Nädala horoskoop 26.juuli – 2. august 2020

Siin on Sulle juuli viimase nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sinu unenäod on kindlasti elavad ning info, mis Sulle nendel tasanditel edastatakse tuleks üles kirjutada. Peaksid suutma ennast ka loovalt väljendada. Kirjutada, anda edasi infot või Sinuni jõuab info, mis aitab Sul oma alateadvuses olevatele protsessidele jälile jõuda. Ole ise selle suhtes avatud siis tulevad tulemused ka.

Negatiivse poolena näen siin potentsiaalsed vaidlusi ülemustega või töökaaslastega. Suhtlemine on töö juures emotsionaalne ning info, mida üksteisele annate mõeldud üksteise alateadlikuks mõjutamiseks. Oluline, et ei jääks oma arvamusse liigselt kinni ning suudaksid kuulata ka teisi. Samas pead ette vaatama sellega, et nemad Sinu arvamusest “üle” ei sõidaks.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Neptuun Sinu üheteiskümnendas majas on positiivselt mõjutatud. Kui oli keerulisem aru saada oma pika aja eesmärkidest või unistuste poole püüdlemine oli kergelt ähmane siis nüüd toovad Merkuur ja Jupiter Sinuni info, mis Sind edasi aitab. Loovad tegevused nagu kirjutamine, programmeerimine, kätega kunsti tegemine on hetkel toetatud ning loovat energiat peaks selle jaoks jaguma.

Raskem mõjutus on Sinu jaoks kolmandas ja üheksandas majas. Vestlused ja suhtlus isaga, õpetajatega, mentoritega on momendil keerulisem. Arvate mõlemad, et just Teil on õigus ning proovite üksteist mõjutada. Või survestatakse Sind juba mainitud isikute poolt uusi oskusi õppima. Tegele pigem loovate tegevustega ning oma suhtlustes jälgi, et emotsionaalse väljenduse taga oleks ka praktiline tõde.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Neptuun Sinu kümnendas tõmbab inimesi Sinuni ning Sind ümbritseb maagiline kuma. Inimesed on Sinust lummatud. Rõhutatud on ka teine ning kaheksas maja. Toetus teistelt peaks Sind karjääris edasi aitama ning uusi võimalusi looma. Kuna kaheksas maja on ka emotsionaalse tervenemise maja siis psühholoogilised protsessid, mille saad enda sees lahendatud aitavad Sind avalikkuse ees ja karjääris.

Partneri ja Sinu personaalsete ressursside vahel on “käärid”. Partner võib Sind oma ressurssidega või emotsionaalselt kontrollida. Või on arusaamatusi kuidas oma ressursse kasutate. Nii ühiseid kui ka personaalseid. Näen siin ka potentsiaalina, et ei suuda oma väärtust näha sellisena nagu see on. Või tunned ennast emotsionaalselt jõuetuna. Vaata, ette, et ei kontrolliks partnerit oma ressurssidega ning pane tähele ka motiive tema sõnade taga!

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Partner ning üldiselt suhetes aitavad inimesed Sul oma tulevikku positiivsemates värvides näha. Samuti juhivad nad Sinu tähelepanu ka teatud uskumustele või avardavad Sinu maailma uue infoga, mis pärast uue hingamise annab. Hea aeg erinevate usundite, teadmiste, vaimsema info uurimiseks. Avastad sealt enda jaoks nii mõndagi.

Samal ajal on partneriga ka tõsisemaid vestlusi. Sinu ja tema arusaamad ei pruugi antud nädalal olla sarnased. Emotsionaalsed vaidlused, kus proovite üksteise piire kombata. Partneri elus on olnud palju muutusi, mis jätkuvad. Tänu nendele peate uuesti ühise keele leidma. Kui hakkate üksteist mõjutama ja manipuleerima siis tuleb raskem nädal. Andke parim, et üksteist süvitsi mõista ning näha, mis toimub emotsioonide taga.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Võimalused oma emotsionaalsete haavade tervendamiseks. Info tuleb Sinuni teistest reaalsustest, unenägudest või mõnelt tervendajalt. Mõjutus aitab Sul vabaneda mõnest piiravast allasurutud haavast, mis Sind tagasi hoiab. Üldiselt tervendav mõjutus. Emotsionaalsed ning intiimsed vestlused oma hingesugulasega. Jagad temaga infot, mida tavaliselt endale hoiad. Kõik see peaks positiivselt ja tervendavalt mõjuma Sinu tervisele.

Vestlused ja suhtlus töökaaslastega on pingelisem. Ole ettevaatlik infoga, mida ise edasi annad. Võid proovida, midagi varjata või fakte moonutada. Töö juures on pingelisemad ajad, mis võib ka Sinu sissetulekuid mõjutada. Väldi tagarääkimist! Pea ka meeles, et töökaaslased on rohkem on arvamustes kinni ning sellega tuleb antud nädalal arvestada.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sinu seitsmenda maja valitseja Neptuun on antud nädalal positiivselt mõjutatud. Pikemates suhetes, abielus kui ka äripartnerlustes on meeldivamad ajad. Jagate üksteisega oma tuleviku plaane ning unistusi. Räägite materiaalsetest eesmärkidest ning mõtlete kuidas neid saavutada. Partner või lapsed on üldiselt toetavamad ning leiad ka loovaks väljendamiseks aega.

Kuigi üldiselt positiivne mõjutus, mida ülal mainisin toob suhetesse toetust siis on omavahelises suhtluses ka alateadlikku mõjutust ja oma arvamusest kinni hoidmist. Erinevused eesmärkide poole püüdlemisel tuleb selgeks rääkida ning omavahel arutada. Vaadake, et üksteist liigselt ei mõjutaks ning faktid, mida teisele presenteerite on tõesed. Samuti on suhtlus sõpradega pinge all.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Tervise valitseja Neptuun saab positiivsed mõjutused Sinu puhul kuuendas majas. Leiad õigeid ravimeid, dieete, iga päevased rutiine, mis aitavad Sind emotsionaalselt ning karjääris edasi. Kui oled ise avalikkuse ees siis annad ka infot teistele edasi. Suhted töökaaslastega on toetavamad ning õhkkond on üldiselt ühtehoidev. Kui oled juhtival positsioonil siis suhtlus alluvatega on meeldiv ning abistav.

Negatiivse potentsiaalina näen Kaalude puhul keerulisemaid vestlusi isaga või mõne ülemusega. Võid tunda isegi enda suhtes alateadlikku manipulatsiooni, mis emotsionaalselt Sind mõjutab. Raske on väljendada seda, mida tegelikult tunned ning väljendad ennast avalikkuse ees väga dogmaatiliselt. Sisemiselt võid tunda ennast tuleviku suhtes pessimistlikult. Kuna mõjutus on mitme tahuline siis on samaaegselt võimalik ka liigne optimism. Otsi nende kahe äärmuse vahel tasakaalu!

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Romantilistes suhetes ning lastega on meeldivamad ajad. Suudad ennast loovalt väljendada ja väga hea aeg ongi just loovate hobidega tegelemiseks. Kas lood ise midagi või uurid teadmisi ja saad infot vaimsete teemade kohta. Info jõuab Sinuni nii internetist kui ka välismaalastelt. Samuti hea aeg teha plaane ning uurida võõraste kultuuride kohta.

Kui on pooleli mõni kursus või õpingud siis pead ette vaatama kuidas õpetajate ja mentoritega suhtled. Arvamused on siin mõlemal kindlad ja jäigad, aga tuleks ka näha teist poolt ja lasta enda meelel avaneda. Kasuta raskemat energiat pigem uute oskuste õppimiseks, teadmiste avardamiseks, vaimsete tekstide ning õpetuste uurimiseks. Siis on õpetajate, naabrite ning õdede-vendadega arusaamatusi vähem.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Oled emotsionaalselt ülimalt tundlik antud nädalal ning intuitsioon juhatab Sind. Saad infot, mis aitab Sind sisemiste haavade parandamisel ning tervendab Sind emotsionaalselt. Info on pigem esoteerilist laadi ning näiteks mõni tervendaja suunab Sind õigele teele. Hea aeg vaimseteks praktikateks kodus, mis Sind õnnelikumaks teevad ning mõjuvad positiivselt. Näiteks mõni juhendatud meditatsioon.

Sinu ja partneri vahel on arusaamatusi, mis on seotud ühiste materiaalsete ressurssidega. Või vaidled klientidega, kellega on lahkhelisid. Oma väärtusi ümber hinnates on partneri ning klientidega vaja asjad selgeks rääkida, et Teie vaated ühilduksid. Eriti just materiaalsete ressursside ning raha teemadel. Ole tähelepanelik iseenda alateadlike mõjutustega ning ka sellega, et Sind proovitakse väliselt suunata nii nagu teistele sobib.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Hea aeg loovaks kirjutamiseks, fotograafiaga tegelemiseks, maalimiseks, luuletamiseks. Kõik loovad tegevused, mis on seotud kätega on nüüd toetatud. Mõtted on optimistlikud ja positiivsed. Loovaid ideid on samuti palju, mida saad näiteks ka oma ettevõttes kasutada kui oled ise oma sissetulekute eest vastutav. 

Sinu ja partnerite vahel on vaja asjad sirgeks rääkida. Muutused, mida oled lähiajal läbi teinud mõjutavad ka Sinu suhteid. Ideed kuidas oma päeva korraldada ei ühildu ning tuleviku nägemused on hetkel erinevad. Arusaamatused ka nende asjadega, millesse mõlemad usute. Andke endast parim, et üksteist mitte liigselt mõjutada. Mõlemal on kindlasti tugevad arvamused, aga peate ka teist poolt mõistma.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Raha asjad saavad toetust nii varjatud allikatest kui ka töö juurest. Kui oled tegev välismaaga siis sissetulekud sealt. Neptuuni mõjutusega teises majas tasub siiski meeles pidada, et oled raha asjadega kahe jalaga maa peal. Liigne optimism ka positiivse mõjutusega võib viia kulutusteni, mis pole pikas perspektiivis head. Ka oma pere juurte uurimine aitab Sul oma alateadvuses olevate probleemide jälile jõuda või tervist parandada.

Suhtluses inimestega, kellega töötad on rohkem arusaamatusi. Toimub varjatud vestlusi kulisside taga. Jutud, mis räägitakse pole kõige täpsemad. Esineb faktide moonutamist ja taga rääkimist. Probleemid unega võivad tervisele hakata või igapäevaseid toimetusi segada. Toimetamised ning ülesanded töö juures ei lase Sul piisavalt puhata.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Oled ise äärmiselt loovas energias ning intuitiivne. Suudad ennast väljendada kirjalikult ning verbaalselt viisil, mis teisi ligi tõmbab. Positiivne aeg Kaladele, kes on juba loovatel aladel tegevad või kasutavad oma töös palju loovat energiat. Usalda ka oma intuitsiooni ja tunnetust. Saad infot, mis Sind oma eesmärkidele lähemale aitab. Neptuuni tervendav energia silub suhteid sõpradega. Hõljud hetkel palju ka teistes reaalsustes ning unistad rohkem kui tavaliselt.

Samal ajal on sõpradega suhetes endiselt ka pingeid. Oled pikalt pidanud erinevaid sõprussuhteid  ning tutvusringkondi ümber hindama. Antud nädalal on omavahelises suhtluses segadust ning arusaamad ei klapi. Neptuuni energia siin küll aitab, aga vaadake ette just üksteise mõjutamisega ning oma seisukohtadest jonnakalt kinni hoidmisega. Sõnade taga on hetkel rohkem peidus kui algselt paistab!

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame uut nädalat nii nagu eelmise lõpetasime, Kuuga Kaaludes. Kuigi nädal algab meeldivamalt siis nädala esimene pool (juba esmaspäeva hommik) on emotsionaalselt keerulisem aeg, Kuu on Skorpionis. Nädala lõpus optimistlikum energia naaseb kui Kuu liigub Amburisse. Viimastel päevadel liigub Kuu praktilisse ning maise reaalsusega heas kontaktis olevasse Kaljukitse.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

25.07 laupäeva varahommik – 27.07 esmaspäeva varahommik – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

27.07 esmaspäeva varahommik – 29.07 kolmapäeva hommik –  Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

29.07 kolmapäeva hommik – 31.07 reede keskpäev – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

31.07 reede keskpäev – 02.08 pühapäeva hilisõhtu –  Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt on sarnane seis eelmise nädalaga. Päikese liikumine oma koju Lõvi tähemärki toob meie ellu rohkem energiat Tule elemendi näol. Endiselt on Marss samuti oma kodus Jääras (ka Tuli) ning jõudu ja energiat peaks meil üldises pildis jaguma.

Eriti tuleks märkida ära, et Päike oma kodus Lõvis annab enesekindlust (küll kohati liiga palju) julgemalt oma eesmärkide poole liikuda.

Teiste elementide tasakaal on samuti hea. Kuigi Maa energia on pisut ülekaalus (asjad liiguvad aeglasemalt, kindlamalt) siis on meil vähemasti kõigis elementides mõjutusi.

Rõhk on juba olemasolevate vundamentide muutmisel ning tugevamaks ehitamisel. Projektidega jätkamisel. Õnneks peaks selleks ka praegu jõudu ja energiat jaguma.

NB! Merkuur on jälle nähtav ning retrograadist väljas! Kõiki tegevusi, mis on seotud lugemise, kirjutamisega, suhtlemisega, info jagamisega, äriga, õppimisega jne on nüüd jälle lihtsam teha. Kergemaks läheb ka Kaksikutel ning Neitsidel.

Väga hea nädal loovaks väljenduseks ning vaimsete teemadega tegelemiseks! Mitmed mõjutused toetavad seda. (NB! Kehtib kõikidele tähemärkidele!!! Kuigi palju positiivset infot jõuab meieni tuleks väga ettevaatlik olla sellega kuidas ise infot edasi annad ja milline info Sinuni jõuab. Võta vastu, aga seedi korralikult läbi enne kui tegutsema tormad! Uuri süvitsi!).

Jupiteri sekstiil Neptuuniga – kuna mõjutus on positiivne ning planeedid on omavahel meeldivalt seotud siis on tegemist aspektiga, mis peaks meile tooma nii tervenemist, kõrgema pildi nägemist kui ka ühendust teispoolsusega. Suurendab meie vaimseid võimeid ja annab võimaluse oma loovust kasutada. Inimestes on üldises võtmes heatahtlikkus ja soov teisi ning endast nõrgemaid abistada. 

Mõjutuse negatiivne pool on liigne idealistlik ja läbi “roosade prillide” olukordade hindamine. Aga kindlasti aitab mõjutus meid kõrgemalt tervendava energiaga. Inimesed, kes tegelevad ravitsemisega ning vaimsete teemadega (ka loovusega) on aspektist kindlasti positiivselt mõjutatud. Ühiskonnas näeme inimesi, kes tahavad teisi aidata kas ravimitega või mõne alternatiivse meetodiga. Paljud toovad ka infot teisteni, mis aitab vaimselt areneda või personaalselt terveneda.

Merkuuri trigoon Neptuuniga – jällegi on Neptuun positiivses aspektis. Antud mõjutus suurendab veelgi meie võimet ennast loovalt väljendada. Loovkirjutamine, fantaasia maailmate kirjeldamine läbi suhtluse ning kirjutamise. Kõik on hetkel inimestele kergemini kättesaadav. Meieni jõuab info, mis on pärit teistest reaalsustest või, mis aitab meil terveneda. Endiselt tuleks rõhku panna info hindamisele, mis meieni jõuab. Kuigi mõjutus on positiivne siis Neptuun võib infot moondada.

Merkuuri opositsioon Jupiteri ja Pluutoga – nagu alati on nädalal meile varuks ka raskemaid mõjutusi. Jupiter ja Merkuur omavahel annavad ülal mainitud infot edasi väga veenval ning dogmaatilisel viisil. Üks peamisi asju, mida tulekski antud nädalal jälgida on oma ideede ning info edasi andmist viisil, mis välistab eksimist. Arvame, et ainult meie poolt jagatud info on just see kõige õigem ja kõrgem, mis üldse olemas on. Antud suhtumist näeme ka üldiselt ühiskonnas. Loodetavasti pole faktid liigselt moonutatud, aga soovitan võtta info, mida kuulete vastu kriitilise mõtlemisega ning seda uurida süvitsi.

Veel enam suurendab info ning suhtlemise moonutust Merkuuri opositsioon Pluutoga. Inimesed mõjutavad alateadlikult üksteist läbi suhtluse, kirjutamise, interneti, sõnade. Info, mis meieni jõuab on äärmiselt veenev, kui kutsun ette ettevaatusele ning kogu info läbi seedimisele! Oma personaalsetes suhetes on kõigil pidevalt õigus ning proovitakse üksteist alateadlikult mõjutada. Suhtluses on tunda, et üks pool tahab teist oma sõnadega (infoga) kontrollida. Hea kasutada energiat hoopis millegi süvitsi uurimiseks!

NB! Endiselt aktiivsed mõned mõjutused eelmisest nädalast! Mine vaata meie eelmise nädala horoskoopi siit.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top