Nädala horoskoop 7. juuni – 14. juuni 2020

Siin on Sulle juuni kuu teise täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Ole väga tähelepanelik rahaasjadega! Veenus retrograadis, loe, mis see tähendab siit lingilt.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu kümnendas ja kaheteistkümnendas majas. Karjääris aset leidvad muutused ja kriis on tegelikult uue ning parema algus. Need on selle jaoks, et võtaksid ette ning hakkaksid tegema seda mida tegelikult teha tahad. See on kindlasti raske. Vana enam ei tööta ja uut peab ehitama. See võtab kahjuks aega.

Sellel nädalal tuleb Sinuni toetus varjatud allikatest, isegi teistest reaalsustest. Või pead kulisside taga vestlusi, mis toetavad Sinu plaane karjääris. Sütitavad Sind kõrgemate eesmärkide poole püüdlema ning viima sisse vajalikud muudatused karjääris. Vaata ette, et Neptuuni roosad prillid liigset pimedat optimismi Sinu plaanides ei tekitaks. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti! Kirjuta üles unenäod!

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu üheksandas ja üheteistkümnendas majas. Muutused, mis on toimunud Sinu uskumustes, hariduses, plaanides välismaailmaga on Sinu juures põhjusega tuua Sulle uued ja paremad. See võtab aega ja on raske töö. Vahest on tunne, et ei teagi millesse enam uskuda või mida peaksid edasi õppima? Või kuidas õpetama?

Toetus jõuab Sinuni sõpradelt ning sotsiaalsetest võrgustikest, erinevatest gruppidest. Nad ergutavad Sind oma eesmärkide ning unistuste poole püüdlema. Vaata ette Neptuuni ning Marsi ekstreemsustega ja kuula rahulikult, mis sõpradel Sulle öelda on. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu kaheksandas ning kümnendas majas. Kriis ning muutumine on toimunud Sinu personaalses kriisi ning transformatsiooni majas. Kindlasti on see tähendanud sügavamat emotsionaalset muutumist, ka raskemaid momente. Kaheksas maja on seotud ka alateadvusega ning nende osadega, mille olema alla surunud. Viimane aasta on seal kindlasti palju üles toonud, pole olnud mugav nende traumade ja valudega tegeleda. Aga antud konfiguratsioon on Sinu elus, et tuua Sulle tervenemist sügavamatest valudest.

Sellel nädalal võid saada toetust mõnelt figuurilt, kes asub Sinust ühiskonnas kõrgemal astmel. Ta võib olla ülemus, mõne jaoks ka vanemad. Nad võiksid Sind toetada nii nõuga kui ka oma jõuga. See võib ka väljenduda nii, et tegeled klientidega või maksudega ning keegi kõrvalt aitab leida uusi lahendusi. Või käivitab Sinus soovi antud teemadega aktiivselt tegeleda. Mõni tervendaja, kes aitab Sul leida oma emotsionaalsetele probleemidele lahendusi. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu seitsmendas ning üheksandas majas. Paljude Vähkide jaoks on suhetes ning partnerlustes aset leidnud kriis. Või on mõned lausa lõppenud. Teistel on sama juhtunud nende avalikus kuvandis. See on Teie ellu tulnud selleks, et läbi kriisi sünnitada uued ning paremad suhted. Või siis muuta olemasolevaid sellisteks, mis kõikidele olemasolevatele sobiksid. Ja oleksid ka suurespildis mõlema kõrgeimaks hüvanguks.

Sellel nädalal võid saada toetust mõnelt õpetajalt, mentor figuurilt või isegi isa võib Sind aidata ülal mainitud teemadega. Abi ka välismaalastelt (nendele, kes nendega juba suhtlevad). Näiteks satud peale mõnele videole internetis, kus mõni õpetaja annab edasi Sulle vajalikku informatsiooni. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu kuuendas ning kaheksandas majas. Kriis tervisega, päevaste rutiinidega, toitumisega või ka töö juures on kestnud terve aasta. See on tulnud selle jaoks, et leiaksid enda jaoks õiged rutiinid, õiged dieedid ja ka töö, mis sobib Sinu jaoks paremini (kellel on töötajad siis ka õiged töötajad või kuidas suhtled oma töötajatega). Kas tuleb siin pikalt ja raskelt, aga on Sinu kõrgeimaks hüvanguks vajalik.

Sellel nädalal võid saada toetust varjatud allikatest, esoteerika, tarot, astroloogia, suhtlemised tervendajatega ning inimestega kes teispoolsusega ühenduses on. Võid avastada sügavaid asju oma alateadvusest, mis aitavad Sind tervisega.  Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu viiendas ning seitsmendas majas. Kriis on kestnud Sinu loovas majas, mille alla kuulub ka Sinu eneseväljendus. Lisaks lapsed, romantilised partnerid ning kuidas lõbutsed. Kui tegeled riskantsemate investeeringutega siis on kriis ka seda ala mõjutanud. Uued ideed, mis tulevad ning on juba ka tulnud on need, mis vaja ellu viia nüüd ja tulevikus. Vanad asjad, mis enam ei toimi jäävad maha või on vaja muuta uueks. Sellisteks, et nad Sind teeniksid. Raske transformatsiooni käigus leiad uued viisid kuidas lastega suhelda, kuidas iseennast väljendada ning ka uued loovad projektid.

Sellel nädalal võid saada toetust partneritelt, äripartneritel või ka üks ühele nõustamine võiks Sulle vajalikke vastuseid tuua. Otsi neid suhtlusi aktiivselt siis on tulemused ka paremad. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu neljandas ja kuuendas majas. Kriis Sinu koduga, perega ning ka sügavamate emotsioonidega. Kõigeda, mida vajad, et tunda ennast emotsionaalselt hästi ning turvaliselt. Mõne jaoks ka probleemid, muutused emaga suhtluses. Paljud teist on juba vahetanud kodu või hakkavad seda tegema. Palju emotsionaalseid muutusi ning paljud seisavad veel ees. Eesmärgiks tugevam vundament ning turvatunne. Mida on Sinul vaja, et ennast paremini ning truvalisemalt tunda?

Sellel nädalal võid saada toetust töökaaslastelt, inimestega kellega töötad koos või inimesed, kes Sinu jaoks töötavad. Aitavad Sul tunda emotsionaalset turvatunnet ning võivad ka juhtida õigete vastusteni. Samuti lemmikloomad on headeks kaaslasteks ning toitumine, trenn on head asjad kuhu oma energia panna. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu kolmandas ning viiendas majas. Kriis on leidnud aset Sinu äris, suhtluses, naabritega, sugulastega, Sinu oskustega. Oled pidanud vaatama ning ümber hindama kuidas teistega räägid ja millises suunas Sinu äri liigub. Või nägid, et oskused, mis Sul on vajavad lihvimist ning muutmist. Seda pole kindlasti kerge teha, aga läbi raskuste uuendad oma ära ning ehitad tugevama vundamendi edaspidiseks eduks. Suhtlemine kindlasti oluline, kuidas räägid teistega? Milliseid sõnu kasutad, kuidas kirjutad. Kõik selleks, et tuua Sulle parem väljendusviis ning oskused, mis Sind teenivad.

Sellel nädalal võid saada toetust romantilistelt partneritelt, lastelt, Sinu enda loov lähenemine ning väljendus on Sulle kolmanda maja raskemate teemadega abiks. Kuna mõlemad majad on sissetulekutega samuti seotud siis võib see positiivne mõjutus tuua ressursside suurenemise. Leiad uusi loovaid viise ning võtad ise asju ette siis peaksid ülal mainitud kolmanda maja teemad samuti kergemaks minema. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu teises ning neljandas majas. Kriis on toimunud Sinu rahaga seotud ning materiaalse vundamendi majas. Kindlasti oled näinud kus on probleemid ning mida peaksid tegema, et ehitada endale kindlama materiaalse elu. Mõjutatud ka Sinu eneseväärtus. Võimalik, et teatud hetkedel on see kõikuma löönud. Läbi raskuste on mõjutuse eesmärgiks tuua Sulle uued materiaalsed ressursid ning uued viisid neid luua. Samamoodi saada sügavamalt aru, kui palju Sa tegelikult väärt oled? Ja mis see väärtus üldse on?

Sellel nädalal võid saada toetust perelt, kodustelt, partnerilt, emalt. Nendega peetud vestlused või nende mõjutused aitavad Sul näha sügavamaid põhjuseid ning toovad ka uusi võimalusi Sinu ellu. Ergutavad Sind uutele tegudele. Ka Sinu enda sügavam emotsionaalne jõud aitab Sind, peaksid suutma ennast ise motiveerida. Või siis Sinu vajadus emotsionaalse turvatunde järele sütitab Sind materiaalseid vundamente looma. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu esimeses ning kolmandas majas. Kriis on olnud Sinu jaoks üleüldine. Mida üldse oma eluga peale hakkad? Mõnel teist on juba aset leidnud suured muutused elu üldises korralduses, mõnel seisavad need alles ees. Nendest muutustest pole lihtne läbi minna. Kasvamine ning oma elu muutmine on raske töö. Vahepeal tundub justkui oleks kõik pea peale pööratud. Aga seda ikka põhjusega, et Sind õigele teele juhtida. Viia Sind teele, millel peaksid olema.

Sellel nädalal võid saada toetust väikestest gruppidest, ka töökaaslastelt. Kui käid koolis siis oma rühmakaaslastelt või ka naabritelt. Sind aitavad erinevad vestlused info mida loed internetist, blogidest. Vahetad inimestega infot ja see info peaks Sind ka edasi aitama. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu kaheteistkümnendas ning teises majas. Antud kriis võis käivitada Sinus alateadlikke hirme või pole saanud korralikult puhata kuna kohustusi on palju. Ka uni võib olla häiritud. Vaimsed praktikad ning meditatsioonid on samuti olnud häiritud või oled aru saanud, et pead midagi uut nendes valdkondades valima või uuendama. Põhjuseks, et saaksid elada vabana hirmudest ning leiaksid vaimsed praktikad, mis just Sulle sobivad.

Sellel nädalal võid saada toetust või toetuda oma materiaalsele vundamendile. Peaks jätkuma ressursse, et puhata. Kui uurid oma pere sugupuud võid leida enda jaoks infot, mis Sind aitab. Kasuta oma ressursse (muidugi mõistlikult), et uurida sugupuud, puhata ning veeta aega rahulikult. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sekstiil kahe konjunktsiooni vahel leiab aset Sinu esimeses ning üheteistkümnendas majas. Kriis Sinu sõpradega, sõpruskondadega, unistuste poole püüdlemisel, sissetulekutes. See on kindlasti Sind tugevalt raputanud. Oled pidanud sõprused ümber hindama, osad inimesed on elust kindlasti lahkunud. Suhted muutunud. Ja peavadki muutuma, seda juhtub ka ülejäänud aastal. Kindlasti samuti ka eesmärkide ning unistustega. Ikka sellepärast, et tuua Sulle just need õiged, mis Sind paremini teenivad.

Sellel nädalal võid saada toetust ning toetuda just iseendale. Sina oled see kes paneb ise aktiivselt rattad veerema ning aitad ennast ise. Motivatsioon tuleb Sinust endast. Ole aktiivne, näita üles initsiatiivi nii sõprade kui ka oma unistuste poole püüdlemisel. Hetkel on toetus olemas. Kuna tegemist on positiivse mõjutusega peaks enamus olema Sind edasiviiv jõud. Optimism on hea, aga kaks jalga maa peal samuti!

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat Kuuga tõsises ning praktilises Kaljukitses. Nädala keskel liigub Kuu intellektuaalsesse Veevalajasse ning lõpetame nädala teiste reaalsustega tihedas ühenduses oleva Kaladega.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

07.06 pühapäeva öö – 09.06 teisipäeva ennelõuna –  Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

09.06 teisipäeva pärastlõuna – 11.06 neljapäeva ennelõuna – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

11.06 neljapäeva pärastlõuna – 13.06 laupäeva õhtu

Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kui nädala alguses tegelesime tõsiste asjadega, nädala keskel keskendusime innovaatilistele ideedele siis nädala lõpus saame veidi mõtlemisest puhata. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt oleme sarnases seisus nagu eelmine nädal. Muutusi praktiliselt pole ning Kuu on ainuke, kes toob vahepeal ühele või teisele elemendile turgutust.

Tuld on hetkel vähe, uute asjade alustamine on endiselt tagaplaanil. Kuna suur osakaal on Muutuvas energias on hea aeg alustada millegi uuega juba „vanas“ (või ka vanade asjade paremaks muutmine on hetkel toetatud), aga pigem mitte alustada millegi täiesti uuega, selle jaoks pole energia hetkel sobiv.

Korraga on neli planeeti retrograadis. Liitu meie uudiskirjaga, et näha kuidas mõjutab Sind Saturni retrograad. Lisaks retrograadis veel Veenus, Pluuto ja Jupiter. Üleüldiselt tähendab see seda, et asjad liiguvad aeglasemalt. Peame rohkem pingutama ja isegi siis on protsessi keerulisem märgata.

Marsi konjunktsioon Neptuuniga (mõjutus tugevam nädala teises pooles) – kaks erinevat energiat koos. Vägivalda ja agressiooni võidakse näha läbi roosade prillide ning õigustada kui see on millegi “üllama” nimel. Positiivse poole pealt toob see ka võitluse ning julguse võitlusse minna mõne kõrgema eesmärgi nimel. Olenevalt inimese arengust võib see tuua ka mõnuainete pruukimise, tuleks nendega ette vaadata. Tuleks eemale hoida kõikidest ainetest, alkoholist. Tegele aktiivse meditatsiooni või joogaga. Kõrgendatud seksuaalne magnetism, tahtmine järgneda oma vaimsetele eesmärkidele.

Jupiter konjunktsioon Pluutoga – juba pikalt kestnud mõjutus läheb selle nädala lõpus täpsemaks. Tuntud kui miljardäri konjunktsioon aitab luua meil rahalisi vahendeid, aga seda läbi transformatsiooni ning muutumise. Sellel aastal oleme kõvasti oma nahal seda ka tunda saanud. Antud aladel kus personaalselt konjunktsioon meid mõjutab leidis aset kriis ning pärast seda muutus. Need muutused käivad meis endiselt, peame oma uskumussüsteemid üle vaatama. Millesse usume ja kas need on üldse õiged asjad meie jaoks?

Meie usk kõrgemasse ja paremasse, positiivsusesse, optimismi sai kindlasti kannatada, aga ikka sellepärast, et see saaks tugevamaks. Pluuto näitab meile siin kus on vead ja mida paremaks saaks. Aga seda läbi kriiside. Nii oleme seda omal nahal tundnud isiklikus elus ja ka ühiskonnas üldiselt. Mõjutus on endiselt aktuaalne ning tugev terve 2020.

Peame läbi kriisi leidma uue ja parema, aga see ei tule lihtsalt kui Pluuto on mängus! Muutused käivad küll järsult, aga võtavad aega. Väline kriis käivitab sisemised muutused, mis on vaja teha, et tulevikus jõuaksime just selleni, mida meil tõeliselt vaja on. Ja mis meid suures pildis teenib.

Jupiter konjunktsioon Pluutoga saadab sekstiili Marsi konjunktsioon Neptuuniga – loodetavasti toob positiivne aspekt kahe suurema ühenduse vahel meile korraks rahu ning konfliktide lahenemise. Inimesed kes juba on võimsamatel positsioonidel peaksid saama hetkeks toetust. Üldiselt on õhus võitlemist üllaste eesmärkide nimel, mis võiksid meie ühiskonna struktuurüksusi muuta.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top