Nädala horoskoop 24.mai – 31. mai 2020

Siin on Sulle mai kuu viimase täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat, Päikese kui ka Kuu märki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Ole väga tähelepanelik rahaasjadega! Veenus retrograadis, loe, mis see tähendab siit lingilt.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päike liitub Merkuuri ning Veenusega Sinu kolmandas majas. Töö väikestes tiimides, elavnemine naabruskonnas, suhtlemine naabritega. Tegevus sotsiaalmeedias, internetis ning äris.

Kuna Marss saadab sinna kvadraadi siis tunned, et pead ka ise aktiivne olema, aga katsu siin võtta nii rahulikult kui saad. Initsiatiiv on kindlasti hea, aga vaata, et üle ei pinguta. Marsil on kombeks teistega võistelda, ära endale liiga ei tee. Õnneks toetab tegevusi Saturn, peaks jaguma püsivust selleks, et suudad oma projektidega edasi minna.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päike liigub Sinu teise majja ning leiab sealt eest Veenuse ja Merkuuri. Elavnemine Sinu rahaasjades. Tunned kindlasti ka jõudu oma materiaalse vundamendi eesti hoolitseda. Tunned sisemiselt, et tahaksid olla finantsidega iseseisvam. Saturn aitab Sul võtta samme, et sinna jõuda.

Vaata Marsiga veidi ette. Kvadraat võib Sinu rahaasju küll stimuleerida, aga ole ettevaatlik mõjutustega, mis tulevad sõpradelt. Tahad liiga kiiresti oma eesmärgid täide viia. Mõned ütlemised või väiksed tülid sõpradega sotsiaalsetes situatsioonides võivad ette tulla.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Päike Sinu tähemärgis koos Veenuse ja Merkuuriga. Tunned kindlasti ennast rohkem elavana. Ca kuu aega oled olnud veidi tagaplaanil, nüüd on aeg siis tähelepanu nautida. Kindlasti üldiselt optimistlikum ning tahad rohkem seltskonnas aega veeta. Saturn toetab Sind ning hoiab tasakaalukana. Toetused vanematelt õpetajatelt ning mentoritelt.

Marss tekitab veidi ebamugavust kümnendast majast. Võimalik, et pead pühendama aega karjäärile, tööle. Aga Sina ise tahaksid sellel ajal hoopis tegeleda millegi muuga. Kui töötad kellegi alluvuses siis ole ettevaatlik ülemustega. Kui oled iseenda töö eest vastutav siis võivad ees seista mõned avalikud kohustused. (Mis võivad ka stressi tekitada).

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päike liigub Sinu kaheteistkümnendasse majja koos Merkuuri ja Veenusega. Kuu aega on veidi rahulikum. Hea aeg vaadata tagasi aastale ning teha sisemised korrektuurid. Võimalik, et leiad aega ka puhkamiseks, soovid veeta aega rohkem üksinda kui tavaliselt. Saturn toetab Sind selles kaheksandast majast, uurid rahulikult esoteerilisi teemasid või naudid voodimõnusid.

Marss üheksandast toob Sinuni veidi ebamugavust. Mõned teist peavad aitama isa või siis mõni ütlemine temaga. Või segavad õpingud puhkamise plaane. Reisiplaanid võivad olla hetkel häiritud. Ühe võimalusena näen siin, et Sinu enda uskumused, ei lase Sul rahulikult olla ja puhata. Aga võta see kuu ning vaata aastale tagasi.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Päike Sinu üheteistkümnendas majas koos Veenuse ja Merkuuriga. Võimalused sõpradega aja veetmiseks, pika aja eesmärgid elavnevad. Kindlasti tunned soovi ka sissetulekuid suurendada või mõne grupi liikmeks astuda. Saturn mõne partneri või äripartneri näol toob Sulle siin toetust.

Marss võib siin kaheksandast majast tuua ebamugavusi. Pead tegelema maksudega või partneri ressurssidega arusaamatusi. Või klientidelt laekuva rahaga probleeme, mis Sinu sissetulekuid mõjutab. Kuna Sind toetavad nii Saturn kui ka Veenus siis peaksid leidma olukordadele ka lahendused.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päike liigub Sinu kümnendasse majja, kus juba ees Veenus ning Merkuur. Elavdab karjääri ning toiminguid tööalaselt. Sul on seal rohkem energiat ning suure tõenäosusega oled ka tähelepanu keskpunktis. Töökaaslaste poolt on samuti toetus olemas ning saad tasakaalukalt nende abiga liikuda oma tööalaste eesmärkide suunas.

Suurem koormus võib tekitada mõned ütlemised partneriga kodus või ka äripartneritega. Kuna Marss on Kalades rahulikum ning toetust on Sul samuti siis peaksite omavahel lahendused leidma.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Päike liigub Sinu üheksandasse majja. Kui oled õpetajana tegev siis rohkem tegemisi. Lisaks ka uute asjade õppimine elavneb, hindad ja vaatad üle oma uskumussüsteeme. Soov reisida saab ka rohkem energiat juurde, vaatad välismaa poole. Saturn viiendast toetab Sind ning aitab Sul leida tasakaalukat loovust oma üheksanda maja eesmärkide täitmise suunas. Kui oled näiteks õpetaja rollis leiad lahendusi kuidas seda loovalt teha. Samamoodi õpilasena on jaksu liikuda ning teha vajalikud pingutused oma diplomite ja uute oskuste omandamise suunas.

Marss toob veidi ebamugavust kuuendast majast. Tööl rohkem kohustusi või on igapäevased rutiinid pingelisemad (rohkem tegevust). Ka tervis või tegemised lemmikloomadega võivad Sind segada edasi liikumast. Aga ära liialt muretse, Saturni toetus peaks siin tugevam olema kui Marsi tülikus. Usun, et suudad oma tegemistes edasi liikuda kui liigud tasapisi ja järjekindlalt.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Päike liigub Sinu kaheksandasse majja ning ühineb Merkuuri ja Veenusega. Partneri ressursid võivad näha elavnemist, oled ise aktiivne ning sissetulekud võivad klientidel tulla ja näed seal suurenemist. Tegeled maksudega ja/või kindlustusteemadega. Rahaasjad ja nende korraldamine kulisside taga teemaks. Kindlasti ka esoteeriliste teemade uurimine ning sisemine tervemine. Saturn toetab Sind selles neljandast majast. Toetus perelt ja kodustelt. Liigu järjepidevalt ning tee kasvõi iga päev natukene!

Marss viiendast majast võib tuua stressi või takistusi. Lapsed, loovus, ettevõtlus võib kaheksanda maja teemadega tegelemist segada. Või oled lasknud jala lõdvemaks ning lõbutsenud rohkem. Pead nüüd natukene keskenduma ja olulised asjad lõpuni viima. Või oled liigselt ambitsioonikas ning tahad asju kiiresti edasi ajada. Võta rahulikult ning liigu kindlalt edasi.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Päike liigub Sinu seitsmendasse majja, kus ootavad juba Veenus ning Merkuur. Aktiivsem aeg ja elavnemine suhetes. Veenus on küll retrograadis, aga Päike peaks Sinu suhetesse uut energiat uue hooga tooma. Võtad aktiivsemalt partneritega ühendust või on üldiselt suhetes rohkem „elu“. Saturn kolmandast majast toetab. Suhtlemine omavahel tasakaalukam ja saate rahulikult asjadest rääkida. See millest räägite on realistlikum. Meeldivamad suhted naabritega ning väikestes tiimides.

Marss tekitab siin natukene ebamugavust neljandast majast. Kas kodune elu või soovid kodustelt segavad suhteid. Või on Sinu enda emotsionaalsed reaktsioonid selle põhjuseks. Pead siin seda poolt jälgima, et mitte liiga ägedalt reageerida. Siis on suhetes ka lihtsam edasi minna.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päike liigub Sinu kuuendasse majja. Töö juures leiad ennast elavana, rohkem energiat ning oled ka teatud hetkedel tähelepanu keskpunktis. Peaksid suutma ka oma iga päevaste rutiinidega hakkama saada. Uued ideed ja loovad lähenemised trenni ning söögiga. Saturn toetab teisest majast praktilise lähenemisega.

Marss võib tekitada ebamugavust kolmandast majast. Oled liiga agressiivne oma suhtlemises, ütlemised koosolekutel või väikestes tiimides. Tahad olla teistest parem ning ambitsioon teatud olukordades lööb üle pea. Kanalda enda energiat konstruktiivselt. Otsi probleemidele töö juures lahendusi ning aita teisi (selle asemel, et teistega võistelda). Kui teed trenni siis vaata ette, et endale liiga ei tee. Pigem rahulikult!

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päike liigub tema jaoks koju, viiendasse majja kus ootavad Merkuur ja Veenus. Loovad projektid ning äritegevused peaksid saama uut energiat, elavnemine antud valdkondades. Veedad kindlasti aega ka lastega ja loodetavasti leiad aega lõbutsemiseks. Saturn esimesest majast peaks laskma Sul seda teha tasakaalukalt ning aitama ka järjekindlalt mõne loova projekti ellu viia.

Marss teisest majast võib tekitada veidi stressi. Kas on vaja teha mõned kiiremad rahalised väljaminekud või tunned kiiret soovi ning tungi ehitada endale tugevam materiaalsem vundament. Vaata ette, et momendil liigselt ei riski. Võivad olla pigem negatiivsed tagajärjed.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Päike liigub Sinu neljandasse majja kus juba ees Merkuur ning Veenus. Aktiivne aeg kodus ja lähedastega. Veedad nendega rohkem aega. Võtad ka kodus projekte ette, oled aias aktiivne. Emotsionaalselt toob Päike Sulle rohkem särtsu juurde, tunned ennast ise säravana. Emotsionaalset enesekindlust kindlasti. Saturn toetab lisaks kaheteistkümnendast majast. Peaksid suutma läheneda kõikidele asjadele tasakaalukalt ning rahulikult. Toetus juba lahkunud esivanematelt ning unenägudest, meditatsioonist (kindlasti hea asi millega antud nädalal tegeleda).

Marss segab siin veidi vett. Kuna tuleb Sinu esimesest majast siis oled ise sõjakam ning ambitsioonikam. Tahad kiiresti teha, tahad olla parim. See võib tekitada mõned sõnelused perega või kodustega. Ära endale aias liiga tee ja puhka ka vahepeal!

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Eelmise nädala lõpp ning uue nädala algus tulevad Kuuga Kaksikutes. Esmaspäeval liigub Kuu oma koju Vähki. Nädala keskel liigub Kuu kuninglikku Lõvisse ning nädala lõpetame detailidele orienteeruvas Neitsis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

24.05 pühapäeva pärastlõuna – 25.05 kolmapäeva ennelõuna – Kuu lõpetab oma käiku nooruslikku ja aktiivsesse Kaksikusse. Reedene Uue Kuu periood tegelikult kestab veel siiani. Uue Kuu perioodid on head vanade asjade lahti laskmiseks ning paar päeva hiljem siis uute projektide ning ettevõtmise alustamiseks. Hea oleks sättida uued algused näiteks pühapäeva-esmaspäeva peale. Januneme uue info järele, tahame õppida uusi oskuseid ning ka enda omasid teistele edasi anda. Käsitöö, äritegevused, kirjutamine, lugemine, info edasi andmine, need on kõik väga aktiivsed kui Kuus on Kaksikutes. Meil on nende asjade järgi emotsionaalne vajadus. Tasub meeles pidada, et Kaksikud on nii huvitatud uuest infost, et kohati võib meie tähelepanuvõime olla väga kaootiline. Õpime siit, loeme sealt, aga lõpuks ei teegi midagi süvitsi ja korralikult.

25.05 esmaspäeva pärastlõuna – 27.05 kolmapäeva ennelõuna – Kuu liigub oma koju Vähi tähemärki. Rõhk on kodul, perega ajaviitmisel. Oleme tavapärasest tundlikumad ning emotsionaalsemad. Hea aeg oma tunnetega tegelemiseks ning sealt loovuse ammutamiseks. Inimesed on hoolitsevamad ning märkavad üksteise vajadusi. Tähele tuleks panna oma vajaduste väljendamist. Vähk kipub arvama, et kõik teised on sama tundlikud kui tema ning teavad pidevalt intuitiivselt, mida ta soovib. Kui teised sellest aru ei saa siis on emotsioonide kõikumised kerged tulema. Anna endast parim, et suu lahti teha ja oma soove ning vajadusi ka teistega jagada. Kõik on küll tundlikumad, aga me ei tea alati täpselt seda, mis Sinu sees toimub ja mida Sa soovid!

27.05 kolmapäeva pärastlõuna – 29.05 reede ennelõuna – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väiksed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

29.05 reede pärastlõuna – 31.05 pühapäeva lõuna (kella 3-4) – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt näeme, et nädala lõpu poole on üpris hea tasakaal. Ainult Tule element on endiselt tühja võitu. Kardinaalsusele annab juurde Merkuuri liikumine Vähki. Palju energiat Muutuvates märkides. Hea aeg on muuta juba olemasolevat.

Kui vaja alustada mõne uue asjaga juba käimasolevas projektis siis Uue Kuu periood on selleks kindlasti hea. Lisaks toetab seda ka üldine planeetide seis. Parem alustada millegi uuega juba „vanas“ (või ka vanade asjade paremaks muutmine on hetkel toetatud), aga pigem mitte alustada millegi täiesti uuega, selle jaoks pole energia hetkel sobiv.

Korraga on neli planeeti retrograadis. Liitu meie uudiskirjaga, et näha kuidas mõjutab Sind Saturni retrograad. Lisaks retrograadis veel Veenus, Pluuto ja Jupiter. Üleüldiselt tähendab see seda, et asjad liiguvad aeglasemalt. Peame rohkem pingutama ja isegi siis on protsessi keerulisem märgata.

Üheks suurimaks mõjutuseks on endiselt karmiliste kehade (Rahu ja Ketu või Põhjasõlm ja Lõunasõlm) liikumine uutesse tähemärkidesse. Loe, mida see üldiselt tähendab ning kus on Sinu tähemärk kõige rohkem mõjutatud siit.

Päike trigoonis Saturniga – mõjutus on tugevam nädala alguses. Hea aeg tõsise töö tegemiseks. Aeg kus liigume kindlalt oma eesmärkide suunas ning võimalik liikuda edasi näiteks mõne tööalase projektiga. Suudad võtta ette raskemaid ülesandeid ning neid ka lõpuni viia. Loovus on tasakaalus ning realistlik. Oskad oma energiat kasutada jätkusuutlikult.

Marss sekstiilis Uraaniga – Juba eelmisel nädalal mainitud konfiguratsioon läheb aktiivsemaks (täpsemaks), tegevuse ning initsiatiivi planeet Marss on positiivses suhtluses innovaatilise ja tõe toova planeedi Uraaniga. Loodetavasi toob see energiat suurtele inimmassidele, kes oma õiguste ja sotsiaalse progressiooni eest võitlevad. Kindlasti on see ka positiivne tehnoloogiliste arengute ning teaduse vaatenurgast. Krüptoturgudel võiksime näha positiivset elavnemist (seda segab küll veidi Veenus retrograad, aga võimalik, et mõneks päevaks kergendust). Hea võtta ka initsiatiivi oma pika aja eesmärkidega ning luua enda elus rohkem vabadust. Energiat peaks meil selle jaoks kindlasti jaguma. (Turgutab meid veidi retrograadide ajal).

Päike liigub Kaksikutesse – loodetavasti toob ka see meie ellu veidi rohkem elevust ning tegevust. Lisaks ka energiat. Päike liigub maises Sõnnist, nooruslikku Kaksikutesse. Tunneme ennast elavana, rohkem suhtlemist, rohkem sõnumite saatmist, inimestega rääkimist ning kirjutamist. Lisaks võiks paraneda ja elavneda ka äritegevus, omavaheline infovahetus. Tunneme ennast nooruslikult ning meie loovad ideed saavad energiat juurde!

Päikese kvadraat Marsiga – raskem mõjutus, mis võib tekitada soovi nüüd ja kohe kiiresti midagi saavutada. Oled ambitsioonikas kuid energia on veidi laiali (isegi ärev). Tahad liiga kiiresti. See võib viia tegudeni, millel pole kõige paremad tulemused. Võimalikud vaidlused või sõnelused ülemuste ning meestega. Energiat on palju, aga vaja see mõistlikult mateeriasse kanaldada.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Rahu ja Ketu 2020-2022 – Mis see on ning kuidas see Sinu elu mõjutabLoe siit
+ +
Scroll to Top