märts horoskoop

Nädala horoskoop 24. veebruar – 1. märts 2020

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sõber kes on sinu peale lootnud on nüüd leidnud iseseisvuse ning see on sinu jaoks suur kergendus. Teed taustal vaikselt tööd ja ootad uudiseid, mis on seotud sinu tegudega minevikus.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sõbral või naabril on vaja sinu abi, et nende unelm reaalsuseks teha. Kui sinu kaaslane räägib oma unistustest siis aita neil õiges suunas liikuda. Sul on olnud palju tegemist teiste aitamisega, nädala lõpus peaksid ise puhkama.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Võib olla raske keskenduda, kui sinu mõistus läheb koguaeg uitama. Proovi vältida detailseid töid enne kui saad keskenduda. Elu läheb varsti tagasi normi. Kui oled vallaline võib sinu tähelepanu köita keegi, kes on sinust väga erinev.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Nädala alguses tunned, et oled väsinud ja tüdinenud. Kui nii palju on teha siis ei ole halb kohati tukastada. Sina ja sinu sõber võib-olla mõtlete puhkusest, aga ära kiirusta plaanidega sest võid muidu odavast pakkumisest ilma jääda.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Grupis tööd tehes pane tähele, et sa ka teisi inimesi kuulaks. Võib-olla pole sul eriti tuju kuulata, aga see võib sulle väga palju aega ja frustratsiooni säästa. Ära kuluta asjatult raha. Vaata oma raha olukord korralikult üle.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Pead sõbra või kolleegiga olema otsekohene, kui nad sind segavad. Oled palju vaeva näinud, et üldse nii kaugele jõuda, nii et ära lase ennast kellelgi peatada. Kui otsid tööd siis ole valmis võtma vastu mõni pakkumine, mis ei tundu kõige huvitavam, aga võib viia paremate võimalusteni.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Keegi sulle lähedane inimene on ärritatavas tujus. Kõik, mida ütled, paistab tema jaoks olevat vale või pinget tekitav. Mõned plaanid või reisid võib-olla tühistatakse, nii et kasuta vabanenud aega lahtiste otsade kokku tõmbamiseks ning igapäevasteks tegevusteks.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Keegi veab sind viimasel minutil alt. Sulle ei avalda muljet nende nõrgad vabandused ning järgmine kord mõtled kauem enne, kui neid usaldad. Võta hetkeks hoog maha enne kui pühendud uuele suhtele või rahalisele riskile.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

See nädal on täis ootamatuid probleeme. Kõik ei lähe vastavalt plaanile ning takistusi on palju. Mida rahulikumaks sa jääd seda lihtsam on asjad korda ajada. Toeta mõnda oma sõpra kellel on abi vaja isegi kui sul endal ei lähe kõige paremini.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sul on väga palju tegemist ning võib-olla unustad ära midagi, mis loob teiste jaoks probleeme. Sinu perekond mõistab sinu dilemmat ning asub sind abistama. Varsti on oodata lihtsamaid aegu.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Teised arvavad, et on sinust targemad, aga mis puudutab raha või tööga seonduvat siis ära lase teistel ennast juhtida. Usalda oma instinkti ning kuula oma pead rohkem kui oma südant. Vii läbi mõned muudatused kui asjad tunduvad igavad.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sa saad ainult ühes kohas korraga olla, nii et mõned sõbrad võivad sinus pettuda, kui sa plaanidest taganed. Paistab, et kõigil on sind vaja, aga sa hakkad ära väsima. Pea varsti pausi.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Scroll to Top