Nädala horoskoop 16. august – 23. august 2020

Siin on Sulle augusti kolmanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Uued algused Sinu jaoks loovate projektidega ning sellega kuidas ennast väljendad. Hea aeg alustada mõne loova idee mateeriasse kanaldamisega. Enne seda pead lahti laskma nendest väljendusviisidest, mis Sind enam ei teeni. Kuidas lõbutsed on luubi all ning uued algused ka romantiliste partneritega. Vana puhastamine kehtib ka nendel aladel.

Veenus ja Uraan toovad Sulle meeldivaid üllatusi teisest ja neljandast majast. Naudingud või meeldivad üllatused perelt. Mõned teist kogevad ka pere poolset materiaalset toetust. Või tulevad äkitselt uued ideed kuidas oma kodu meeldivaks muuta, teistmoodi sisustada. Selle jaoks peaks ka vahendeid leiduma. Üldiselt mõjutab positiivne mõjutus meeldivalt ka Sinu sisemist väärtust ja emotsionaalset seisu. Koged lühiajaliselt meeldivaid emotsioone ning kogemusi.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Uus Kuu toob uued algused Sinuni koduste teemadega ning perega. Kindlasti on mõjutatud ka Sinu sisemine emotsionaalne seis. Võid tunda nädala alguses veidi raskemaid emotsioone. Saad üle vaadata, mida alles jätta ning mis tuleks jätta minevikku. Hea küsimus Sulle mõtisklemiseks, mida on mul emotsionaalseks turvalisuseks ning õnneks vaja? Võid alustada ka uusi projekte kodus, midagi ümber liigutada või endale koju midagi meeldivat soetada.

Veenuse ning Uraani meeldiv sekstiil kostitab Sind esimesest ja kolmandast majast. Antud mõjutus toob Sinuni meeldivad üllatused, naudingud ning ka materiaalsed hüved. Kuna mõjutus on Sinu esimesest majas siis need tuuakse justkui kandikul Sinuni. Aga ole ise aktiivsem siis on Sul suurem tõenäosus meeldivaid elamusi kogeda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Uus Kuu leiab aset Sinu kolmandas majas. Hea aeg vaadata üle kuidas suhtled ning millised on Sinu oskused. Kas on vaja kuskil miskit parandada ja/või vana maha jätta? Pärast Uut Kuud on hea aeg alustada näiteks mõne uue oskuse õppimisega või äri projektiga. Näed ja koged uusi algusi ka tööga väikestes meeskondades, kursustes, kirjutamisega seotud projektides.

Veenus ja Uraan kostitavad Sind kaheteistkümnendast ning teisest majast. Meeldivad üllatused linade vahel või sissetulekud mõnest varjatud allikast. Materiaalsed kingitused mõnelt välismaalaselt. Mõned, kes on avatud võivad saada ka infot unenägudest selle kohta kuidas endale paremini uusi ressursse luua. Aga tõenäolisem, et kogete naudinguid magamistoas…

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Uus Kuu tuleb ja loob värskust Sinu teises majas. Kuigi nädala alguses pead tegema mõne kulutuse või laskma lahti mõnest vanast esemest siis tea, et see on tegelikult uue algus. Lase vana vabaks ning hakka mõtlema selle peale kuidas uusi ressursse luua. Uus Kuu aktiveerib Sinus soovi luua rohkem raha, aga võid ka paar päeva tunda ennast sisemiselt ebakindlamana. Mõjutus on ajutine ning nädala teises pooles peaksid leidma juba uusi võimalusi.

Veenus Sinu esimeses ning Uraan Sinu üheteistkümnendas majas räägivad meeldivatest sündmustest sõprade keskis või mõne grupiga, kelle liiga oled. Sõbrad planeerivad Sulle mõne üllatuse ja toovad naudingud justkui koju kätte. Võid olla ka ise aktiivsem ning teha mõned plaanid sõpradega. Võimalus ka sissetulekute ajutiseks suurenemiseks.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Uus Kuu Sinu esimeses majas annab võimaluse vaadata üle kuhu oled oma elus teel. Kui nädala alguses võid tunda, et see kuhu liigud ei tundu enam üldse mõistlik (äärmuslikul juhul isegi mõttetu) siis nädala teine pool ajendab Sind tegudele. Kasuta paari päeva oma elu üldiselt vaatlemiseks ning jäta maha asjad, mis Sind enam ei teeni. Kui julged lahti lasta siis tuuakse Sinuni just need õiged asja pärast samuti.

Veenus kaheteistkümnendas ning Uraan Sinu kümnendas majas peaksid tooma toetust ülemustelt või inimestelt kõrgematel positsioonidel. Peate mõned üllatuslikud vestlused kulisside taga, mis on Sulle toeks ning aitavad edasi. Mõned võimalused tänu karjäärile reisida või kogeda puhkehetki ja naudinguid tänu ülemustele. Mõni ülemus üllatab meeldivalt.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Uus Kuu kaheteistkümnendas majas annab Sulle võimaluse avastada midagi oma alateadvusest või isegi perekonna juurte kohta. Kuigi avastused võivad alguses tunduda raskemad seedida siis peaksid need Sulle pikas perspektiivis rohkem vabadust looma. Uued võimalused puhata, kogeda voodimõnusid või hea aeg alustada mõne uue vaimse praktikaga. Info unenägudest jõuab Sinuni samuti.

Sissetulekud välismaalt või meeldivad üllatused välismaalastelt jõuavad Sinuni tänu Uraani ning Veenuse positiivsele mõjutusele. Sõbrad aitavad Sind Sinu eesmärkide suunas edasi ning toovad Sulle vajaliku info. Mentorid ning õpetajad toovad materiaalseid võimalusi.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Uus Kuu Sinu üheteistkümnendas majas jätab alguses maigu, et eesmärgid mille oled seadnud ei tundu enam õiged. Pead need paari päeva jooksul ümber hindama ning jätma need, mis Sind endiselt teenivad. Kui ka mõni eesmärk või projekt peaks elust lahkuma siis tea, et see teeb ainult uuele teed. Sama kehtib nii sõprade kui ka erinevate sissetulekute kohta. Tea, et tulevad uued.

Veenus ning Uraan toovad Sinuni meeldivad kogemused läbi ülemuste ning karjääri. Toetus on olemas inimestelt, kes on võimsatel positsioonidel. Võid ka näha ajutist sissetulekute suurenemist klientidelt või partnerilt. Mõni meeldiv üllatus raamatupidamisest toob Sinuni rohkem ressursse kui arvasid endal olevat.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Uus kuu Sinu kümnendas majas toob uued algused tööl ning karjääris. Mõned Skorpionid peavad alustama uut tööd või mõni uus projekt jõuab nendeni. Nädala algus on hea aeg vaadelda oma karjääri ning kuhu oled teel. Kas peaksid midagi muutma ning kas liigud õigel kursil? Võimalik, et pead maha jätma teatud viisid kuidas ennast avalikkuse ees näitad või kuhu karjääris liigud. Tea, et uued võimalused/projektid tulevad samuti Sinuni. Hea aeg puhuda sisse hoog mõnele projektile, mis on seisma jäänud.

Veenuse ja Uraani positiivne toetus jõuab Sinuni partnerite ning õpetajate näol. Partnerid aitavad näha tulevikku positiivses valguses ning mõjutavad Sinu uskumusi uute ideedega. Mõni meeldiv üllatus partnerilt lühikese reisi näol.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Uus Kuu värskendab ning aitab Sul vana maha jätta üheksandas majas. Õpingud, õpetajad ning isaga suhted saavad nüüd uuenduskuuri. Hea aeg vaadata üle oma haridustee ning teha korrektuurid või alustada mõne uue kursusega. Ka uskumussüsteemide üle vaatamiseks sobiv hetk. Kas ja mida usud? Kas need uskumused endiselt teenivad Sind? Mini kriis oma tuleviku plaanidega ajendab Sind uusi tegema ning leiad optimismi nädala teises pooles.

Veenuse ning Uraani üllatav positiivne kombinatsioon aitab Sind kuuendas ja kaheksandast majast. Leiad tänu töökaaslastele uusi rutiine, dieete, mis aitavad Sind emotsionaalselt terveneda. Sissetulekud töölt ning läbi klientide suurenevad ajutiselt samuti. Mõne Amburi jaoks on isegi romaan töökaaslasega võimalik.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Uus Kuu Sinu kaheksandas majas võib nädala alguses esile kutsuda emotsionaalse kriisi või mõni haav minevikust tõstab oma pead. Hea aeg oma sisemusse vaatamiseks ning seal korrektuuride tegemiseks. Kas hoiad mõnest valust liigselt kinni? Nüüd on aeg see vabaks lasta ning emotsionaalselt terveneda. Samuti hea aeg kui pead alustama maksude või kindlustusega tegelemist. Lähisuhtes uued algused ning vaatad uued nurga alt, millisel viisil Sa emotsionaalset lähedust soovid jagada.

Veenuse ja Uraani mõjutuse vilju saad tunda kõige tugevamalt oma suhetes. Partner teeb mõne romantilise žesti või üllatab meeldiva õhtuga väljas linna peal. Samuti võivad lapsed Sinuni tuua mõne nauditava hetke või emotsiooni. Väljendad ennast unikaalselt ning see meeldib partnerile ja on kasuks avalikkuse ees.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Uus Kuu Sinu seitsmendas majas toob uued algused suhetes ning partnerlustes. Hea aeg nende üle vaatamiseks ning korrektuuride tegemiseks. Kas soovid oma partnerilt midagi muud? Kas pakud ise kõike, mis tegelikult tahad ning oled võimeline pakkuma. Kas suhted on tasakaalust väljas. Lase vanast, mis enam ei teeni lahti ja liigu uute lahenduste suunas. Anna endast parim, et mitte partnerit süüdistada vaid otsi koos temaga lahendusi.

Veenuse ja Uraani ergutav kombinatsioon tuleb Sinuni neljandast ja kuuendast majast. Kodused abistavad Sind tööga või aitavad Sul leida uusi toitumisharjumusi, mis Sind emotsionaalselt õnnelikumaks muudavad. Või mõne probleemi Sinu jaoks meeldivalt lahendavad. Nauditav õhtusöök perega või kodus kaaslasega.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Uus Kuu Sinu kuuendas majas võib nädala alguses tuua rahulolematuse oma tööga. Tänu sellele saad vaadata kas oled õiges ametis või kas saad alustada mõne uue/vana projektiga. Võimalik, et pead ka mõnest loobuma, et teha uutele ruumi. Vaatluse all ka tervis ning toitumine. Mida sööd ja kuidas enda tervise eest hoolitsed, millist trenni teed. Pead mõned harjumused maha jätma. Kui oled jätnud dieedi pooleli siis nüüd on hea aeg sellega uuesti alustada.

Veenus ja Uraan ergutavad Sind kolmandast ja viiendast majast. Meeldivad elamused sugulastega ning lõbusad ajaveetmised (ka peod) väikeste gruppidega. Pakuvad Sulle naudinguid ning lõbu. Emotsionaalselt on see Sinu jaoks niigi oluline, anna endast parim, et seda lühikest mõjutust nautida. Võimalused internetis ning sotsiaalmeedias võivad Sinuni tuua ka materiaalseid hüvesid.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädal algab Kuuga edevas ning tähelepanu nautivas Lõvi tähemärgis. Nädala keskel liigub Kuu kriitilisse ning praktiliselt meelestatud Neitsi tähemärki. Nädala lõpetame seltskondlikus ning diplomaatilises Kaaludes.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

17.08 esmaspäeva varahommik – 19.08 kolmapäeva pärastlõuna – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väikesed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

19.08 kolmapäeva pärastlõuna – 21.08 reede pärastlõuna – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

21.08 reede pärastlõuna – 23.08 pühapäeva ennelõuna – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on lähedal! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit.

Elementide poole pealt on muutusi võrreldes eelmise nädalaga vähe. Loe meie eelmise nädala horoskoobist elementide seisu kohta siit. Ainukeseks muutuseks on nädala lõpus Merkuuri liikumine oma parimasse positsiooni Neitsisse. Suhtlemine ning äritegevus peaks veelgi jõudu juurde saama. Samuti ka oskuste õppimine ning detailidele keskendumine. Merkuuri liikumine annab jõudu juurde Maa elemendile ning toob juurde Muutvat omadust. Hea on keskenduda juba olemasoleva kinnistamisele ning ka muutmisele.

Eelmisest nädalast kehtib veel ka Päikese ning Marsi trigoon. Loe siit, mis see Sinu jaoks tähendab.

Uus Kuu Lõvis – teisipäeval leiab aset järjekordne Uus Kuu ning seekord Lõvi Tähemärgis. Uue Kuu perioodid on soosivad millegi uue alustamiseks. Aga enne kui saame uuega alustada peame vana vabaks laskma. Esmaspäeval ja teisipäeval võite tunda nagu miski lahkuks teist või lasete lausa teadlikult mõnest vanast asjast lahti, mis Teid enam ei teeni. Kas sisemises maailmas või välimises. 

Väga hea lühike periood ümber hindamaks mis toimib ning mis enam ei toimi. Kolmapäeval on hea aeg mõne projektiga alustada või puhuda uus hoog sisse mõnele juba alustatud projektile.

Veenuse ja Uraani sekstiil – positiivne energia toob meieni kiireid ja meeldivaid emotsioone ning üllatusi suhetes. Partnerid võivad meid äkitselt mõne meelierutava kingitusega üllatada. Tunneme suhetes vabadust.

Teisalt näitab mõjutus ka meile tõde oma tegelikust väärtusest. Materiaalse poole pealt on antud konfiguratsiooni ajal võimalik kogeda äkilisi ning üllatavaid sissetulekuid. Raha võib justkui “taevast” meieni kukkuda. Hea kui oled muidugi ise aktiivsem ning kasutad Sinuni jõudvaid võimalusi ära. Ole valmis ning võta võimalused vastu siis võid mõnda meeldivat materiaalset naudingut kogeda (ka raha).

Mõjutus peaks positiivselt mõjuma krüptoraha turgudele.

Marsi trigoon Merkuuriga – mõistus töötab positiivse mõjutusega kiiresti ning teravalt. Oleme äris aktiivsed ning läheme ise potentsiaalsete tehingute järele. Kiired ideed, mis on ka materiaalselt kasulikud. Teisalt toob mõjutus kiire suhtlemise, aktiivsuse oskuste õppimises. Äkilised ja kiired tehingud, mis toovad kasu. Hea aeg tegelemiseks masinatega, tehnoloogiaga, programmeerimisega, äriga, ost-müük. Kõik alad kus on vaja kiiret mõistust ning kiiret tegutsemist.

Marsi ja Päikese trigoon – positiivne mõjutus suurendab meie enesekindlust ja energiat. Julgeme maailmas luua ning selle jaoks on ka jõudu. Oluline on siin mõista, et kuskile tuleb ka see energia panna. Tänu oma julgusele ja energiale, mis mõjutus siin pakub on see hea aeg võtta ette mõni karjääriga seotud projekt või ettevõtmine. Enesekindlus võimaldab ka olla tähelepanu keskpunktis või esineda julgelt avalikkuse ees. Samuti hea aeg oma loovate hobidega/projektidega tegelemiseks. Hea kui nendes on ka füüsilist tegevust.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top