Nädala horoskoop 28. juuni – 5. juuli 2020

Siin on Sulle juuni kuu lõpu ning juuli alguse nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud esimeses majas. Sina ise saad energiat juurde ning ambitsiooni. Tunned tahet uute ettevõtmistega hakata tegelema. Juba mõnda aega oli Sind valitsev Marss peidetud kaheteistkümnendas majas ja Sul oli vähem energiat. Ilmselt olid rohkem ka kulisside taga. Nüüd tuled jälle teiste sekka ja hakkad aktiivselt looma. Ettevaatlik peaksid olema oma kehaga. Marss võib siin tuua mõned väiksemad vigastused või lõikumised. Kui oled väga aktiivne siis peaksid sellega arvestama ning olema terariistadega eriti tähelepanelik!!!

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks teises ning neljandas majas. Leiad ressursse, et kodus midagi muuta või ideed kuidas oma perega paremini läbi saada. Või tekivad kodu jaoks uued mõtted. Lisaks saab ka Sinu emotsionaalne seis turgutust uue energia näol. Oled elevil ja tunned ennast vabana!

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud kaheteistkümnendas majas. Marss kaheteistkümnendas võib tekitada tunda, et surud oma ambitsioone ning loomist alla. Või ei õnnestu Sul energiat enda projektide elluviimiseks leida. Peaksid ette vaatama allasurutud vihaga. Ehk siis kui tunned päriselt viha siis pead leidma viisid kuidas seda kanaldada. Näiteks ujumine ja jooga on siin head. Kui ei leia vihale positiivset kanaldust või ei väljenda seda siis võivad teatud momentidel aset leida suuremad vihapursked. Vaata sellega ette!

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks esimeses ja kolmandas majas. Sinult endalt tulevad ideed, mida saad ära kasutada oma äris, blogis, suhtluses ning kirjutistes. Hea aeg kirjutada loovalt midagi või ka tehniliselt. Jagada oma ideid internetis või väikestes tiimides. Teistega suheldes võib neid ideid veel rohkem tulla!

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud üheteistkümnendas majas. See on hea positsioon Marsile ning annab Sulle jõudu, et viia ellu oma eesmärgid ning unistused. Kasuta seda energiat nende poole aktiivselt püüdlemiseks ning liikumiseks! Negatiivse poole pealt võivad tekkida mõned tülid või vaidlused sõpradega. Parem oleks koos teha näiteks sporti või kasutada Marsi energiat millekski aktiivseks.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks kaheteistkümnendas ning teises majas. Toetus varjatud allikatest Sinu rahalise seisu parandamiseks. Kas siis kohtumised mõne võimuka mehega või tuleb toetus Sinuni hoopis unenägudest. Saad infot esivanematelt oma rahalise seisu parandamiseks.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud kümnendas majas. Hea aeg liikuda edasi oma karjääris. Aga pead olema siin ise aktiivne ning näitama üles initsiatiivi. Kui seda teed ning paned töösse energiat siis võid saavutada ka ametikõrgenduse järgmise kuue kuu jooksul. Ette peaksid vaatama liigse agarusega. Sellega võid kaasa tuua vaidlusi isikutega, kes on Sinust kõrgemal positsioonil või lausa otseste ülemustega.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks üheteistkümnendas ning esimeses majas. Uuenduslikud ideed, mis aitavad Sind elus edasi võiksid Sinuni tulla sõprade seltsis või mõne grupi liikmeks olemisest. Kindlasti ka internetist.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud üheksandas majas. Nüüd on hea aeg viia lõpuni kursused, õpingud või alustada uutega. Marss toob selleks energiat juurde. Otsid ka ise uusi kursuseid, millega ennast täiendada. Pead muidugi ise näitama üles initsiatiivi. Negatiivse poole pealt võib aset leida ütlemisi, tülisid mentorite, õpetajate või ka isaga. Uurid ka aktiivselt usundeid ning erinevaid uskumussüsteeme.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks kümnendas ning kaheteistkümnendas majas. Saad uusi ideid kuidas oma karjääri edendada või toetused meesfiguuridelt, mis viib Sinu sotsiaalse staatuse uuele tasemele. Või vähemasti annab selle jaoks positiivse tõuke.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud kaheksandas majas. Loodetavasti toob see Sinuni palju intiimseid naudinguid ning ajad neid ka aktiivselt taga. Lisaks uurid esoteerilisi teemasid ning mõtled kuidas oma teenuseid pakkuda nii, et need tooksid rohkem sisse. Näitad initsiatiivi tervendajate otsimisel ja võtad ka ise tegevusi ette, et vanad haavad saaks parandatud. Negatiivse poole pealt võib see ette tuua partneriga vaidlusi sellel teemal kuidas tema oma ressursse kasutab. Või kuidas kasutate ühiseid ressursse.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks üheksandas ning üheteistkümnendas majas. Ideed ning turgutus tulevad Sinuni õpetajatelt ja mentoritelt (ka isalt), mis aitavad Sind edasi oma pika aja eesmärkide ja unistustega.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud seitsmendas majas. Kui pole veel suhtes siis lähed aktiivselt otsingule. Peadki ise initsiatiivi siin näitama siis on suurem tõenäosus partnerit leida. Sama kehtib ka äripartneritega. Ole ise aktiivsem ja näita huvi välja, et tahaksid koostööd teha. Kes juba on partnerlustes siis peate rohkem energiat nendesse panema ja tegevusi on koos rohkem. Nii era kui ka äri. Oluline on kanaldada Marsi energiat koos millegi produktiivse tegemise jaoks. Muidu võivad aset leida tülid ning vaidlused.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks kaheksandas ning kümnendas majas. Ideed esoteerilistest allikatest või varjatud kohtadest, mis aitavad Sind karjääris edasi. Uurid astroloogiat, numeroloogiat jne, kust ammutad teadmisi, mis võiksid tööalaselt kasuks tulla. Või aitab Sind mõni tervendaja/ravitseja sügavamatest emotsioonidest üle, mis omakorda lasevad Sul avalikkuse ees rohkem särada.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud kuuendas majas. See on Marsile hea positsioon. Pead üles näitama initsiatiivi tööalaselt ning võtma aktiivselt projekte ette. Energiat selle jaoks jagub. Paljud teist tegelevad aktiivselt ka tervise teemadega, dieediga, päevaste tegevuste ning rutiinidega. Olge ise aktiivsemad ning otsige lahendusi. Vaadake ette sporti tehes, et ennast ei vigastaks. Marss kuuendas võib tuua mõned vigastused.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks seitsmendas ja üheksandas majas. Partnerilt tulevad ideed, mis aitavad Sul paremini elu mõista ning oma uskumustest aru saada. Julgustab ka uutele õpingutele Sinu tähelepanu pöörama. Mõned teist teevad koos partneriga ka uusi ja huvitavaid reisiplaane.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud viiendas majas. Kuna maja on seotud ettevõtlusega ning loovate tegevustega siis on hea aeg võtta ise aktiivselt uued projektid ette. Tunned ise soovi uute hobide ning loovate projektide poole oma tähelepanu suunata ning selleks on hea aeg. Lastega võiksid aktiivselt aega veeta, samuti ka romantiliste partneritega. Muidu võib rohkem tülisid esineda. Ole ettevaatlik spekulatiivsete investeeringutega. Marss tahab siin suurelt riskida, hinda enne rahulikult olukorda.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks kuuendas ja kaheksandas majas. Mõni uuenduslik dieet või trenni rutiin/toitumine võib aidata Sul leida tervenemist. Või partneri ressursside suurenemine tänu päevaste tegevuste muutmisele võib samuti aset leida.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud neljandas majas. Aeg kodus remonti teha või muid ümberkorraldusi. Näiteks mööblit uude kohta paigutada või aias nokitseda. Kodu ümber ehitusega tegelemine on kindlasti fookuses. Kellel veel kodu pole hakkavad seda nüüd aktiivselt otsima. Peaksid ise näitama üles initsiatiivi siis on uut kodu või esimest kodu lihtsam leida. Perega on parem leida koos aktiivseid tegevusi nagu ülal mainitud. Või teha koos trenni. Siis on omavahel vähem ütlemist.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks viiendas ja seitsmendas majas. Loovad ideed loovast majast aitavad Sind edasi partneriga suhetes või äripartnerlustes. Kui oled kaupleja või lepingute sõlmija siis praegu on Sul suurepärased ideed kuidas neid sõlmida ning kuidas leida kasumlikke tehinguid.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud kolmandas majas. Tegeled aktiivselt oma äriga, müügiga, ostmisega, oskuste õppimise ning ka õpetamisega. Näed ise, et on vaja uusi oskusi õppida ja vajalik on nüüd Sinu aktiivsus nende poole liikumisel. Kellel juba on enda ettevõte siis on aeg tegeleda turunduse ning reklaamiga meedias. Nii internetis kui ka mujal. Aktiivne aeg suhtlemisel väikestes gruppides. Vaadake ette, et arvestate nendes kohtades ka teistega. Võid olla liigselt ambitsioonikas ja teistele vahele rääkida!

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks neljandas ja kuuendas majas. Ideed kodus ning perelt, mis aitavad Sind töös edasi. Kindlasti ka uuenduslikud ideed ning emotsionaalne värskus, mis parandab Sinu tervist ning enesetunnet. Leiad uusi rutiine ning dieete, mis Sind turgutavad!

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sind mõjutab Marss järgmised kuus kuud  teises majas. Tahad aktiivselt rohkem endale ressursse ja raha luua. Peadki seda tegema ning ise olema ambitsioonikam. Otsima aktiivselt võimalusi kuidas seda teha. Vaata ette liigse riskimise ning kulutamisega, Marss kindlasti aktiveerib ka seda poolt.

Päike ja Uraan kohtuvad Sinu jaoks kolmandas ning viiendas majas. Uued ideed lähisugulastelt või naabritelt. Ka internetis ning mujale suheldes, mis aitavad Sind ettevõtmiste ja loovate projektidega edasi. Kindlasti mõjutab see ka positiivselt neid kes soovivad hetkel lapsi saada. Need kellel on juba lapsed saavad ideid kuidas nendega paremini aega veeta ning suhestuda. Innovaatilised ideed spekulatiivseteks investeeringuteks.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat Kuuga sotsiaalses ning meeldivas Kaaludes. Nädala keskel liigub Kuu emotsioone transformeerivasse Skorpionisse ning lõpetame nädala põnevust jahtivas Amburis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

28.06 pühapäev – 30.06 teisipäeva varahommik – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

30.06 teisipäeva varahommik – 02.07 neljapäev – Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

02.07 neljapäev – 04.07 laupäeva õhtu – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt saab lõpuks turgutust Tuli Marsi liikumisega oma koju Jäära. Lisaks on Kardinaalses Vähis turgutust Päikse ning Merkuuri näol. Üldiselt peaks olema rohkem energiat ning jõudu ka uute asjade alustamiseks. Üldine elementide tasakaal on hea ja peaksime suutma erinevatel aladel viia sisse nii muudatusi, alustada uute asjadega kui ka jätkata vanadega.

Tuleks muidugi arvestada, et korraga on viis planeeti retrograadis ning oleme endiselt varjutuste keskel. Asjad võivad veel venida ja emotsionaalseid reaktsioone on kindlasti rohkem. Emotsionaalselt laetud aeg.

Marss liigub Jäära – Marsi liikumine kuueks kuuks Jäära tähemärki turgutab meid kindlasti märkimisväärselt. Marss on Jääras tugevas positsioonis ning saame tema energiat kasutada. Järgmised kuus kuud on meil hea võimalus näidata aladel, mida Jäär meie sünnikaardis valitseb rohkem initsiatiivi, ambitsiooni. Alustada seal uusi asju. Kindlasti toob ta meile sinna energiat vajalike teemadega tegelemiseks. Ette tuleks vaadata Marsi sõjaka poolega ning kasutada seda samuti positiivsetel eesmärkidel. Näiteks millegi saavutamiseks, milleks pole mõnda aega jõudu ning energiat olnud. Või siis oma isiklike piiride tugevdamiseks.

Marss Jääras on sõdur ning järgmise kuue kuu vältel peame sellesse rolli ka sisse minema. Aga kindlasti tuleks meeles pidada, mille nimel võitled ning sõdid. Marss selles positsioonis võib näidata üles rohkem agressiooni. Hea aeg kanaldada antud energiat ettevõtlusesse, ehitusse, trenni, seksi, oma eesmärkide poole püüdlemisel, saavutuste poole liikumiseks, iseenda või teiste eest seismiseks.

Saturn liigub tagasi Kaljukitse – Saturni liikumisega oma koju Kaljukitse saab ta kindlasti tugevust juurde. Tuleks endiselt meeles pidada, et ta on retrograadis ehk siis temaga seotud tegevused on endiselt mõnevõrra nõrgendatud. Liitu meie uudiskirjaga, et näha kuidas retrograad Sind isiklikult mõjutab ja mis retrograad üldiselt toob. Üldises pildis peaksid rahutused maailmas vähemalt mõneks ajaks lõppema ning valitsused suutma kontrolli korraks enda kätte saada.

Veenuse retrograadi lõpp – nädala keskel saab ametlikult läbi ka Veenuse retrograadi varjuperiood. Loe siit meeldetuletuseks Veenuse retrograadist ning vaata kas tegelesid meie ennustuses mainitud teemadega retrograadi vältel. Mõned teist võivad veel Veenusega seotud aladel näha ka tulemusi.

Päike sekstiilis Uraaniga – positiivne mõjutus antud nädalaks. Päike ning Uraan koos positiivses mõjutuses toovad meieni alati loovad ning uuenduslikud ideed. See võib tihti olla järsk sähvatus justkui otse taevast, infokild, mida oleme mõda aega otsinud. Nüüd tuuakse see info siis otse meieni. Kirjuta kindlasti antud ideed sellel perioodil ülesse! Antud mõjutus suurendab ka meie energiat, meil on rohkem usku vabadusse ning uutesse ideedesse. Mõjutuse ajal tunneme vajadust suurema personaalse vabaduse järgi ning ideed, mis meieni jõuavad aitavad seda ka saavutada. Kui peaksin seda mõjutust kuidagi üldise nimetajaga kutsuma siis kutsuksin seda “Loovaks Geeniuseks”.

Aeg lubada oma Loov Geenius kapist välja ning kasutada antud energiat!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top