mai esimese nädala horoskoop

Nädala horoskoop 3.mail – 10. mai 2020

Siin on sulle mai kuu esimese täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat, Päikese kui ka Kuu märki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Aktiivne aeg rahaasjades. Päike ning Merkuur toovad sinna soovi nendest asjadest rääkida ning mitte ainult rääkida. Pärast info vahetamist oleks vaja ka tegudele asuda. Toetust tuleb 10n-dast karjääri majast kust Jupiter ning Pluuto hakkavad saatma trigooni nädala lõpu poole. Mõjutus ise kestab kauem. Head nõuanded meestelt, info vahetamine meestega, võimalik, et isegi kõrgematel positsioonidel kui ise oled. Karjääris on pikalt kestnud aeg, mis justkui ühelt poolt hävitaks, aga tegelikult läbi kriisi leiad uusi viise kuidas oma karjäärile läheneda. Tulemusi hakkavad need ideed tooma hiljem. Aktiivne on ka 11-nes maja, ergutust saab veel mõnda aega Sinu pika aja eesmärgid, unistused. Tahad tegutseda, aga samas pead aru saama, et ka vundament tahab ehitamist. Ära hetkel üleliigselt kiirusta, tee aga rahulikult. Jäärale küll kerge öelda, aga raskem teha…

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Aktiveerumine on 1-es majas. Saad Päikselt juurde enesekindlust, tahad suhelda ja rohkem olla tähelepanu keskpunktis. Uraan on juba pikalt elu teel toonud muutusi. Jätkab seda veel pikalt. Kas tahan seda teha? Või hoopis midagi muud? Kuhu soovin liikuda? Mis teed pidi? Nendele küsimustele on aega veel vastata küll ja küll. Hindad ümber ka kindlasti oma uskumussüsteeme, millesse usud. Positiivsem trigoon nädala lõpu poole peaks andma Sulle veidi rohkem selgust nendes asjades. Tead vähemalt mõneks ajaks millises suunas soovid liikuda. Rahaasjades soosib karjäär ja sotsiaalne staatus. Sealt poolt tulevad positiivsed mõjutused ja võimalused. Vaata ette hetkel sõpradega. Sealt võivad tulla mõned ideed või mõjutused, mis pole kõige paremad rahaga seotud teemades. Või kulutad liigselt oma unistustele (kus võib-olla hiljem selgub, et polnudki vaja), oota veidi aega kulutustega, mis on mõeldud pikema aja peale.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Aktiivne on 12-nes maja. Enne sünnipäeva ongi hea võtta natukene vaiksemalt, vaadata aastale tagasi. Mis olid asjad millega jätkata tahad? Mis jätta maha? Puhka rohkem, mediteeri, kõige parem oleks Sinu puhul veeta aega looduses. Tunned seal ennast veidi rohkem elavana. Pane tähele ka unenägusid, võid seal palju infot saada. Kirjuta need üles. Võivad olla ka seotud rahaga, või siis alateadlike traumadega (võid saada vastuseid, miks on asjad Sinu elus nii nagu nad just on). Veenus esimeses annab Sulle kindlasti juurde karismat, aga vaata ette alkoholiga. Võiksid seda pigem vältida. Ei mõju kehale kõige paremini.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Aktiivne 11-es maja. Kindlasti aktiveeruvad teenimise võimalused, võtad aktiivselt ette pikema aja eesmärke. Räägid nendel teemadel. Toetust Sinu eesmärkide täitmisele tuleb 7-ndast majast. Suhted ja partnerid aitavad. Eriti nädala lõpu poole võib sealt head nõu tulla. Või ka Sinu enesekindluse tõstmist. Suhetes ja partnerlustes on üleüldse ümberhindamise aeg. Võib tunduda ka ajutise kriisina, aga need ideed ja muutused mis tänu sellele sünnivad toovad Sinuni paremad suhted. Või muudavad olemasolevad sobivamaks. Aktiivne ka 8-as maja. Hea aeg tegeleda maksudega, kindlustusega, uurida astroloogiat, tarot.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Aktiivne aeg karjääris. Saad olla töö alaselt tähelepanu keskpunktis. See peaks Sulle hästi sobima. Kui oled juhtivamal positsioonil siis töö sujub ning alluvatega läbi saamine veidi parem. Toetavamad suhted nii ülemuste kui ka alluvatega. Võimalik, et pead ka mõne olulisema vestluse just oma karjääri suhtes. Muutusi on karjääri teemadel kindlasti palju (kui arvestame ka pikema aja mõjutust). Veenus on endiselt Sinu 11ndas majas, võimalik et Marsi trigoon suurendab ka Sinu teenimisvõimet, või saad mõne boonuse. Vaata, et paigutad raha mõistlikult, võimalik, et pead siiski kellegi teise peale raha kulutama. Partnerlused ning suhted aktiveerivad teenimisvõimet, aga vaata, et liigseid illusioone endale ei loo.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Aktiivne 9-s maja. Tahaksid kindlasti reisida, aga arvestades hetke olukorda maailmas pead oma plaanid veidi edasi lükkama. Keskendu oma uskumussüsteemidele või siis võta mõni kursus ette, mis avardab Sinu maailmapilti või siis aitab karjääris. Võimalik, et saad kasulikku informatsiooni just läbi välismaalaste või läbi teiste riikide. Toetus nädala teises pooles mõjutab Sinu 5-ndat maja. Armastajad või lapsed võivad neid huvisid aktiveerida. Lisaks võivad tuua mainitud kursused, info Sulle kasu Sinu ettevõtmistes, riskantsemates investeeringutes.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Aktiivne 8-s maja. Tegeled klientidega, rahaasjadega. Võimalik, et Sinu tähelepanu tahavad maksuteemad või siis ressursid, mis on koos teiste inimestega. Näiteks abikaasa või äripartneriga. Seksuaalsus aktiivsem, pead vestlusi oma erilise kallimaga. Võib tuua ka kaaslase ressurssides aktiveerimist. Toetus nende asjadega tegelemiseks tuleb kodust, perelt, kindlasti ka oma sügavamatest emotsioonidest (oskad neid enda kasuks pöörata, leiad oma emotsioonidest jõudu). Tööl võib olla segadus rahaasjadega, vaata ette millist informatsiooni Sulle antakse. Võimalik, et tõde rahast moonutatakse. Loov lähenemine, spekulatiivsed investeeringud, iseenda ettevõtmised võiksid tuua rohkem raha sisse.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Suurem keskendumine suhete ning partnerluste majas. Kindlasti aktiivne aeg ning suhetest leiad motivatsiooni oma materiaalse loomisega tegelemiseks. Suhtled palju suhetes, vahetad informatsiooni. Seda kindlasti palju interneti vahendusel, võimalik kohata ka kedagi läbi interneti, kellega võiks suhe välja kujuneda. Suhtle ning räägi julgelt. Vaata ette riskantsemate investeeringutega, hoidu hasartmängudest kui võimalik. Suurem tõenäosus seal kaotada. Lisaks ka liigne lõbutsemine ning selle peale kulutamine. Koos perega ühiste ressursside loomine, kui Sul on kliente siis neilt võiksid tulla sissetulekud. Või siis sissetulekute suurenemine.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Kui käid tööl siis aktiivsemad ajad. Või keskendud hoopis korra loomisele oma elus. Dieedid, päevased rutiinid. Info ja aktiivsus erinevate trennide ning toitumise teemal. Tahad elu veidi tervislikumalt elada. Toetus tuleb Sinu enda seest ning Sul on ka materiaalseid ressursse kõige sellega tegelemiseks. Aru saamine iseenda väärtusest loob Sulle võimaluse muuta enda negatiivseid harjumusi. Muuta need paremaks, efektiivsemaks. Suhetes toob Veenus Sulle meeldivamaid asju, võimalik, et ka rahalisi sissetulekuid. Vaata ette perega, kes võib vaja Sinu tuge materiaalselt. Või siis emotsionaalsete ostudega. Sissetulekute suurenimist võiks soodustada ka sotsiaalmeedia, turundus (oma toodete turundamine), suhtlemine, kirjutamine, rääkimine, info vahetamine.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Aktiivne aeg loovuses, hobid, lapsed. Paned sinna palju energiat. Lisaks ka muidugi teised 5-nda maja teemad nagu riskantsemad investeeringud, armastajad. Sul endal jagub sellega tegelemiseks ka energiat, näed seda positiivsena ning sealt võib tulla ka materiaalset tulu. Võimalik, et ka töö juures on ressursside suurenemine või siis saad töökaaslastega paremini läbi. Investeerid mõnda dieet programmi või treenerisse, kes aitab Sul olla tervem, mis siis omakorda Sinu sissetulekuid suurendab. Vaata ette naabritega või sotsiaalmeedias leviva infoga, mis Sinuni jõuab. Võib olla moonutatud või nad ei räägi Sulle täielikku tõtt.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Aktiivne aeg perega, koduga, oma emotsioonidest aru saamisega. Võimalik, et võtad oma kodus midagi aktiivset ette, või suhtled aktiivsemalt oma perega. Toetus tuleb 12-ndast majast, leia aega puhkamiseks, mediteerimiseks. Võimalik, et veedadki veidi rahulikumalt aega kodus ning puhkad. Hea oleks lõõgastuda kui Sul vähegi võimalik. Sinu enda aktiivsus ning ettevõtlikus võivad Sulle tuua sissetulekuid. Hobid, ettevõtmised, loovad ettevõtmised ning hobid, riskantsemad investeeringud, võiksid olla head. Vaata siin ette, et ei tekiks liigset optimismi. Võimalik, et hindad enda võimeid üle. Ära riski rohkemaga kui oled nõus kaotama!

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Aktiivne aeg sotsiaalmeedias, naabritega, töö väikestes tiimides. Oled seal tähelepanu keskpunktis ning jagad infot, suhtled seal tähelepanuväärselt, jääd teistele silma. See kõik toetab Sinu pika aja eesmärke, võimalik, et suudad luua sealt endale sissetulekuid. Suhtle, räägi, turunda, jaga informatsiooni teistega. Võid iseennast siinkohal petta kulutades raha kodu peale (või ka pere), mida Sul tegelikult vaja ei ole. Lood endale illusioone mida Sul täpselt vaja on. Ideed kuidas raha teha ning ennast emotsionaalsemalt paremini tunda võiksid Sulle tulla meditatsioonides või siis unenägudest, teistest reaalsustest.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädala algus on emotsionaalselt veidi raskem. Kuu alustab Neitsis ning siis liigub kõige raskemasse (kuid kõige suurema potentsiaaliga) tähemärki Kuu jaoks, Skorpionisse. Õnneks veedab Kuu aega ka Kaaludes tuues meile palju meeldivamaid emotsioone. Lõpetades nädala optimistlikus Amburis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

03.05 pühapäev – 04.05 esmaspäeva ennelõuna – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

04.05 esmaspäeva pärastlõuna – 06.05 kolmapäeva ennelõuna – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

06.05 kolmapäeva pärastlõuna – 08.05 reede ennelõuna – Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimustööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

08.05 reede pärastlõuna – 10.05 pühapäev = Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt (Tuli, Õhk, Maa ja Vesi) on endiselt rohkem täidetud Õhk ning Maa. Lisades siia veel tähemärkide omadused (Kardinaalne, Fikseeritud, Muutev), kus ülekaal on Fikseeritud ning Kardinaalsetel tähemärkidel, saame kokkuvõttes üleüldiseks energeetiliseks mõjutuseks aeglaselt edasiliikuv, kuid samas kindlalt jätkav. Hea aeg on jätkata juba olemasolevate projektide töös hoidmisega, neid pisut muutes ning leides lahendusi kuidas viia sisse parandusi. Pole vaja täiesti uusi asju alustada vaid kinnistada juba töös olevad asjad. Kindlasti raskem kui Sinu sünnikaardis ülekaalus Tuli, aga meeldivam kui on rohkem energiat Maa märkides. Asjad liiguvad, aga aeglaselt.

Veenus ja Mars trigoonis – positiivne aspekt, mis elavdab meie teenimisvõimalusi. Kiired viisid kuidas teha raha ning kohe nende suunas ka liikumine. Keha liigutamine hea, võiks tuua tulemusi ilu vallas. Ehk siis soovid hea välja näha, mine tee trenni ning liiguta ennast! Suhete osas samuti aktiveerimine. Nii äri kui ka isiklikud suhted. Oleme seal aktiivsemad, võtame ise ühendust, suhetes rohkem vitaalsust ja energiat. Ajame justkui partnereid aktiivsemalt taga…

Veenus ja Neptuun kvadraadis – raskem aspekt. Samal ajal kui Marsiga aspekt toob raha tegemise võimalusi siis Neptuun tahab seda kulutada. Ja kulutada asjadele, mis pole kõige mõistlikumad. Kahjuks ka alkohol jms ained käivad siia alla. Vaadake nendega ette! Liigne nautlemine nii söögi kui ka alkoholiga, kulutamine valedele asjadele, kui ka lisaks veel suhtes illusioonid ning moonutused. Võimalik, et lubate rohkem kui saate pakkuda. Või siis on peas „roosad prillid“, et milline see suhe või partnerlus on. Kainet mõistust ja tasakaalu oma tarbimistes vaja!

Merkuur ja Pluuto trigoonis – aktiveerub rohkem nädala teises pooles. Võimalik, et saame infot, mis aitab meile alateadlike protsesse avada. Lisaks ka info ja suhtlemine raha teemadel, võimsad ning sügavad ideed (mis võivad tulla nii raha teemadel kui ka personaalne transformatsioon). Positiivne aspekt.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top