Nädala horoskoop 31.mai – 7. juuni 2020

Siin on Sulle juuni kuu esimese täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Ole väga tähelepanelik rahaasjadega! Veenus retrograadis, loe, mis see tähendab siit lingilt.

NB! Marsi ja Päikese kvadraadi mõjutust loe eelmise nädala horoskoobist siit!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Merkuur Sinu neljandas majas. Mõtled ja räägid kodust, kodustega. Suhtlemine kinnisvara teemadel. Loed kodumaa kohta või annad endast parima, et mõista oma sügavamaid emotsioone.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks kolmandas majas. Võid saada olulisi teadmisi äri, suhtlemise, interneti, sotsiaalmeedia, sugulastega seotud teemadega. Antud alad võivad olla ka ajutiselt raskendatud või tekivad mõned komplikatsioonid. Aga need on ajutised ja peaksid antud mõjutusest leidma loovaid lahendusi millega edasi minna. Juuni keskpaigast hakkavad asjad selginema.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Merkuur Sinu kolmandas majas. Suhtled, mõtled ning vahetad infot kolmanda majaga seotud teemadega. Äri, sotsiaalmeedia, internet, sugulased, väikesed grupid. Vaata ette liigse emotsionaalse väljendamisega väikestes gruppides!

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks teises majas. Mõjutatud niigi rahaga seotud maja. Võivad tekkida mõned probleemid raha, materiaalse vundamendi ning enese väärtusega, aga peaksid saama läbi selle ka infot, et kuidas edasi liikuda. Uued loovad ideed kuidas rahaasjadele läheneda. Juuni keskpaigast saad hakata nende teemadega rohkem tegelema.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Merkuur Sinu teises majas. Suhtled, mõtled ning vahetad infot rahaga seotud teemadel, materiaalsed ressursid (mis võivad olla ka seotud kinnisvaraga), enese väärtus, Sinu materiaalne vundament. Mõtled, kuhu peaksid oma raha investeerima. Hea aeg teha ülevaatus oma rahaasjades.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks esimeses majas. Sellega oled mõjutatud Sina ise kui isiksusena. Kuhu oled teel? Mida oma eluga teed? Aset võib leida väike mini kriis, aga peaksid läbi selle saama infot, mida edasi teha. Väike rahulolematus iseendaga võib asja juurde käia, pead seda arvestama. Pea meeles, et mõjutus on ajutine. Juuni keskpaigast hakkavad asjad selginema.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Merkuur Sinu esimese majas. Merkuur on esimeses majas tugev ja see peaks Sind turgutama. Mõtled palju enda peale, kes Sa tegelikult oled ja mida edasi tahad teha? Kas oled õigel teel? Oled paljudest erinevatest teemadest korraga huvitatud.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks kaheteistkümnendas majas. Sinuni peaks jõudma info alateadvusest ning varjatud allikatest. Ole tähelepanelik oma unenägudes toimuvaga. Jälgi oma ümbrust, toetus/ideed võib tulla teispoolsusest. Saad aru, et viisid kuidas lähened vaimsusele tahavad muutust.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Merkuur Sinu kaheteistkümnendas majas. Varjatud vestlused ning suhtlus. Kui tegeled vaimsete teemadega siis suhtlus ka esivanemate ning teispoolsusega. Ideed Sinu alateadvusest peaksid jõudma pinnale. Mõtled puhkuse ning kaugete maade peale.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks üheteistkümnendas majas. Palk, sissetulekud, boonused ning unistused/pika aja eesmärgid mõjutatud. Lisaks ka sõpradega seotud teemad. Võimalik, et leiad ennast rahulolematuna oma sissetulekutele otsa vaadates või suhtlus sõpradega/suhetes on keerukam. Aga info ja selgus mida konjunktsioon Sulle annab peaks Sind pikalt aitama. Asjad hakkavad stabiliseeruma juuni teises pooles.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Merkuur Sinu üheteistkümnendas majas. Mõtled, suhtled ja vahetad infot sissetulekute, unistuste ning pika aja eesmärkidega seotud teemadel. Mõtled ja räägid palju sõpradega.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks kümnendas majas. Karjäär ja sotsiaalne staatus. Algselt võib tunduda, et tekib väike kriis või pole kindel millises suunas edasi liikuda. Konjunktsioon peaks Sulle andma vajaliku selguse, loova idee millega edasi liikuda. Asjad hakkavad paranema ja saad ideedega tegevust alates pärast juuni keskpaika.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Merkuur Sinu kümnendas majas. Mõtled palju karjääri ja töö peale. Vahetad infot ning suhtled ülemuste ja bossidega või esined lausa avalikkuse ees. Annad seal inimestele infot edasi.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks üheksandas majas. Kõik, mis on seotud õppimise, õpetamise, või uskumus süsteemidega. Ka isa ja mentoritega seotud teemad aktuaalsed. Võimalik, et mõnel teist on mini kriis usuga. Millesse Sa üldse usud? Konjunktsioon aitab Sul saada infot oma uskumuste ja õpingute kohta. Kui oled ise õpetaja rollis võid näha endas vigu või puudujääke, mida saad hakata pärast muutma.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Merkuur Sinu üheksandas majas. Mõtled palju selle peale mida üldse usud? Loed huvitavaid tekste või uurid infot erinevate usundite kohta. Või planeerid reise välismaale. Suhtled õpetajatega ja saad uusi teadmisi.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks kaheksandas majas. Partneri ressurssides võib olla kõikumisi. Või rahas, mis tuleb Sinuni teistelt (näiteks klientidelt). Saad midagi olulist teada kindlustuste või raamatupidamise kohta. Väike kriis intiimsusega seotud teemades ajendab Sind sügavuti uurima ning paneb mõtlema, mida Sul tegelikult vaja on? Milline lähedus Sinu jaoks tegelikult vajalik on? Juuni keskpaigast peaksid hakkama ka need teemad lahenema ning loodetavasti leiad partneriga uusi viise kuidas lähedust väljendada.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Merkuur Sinu kaheksandas majas. Palju tegutsemist, suhtlust ja mõtlemist klientidega, administratiivsed ülesanded arvetega. Mõtled ka sügavamate teemade peale. Kirjutad ja loed esoteerilistest teemadest. Sügavamad vestlused partneriga intiimsusest.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks seitsmendas majas. Pärast väikest kriisi oma suhetes ja partnerlustes saad infot, et need paremaks muuta. Pärast juuni keskpaika hakkavad asjad jälle liikuma ning saad hakata nendel aladel tegutsema. Suhted paranevad.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Merkuur Sinu seitsmendas majas. Suhtled ja mõtled oma partnerite peale. Võimalik ka läbirääkimiste protsessid. Vahetad abikaasaga infot ning suhtlete emotsionaalsel tasandil. Aktiivne aeg turgudel kui tegeled investeerimisega.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks kuuendas majas. Väike mini kriis igapäevaste rutiinidega või tervisega kutsub Sind üles muutusi tegema. Saad loodetavasti ka õiget infot, mis aitab Sul vajalikud muudatused sisse viia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Merkuur Sinu kuuendas majas. Mõtled rutiinide ja tervise peale. Tööl võivad olla kiiremad ajad eriti kui töötad kontoris, meedia alal. Saad ja vahetad infot toitumise kohta. Suhtled aktiivselt töökaaslastega.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks viiendas majas. Mõned probleemid romantiliste partneritega või eneseväljenduses ajendavad Sind lahendusi otsima. Konjunktsioon peaks Sulle lahendused ka tooma. Vaata antud nädalal ette riskantsemate investeeringutega, Päike ja Veenus võivad Sulle tuua ka uusi ideid kuhu raha investeerida (siin on mõeldud riskantsemaid investeeringuid) või näiteks mõne uue ja loova hobi.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Merkuur Sinu viiendas majas. Suhtled romantiliste partneritega ning mõtled nende peale. Palju tegemist ettevõtluses kui Sul endal ettevõte. Administratiivsed ülesanded, ideed jne. Hea aeg loovaks kirjutamiseks, väljendamiseks läbi sõnade. Oskad ennast hästi emotsionaalselt väljendada, kirjutad luulet jne.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks neljandas majas. Kui kodu tundub Sulle vana ja igav või mitte rahuldustpakkuv siis tea, et see on ajutine mõjutus. Konjunktsioon toob Sulle uusi ideid kuidas kodu sisustada ning lähedastega suhelda. Võid avastada ennast ka väiksest emotsionaalsest kriisist, mis peaks hakkama lahenema juuni keskpaigast. Raske ennast emotsionaalselt rahulolevana tunda, aga Sinuni peaksid jõudma ideed kuidas tugevamat emotsionaalset vundamenti enda jaoks luua.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat Kuuga sotsiaalses ning meeldivas Kaaludes. Nädala keskel liigub Kuu emotsioone transformeerivasse Skorpionisse ning lõpetame nädala põnevust jahtivas Amburis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

31.05 pühapäeva pärastlõuna – 02.06 teisipäeva õhtu – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

02.06 teisipäeva õhtu – 04.06 neljapäeva õhtu – Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

04.06 neljapäeva õhtu – 06.06 laupäeva õhtu – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt lisandub Merkuuri liikumisega Vähki Vee energiat. Oleme juba mõnda aega olnud olukorras kus enamus planeete oli praktilises Maa elemendis ning intellektuaalses Õhu elemendis. Rõhk oli rohkem materiaalsete vundamentide loomisel. Nüüd saame kõige praktilise kõrvalt ka oma tunnete ja emotsioonidega tegeleda ning nendega paremini kontakti.

Tuld on hetkel vähe, uute asjade alustamine on endiselt tagaplaanil. Kuna suur osakaal on Muutuvas energias on hea aeg alustada millegi uuega juba „vanas“ (või ka vanade asjade paremaks muutmine on hetkel toetatud), aga pigem mitte alustada millegi täiesti uuega, selle jaoks pole energia hetkel sobiv.

Korraga on neli planeeti retrograadis. Liitu meie uudiskirjaga, et näha kuidas mõjutab Sind Saturni retrograad. Lisaks retrograadis veel Veenus, Pluuto ja Jupiter. Üleüldiselt tähendab see seda, et asjad liiguvad aeglasemalt. Peame rohkem pingutama ja isegi siis on protsessi keerulisem märgata.

Merkuur liigub Vähki – suhtlemine läheb emotsionaalsemaks, intuitiivseks. Võid rohkem tunnetada, mida inimesed öelda tahavad. Hea aeg emotsionaalseks väljendamiseks läbi kirjutamise. Luuletamine, tundlikud kirjad, loov väljendamine on kõik aktuaalsed teemad ning hea viis antud energiat ära kasutada. Rohkem mõtlemist perele, kodule, tunnetele, kinnisvarale. Negatiivse poole pealt võib ära märkida, et liigne emotsionaalsus suhtlemises võib olla probleemiks. Tunned midagi nii intensiivselt, aga võimalik, et faktid lähevad tunnete virr-varris kaduma.

Marsi kvadraat Päikesega – juba eelmisel nädalal mainitud mõjutus läheb nüüd veel täpsemaks. Raskem mõjutus, mis võib tekitada soovi nüüd ja kohe kiiresti midagi saavutada. Oled ambitsioonikas kuid energia on veidi laiali (isegi ärev). Tahad liiga kiiresti. See võib viia tegudeni, millel pole kõige paremad tulemused. Võimalikud vaidlused või sõnelused ülemuste ning meestega. Energiat on palju, aga vaja see mõistlikult mateeriasse kanaldada. Võimalik küll palju saavutada, aga vaata ette liigse kiirustamise ning võistlemisega.

Päikese ühendus (konjunktsioon) Veenusega – tihti peetakse lähedast ühendust Päikesega “kõrvatavaks” mõjuks. Ehk siis Päikese kuumad kiired “kõrvetavad” teist planeeti. Antud juhul Veenust. See tähendab, et Veenusega seotud teemad on antud nädalal raskendatud. Suhted, raha, diplomaatia. Võime unustada tasakaalu ning diplomaatia suhetes, läbirääkimistes. Peaksime rahulikult vaatama kuhu raha paigutame.

Kolmapäeval- neljapäeval võime Veenusega seotud teemade kohta saada olulist infot (mõjutus kehtib ka hiljem). Peamiselt suhted ja raha. Kuna sellel hetkel on Päike väga täpses konjunktsioonis Veenusega (Cazimi). Veenus on kuninga juures konsultatsioonil. Kirjutage info üles ja seedige. Tegevused antud teemadega võiksid tulla hiljem.

Loovad viisid kuidas läheneda suhetele ja rahale on kindlasti teemaks!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top