unenägude seletaja rott

Rott

Rotid on elukad, keda ilmselt mitte keegi meist kohata ei sooviks. Neid tuntakse ka kui erinevate haiguste kandjana ning inimesed on neid kogu aeg vältinud nii palju kui võimalik. Rotte seostatakse ka igasuguste tumedate ning kurjade asjadega nii, et seda enam on põhjust neid mitte armastada.

Kui, aga rotti kui süboolset tähendust võtta, siis on tema kohta vägagi palju jutustada. Rottidel võib unenägudes olla väga palju erinevaid tähendusi ning nende mõistmiseks peame oma nähtud unenägudesse põhjalikult süübima.

Unenäod rottidest

Lihtsalt unes roti ning mitte millegi muu nägemine on üheks tavalisemaks pnenäoks üldse. Mingid asjad või elusolendid ilmutavad tihtipeale ennast meie unenägudes just sähvatustena ning väga harva näeme neid midagi tegemas. Kui näed rotti unes, siis see võib tähendada, et sind ootab ees kohtamine kellegiga, kes sulle ei meeldi.

Selleks võib olla kas sinu äripartner, vana sõber või kolleeg. Sa pigem ei kohtuks selle inimesega, kuid tead, et see on vajalik. Unenägu rotist võib viidata ka mingile verbaalsele või füüsilisele konfliktile kellegiga.

See ebameeldiv kohtumine võib juhtuda nii juhuslikult kui etteplaneeritult. Mis iganes ka ei juthuks, hoia pea külmana ning ära reageeri üle.

Unenägu roti püüdmisest

See unenägu vihjab teistele inimestele. Konkreetsed persoonid sinu elus on sind pannud ebamugavalt tundma ning sa pole enesega rahul. Sellised persoonid võivad olla nii sinu töökeskkonnas kui sõprade hulgas.

Sa tunned nagu nad oleksid petlikud ning, et neid ei saa usalada, kuid sa pole kindel, kuidas saaksid neid vältida ning nende käest pääseda. Nad asuvad selleks lihtsalt sinule liiga tuttavates seltskondades. Võimaik, et nad on hakanud sõbrustama mõne sinu hea sõbraga ning tunned nüüd ka, et tema on ohus. Sul on väga paha tunne ning tead, et selliste inimestega ei maksa jamada.

Mida iganes sa ei peaks ka antud olukorras ette võtma, tea, et parim viis selle situatsiooni lahendamiseks on neid inimesi vältida. Mida vähem nad sinust teavad ning sinuga suhtlevad, seda parem. Niiviisi saad oma eraelu sellest lahus hoida ning vältida nende inimeste poolt haiget saamisest.

Unenäod roti tapmisest

Roti tapmine unenäos tähendab positiivseid muutusi. Saad tulevikus oma kõikide projektidega suurepäraselt hakkama ning õnn saab olema sinu poolel. Kui oled äsja alustanud millegi uuega ning pole kindel selle õnnestumises, siis ära muretse – sul läheb hästi.

Antud unenägu võib seostada nii sinu eraelu kui ärilise küljega. Võimalik, et kohtad kedagi uut, kes sulle meeldib või saad tehtud suurepärase tehingu, mis su finantsilise poolele hästi kaasa aitab.

 

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top