Nädala horoskoop 31.mai – 7. juuni 2020

Siin on Sulle juuni kuu esimese täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Ole väga tähelepanelik rahaasjadega! Veenus retrograadis, loe, mis see tähendab siit lingilt.

NB! Marsi ja Päikese kvadraadi mõjutust loe eelmise nädala horoskoobist siit!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Merkuur Sinu neljandas majas. Mõtled ja räägid kodust, kodustega. Suhtlemine kinnisvara teemadel. Loed kodumaa kohta või annad endast parima, et mõista oma sügavamaid emotsioone.

Päikese ja Veenuse konjunktsioon toimub Sinu jaoks kolmandas majas. Võid saada olulisi teadmisi äri, suhtlemise, interneti, sotsiaalmeedia, sugulastega seotud teemadega. Antud alad võivad olla ka ajutiselt raskendatud või tekivad mõned komplikatsioonid. Aga need on ajutised ja peaksid antud mõjutusest leidma loovaid lahendusi millega edasi minna. Juuni keskpaigast hakkavad asjad selginema.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Merkuur Sinu kolmandas majas. Suhtled, mõtled ning vahetad infot kolmanda majaga seotud teemadega. Äri, sotsiaalmeedia, inter