unenägude seletaja laps

Laps

Lapse unes nägemine võib tähendada väga erinevaid asju. See kõik oleneb selles, millised on unenäo üksikasjad ning muud omadused. Seepärast ongi ülioluline, et jätaksid meelte nii palju unenäo detaile kui võimalik. Järgnevalt viskame pilgu peale mõningatele populaarseimatele unenägudele, mis on seotud lastega.

Kui näed unes oma päris last, siis see antud unenägu sümboliseerib ideid, harjumusi või arenguid, millel on potentsiaali. Tegemist võib olla mõne eluvaldkonnaga, mis sulle meeldib või mida sa toetad. Võib-olla on tegemist mingi aspektiga sinu elust, mida sa tahaks, et see puhkeks õide ning muutuks võimsamaks. Võimalik on ka, et see peegeldab külge sinus endas, mis nähtud lapse juures kõige rohkem sind ennast meenutab.

Kui sul on päris elus rohkem lapsi kui üks, siis märgistab iga laps sinu elu erinevat osa.

Laste unes nägemine võib ka negatiivset tähendust omada. Näiteks võib see olla seotud sellega, et tunned ennast või teisi millegi suhtes võimetuna. Võimetus mingi situatsiooniga või takistusega hakkama saada. Lapsed võivad unenäos peegeldada probleeme, mis on kontrolli alt väljunud. Võimalik, et sul on päris elus tegemist uute arengutega, mis sulle ei meeldi ning, mis sind masendavad. Võid tunda ennast päriselus haavatuna.

Kui näed unes lapse kaotust, siis see võib sümboliseerida seda, et oled päriselus tühjaks pigistatud nagu käsn. Liiga mitme asjaga korraga tegelemine on sind ära kurnanud. Pead nii palju energiat kulutama väiekstele asjadele kuigi peaksid hoopis tähtsamate küsimustega tegelema.

Lapse surm võib unes viidata ka millegi või kellegi kaotust ning ebameeldivat muutust sinu mõnes elu osas, mis muidu oli nii potentsiaalikas. Võimalik, et unes nähtud lapse surm peegeldab samas hoopiski, aga midagi positiivset. Näiteks kasvavat probleemi, mille oled suutnud lahendada.

Kui näed unes lapsi, keda sa ei tunne, siis nad sümboliseerivad uusi ideid või olukordi, mis on meeldivad. Midagi, mille peale sa pole varem tulnud. Negatiivses võtmes võivad nad sümboliseerida probleeme, mis vajavad tegelemist ning lahendamist.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top