Sinu KARMA Järgmiseks 1,5-ks Aastaks! Arengud ÄRIS Ja Ühiskonnas! Ennustused Tähemärgi Kaupa! 2020-2022.

Mis on “Rahu” ja mis on “Ketu”?

Meie päikesesüsteemis on kaks väga karmilist keha. Vedic astroloogia nimetab neid Rahu – Draakoni Pea ning Ketu – Draakoni Saba. Lääne ning modernses astroloogias kutsutakse neid Põhjasõlm (otsetõlge inglisekeelest, tegelikult North Node) ja Lõunasõlm (otsetõlge inglisekeelest, tegelikult South Node).

Lihtsustatuna on Rahu meie horoskoobis ala, mille poole peaksime liikuma. Ketu, aga ala mille oleme eelmistes eludes meisterdanud ning mille suhtes peaksime võtma vabama suhtumise, vabaks laskma. Ketu tuleb meile selles elus lihtsamalt, aga ei peaks neid agressiivselt taga ajama. Peaksime meisterdama ning õppima seda ala, kus paikneb Rahu.

Rahu on ka koht meie horoskoobis, kus võime kogeda kiiremat hüpet ühiskonna redelil ning elus üldiselt. Kui alustame antud ala meisterdamisega siis võib edu meile tulla kiiremini. Teeme nimelt just seda, mida peaksime selles elus õppima.

Lähenemine Ketu-le on teine. Mida rohkem suudame ala, kus on Ketu vabaks lasta, seda rohkem meile sealt antakse. Kui haarame sellest kohast kinni või läheme liiga agressiivselt selle suunas, võetakse meilt midagi ära. Üldine Ketu energia on väga spirituaalne, vaimne, inimestele head tegemise ning teenistuses olemise energia. Kui kasutad seda just kõrgematel eesmärkidel, antakse Sulle rohkem. Aga pea meeles, seda energiat ei saa ära petta! Pead sisimas päriselt tahtma head teha, ja mitte midagi vastu ootama.

Sõlmed vahetavad tähemärke iga 1,5 aasta tagant ning oleme just selles hetkes. Need alad kuhu Sõlmed liiguvad saavad ühiskonnas kas siis rohkem tähelepanu (kui Rahu sinna liigub) või vähem (seal kus on Ketu). Nendele aladele tuleb ka rohkem edu (kuna inimeste tähelepanu liigub sinna). Näiteks ettevõtted börsil, ärid liiguvad nendes suundades jne.

Alljärgnevas artiklis lahkan järgmised 1,5 aastat just sõlmede perspektiivist. Millised alad saavad rohkem tähelepanu, millised vähem. Lõpetan postituse ennustusega igale tähemärgile eraldi. Põhjasõlm ehk Rahu liigub Vähist Kaksikutesse ning Lõunasõlm ehk Ketu liigub Kaljukitsest Amburisse.

Selleks, et mõista mida see meie ühiskonna jaoks tähendab, peame aru saama tähemärkidest täpsemalt.

Rahu Kaksikutes

Alustame Kaksikutega kuna see on ala, mis saa kindlasti palju tähelepanu. Maailm liigub selle suunas.

Kaksikud sümboliseerivad kõike, mis on seotud kommunikatsiooniga, äriga. Sotsiaalmeedia, müük, turundus, reklaam, meedia, televisioon, ajalehed, ajakirjad, internetipõhine äri, kirjutamine, rääkimine, oskuste õppimine ning õpetamine, väiksemad kogukonnad, väiksemad tiimid, kohalikud kogukonnad, kohalikud naabruskonnad, väiksemad grupid, kätega töö, osavus kätega.

Rahu on kõik, mis on seotud innovatsiooniga, uudse lähenemisega, šokeeriva lähenemisega, tabude murdmisega. Kasutades edasi jõudmiseks meetmeid, mis on seaduse „hallis alas“ või isegi seadust rikkuvad (Kindlasti ei soovita seadust rikkuda, ära palun seda tee!). Rahu energia on totaalne kinnisidee, isegi sõltuv energia. „Pean selle saama!“ tüüpi energia. Ta tahab pidevalt rohkem ja rohkem, mitte kunagi saades rahuldust, pidevalt soovides rohkem.

Kui paneme need energiad kokku siis saame korraliku kokteili järgmiseks 1,5-ks aastaks! Meie isiklikes eludes ja ka globaalselt. Liigume ühiskonnana kõik ülal mainitud alade poole, mis seotud Kaksikute tähemärgiga.

See viib meid innovatsioonini turunduses, meedias, internetiga seotud teemades. Uued ja kavalad nipid kuidas tooteid turundatakse ja uued viisid kuidas oma informatsiooni inimestele edasi anda. Need kes neid meetmeid kasutavad leiavad ka edu ja populaarsust. Sellega käib suure tõenäosusega kaasas ka materiaalne tulu. Võite hakata kirjutama teemadel, mis avalikkust ja teisi šokeerivad! Või Teie suhtlemise ning rääkimise stiil muutub, hakkate rääkima tabu teemadest ning infot nende teemade kohta inimesteni viima. Vanad turundus „reeglid“ jäävad maha, peale tulevad uued.

Rohkem tähelepanu liigub ka kohalike kogukondade poole. Väiksematel äridel on võimalus areneda ning inimesed eelistavad neid. Väike ja kohalik on see kuidas järgmised aastad eelistame oma asju ajada. Kui plaanid alustada oma väikest äri, mis tegeleb rohkem kohalike teemadega siis on selleks hea aeg. Järgmised 1,5 aastat on Sul selle jaoks toetav energia. Või kui suudad ja Sul on jagada huvitavad informatsiooni internetis, õpetada inimestele praktilisi oskuseid siis selleks on nüüd õige aeg. Kui teed oma ärile turundusplaani siis anna endast parim, et tuua sisse uusi viise (ära kasuta enam vana ja proovitud), julge rohkem riskida.

Väga suured muutused kuidas omavahel infot vahetame. Huvitavad blogid, intrigeerivad teemad omavahel, ka tehnoloogilised arengud selles vallas. Võimalik, et mõni tehnoloogia uueneb ning saame omavahel veel rohkem infot vahetada või paremini. Aeg panna „ideede müts“ pähe ning hakata inimestele uuenduslikku ning tabusid murdvat infot tooma!

Kaksikud valitsevad ka seda millest mõtleme. Kombineeritud Rahu-ga siis ka meie mõtted liiguvad tabu teemadele, vahepeal mõtleme täiesti seletamatuid asju, uued ideed meie endi peades. Usun, et võid mõelda lausa selliseid asju, mida ei julge teistega jagadagi. See on okei, mõtle ja seedi enne rahulikult, kas teistel on vaja seda infot teada.

Suur fookus on meedial. Kuidas sealt oma infot saame? Kui paneksin panuseid (seda ma ka teen!) siis panustaksin sellele, et üha enam meediast liigub internetti. Rohkem tähelepanu saavad meedia ettevõtted, kes on internetipõhised või vähemalt neil on see võimekus olemas. Neid firmasid saadab suure tõenäosusega edu, suureneb nende populaarsus. Siinkohal võiks mõelda investeerida näiteks Netflix-i või Zoom-i, või teistesse sarnastesse ettevõtetesse. (See pole finantsnõuanne!).

Meie kohalikud naabruskonnad võivad samuti transformeeruda. Ehk siis luuakse siia uusi viise kuidas oma aega veeta, võimalik, et näeme ka imelikke uusi ehitisi. Või siis õpetatakse uusi ning imelikku oskuseid kohalikes kultuurimajades või keskustes. Inimesed janunevad selle kõige järgi. Kus on soov, seal on ka pakkumine!

Kaksikud esindavad ka oskuseid, praktilisi oskuseid, rohkem vasaku ajupoole oskuseid. Neid oskuseid, mida saab inimesele õpetada ning inimene õppida. Kui Sul on selline oskus ja oskad seda õpetada siis on hea võimalus alustada ettevõttega, mis teeb seda näiteks internetis. Hea aeg ka nende oskuste õppimiseks. Inimesed janunevad ja soovivad neid oskuseid ning pärast saate neid oskuseid oma kohalikes kogukondades kasutada. Hea oleks kui neid oskused on praktilist laadi, ehk siis inimene saab neid oma igapäeva elus ära kasutada!

Üleüldiselt peaksid juba olemasolevate äride omanikud keskenduma ning oma tähelepanu panema rohkem kohalikele kogukondadele. Kindlasti ka internetti. Peamine on ikkagi inimestele ka päriselt väärtuse loomist ning pakkumist. Rahu pime pool on mitte moraalsete meetmete kasutamine. Kui oled äriomanik siis pane seda tähele ja veendu, et pakud vajalikku teenust, mis inimestele ka kasu toob! Edu janu on nii suur, et võid siit-sealt mõned nurgad maha sõita. Kindlasti mitte kõige parem mõte.

Ketu Amburis

See toob meid antud mõjutuse keerulisema osani , Ketu-ni. See ala tahab saada lahti laskmist. „Tean, et see on olemas, aga ei pea sellele keskenduma“ tüüpi lähenemist. See ei tähenda, et peaksid täielikult loobuma alast, kus on Sinu horoskoobis Ambur. Kindlasti mitte! Samuti ei tähenda, et ühiskonnana peame täielikult loobuma aladest, mida Ambur esindab.

Samal ajal tähendab see ikkagi seda, et tähelepanu järgmised 1,5 aastat on rohkem Kaksikute teemadel. Amburi alad, mis saavad selle perioodi vältel vähem tähelepanu (nendel aladel võib ka kriise ette tulla): religioon, ülikoolid, kõrgem haridus, kõrgemate ning suuremate ideaalide õpetamine, suure pildi nägemise õpetamine, reisimine välismaal, reisimine kaugetesse maadesse, välisriigid, välismaailmaga import ja eksport, suured ja globaalsed ettevõtted, filosoofia, meie uskumussüsteemid (väga oluline!), kuidas suhestume Jumala/Universumi/Kõrgema jõuga, vaimsed õpetajad, gurud, mentorid, meie eesmärk (väga oluline!), ideaalid, õnn, usk, teooria (samuti väga oluline!), tseremooniad, kirikud.

Kuigi Ketu energia toob lahti laskmise ja eraldumise energia antud teemadest siis kõrgem eesmärk on siiski nende alade muutmine või siis transformeerumine. Just sellisel viisil, et nad oleksid inimkonna teenimiseks, et nad arvestaksid inimeste parimate huvidega, keskendunud just teenistuses olemisele. Kui seda saavutatakse siis võime näha tulemusi ka nendel aladel. Ka palju tulemusi, aga kõrgemad eesmärgid peavad tulema ning olema „puhtad“. Või teisisõnu, ei tohiks inimesi manipuleerida vaid peaksid päriselt ka olema ja tahtma olla just teenistuses.

Seda on kindlasti raskem teha kui öelda. Kes meist saab öelda, et on puhtalt inimeste teenistuses ning ühtegi tagamõtet ei ole? Üllas, aga nõudlik teekond. Selle jaoks, et meil oleks lihtsam selles energias olla võib Ketu „meid aidata“ ning teatud teemad meie elust eemaldada. Kuigi kõlab hirmsalt ja dramaatiliselt, on see ikkagi meie kõrgeima kasvu huvides.

Usun, et religioon läbib suure muutuse. Asi on juba pikemalt seal immitsenud, loodetavasti on Ketu see tõuge, mida vaja. Näeme kas religioon on tegelikult inimeste teenistuses või mitte. Preestrid ning usklikud õpetajad, nende eludes võime näha kriisi. Need kes on päriselt inimeste teenistuses jäävad. Kes on millegi muu teenistuses võivad oma positsioonidelt kukkuda.

Nendel aladel, mida Ketu „puudutab“ on meil personaalselt ning ka globaalselt võime näha läbi „eesriide“. Näeme läbi illusioonide, mis on meie ette tõmmatud.

Me näeme läbi eesriide ning ausalt religioonis, võlts-gurudest, võlts-jutlustajatest, võlts-õpetajatest, ka iseenda võlts-uskumussüsteemidest, mis meid enam ei teeni, meie katkisest haridussüsteemist. Väga oluline on siin ka meie üldine eesmärk ühiskonnana. Minu lootus on, et Ketu toob inimesteni teenistuses olemise arusaamise ning kõrgema eesmärgi teenimise. Või vähemalt viib meid sinnani. Need kes on sellele energiale avatud saavad seda kasutama hakata. See võib välja näha lihtsalt selliselt, et inimesed hakkavad üksteisele rohkem head tegema. Saame aru, et oleme siin planeedil koos, mitte eraldi.

Paljud meist pööravad oma tähelepanu kohalikele kogukondadele. See tähendab, et import ja eksport vallas on rahulikum aeg, vähem välismaa reise (kui neil on üllam eesmärk ja arenemise soov taga siis usun, et need võimalused meile antakse), vähem tähelepanu vaimsetele õpetajatele, kes räägivad suurest pildist. Rohkem tähelepanu nendele, kes õpetavad lisaks vaimsusele ka praktilisi oskusi. Vaimsed õpetajad ja õpetajad võivad ka ise alateadlikult (või teadlikult) selles suunas liikuda. Näevad, et nõudlus liigub mujale ja peavad kohanema.

Rohkem nõudlust kätega oskuste, praktiliste oskuste järgi. Kätega asjade tegemise ning loomise järgi. See peaks sama ajal ka tähendama, et väheneb nõudlus suurtoodangu ning masstootmise järele.

Kui vaatame olukorda elementide vaatevinklist siis näeme, et meil on palju Muutvat energiat, mõlemad Kaksikud ja Ambur on nimelt Muutuva energia esindajad. Lisaks on Kaksikud Õhk ja Ambur Tuli. Kui lisame Tulele Õhku siis Tuli suureneb. See peaks tähendama, et meil on rohkem energiat üldiselt, rohkem elevust, rohkem ideid, rohkem elevust, elevat energiat, tegutsemise energiat. Muutev energia on juba olemasolevate asjade muutmine ning paremaks tegemine. See on ka üks põhjus, miks juba ülal mainitud tööstustes suured muutused tulevad. Meedia, kommunikatsioon, religioon, kõrgem haridus, kirjutamine, suhtlemine, interneti ärid, vaimsed õpetused jne.

Siinkohal väike hoiatus või meeldetuletus. Olge väga tähelepanelikud Rahu intensiivse energiaga. Ta on võimeline levitama nii valesid kui tõde väänama. Olge kindlad, et teenused ning info, mida teistele pakute on kvaliteetne ning korrektne!

Põnev ning elevust täis aeg ootab meid ees!

Vaatame nüüd, mida toob antud mõjutus igale tähemärgile eraldi. Parima tulemuse saamiseks vaata kindlasti oma Tõusvat, Kuu ja Päikese märki. Alustame seekord Kaladest.

Kalad

Suurem fookus Sinu 4-ndas majas. See tähendab Sinu pere, pereelu, kodu, koht kus elad, vanemad, ema (võib ka mõnikord tähendada isa), Sinu sügavam emotsionaalne elu, Sinu sisemus, Sinu sisemine elu. Mõned teist võivad alustada pereelu (rohkem tähelepanu vaja sinna suunata), teised võivad keskenduda suhetele vanematega. Võite ka oma kodu uuendada. Neil teist kellel veel oma kodu pole võivad tekkida võimalused seda hankida. Lisaks, on ka sisemuses soov seda teha suur. Perioodi lõpuks või ka keskel võib see soov täide minna. Rohkem fookust oma sünnimaal.

Vähem keskendumist on 10-ndas majas ning karjääril ja sotsiaalses staatusel. Pole vajalik asju suruda ning seal survestada. Võta karjääriga veidi rahulikumalt. Mida rohkem suudad omada lahti laskvat hoiakut seda paremini Sul seal läheb. Pole vaja sundida, võta vabamalt. Kui võimalik siis suundu aladele (või seda võidakse ka Sinult paluda), mis on pühendunud inimeste aitamisele, teenistuses olemisele. Veidi vabam lähenemine on vajalik kõiges, mis puudutab Sinu karjääri, sotsiaalset staatust ning missiooni.

Veevalaja

Sinu tähelepanu on 5-nda maja teemadel järgmiseks 1,5-ks aastaks. Lapsed, armastajad, romantika, poiss- ja tüdruksõber tüüpi suhted, eneseväljendus, loovus, riskantsed investeeringud, ettevõtlus, hobid, lõbutsemine. Paljud teist panevad palju energiat oma loovatesse projektidesse, alustate ettevõtmistega. Mõelge „kastist väljas“ kui neid alustate siis on suurem edu lootus. Loovus, mis läbi Teie meie ühiskonda kanaldatakse on kindlasti tabusid läbistav ning uudne.

Võimalik, et mõned riskantsemad investeeringud on tulutoovad. Aga nagu alati, manageerige oma riski. Eriti kui räägime Rahu-st! Aga edu sellel alal on võimalik. Mõned teist võivad avastada uusi viise kuidas lapsi kasvatada või nendega paremat ühendust saada. Need moodused võivad ühiskonna jaoks olla šokeerivad, aga samas võivad Teile edu tuua.

Lahti laskvamat lähenemist tahab Teie 11-nes maja. Pika aja eesmärgid, unistused, materiaalsed eesmärgid, grupid, sõbrad, sotsiaalsed võrgustikud, sotsiaalsed eesmärgid, sissetulekud, boonused, palgad. Võimalik, et mõned teist peavad laskma lahti mõnest unistuses või eesmärgist. Ei tasu väga karta, tulevad uued ja paremad asemele. Kuigi on suur kiusatus minna just kõvasti oma materiaalsete eesmärkide poole peaksid suutma võtta neid vabamalt. Kui võimalik siis suundu aladele (või seda võidakse ka Sinult paluda), mis on pühendunud inimeste aitamisele, teenistuses olemisele.

Kaljukits

6-mes maja saab Sinu puhul palju fookust Kaljukits. Sinu igapäevased rutiinid, tervis, lemmikloomad, dieet, erinevad alad kus valitseb tasakaalutus elus, töötajad, töökaaslased, töö, see on ka teenistuses olemise maja, vaenlased, töökoht. Pannes palju pingutusi ning tähelepanu oma töösse võib tuua paljudele teist ametikõrgenduse.

Aga arvestage ka teistega, pole vaja sildu põletada, mida tarvis veel kunagi ületada. Rahu võib kõik muu unustada ning keskenduda ainult edule, lõppeesmärgile. Uued ja huvitavad dieedid, trenni rutiinid. Osad teist arendavad need välja ja teised teist kasutavad neid. Loodetavasti viib see ka parema terviseni, mis on Sul samuti fookuses.

See kõik tähendab, et pead lahti laskma rohkem 12-nda maja teemadest. Milleks on puhkus, puhkused. Kui teed nii palju tööd siis polegi aega puhata. Aga eks ta Sul mõtteis mõlgub. Pead arvestama sellega, et järgmise 1,5 aasta jooksul on neid võimalusi ilmselt vähem ja pingutama pead rohkem.

Võimalik, et ka vaimsed õpingud ja uurimused saavad vähem tähelepanu. Lisaks ka voodinaudingud. Pea meeles vabaks laskmise lähenemist. Kui seda suudad siis pakutakse Sulle ka kõiki 12-nda maja teemasid. Kui lased lahti puhkamise või puhkusele minemise vajadusest siis üllatatakse Sind ilmselt meeldivalt. Kui lepid tööga siis tuleb ka puhkust.

Ambur

Suurem keskendumine 7-ndas majas. Suhted, partnerlused, äripartnerlused, avalik imago, kliendid, konsulteerimine, tasakaal, abielu. Soov ja tung olla pikema ajalises suhtes võib olla nii suur, et kasutad ebatavalisi meetmeid sinna jõudmiseks. Aga pea ka meeles, et teised inimesed eksisteerivad samuti ning neil on tunded. Võid oma suure sooviga teistele haiget teha.

Paljud teist võivad abielluda ning minna suhetesse (kuna soov on nii suur, et loote endale võimalusi). Soov olla avalikuse ees ning saada tähelepanu võib viia uudsete viisideni, et sinna jõuda. Lisaks lähete ka äripartnerluste jahile, mis tunduvad paljulubavad. Vaadake oma kavatsusi ausalt! Peate ka keskenduma ja mõtlema kindlasti teiste soovidele (kui tahate suhetes ja partnerlustes edukad olla).

Raskem osa Sinu jaoks asub siis 1-es majas. Eriti kui oled noorem Ambur. Pead laskma lahti enesekesksusest ning endale keskendumisest. Ei saa nii palju ainult enda soovidele mõelda, teised inimesed ka olemas. Sinu üldine elu suund, ei saa enam seda nii palju kontrollida. Pead usaldama ja vabamalt võtma. Kui seda suudad siis viiakse Sind asjadeni, mis teenivad Sind või on rohkem Sinu teenistuses. Pead laskma lahti enda plaanidest suurema hea nimel.

Võimalik, et sinna on ka segatud suhtepartner või äripartner. Kui oled antud positsiooniga liiga isekas võivad tulla tagasilöögid. Aga ära lase pükse täiesti maha! Pigem võta asju vabamalt kui näed, et suuremad muutused Sinu elus hakkavad juhtuma. See on selle jaoks, et tuua Sulle õiged asjad. Võimalik, et üllatud meeldivalt kui oled inimeste teenistuses ning lased lahti isekusest.

Skorpion

Fookus 8-nda maja teemadel. Intiimsus, seks, seksuaalsus, rasedus, esoteerilised ja tabu teemad, saladused, kriis, transformatsioon, traumad, partneri ressursid, ressursid mis tulevad teistelt, raha mis tuleb teistelt, kindlustusega seotud teemad, maksud, tervenemine, tervendamine, surm ja uuestisünd, sünd. Paljud teist näevad suurenemist partneri ressurssides või klientidelt tuleb rohkem sissetulekuid. Keskendud ka sellele, kuidas seda teha.

Eksperimenteerid seksuaalselt, mis võib Sind viia ka raseduseni. Uued ja huvitavad seksuaalsed praktikad võivad Sinult tulla ning siis saad otsustada kas tahad neid ka maailmaga jagada. Teised avastavad endast uusi ja sügavamaid külgi läbi astroloogia, numeroloogia, tarot, uurivad saladusi ja tabu teemasid. Negatiivse poole pealt võib see viia kinnisideeni surmast. Või väga tungivalt surma uurimiseni. Surmaga leppimine on üks inimkogemuse osasid, vaata, et ei unusta selle kõrvalt elada. Pea piiri siin!

Pead võtma vabama hoiaku 2-e maja teemadega. Raha, materiaalsed ressursid, finantsteemad, investeeringud, kuidas lähened rahale, Sinu ressursid, materiaalsed omandid, materiaalsed asjad, eneseväärikus, hääl. See ei tähenda, et peaksid iseenda väärikust või väärtust vähendama, kindlasti mitte. Tõlgendan seda kui lahti laskmist paljudest asjadest, mis meie ühiskonnas inimesele väärtuse annavad. Ehk siis hakkad või ülesanne on mõista, et oled rohkem kui oma asjad. Ja oled ka ilma nendeta täpselt sama väärtuslik. Võta tasakaalukas lähenemine oma ressursside ja rahaga.

Hea, et need on, aga lase vajadusest nende järgi lahti nii palju kui võimalik. Ei pea neid nii agressiivselt taga ajama, tulevad niisama ka. Mida rohkem oled millegi teenistuses, usaldad, et Sinu materiaalsete vajaduste eest hoolitsetakse, seda lihtsamalt need tulevad. Teiste sõnadega, sõltumine rahast pole parim lähenemine. Teadmine, et see on vajalik, aga ei tee Sinust paremat inimest tüüpi lähenemine võiks siinkohal aidata.

Kaalud

Sinuga Kaalud on natukene keerulisem olukord. Kõik tundub justkui vastupidine. Sellepärast, et keskendumine on 9-ndas majas, mis on siis Amburi kodumaja ning millel on Amburi energia. Kui lugesid ka ülemist, üldist iseloomustust siis tundub, et justkui peaksid Amburi teemad lahti laskma, aga nüüd tundub, et peaksid samal ajal ka nende poole minema.

Vaatleme seda natukene teistmoodi. Pead küll minema 9-nda maja teemade poole, milleks on: suurest pildist aru saamine ning lähenemine, välismaailm, kauged maad, õpetamine (kõik teemad, mida juba üleval mainisin), aga peaksid lähenema neile Kaksikute vaatevinklist. See tähendab, et õpetama küll välismaal või välismaalastele, aga praktilisi ning kasulikke oskusi.

Näiteks kätega. Ost ja müük välismaal, aga näiteks väikestele gruppidele ja internetis. Arendada uusi uskumussüsteeme, aga selliseid, mis on ka päriselus praktilisemad ning mitte nii filosoofilised. Oluline, et kombineerid nii Kaksiku kui ka Amburi tähendused kokku. Siis tuleb Sinu puhul parim tulemus. Kuna Sinuga Kaalud on suur keskendumine läbi elu tasakaalu leidmisel üleüldiselt.

Nüüd siis lahti laskmise osa või vabamalt lähenemise osa. See on 3-ndas majas, Kaksikute kodumaja ning nüüd Amburi tähemärgis… Loodan, et näed millise huvitava katsumuse oleme endale loonud (olen ise samuti suure Kaalude mõjutusega, Tõusev märk või 1-ne maja Kaaludes, mõistan selle olukorra keerukust).

Tundub, nagu peaksid laskma lahti kohalikest kogukondadest, kirjutamisest jne (kõik Kaksikute teemad, mida ülal mainisin), aga parim lähenemine siin on tasakaal. Lähened kõigele sellele tasakaalukalt. Ei lähe kummaski olukorras ekstreemsustesse. Kohalik ning välismaailm, praktiline ning filosoofiline, praktiline ja suure pildi nägemine. Pead seda kõike tegema ja selle vahel tasakaalu leidma.

Neitsi

Palju keskendumist Sinu 10-ndas majas. Karjäär, sotsiaalne staatus, avalik maine. Kõige tõenäolisem on, et keskendud palju karjäärile ning kasutad „läbi rõngaste“ hüppamist, et edasi jõuda. Võid vastu võtta otsuseid, mis avalikust šokeerivad või esineda nii avalikuse ees. Pea meeles, et pead kinni seadustest! Kui neid rikud siis võivad Sinu ettevõtmised hoopis vastu taevast lennata. Uuenda ja julge mõelda teistmoodi oma karjäärivallas. Liiguta ühiskonna piire kombates edasi.

Lahti laskmist ning vabamalt võtmist tahab Sinu 4-jas maja. See tähendab Sinu pere, pereelu, kodu, koht kus elad, vanemad, ema (võib ka mõnikord tähendada isa), Sinu sügavam emotsionaalne elu, Sinu sisemus, Sinu sisemine elu. Vähem aega nendele aladele keskendumiseks ning arusaadav kui suured pingutused lähevad karjääri poolele. Kohati võid tunda, et pigem tahaksid veeta aega perega kui keskenduda karjäärile. Eks see aeg ka tuleb, aga antud perioodil on fookus ikkagi 10-nda maja teemadel. Paljude Neitside jaoks tähendabki see seda, et töötad rohkem ja veedad vähem aega kodus ning vanematega.

Lõvi

Keskendumine Sinu 11-ndas majas. Pika aja eesmärgid, unistused, materiaalsed eesmärgid, grupid, sõbrad, sotsiaalsed võrgustikud, sotsiaalsed eesmärgid, sissetulekud, boonused, palgad. Kuna keskendumine ning tahe antud aladel saavutada on suur siis paljud teist näevad nendes kohtades suurenemist, suuremaid sissetulekuid näiteks. Rahu on riskide võtja, aga liiga palju pole siin ka hea.

Lähene siiski ettevaatlikult ning manageeri oma riske. Positiivse poole pealt leiad uusi viise kuidas sissetulekuid suurendada, uusi viise raha tegemiseks, võimalik, et ka koos sõpradega. Või siis sõbrad aitavad Sind oma unistuste elluviimisel. Tõmbad ligi uusi tutvusi, suure tõenäosusega on nad veidi uuenduslikumad ning liitud gruppide ja võrgustikega, mis on ebatavalised ja ühiskonna piire nihutavad.

Ketu liigub Sinu 5-ndasse majja. Pead võtma vabama ning lahti laskvama hoiaku 5-nda maja teemade suhtes. Siin on väike konflikt kuna mõlemad majad (11-nes ja 5-es) on seotud rahaga ning investeeringutega. Kuna kordamine on tarkuse ema siis manageeri riske, võta rahulikult. Edu võib nendel aladel Sind saata küll. Samuti mõjutab see Sinu loovaid projekte, ettevõtlust.

Võimalik, et pead mõned lahti laskma või siis muutma selliseks, et need on inimeste teenistuses. Kuna palju fookust on 11-ndas majas siis jääb lastega, romantiliste partneritega ning ka hobidega aja veetmist vähemaks. Lisaks ka romantika ning lõbutsemine kannatab veidi. Aga kui lased lahti vajadusest nende asjade järele siis neid võimalusi ka Sulle luuakse.

Vähk

Palju keskendumist Sinu 12-ndas majas. Kuidas Sa puhkad, vaimsed otsingud, kuidas taastud, puhkused, teised dimensioonid, olendid erinevatest dimensioonidest, voodimõnud, jne. Sind tõmbab nende teemade poole ning pead rohkem neid kogema järgmise 1,5 aasta jooksul. Negatiivne pool sellest mõjutusest on liigne isoleeritud. Kuna antud teemad tahavad pühendumist ning omaette aja veetmist siis võid sellega liiale minna. Anna endast parim, et läheneda 12-nda maja teemadele tasakaalukalt.

Vaimne kasv, kaugete maade külastamine, voodimõnude nautimine, teiste dimensioonidega kontakti võtmine ning ühendumine, kanaldamine, kõik need on Sinu jaoks võimalikud. Kindlasti puhkad antud perioodil rohkem ning leiad huvitavaid viise kuidas seda teha. Lisaks võid leiutada või arendada uusi vaimseid praktikaid, mis võivad vanamoodsa lähenemisega vaimseid tegelasi šokeerida!

Vabaks laskmine toimub Sinu jaoks 6-ndas majas. Sinu igapäevased rutiinid, tervis, lemmikloomad, dieet, erinevad alad kus valitseb tasakaalutus elus, töötajad, töökaaslased, töö, see on ka teenistuses olemise maja, vaenlased, töökoht. Kui keskendud rohkem vaimsusele, puhkamisele siis pole aega nii palju tööga tegeleda. Hõljud rohkem teistes reaalsustes siis on raske igapäevaseid toimetusi teha. Kõige parem siin tasakaalu leida oleks kasutada igapäevaseid vaimseid praktikaid. Nii kombineerid mõlema maja tähendused ning loodetavasti ei lähe ka igapäevaelu balansist välja.

Ära ole enda vastu liiga karm kui ei suuda 100% oma rutiinidest kinni pidada, aeg on selline. Natuke kontrolli sellelt alalt tuleb vabaks lasta. Kui lased tõeliselt vabaks siis Sind viiakse õigete rutiinide, õige töö, õigete dieetide jne juurde, mis on just Sulle mõeldud ja Sinu kõrgeimaks hüvanguks. Anna endast parim, et mitte liigselt muretseda. Lase vanal minna, uuem ja parem on Sinu poole teel.

Kaksikud

Keskendumine Sinu 1-es majas järgmiseks 1,5-ks aastaks. Ehk siis Sinul endal. Mida Sa oma eluga teha tahad? Oled õigel teel. Kaksikud võivad avastada, et nad tahavad oma elu täielikul muuta, teha hüppe teises suunas ning just sellises suunas, mis kõiki teisi Sinu ümber šokeerib! Mõned teist tahavad liikuda välismaale. Üldiselt on sügav soov saada õppida iseennast sügavamalt tundma. Fookus on Sinul endal ja nii see peabki olema! Kasuta seda aega, et ennast paremini tundma õppida. Oma välimuse muutmine on samuti teemaks. Soov näha eksootiline ja ebatavaline välja on Sinu mõtteis kindlasti. Paljud teist teevad selle muutuse ära samuti.

Raskem osa, ehk millest pead siis lahti laskma. Ketu liigub 7-ndasse majja. Suhted, partnerlused, äripartnerlused, avalik imago, kliendid, konsulteerimine, tasakaal, abielu. Mõne Kaksiku jaoks tähendab see seda, et teatud suhted lahkuvad Sinu elust. Antud perioodil on parim lähenemine lasta neil minna. Kui suudad seda teha siis on võimalus, et need suhted tulevad Sinu juurde tagasi. Aga palun ära jää sellesse ideesse või mõttesse kinni! Ketu võib nad Sinult võtta kui oled nendes liiga kinni.

Kuna suur keskendumine on Sinul endal ja 1-el majal siis on Sul ka vähem aega, et partnerlustele ja suhetele pühenduda. See on okei ja nii peabki antud perioodi vältel olema. Anna endast parim, et mitte muutuda liiga isekaks. Kui otsid parasjagu suhet siis on parim viis sinna jõudmiseks sellest lahti laskmine või vajadusest selle järgi lahti laskmine. Keskendu iseendale! Kui seda suudad siis tuuakse Sulle ka see õige partner.

Sõnn

Rahu liigub Sinu 2-se majja. Raha, materiaalsed ressursid, finantsteemad, investeeringud, kuidas lähened rahale, Sinu ressursid, materiaalsed omandid, materiaalsed asjad, eneseväärikus, hääl. 1,5 aastase perioodi eesmärgiks on saavutada materiaalne meisterlikkus, materiaalne iseseisvus, või alustada vähemalt seda teekonda. Fookus on materiaalsetel, praktilistel asjadel, materiaalse vundamendi loomisel. Soov on olemas, vajadus on olemas ning oled ka energeetiliselt nendes ettevõtmistes toetatud.

Oluline Rahu-ga on riski manageerida. Energia on nii intensiivne, et võid liiga palju kulutada ning asju endal osta. Aga antud keskendumine võib tuua Sulle perioodi vältel uusi sissetulekuid, materiaalseid omandeid, uusi ressursse. Keskendu sellele, et lood materiaalset elu unikaalsel viisil ning leiad uusi võimalusi seda teha. Midagi, mis ühiskonna piire nihutab.

Ketu liigub Sinu 8-ndasse majja. Lahti laskmise ning vabalt võtmise energiat pead Sina kasutama 8-nda maja teemades: intiimsus, seks, seksuaalsus, rasedus, esoteerilised ja tabu teemad, saladused, kriis, transformatsioon, traumad, partneri ressursid, ressursid mis tulevad teistelt, raha mis tuleb teistelt, kindlustusega seotud teemad, maksud, tervenemine, tervendamine, surm ja uuestisünd, sünd. Fookus on Sinu ressurssidel ning just sellel, et Sina neid lood. Pead lahti laskma vajadusest teiste inimeste ressursside järele. Kui oled nendes liiga kinni siis Sinu partneri ressursid võivad kõikuda, või need eemaldatakse kuidagi teistmoodi Sinu elust. Kui lased lahti ning õpid olema iseseisev siis võivad need hoopis suureneda. Kui keskendud enamus ajast materiaalsele ning praktilisele siis ei jäägi palju aega astroloogia ja numeroloogiat õppida. Või intiimsusele. Neid asju antakse rohkem siis kui ehitad materiaalse vundamendi ning saad iseseisvaks.

Jäär

Peamine fookus on Sinu jaoks 3-ndas majas. Kommunikatsiooni ja äri. Sotsiaalmeedia, müük, turundus, reklaam, meedia, televisioon, ajalehed, ajakirjad, internetipõhine äri, kirjutamine, rääkimine, oskuste õppimine ning õpetamine, väiksemad kogukonnad, väiksemad tiimid, kohalikud kogukonnad, kohalikud naabruskonnad, väiksemad grupid, kätega töö, osavus kätega.

Kasuta turundust, meediat, interneti-turundust. Loo ja alusta ärisid internetis. Võivad saada edukaks. Võid ka kirjutada ning rääkida meedias tabu teemadel. Mõelda välja uusi blogipostitusi. Šokeerida inimesi oma infoga jne. 3-mas maja on Rahu jaoks üks tugevamaid positsioone. Edu võib Sulle nendel aladel tulla, lisaks ka materiaalsed hüved.

Vabaks laskmine toimub Sinu jaoks 9-ndas majas. Vabalt võtmine peaks toimuma Amburi aladel: religioon, ülikoolid, kõrgem haridus, kõrgemate ning suuremate ideaalide õpetamine, suure pildi nägemise õpetamine, reisimine välismaal, reisimine kaugetesse maadesse, välisriigid, välismaailmaga import ja eksport, suured ja globaalsed ettevõtted, filosoofia, meie uskumussüsteemid (väga oluline!), kuidas suhestume Jumala/Universumi/Kõrgema jõuga, vaimsed õpetajad, gurud, mentorid, meie eesmärk (väga oluline!), ideaalid, õnn, usk, teooria (samuti väga oluline!), tseremooniad, kirikud.

See juhtub loomulikult ka siis kui sellega väga ei tegele ning paned oma energia 3-nda maja teemadesse. Õpetad näiteks internetis teistele praktilisi oskuseid ning alustad kohalikes kogukondades ärisid. Oluline, et ei pressi ning ei sunni välisreise, uut kõrgemat haridust, välismaailmaga import ja eksport. Seal näed progressi kui tegeled hoopis kohalike teemadega. Sinuni tuuakse sel juhul õiged õpetajad, gurud, teadmised ning võimalused. Järgmised 1,5 aastad on Sinu jaoks 3-mas maja olulisem!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top