Kass

Kasside unes nägemine on üheks enimnähtud ilminguks, mida inimesed magades kogeda võivad. Eriti kui oled ise kassiomanik. Tulenevalt sellest, et näed pidevalt kassi(e) oma ümber, siis sinu aju lisab nad automaatselt ka Sinu unenägudesse. Niiviisi toimetab meie mõistus tegelikult enamike asjadega, millega reaalses elus kokku puutume. Sellegipoolest on kassidel just sümbolina väga pikk ajalugu.

Kassi unenäos nägemine võib tähendada erinevaid asju. Järgnevas artiklis lahkamegi, mida see unenägu täpselt tähendada võib. Loe edasi ja saad teada.

Unenägu magavast või nurruvast kassist

Kassid veedavad enamiku oma eluajast kas magades või niisama pikutades. Sellest tulenevalt pole ka magava kassi unenägu mitte midagi eriskummalist.

Üldiselt tähendab magava kassi unes nägemine, et sul on käsil ülimalt positiivne eluperiood ning tunned ennast rahuliku ning õnnelikuna.

Sama lugu on nurruva kassiga. Nurruv kass sümboliseerib rahulolu ning seda, et teed elus õigeid otsuseid. Võimalik, et kogesid hiljuti midagi rasket, kuid nüüdseks on see läbi ja sa oled selle üle väga õnnelik.

Unenägu kassist, kes soovib et teda hellitataks

Tegemist on positiivse unenäoga, sest see sümboliseerib sind ning inimesi sinu ümber. Tähenduseks on, et tõenäoliselt pakud teistele inimestele palju armastust ning lojaalsust ning nemad omakorda oskavad seda hinnata.

Nad näevad sinus head sõpra, partnerit või perekonnaliiget ning kass sümboliseerib neid inimesei ning nende soove, mida nad tahaks, et sa päriselus rahuldaks.

Unenägu vihasest või agressiivsest kassist

Kassid ei ole just väga tihti agressiivsed ning tulenevalt sellest on sellel unenäol negatiivne tõlgendus.

Tavaliselt võib see tähendada seda, et sind on elus ees ootamas midagi negatiivset. Kui kass tahab sind unenäos rünnata või kriimustada, siis ootab sind varsti ees mingisugune ebasõbralik kohtumine või halb kommunikatsioon.

Üleüldiselt tähendab see unenägu kas tülitsemist või üleüldist halba kommunikatsiooni. Kui saad kassilt kriimustada tähendab see seda, et keegi sinu lähedane ütleb sulle halvasti või haavab sind verbaalselt.

Unenägu kassist, kes sinu eest ära jookseb

Tegemist on väga huvitava unenäoga. Kindlasti ei ole sel korral pismist milegi tingimata halvaga. Tavaliselt tähendab see seda, et tunned ennast mingisuguses hetkeolukorras lõksus olevana ning, et pead ennast sellest vabastama ning eemale saama.

Võimalik, et see tähendab rahulolemattust oma töökohaga, suhtega või mõne muu asjaga, millest on võimalik vabaks saada. Kuigi kassid tunduvad olevat meisse vägagi kiindunud, on nad tegelikult ülimalt iseseisvad ning ise hakkama saavad olendid.

Unenägu haigest või mürgitatud kassist

See unenägu representeerib negatiivseid tundeid, mida sul kellegi teise vastu võib esineda. See tähendab seda, et oled nende suhtes kahtleval seisukohal ning kellegi motivatsioonides mitte 100% kindel. See ei tähenda tingimata, et tegemist peab olema kallimaga. Antud inimene võib kuuluda ka sinu peresse või olla lihtsalt lähedane sõber.

Unenägu surnud kassist

Surnud kass tähendab unes surnud suhet. Võimalik, et lahutasid kellestki just hiljuti. Emotsioonid, mis meid pärast lahutust või lahku minekut valdavad on tugevad ning pole üldse imelik, et neid meie unenägudes surm sümboliseerib.

Surnud kass võib tähendada ka mingit muut negatiivset sündmust, mis meie elus juhtunud on. Võid tunda ennast halvasti, sest midagi halba juhtus sinu pereliikme või lähedasega.

Üleüldiselt tähendab surnud kass suurt kurbust ning koormat, mis on sul õlul tulenevalt hiljutisest halvast sündmusest või kogemusest.

Unenägu kassipojast

Kassipoegi unes on kindlasti meeldiv näha. Ka nende unenägude tähendus on ülimalt positiivne. Nad sümboliseerivad puhtust ning süütust oma parimas vormis.

Must kass unes

Mustad kassid tähendavad tavaliselt midagi halba. Eriti neile, kes on ebausklikud. Tegelikult ei ole nad teistest kassidest erinevad, kuid ebausk võib panna seda tunduma.

Musta kassi unenäod tähendavad tavaliselt, et sa kardad oma sisemist häält ning intuatsiooni päris elus kuulata ning järgida. Nii, et kui sellist unenägu peaksid nägema, siis rahune ning ürita rohkem teha seda, mida sisetunne ütleb.

Need olid kõige enimlevinumad unenäod ning nende tõlgendused, mis on kassiga seotud. Loodetavasti leidsid, mida otsisid.

Scroll to Top