Nädala horoskoop 21. juuni – 28. juuni 2020

Siin on Sulle juuni kuu viimase täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset neljandas majas. Paljud Jäärad mõistavad, et praegune kodu pole päris õige või äärmisel juhul peavad oma kodust loobuma. Pole põhjust väga muretseda kuna uus kodu tuleb samuti. Mõned teist teevad kodus muudatusi ning mõtlevad kuidas seda hubasemaks luua.

Kindlasti mõjutab see ka Teie sisemist emotsionaalsust. Saate aru, mida on Teil emotsionaalseks õnneks vaja, aga enne seda võite märgata asju, mis põhjustavad emotsionaalset rahulolematust. Võta natuke aega nendel intensiivsetel päevadel ning mõtle, mida Sul vaja on, et siin maailmas ennast hästi tunda ja siis hakka nende asjade poole liikuma.

Suhted perega saavad samuti uue tuule tiibadesse, aga nagu mainisin siis võib enne seda olla mõni muutus, mis algselt tundub ebameeldiv.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset kolmandas majas. Suhtlemine naabritega, sugulastega, õdede ning vendadega. Kui nendel aladel peaks esinema raskusi siis nüüd on võimalik need suhted jälle muuta ning uuesti alustada. Päikesevarjutus peaks tooma Sulle selgust ning näitama milliseid neid suhteid alles hoida ning milliseid mitte. Mis nendes toimib ja mida saaks paremaks.

Mõned teist alustavad mõne kirjatükiga või leiab aset reis lähedal asuvatesse piirkondadesse. Suhtlemist on palju ning mõtled ka selle peale kuidas ennast väljendad. Kellele mida räägid. 

Teised Sõnnid alustavad uute projektidega internetis või alustavad uue oskuse õppimisega. Tuleks meeles pidada, et soovini uusi oskuseid õppida võib viia kriis või vajadus. Ehk siis näed, et kuskil oskusi napib ning elus edenemiseks pead/tahad midagi uut õppida.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset teises majas. Vaatad üle oma finantsid, materiaalsed ressursid, esemed, sisemise väärtuse. Siin tuleks kindlasti mainida, et kui alguses peaks esinema mõne sissetuleku või eseme elust lahkumist siis uued peaksid peagi Sinu ellu uuesti tulema. Kindlasti otsid viise kuidas saaksid rohkem teenida ning kuhu oma raha investeerida.

Sisemine väärtus on samuti oluline teema Sinu jaoks. Kuna raha tegemist ja loomist mõjutab ka sisemine iseenda väärtustamine (julged oma teenuste jne eest rohkem küsida) siis on see Sinu jaoks aktuaalne ja vajab ümber hindamist. Kahjuks võib alguses esineda mõtteid/tundeid, et miks ma selline olen ja kas olen üldse midagi väärt. Proovi mitte väga sügavale sinna sisse minna ning rahulikult ennast kõrvalt vaadata. See väike raskem moment paneb rattad veerema ning paneb Sind ennast kõrgemalt hindama, et lähitulevikus suudaksid oma raha tegemise võimet suurendada.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset esimeses majas. Sind mõjutab sündmus kõige intensiivsemalt, sest esimene maja sümboliseerib just Sind ennast ning ka Sinu eluteed. Kuhu oled liikvel? Mida Sa oma eluga teha tahad? Varjutusega võib kaasneda kriisi moment ja tunned, et justkui ei teagi mida teha tahaksid.

See ajendab Sind oma elus muutusi tegema ning järgneva kuu kuni kaheteistkümne kuu jooksul tundub nagu teeksid kannapöörde. Juhin tähelepanu sellele, et mida lähemal Sinu Tõusvale märgile (või AC, Ascendant inglise keeles) Päikesevarjutus aset leiab, seda tugevamalt see Sind mõjutab. Üldiselt olema valmis suurteks muutusteks ja ole valmis nendega kaasa minema.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset kaheteistkümnendas majas. Kuna tegemist on rohkem varjatud ning vaimse majaga siis muutused leiavad Sinu jaoks aset pigem varjatud aladel.

Praktilise poole pealt võib olla raskusi puhkemomentide leidmisega, aga see sunnib Sind üle vaatama kuidas oma taastumise aega veedad. Kas tegeled tegelikult puhkamisega või teed endiselt tööd? Ka magamatus võib Sind sellel intensiivsel perioodil segada. Pead mõned muudatused tegema.

Kindlasti oluline mainida ka vaimseid teemasid ning esivanematega suhtlust. Paljudel teist on selged ja intensiivsed unenäod. Kirjuta need üles, sealt antakse Sulle vajalikku infot. Uue Kuu ajal on teistest reaalsustest meie materiaalse reaalsusega lihtsam ühendust saada. Abi on Sinu jaoks olemas, pead selle vastu võtma.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset üheteistkümnendas majas. Sissetulekud, unistused, pika aja eesmärgid, boonused, sõbrad on fookuses. Mõnel teist võis juba aset leida uus algus nende teemadega. Või märkate, et teatud sõbrad pole enam need, kes enda ellu soovid. Võib esineda mõni raskem või ebameeldivam moment just suhetes sõpradega, aga jällegi selle jaoks, et saaksid luua endale suhted, mis Sind rahuldavad.

Paljud teist hindavad ümber oma unistusi ning eesmärke. Vaatad kuhu lähed ning kas need on ikka õiged alad, mille suunas soovid liikuda. Uued pika aja projektid ning sihid juba paistavad, aga võimalik, et pead mõnest vanast siiski enne loobuma.

Ära väga tõsiselt vanade asjade lahkumist võta, tulevad uued ja paremad samuti.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset kümnendas majas. Karjäär ning sotsiaalne staatus on Sinu puhul kõrges fookuses. Kuigi varjutuse ajal (võisid seda ka juba enne tunda) võid tunda ennast emotsionaalselt rahulolematuna kas siis oma töö või karjääri pärast siis antud mõjutus on tulnud selle jaoks, et viia Sind õigele teele.

Paljud teist vahetavad järgmise aasta jooksul karjääri või töökohta. Või Teie sotsiaalses staatuses toimub tõus (mõne puhul ka langus). Teatud Kaalude jaoks võib aset leida ka abiellumine (muutus Sinu sotsiaalses staatuses).

Kui isegi peaksid praegu (äärmuslikul juhul) töö kaotama siis tea, et see on tulnud, et teha Sinu jaoks ruumi uuele ja paremale.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset üheksandas majas. Õpingud ning uskumussüsteemid. Mõned teist on lõpetanud mõne kursuse või kooli ning nüüd on aeg uuteks algusteks. Astud kooli või võtad mõne uue koolituse.

Kindlasti võib tekkida (eriti just varjutuse ajal), et ei tea enam millesse usud või millesse üldse saab uskuda. Väga emotsionaalne aeg. Võta siin rahulikult, uuri, loe ning ole uutele teadmistele avatud. See toob Sinuni uued uskumussüsteemid. Haiget võib teha just nendest vanadest lahti laskmine…

Suhted isaga samuti olulisel kohal (samuti ka mentorite ja õpetajatega). Saad aru, et teatud õpetajad ei teeni Sinu eesmärke enam ja pead otsima uued. Suhted isaga tahavad saada veidi lihvimist, aga uus algus ka seal ootab ees.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset kaheksandas majas. Partneri ning teiste inimeste poolt tulevad ressursid (ka raha näiteks klientidelt). Võimalik, et leiad ennast olukorrast kus on hetkeks klientidelt tulevate rahavoogudega probleeme või on need jäänud väiksemaks kui tavaliselt. Nüüd on siis aeg uusi meetmeid kasutada, et enda jaoks näiteks uusi kliente leida. Või kõiguvad Sinu partneri ressursid. Ära väga suurt tüli sellest tee, varsti luuakse uued võimalused.

Seksuaalsus ning ka tervenemine on kaheksandas majas teemaks. Mõned Skorpionid leiavad just selle õige ravitseja kes aitab Sul tervendada mõnda sügavamat haava. Või saad aru kuidas soovid ennast intiimsetes suhetes väljendada ning mida Sul üldse nendes vaja läheb.

See mõjutus võib tuua hetkeks mõne vana traumaatilise sündmuse või mälestuse, aga see on just selle jaoks, et saaksid sellega tegeleda ja abi otsida.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset seitsmendas majas. Suhted ja lepingud. Kindlasti ka äripartnerlused. Kui peaks mõni partner või suhe nüüd lõppema siis tea, et see on just selle jaoks, et tuleks Sinu jaoks see õige. Aga ei pruugi ka nii dramaatiline olukord Sinu jaoks olla. Võimalik, et pead partneriga arutama kuidas suhe Teie jaoks paremaks muuta. Hea aeg uuteks algusteks ka oma olemasolevas suhtes.

Mõni leping või äripartnerlus võib momendil lõppeda. Aga ikka selleks, et jõuaksid just need õiged Sinuni. Pead läbirääkimisi või arutate partneriga kuidas asju paremaks muuta. Leiate kindlasti uued lahendused ning tulemusi hakkate nägema järgmise aasta jooksul.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset kuuendas majas. Ole ettevaatlik tervisega ning eriti just varjutuse ajal. Võta nii rahulikult kui Sinu elu seda võimaldab. Mõni terviseprobleem võib nüüd pead tõsta, aga just selle jaoks, et saaksid sellega tegeleda ning uusi lahendusi leida.

Paljud teist alustavad uut tööd või lisandub uusi töökaaslasi. Kui peaks aset leidma töökaotus (äärmuslikel juhtudel) siis tea, et juba samal ajal luuakse Sulle uusi võimalusi, mis Sind tegelikult teenivad.

Teemaks on kindlasti ka päevased rutiinid, dieedid, toitumine, trenn. Näete, mis siin ei toimi ja hakkate aktiivselt uusi võimalusi otsima, et luua endale sobivamad. Peate loobuma mõnest toitumiskavast ja asendama selle uuega. Muutused (ning uued algused) töö juures toovad ka vajaduse muuta oma igapäevaseid toimetusi.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Päikesevarjutus leiab Sinu jaoks aset viiendas majas. Lapsed, romantilised partnerid, loovad projektid, hobid, riskantsemad investeeringud, lõbutsemine. Mõnel Teist on kindlasti muutusi oma romantilistes suhetes. Kas algavad uued või peate muutma midagi juba olemasolevates suhetes. Samuti ka lastega. Laste eludes toimuvad muutused ning pärast seda uued algused.

Eneseväljendus ning kuidas ennast loovalt väljendad võib varjutuse hetkel olla kahtluse all. Kas väljendad ennast ikka nii kuidas tahad? Ja kas see on päris Sina? Või vaatad, et teatud loovad projektid Sind enam ei teeni, ei paku huvi. Lase neil julgelt minna, sest asemele tulevad juba uued ning paremad.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Lõpetasime eelmise nädala Kuuga Kaksikutes ning kohe selle nädala alguses (laupäeval ja pühapäeval) leiab aset Päikesevarjutus Vähis! Tegemist on kindlasti emotsionaalselt laetud ajaga ning uued algused, mis nüüd aset leiavad, mõjutavad meie elu järgmised kuus kuni kaksteist kuud. Nädala keskel on Kuu Lõvis ning nädala lõpetame Kuuga Neitsi tähemärgis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

21.06 pühapäev – 23.06 teisipäeva õhtu – Kuu liigub oma koju Vähi tähemärki. Rõhk on kodul, perega ajaviitmisel. Oleme tavapärasest tundlikumad ning emotsionaalsemad. Hea aeg oma tunnetega tegelemiseks ning sealt loovuse ammutamiseks. Inimesed on hoolivamad ning märkavad üksteise vajadusi. Tähele tuleks panna oma vajaduste väljendamist. Vähk kipub arvama, et kõik teised on sama tundlikud kui tema ning teavad pidevalt intuitiivselt, mida ta soovib. Kui teised sellest aru ei saa siis on emotsioonide kõikumised kerged tulema. Anna endast parim, et suu lahti teha ja oma soove ning vajadusi ka teistega jagada. Kõik on küll tundlikumad, aga me ei tea alati täpselt seda, mis Sinu sees toimub ja mida Sa soovid!

23.06 teisipäeva õhtu – 26.06 reede varahommik – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väikesed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

26.06 reede varahommik – 27.06 laupäeva õhtu – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt on suurimaks muutuseks Päikese liikumine Kardinaalsesse Veemärki Vähki. Kuna tegemist on Kardinaalse (ehk tegevusele orienteeritud) tähemärgiga siis peaks ta meid veidi turgutama. Aga endiselt on Tule element üksinda ning saab toetust alles Juulis. Kuni selle ajani on energiat vähem ning on hea aeg alustada millegi uuega juba „vanas“ (või ka vanade asjade paremaks muutmine on hetkel toetatud), aga pigem mitte alustada millegi täiesti uuega, selle jaoks pole energia hetkel sobiv.

Päikesevarjutus ning Uus Kuu Vähis – Uue Kuu perioodid on hea aeg asjade alustamiseks. Nagu ülal mainitud siis on parem kui need asjad on juba elus olemas ning uute asjade alustamine nö vanas. Tihti peab Uue Kuu perioodis ka midagi meie elust lahkuma ning see võib põhjustada emotsionaalset kõikumist. Aga teadke, et kõik mis praegu lahkub see nii just peabki minema. Uued asjad ning uued algused tulevad samuti. Lihtsam on täiesti uute asjadega alustada juulis kui Marss liigub Jäära, aga selles pikemalt juba järgmistes nädala horoskoopides.

Korraga on neli planeeti retrograadis. Liitu meie uudiskirjaga, et näha kuidas mõjutab Sind Saturni retrograad. Lisaks retrograadis veel Merkuur, Pluuto ja Jupiter. Üleüldiselt tähendab see seda, et asjad liiguvad aeglasemalt. Peame rohkem pingutama ja isegi siis on protsessi keerulisem märgata.

NB! Veenus tuleb retrograadist välja! Hea aeg vaadata üle meie artikkel Veenuse retrograadi teemadel siit. Tema asemel liigub retrograadi Merkuur.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top