Nädala horoskoop 23. august – 29. august 2020

Siin on Sulle augusti neljanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päike liigub Sinu kuuendasse majja. Oled töö juures aktiivsem ning võimalused olla tähelepanu keskpunktis töökaaslastega. Hea aeg erinevate probleemide lahendamiseks üldiselt. Päike toob jõudu juurde ja leiad täpsemaid ja paremaid lahendusi. Negatiivse poole pealt võivad Sind kimbutada mõned ajutised terviseprobleemid või on isa elus mõned sekeldused.

Emotsioonid on üldiselt meeldivad ning kodus veedetud meeldiv aeg aitab leida lahendusi tööl olevate asja ajamistega. Ideed ja mõttesähvatused, mis aitavad Sind tööülesannetega või toovad Sinuni info, kuidas oma päeva paremini korraldada. Innovaatilised lahendused probleemidele, mis kimbutavad Sinu tervist või aitavad töö juures mõne projektiga edasi.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päike liigub Sinu viiendasse majja ning elavdab seda poolt, kes tahab lõbutseda ning ennast loovalt väljendada. Hea aeg minna ja veeta aega linna peal või külastada restorane. Oled üldiselt oma eneseväljenduses elavam ning enesekindlam. Kui oled mõne loova projektiga seisma jäänud siis nüüd on hea aeg see jälle kätte võtta ja edasi viia. Samuti mõnus periood turgutada oma romantilist elu ning teha mõni žest, mis partnerile armastust väljendab.

Meeldivad vestlused oma partneriga ning väljendad ennast diplomaatiliselt ka naabrite ning sugulaste seltskonnas. Näen Sõnnide jaoks suuremat potentsiaali tegeleda intellektuaalse loovusega. Palju ideid, mida ja kuidas teha. Nii hobidega kui ka ärilistes tegevustes.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Päike liigub Sinu neljandasse majja. Kogud perega aega veetes jõudu ka endasse. Tunned ennast perekeskis ning kodus enesekindlamalt. Samuti võib mõni pereliige Sind üllatada komplimendiga. Vaata selle positsiooniga ette liigse enesekesksusega kodus või pereliikmetega. Hea aeg kodusteks toimetamisteks.

Rahaline seis peaks endiselt olema meeldiv ning Veenus turgutab materiaalseid sissetulekuid. Tunned ennast üldiselt paremini ning vestlused kodustega on enamasti nauditavad. Organiseerid midagi kodus või hangid endale midagi meeldivat, mis kodus olemise veelgi toredamaks teeb. Pane tähele uusi mõtteid ja ideid, mis tulevad Sinuni koduses miljöös aega veetes. Mõtetes ja infos võib Sinu jaoks peituda palju kasulikku.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päike liigub Sinu jaoks kolmandasse majja. Oled aktiivne äritegevustes ning ka oma kogukonnas. Suhtled energiliselt ning oled tegev organiseerivates tegevustes. Oled tähelepanu keskpunktis mõnes väiksemas meeskonnas või ka meedias. Oluline, et annad ka oma meeskonna kaaslastele tunnustust seal kus see on õigustatud. Pea meeles ka teisi kuulata!

Suhtled karismaatiliselt ning tõmbad inimesi ligi. Sõprade seltskonnas jõuavad Sinuni värsked ning innovaatilised ideed. Loodetavasti aitavad nad Sind edasi ka oma eesmärkide poole püüdlemisel. Mõni meeldiv lühike reis sõpradega, mis tekib äkitselt.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Päike liigub Sinu jaoks nüüd teise majja. Oli tore aeg kui said olla tähelepanu keskpunktis (just seal kus Sulle meeldib olla). Oled aktiivne raha asjadega ning Päikese liikumine eneseväärtuse majja peaks ka Sinu jaoks sisemist enesekindlust kergitama. Ostad küll mõne uhkema asja ning sellega seoses teed ka kulutusi, aga peaksid suutma samal ajal ka uusi ressursse luua. Vaata ette mõne eseme eest liigselt maksmisega.

Saad endiselt aega veeta üksinduses ning seda ka nautida. Loodetavasti jõuavad Sinuni ka mõned voodirõõmud. Organiseerid raha asju ning võtad nendel aladel ka aktiivselt ette. Näen siin Lõvide jaoks teenimise potentsiaali. Ole tähelepanelik ning kasuta ideid, mis Sulle äkitselt tulevad.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päike liigub lõpuks Sinu esimesse majja. Palju õnne ka Neitsidele! Saad nüüd rohkem tähelepanu ning võimaluse seltskonnas särada. Päikese liikumine esimesse majja sisestab Sulle ka enesekindlust ning elujõudu. Oled üldiselt aktiivsem ja tõmbad inimesi ligi.

Veenus peaks endiselt Sinu sissetulekuid turgutama või vähemasti looma võimalusi sõpradega koos aega veeta. Sinu aktiivne suhtlemine ning asjade organiseerimine peaksid mõlemat ala Sinu elus meeldivalt elavdama. Usun, et näed nii sissetulekuid kui naudinguid sõprade seltsis. Leiad ka elus rohkem optimismi ning uued ja huvitavad uskumussüsteemid jõuavad Sinuni. Suudad enda jaoks paljud teemad uutmoodi lahti mõtestada. See loob Sinu mõtetes rohkem vabadust.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Päike liigub Sinu jaoks kaheteistkümnendasse majja. On viimane kuu enne sünnipäeva ning aeg vaadata üle kohe lõppeb aasta ning hakata tegema plaane uueks. Energiat on küll veidi vähem, aga just selle jaoks, et saaksid korraks aja maha võtta ning asjad üle vaadata. Võta järgmine kuu nii rahulikult kui vähegi suudad, pärast seda lähevad asjad jälle kiirelt edasi.

Karjääris peaksid endiselt olema meeldivamad momendid ning ülemustega läbi saamine samuti diplomaatiline. Suudad neile või avalikkuse ees hea mulje jätta. Mõned olulised vestlused või toetus inimestelt kõrgematel positsioonidel peaks endiselt Sinu jaoks võimalik olema. Potentsiaal on Kaalude jaoks avastada olulist läbi unenägude, mis aitab neil emotsionaalselt terveneda. Või mõni esoteeriline informatsioon on Teile nüüd kättesaadav, mis loob ellu rohkem vabadust.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Päike liigub Sinu jaoks üheteistkümnendasse majja. Võimalus särada ning olla tähelepanu keskpunktis suuremates gruppides või sotsiaalmeedias. Samuti sõprade keskel. Oled seal enesekindlam. Hea aeg võtta midagi aktiivselt ette, et saavutada oma eesmärke või olla ühiskondlikult kuidagi kasulik. Võimalused luua uusi kontakte peaksid Sinuni jõudma.

Oled tuleviku suhtes üldiselt optimistlikum ning ideed partneritelt aitavad jõuda oma unistustele lähemale. Kindlasti potentsiaal oma sissetulekuid vähemalt ajutiselt suurendada. Suhtle aktiivselt sõprade ning partneriga. Info, mida omavahel vahetate aitab Sind edasi ja ideed tekivad lihtsamalt.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Päike liigub Sinu jaoks kümnendasse majja. Oled tööl ning avalikkuse ees enesekindlam, tähelepanu keskpunktis. Kindlasti aeg mõneks saavutuseks või töö juures säramiseks. Paistad teistele silma. Tunned tõmmet, et olla oma töös ja karjääris ka iseseisvam. Hea aeg võtta mõnes projektis liidriroll või pakutakse seda Sulle teiste poolt. Vaata ette liigse isekusega töö alaselt.

Meeldivad seksuaalsed naudingud partneriga või sügavad vestlused töökaaslastega. Hea aeg ressursside loomiseks klientidelt, tegelemiseks maksudega, kindlustusega. Partneri ressursid võivad Sind samuti toetada. Ideed, mis viivad töö juures edasi. Suhtled töökaaslastega huvitavatest dieetidest, rutiinidest. Antud infovahetus viib Teid mõlemaid edasi.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päike liigub Sinu jaoks üheksandasse majja. Päikese tulek üheksandasse majja suurendab kindlasti optimismi tuleviku suhtes, usk tugevneb. Oled oma uskumuste ning teadmiste suhtes vokaalne ning enesekindel. Kui oled juba õpetaja rollis siis rohkem võimalusi särada ning kiitust õpilastelt. Ole ettevaatlik oma ideede teistele peale surumisega.

Partneriga suhted peaksid vähemalt ajutiselt olema meeldivamad ning räägite koos tuleviku plaanidest. Võimalused võtta koos ette mõni lühike reis. Loed huvitavaid tekste ning õpid midagi uut. Selleks on ka hea aeg ja võid avastada mõned uued uskumused, mis Sind paremini teenivad. Uued ideed oma tuleviku jaoks.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päike liigub Sinu jaoks kaheksandasse majja. Hea aeg raha asjadega tegelemiseks. Päike peaks ergutama siin ka magamistoa tegemisi. Rohkem tegutsemist kulisside taga ning asja ajamine varjatud ressurssidega. Samuti hea aeg millegi sügavuti uurimiseks. Mõned probleemid isaga võivad ette tulla.

Peaksid suutma probleemseid olukordi meeldivalt lahendada. Vajalik informatsioon esoteerilistest allikatest või mõnelt ravitsejalt. Töötad momendil rohkem kulisside taga või isegi kodus. Näen Veevalaja jaoks potentsiaali saada infot, mis aitab neid suurema emotsionaalse vabaduseni või tervenemiseni. Partneriga vestlustes huvitavad avanemised ning ka katsetamine linade vahel.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Päike liigub Sinu jaoks seitsmendasse majja. Võid olla suhetes isekam ning ka partner, teised inimesed kellega suhetes oled on enesekesksemad. Samal ajal aktiveerivad nad Sind uutele tegudele ja annavad enesekindlust, et ka enda elus edasi liikuda. Anna endast parim, et ka teiste vaatenurki näha ning pigem üksteist uute ideedega edasi aidata.

Hea aeg vestelemiseks ning suhtlemiseks naabrite, sugulaste ja õdede-vendadega. Veenus laenab endiselt oma meeldiva mõjutuse suhetes laste ja romantiliste partneritega. Enamasti Kalade jaoks suhetes nauditav aeg. Läbi pideva info vahetamise jõuavad Sinuni ka ideed ja mõtted, mis aitavad Sind edasi ka oma paarisuhtes. Partneriga suhtlemine võib aktiveerida mõned innovaatilised ideed.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädal algab Kuuga keerulises positsioonis, Skorpionis. Emotsionaalselt on see raskendatud periood, kus armukadedus ning manipulatsioonid on prevalveerivad. Nädala keskel liigub Kuu õnneks optimistlikku Amburisse ning meie tunnetes on rohkem positiivsust ning januneme teadmiste järele. Nädala lõpetame Kuuga tõsises ning praktilises Kaljukitses.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

23.08 pühapäeva lõuna – 25.08 teisipäeva pärastlõuna –  Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

25.08 teisipäeva pärastlõuna – 27.08 neljapäeva õhtu – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

27.08 neljapäeva õhtu – 30.08 pühapäeva varahommik –  Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on lähedal! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Elementide poolt saab veel rohkem toetus Maa element. Nimelt liigub Päike Neitsisse. Huvitav seis, kus Õhu element on peaaegu ilma mõjutuseta ning Maa on ülekaalus. Kardinaalsus ning muutlikkus toovad meile energiat juurde, aga üldiselt on rõhk olemasolevate asjade/projektide/situatsioonide paremaks muutmisel. Kohati võib tunda, et asjad liiguvad aeglaselt. Isegi venivad. Õhu elemendis olevate tähemärkide jaoks on hetkel kindlasti harjumatu olla, tahaksite asjade kiiremat edenemist.

Päikese liikumine Neitsisse – kuna Päikesel on suur mõju sellele, mida tahame maailmas luua siis keskendume nüüd Neitsi perioodil olemasoleva muutmisele ning täiustamisele. Spetsialiseerume teatud aladel oma elus ning vaatame kus ja mida saaks parandada. Detailidele keskendumine on Neitsi perioodis kindlasti esikohal, aga vaata ette liigse kriitikaga teiste suhtes. Kus viga näed laita, seal mine ja aita. Hea silm märkamaks vigu ning tuleks meeles pidada ka lahenduste pakkumine nende muutmiseks.

Veenuse sekstiil Merkuuriga – meie mõtted saavad Veenuselt meeldiva turgutuse. Samuti kuidas suhtleme ning mida räägime. Sõnad on “ilusamad” ning meeldivamad teiste suhtes. Positiivsed ideed ja info levitamine rahaga seotud teemadel. Räägime ning kirjutame naudingutest, rahast, söögist. Äritegevusele mõjub antud lühike mõjutus kindlasti positiivselt. Ost ja müük edeneb.

Merkuuri trigoon Uraaniga – hea kombinatsioon tegelemiseks tehnoloogiaga või äritegevuseks internetis. Kirjutamiseks ja suhtlemiseks sotsiaalsetel teemadel. Kiired ideed ning mõttesähvatused justkui “selgest taevast”. Kõikidel inimestel kes on tegevad äris, teaduses, tehnoloogiaga, programmeerijad, jne on nüüd lihtsam oma ideid teostada. Lisaks ka uued ideed. Samuti positiivne mõjutus astroloogidele. Mõtleme vabadusest, ühiskonnast, teadusest ning räägime nendel teemadel samuti. Mõni hea idee, kuidas oma pika aja eesmärke täita võib nüüd samuti Sinuni jõuda.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top