unenägude seletaja suudlemine

Nädala horoskoop 3. veebruar – 9. veebruar 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Mingisugune projekt on toonud mitmed probleemid esile, mida sa ei osanud ette näha. Sa hakkad ümber nurga jõudma, näed positiivseid tulemusi ning mõtled, et pingutus tasus ennast ära. Tee endale preemia ning mine välja.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Võimalik, et sinu abi palutakse organiseerimata sündmuse päästmiseks. Sulle kindlasti meeldib võimalus olla olukorra päästja. Üks pereliige ajab kõiki endast välja nii et võib-olla pead temaga rääkima.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Tunned ennast impulsiivsena ning oled valmis uude situatsiooni hüppama. Tunned ennast vabana ning oled valmis oma riskantse käitumise tagajärgedeks. Häbelik uustulnuk köidab sinu tähelepanu ning sa kutsud ta oma kampa.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Kodused tööd võimaldavad sul rakendada oma loovust. Tead kuidas saavutada parimad tulemused hoolikalt planeerides ja kulutades. Tööl peavad kolleegid sinust lugu ning lasevad sul meelsasti ohjad enda kätte võtta.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Kuula oma vaistu perekondlikel teemadel. Sinu alateadvus teab, mis on kõige parem. Kui sa oled lapsevanem siis pead tasakaalustama oma vastutused tööl ja kodus. Maksad arved korralikult ära ning vaata, et sul oleks ka säästmise jaoks pikaajaline plaan.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Autoriteetne inimene näeb, et sinus on potentsiaali uue ameti jaoks. Kuigi sul puuduvad vastavad kvalifikatsioonid on nad valmis sind toetama. Kodus tunneb keegi ennast hüljatuna nii et sa võib-olla pead oma plaane muutma et neid aidata.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sulle meeldib plaanida ja olla organiseeritud, aga sa ei saa iga viimast asja ette näha. Võimalik, et oled ärritunud ja vihane, aga samas õpid sa frustratsiooniga toime tulema ning paremini oma tundeid vaos hoidma. Sea oma tervise olulisele kohale.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Hoia rahaasjad korras. Olenemata sellest kas üritad osta midagi erilist võid üritad lihtsalt oma igapäevast kulutamist vähendada siis Veebruariks on sul valmis mõistlik plaan. Ettepanek äririndel avab sinu jaoks uued uksed.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Kuskile reisile minemine tundub nagu hea idee. Kui oled eemal siis on sul võimalus näha elu läbi uue pilgu. Kui sa ei saa ära minna siis sea kõrvale natuke aega, et teha asju, mis sulle meeldivad. Mugav tugitool ja hea raamat võib teha imesid.  

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kolleeg arvab et teab, mis on sinu jaoks ning kuigi sa ei ole nendega nõus siis valid vaikimise tee. Mine mujale ning süvene projekti, mis võimaldab sul oma frustratsiooni välja elada. Sinu kaaslane annab sulle praktilist nõu raha ja säästude kohta.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Sul on olnud väga kallid eesmärgid ja unelmad juba aastad ning järsku tabab sind sellele rindel suur edasiminek ja sa näed tulevikku selgemalt. Kodused ja loovad tööd toovad sinu elusse rahulolu ja õnne. Eredad värvid teevad ka sinu tuju paremaks.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Üllatavad uudised võivad kõik sinu suhtlemise plaanid ümber lükata. Kuigi see on ootamatu siis sa ei pane pahaks olla rohkem paindlik sest seda on sinu suhtumisse vaja. Aja oma asju nii, et sa ei ole liiga suure tähelepanu all.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top