda neid, sest nad ei ole sinu tõelised sõbrad.

Surnud kala sümboliseerib seda, et miski või keegi valmistab sulle lähitulevikus pettumust.

Kui nägid unes kalameest, siis see sümboliseerib sinu soovi oma päriselus midagi või kedagi kätte saada.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top