Koer

Koerad on meie parimad sõbrad ning kaaslased. Nad on ustavad sõbrad ning me anname neile koduloomadena väga palju tähelepanu. Isegi kui meil neid endal pole, siis kohtame neid väljas ringi liikudes pea igapäevaselt nii, et nende sattumine meie unenägudesse ei tohiks mitte kellelegi üllatuseks olla.

Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, mida koera unes nägemine tähendada võib ning kuidas see enda jaoks lahti seletada.

Üldiselt

Koera unes nägemine sümboliseerib intuitsiooni ning lojaalsust. Oled heade kavatsustega inimene, seda näevad ka teised ning kindlasti saadab sind elus edu. Ka võib see tähendada, et Sinu elus on keegi, kellel on säärased omadused ning keda sa väga austad.

Antud unenägu võib sümboliseerida ka mõningaid Sinu poolt ära unustatud oskusi, mida sa enam kasutaund pole ning mille oled unarusse jätnud. Mõnikord annab meie alateadvus meile asjadest, mille oleme tähelepanuta jätnud, märku.

Unenäod hammustavast koerast

Kui näed unes koera, kes sind jalgadest hammustab, siis sümboliseerib see seda, et oled elus oma tasakaalu kaotanud. Võib-olla lähened uutele olukordadele liiga kartlikult või sul pole motivatsiooni elus edasi liikuda ning oma eesmärke täita.

Antud unenägu võib töhendada ka, et peaksid oma suhtele rohkem tähelepanu pöörama. Ole valvas märkama väiksemaidki vihjeid, mis võivad aimu anda, et sinu ja sinu partneri vahelises suhtes on midagi korrast ära ning proovi seda parandada.

Unenäod haukuvast koerast

Kui nägid unes rõõmust hakuvat koera, siis see sümboliseerib häid suhteid ning sinu sotsiaalset aktiivsust. Tõenäoliselt kutsutakse sind peadselt kuhugi huvitavale üritusele, kus leiad palju uusi sõpru ning tuttavaid.

Kui koer sinu unenäos haugub vihaselt, siis see sümboliseerib sinu harjumust olukordade üle kontroll haarata. Oled väga kontrolliv inimene ning tead täpselt kuidas asjad käima ning inimesed käituma peaksid.

Haukuv koer võib sümboliseerida ka seda, et oled oma päris elus sattunud negatiivsesse keskkonda. Võimalik, et mõned inimesed sinu ümber tekitavad sulle probleeme või raskusi. Peaksid neile mõista andma kuidas ennast tunned või nendest hoopistükkis eemalduma.

Unenäod surnud koerast

Kui koer sinu unenäos on surnud või suremas, siis see tähendab, et oled päris elus ilma jöönud oma heast sõbrast või oled kaotamas oma instinkte millegi suhtes. Pane tähele, milliseid fraase inimesed koertest rääkides kasutavad, sest need annavad sulle oma unenäost parema arusaama. Võimalik, et sa tunned ennast teiste poolt alahinnatuna.

Koera surm või surev koer tähendab seda, et oled kaotamas mingit oskust, millele sa pole ammu tähelepanu pööranud. Võimalik, et see süboliseerib ka mingit sõprust või suhet, millele sa pole tähelepanu pööranud.

Unenägu koera soetamisest

Kui näed unes, et ostsid koera, siis see sümboliseerib sinu kalduvust päris elus erinevaid asju raha eest saada. Isegi sõpru või komplimente. See uni võib sümboliseerida sinu siirast ning ausat soovi oma elus kaaslane leida või teda hoida. Suhted, mis on üles ehitatud nii, et emb või kumb pool sealt personaalset kasu lõikab, ei ole pikaajalised ning saavad varem või hiljem otsa.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top