fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Tähemärkide kursus – Kalad

29.00

Kas mõtled tihti miks osad inimesed käituvad teatud elu aladel ühtemoodi, aga teised toimivad hoopis vastupidiselt?

Kas tunned, et tahad ennast ning ümbritsevaid inimesi paremini mõista?

Oled mõelnud, et tahaksid astroloogiast rohkem teada, aga pole aega, et ise uurida või on pigem hirm alustamise ees?

Tihti tundub, et astroloogia on üks hästi keeruline asi, millest ainult teatud inimesed aru saavad. Ja nendeks on peamiselt kuskil kristall kuuliga pimedates tubades istuvad inimeste chakraid avavad habemega vanamehed.

Õnneks nii see ei ole!

Kõigil meist on tegelikult võimalus meid ümbritsevat paremini mõista kui alguses väike tõuge anda.

Olen valmis saanud Tähemärkide kursuse algajatele ning astroloogiast huvitatud inimestele, kus jagan Sinuga astroloogia algtõdesid ning lisaks ka informatsiooni edasijõudnutele.

Luban, et kursuse läbinuna saad iseendast paremini aru ning mõistad sügavamalt ka teisi. Näiteks, mida tähendab kui Su Päikesemärk on Kalades või mis on parimad viisid Kaladel lõõgastumiseks.

Ei leidnud kursuselt, mida otsisid? Pole probleemi! Juhul kui sa ei jäänud kursusega rahule, saad 14 päeva jooksul makstud raha tagasi küsida ning tagastame selle sulle küsimusi esitamata.

Pakun mitmeid praktilisi lahendusi kõikidele ka raskematel teemadel. Näiteks kuidas minna elus läbi kriiside ja milliseid tegevusi võiksid erinevad tähemärgid keerulistes olukordades ette võtta.

Räägin ka suhetest ning mida ühel tugeva Kalade mõjutusega inimesel sellel alal vaja ja milliseid inimesi ta enda ellu tõmbab (ja ka miks!).

Kõigest sellest ja paljust muust räägin Sulle kursuse jooksul.

Kategooria:

Kirjeldus

ÕPI ASTROLOOGIAT SINUHOROSKOOP.EE-s!

Mida Sa saad kui kursusega ühined?

 • Ligipääsu 3 videole, mis räägivad süvitsi Kalade tähemärgist ( lisaks 3 lühemat videot räägivad sissejuhatuses üldistest astroloogilistest tõdedest). Keskmise video pikkus on ca 1h.
 • Õpetan Sind ka sünnikaarti lugema ja tegema esimesi samme selle analüüsimisel.
 • PDF õpik (ca 30-50 lk pikk) Kaladest, et Sul oleks lihtsam videoid jälgida.
 • Ligipääs Facebooki gruppile, kus saad minu käest küsida täpsustavaid küsimusi tähemärkide kohta (ei hõlma personaalseid sünnikaardi analüüse!!!).
 • Tasuta e-raamat Õnne Osa + Sünnikaardi genereerimine. Õpetan Sind seal endale ning teistele sünnikaarti genereerima. Nii on Sul lihtsam kursust jälgida ja hakata ka enda sünnikaarti analüüsima.

Luban, et kursuse lõppedes (kui oled muidugi kõik korralikult läbi teinud) saad iseendast paremini aru ning mõistad sügavamalt ka teisi. Näiteks, mida tähendab kui Su Päikesemärk on Kalades või mis on parimad viisid Kaladel lõõgastumiseks.

Pakun mitmeid praktilisi lahendusi kõikidele ka raskematel teemadel. Näiteks kuidas minna elus läbi kriiside ja milliseid tegevusi võiksid erinevad tähemärgid keerulistes olukordades ette võtta.

Räägin ka suhetest ning mida ühel tugeva Kalade mõjutusega inimesel sellel alal vaja ja milliseid inimesi ta enda ellu tõmbab (ja ka miks!).

Kõigest sellest ja paljust muust räägin Sulle kursuse jooksul.

Kellele on antud kursus mõeldud?

 • Kõigile, kes tahavad ennast ning teisi (ka oma ümbrust!) paremini mõista.
 • Inimesele, kes töötab tihedalt inimestega. Personalitöötajad, juhid.
 • Neile, kellel on huvi astroloogia vastu.
 • Inimesele, kes tahab saada astroloogiks või kasutada oma töös (näiteks inimeste nõustamisel) astroloogiat.
 • Inimesele, kes suudab ja tahab iseseisvalt õppida. Endale valitud kohas ja just sellel ajal, mis talle endale sobib. (Kuna kursus on eellindistatud siis saad just ise valida millal sellega tegeled)

Kas see on raske või keeruline?

Iga algus tahab saada kindlasti rohkem süvenemist ja pingutust, aga olen löönud kõik üksipulgi laiali ning näitan videotes Sulle kuidas kõike täpselt teha. Kui jääb midagi arusaamatuks või segaseks siis võid pöörduda grupi poole ning vastan ja selgitan Sulle nii kaua kuni kõik selge. Luban seda Sulle!

Kursusel osalemiseks on Sul vaja:

 • Ligipääsu telefonile või arvutile.
 • Sellele lisaks internetiühendust.
 • Aega ja pühendumist.
 • Eesti keele oskust.

Kellele see kursus kindlasti mõeldud ei ole?

 • Inimesele, kes arvab, et astroloogia on jama ning ajaraiskamine.
 • Kui Sulle meeldib pigem õppida ainult teistega koos või grupis. (Kuigi Facebooki grupis saad teistega mõtteid vahetada siis kursuse pead üksinda läbima).

Kui otsustad kursusel osaleda ning pärast 14 päeva tunned, et see pole siiski Sinu jaoks siis saad oma raha tagasi. Kirjuta meile info@sinuhoroskoop.ee ja alustame raha tagastus protsessi. Oleksin väga tänulik kui jätaksid mulle ka sellisel juhul tagasiside.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog