unenägude seletaja rasedus

Rasedus

Meie unenäod on tavaliselt meie ärkveloleku elu probleemide, mõtete ning soovide peegeldused. Lisakd sellele võivad need sümboliseerida ka midagi, mis meiega eelneval päeval või isegi varem juhtunud on.

Unenägude seletamine on väga põnev ning selleks, et neis paremini selgusele jõuda, peaksid koheselt ärgates panema kirja kõik detailid, mida nähtud unenäost mäletad. Mida rohkem üksikasju sul meeles on, seda lihtsam on unenägu lahti seleda. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale unenägudele, mis seostuvad rasedusega. Sellised unenäod on väga tavalised. Ilmselgelt eriti naistel.

Mida unenäod rasedusest sümboliseerivad?

Kasvamist ning arengut. Unenäod rasedusest sümboliseerivad tavaliselt sinu iseenese arengut ning kasvu. See tähendab, et teatud aspekt su elust siseneb uude faasi.

Uusi ideid. Rasedusega seonduvad unenäod võivad tähendada ka seda, et sul on tekkinud idee, mis on veel arengujärgus, kuid sa pole veel valmis sellest maailmale teada andma. Nagu näed seonduvad unenäod rasedusest tavaliselt uute ideede, projektide ning elu muutustega.

Ebaõnnestumine. Kuigi enamikel rasedusega seonduvatel unenägudel on positiivne tähendus, võib mõnel korral see ka negatiivset tähendada. Mõnikord võib see sümboliseerida seda, et miski väga oluline asi või projekt sinu elus jaoks ei saa teoks. Seda hoolimata sellest, et oled selle kallal palju vaeva näinud.

Põhilised rasedusega seonduvad unenäod

Arusaadavatel põhjustel on enda raseduse nägemine 100% kõige enamnähtud unenäoks seotud rasedusega. See võib tähendada seda, et sul on tekkimas uus idee või projekt.

Väga tavaline on näha ennast rasedana just siis kui oled seda ka päriselt. Sel juhul sümboliseerivad need unenäod sinu rahutust ning kartusi, mis sul iseenese rasedusega seonduvalt tekkinud on.

Tihti näevad lapseootel naised unes ka tulevase lapse sugu. See, mis sugu ta su unenäos on, on tavaliselt peegeldus sinu enda soovist lapse soo osas.

Lisaks eelnevale võib see tähendada, et kardad midagi uut, mis sinu ellu tekkimas on ning mis võib sulle sinu jaoks hirmutavaid kohustusi juurde tuua.

Kui näed, et keegi teine on raske, siis see sümboliseerib sinu soovi selle inimesega lähedasemaks saaada. Kui mees näeb unes, et tema kaaslane on rase, kuid mingist teisest mehest, siis see tähendab, et teie suhtes on päris elus suured probleemid ning te võite tulevikus lahku minna.

Nurisünnituse unes nägemine. Kui näed unes, et su sündimata laps on suremas, siis see on halb märk. See tähendab seda, et ebaõnnestud mingis projektis, millesse oled palju tunde sisse pannud. Sa ei saa nende plaanidega hakkama, kuid pead jääma tugevaks ning positiivseks.

Säärase unenäo nägemine võib olla väga häiriv, kuid seda, et sarnane asi peaks päris elus juhtuma ning, et see unenägu oleks märk sellest, ei pea kartma. Tavaliselt sümboliseerivad need ikkagi muutusi, mida sa pelgad.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top