Karu

Me kõik teame, et unenäod peegeldavad tavaliselt meie mõtteid või soove. Unenäod võivad olla millegi, mis meie reaalses elus on aset leidmas, metafooriks. Väga tihti saame just läbi unenägude tähtsaid sõnumeid.

Unenäod karudest ei ole üldsegi ebatavalised. Kui oled hiljuti karu unenäos kohanud, siis soovid kindlasti teada, mida see tähendas. Järgnevas artiklis viskamegi pilgu peale, mida karu sinu unenäos tähendada võib.

Kõige sagedasemad karu unenäod

Karu nägemine. Kui sinu unes esineb karu, kuid sa ei astu temaga mitte mingisugussegi kontakti, siis see tähendab seda, et sul on päris elus käimas kellegiga tugev võimuvõitlus või rivaliteet. See unenägu võib viidata ka edule, mis sind tulevikus saadab.

Rahuliku karu nägemine tähendab, et oled iseseisev inimene. Suudad enda eest hoolitseda and eluga väga hästi hakkama saada.

Agressiivse karu nägemine võib viidata sellele, et oled kellegi või millegi peale vihane. See võib tähendada ka seda, et ärritud väga tihti pisikeste asjade peale.

Puhkava karu nägemine sümboliseerib seda, et oled oma elus jõudnud järelemõtlemise ning endasse vaatamise perioodi.

Tsirkuse karu nägemine tähendab seda, et kohtad tõenäoliselt uut inimest, kes on vaikne ning aus ja teeb sind õnnelikuks.

Kui näed unes, et oled karu jahil, siis see sümboliseerib edu ning õnne, mis sind tulevikus saatma hakkab. Saavutad lihtsalt oma eesmärgid.

Karu tapmine sümboliseerib sinu tugevust ning eluraskustega toime tulemist.

Karu lõksu nägemine tähendab vastupidiselt eelmisele, et sul ei ole kerge eluraskustega toime tulla ning vaevled pidevalt erinevate murede käes.

Kui näed ennast karuna, siis see on peegeldus sinu iseseisvusest ning eneseusust. Antud unenägu võib tähendada ka seda, et vajad üksi olemise aega, et oma loovust taas avastada.

Karu kallistamine tähendab seda, et suudad mingis tulevikus aset leidvas ebameeldivas olukorras jääda inimestega sõbralikuks ning heaks.

Unenäos karu omamine tähendab seda, et pead oma emotsioonide üle kontrolli haarama. Sa ei tohiks ärrituda pisikeste asjade peale. Proovi rahuneda ja oma tundeid kontrolli all hoida.

Kui karu sinu eest ära jookseb, siis unenägu sümboliseerib seda, et tõenäoliselt väldid ka ise oma reaalses elus mingite probleemidega tegelemist ning pigem hoidud nende lahendamisest.

Kui karu ilmutab sind sinu unenäos olles sinu kodus, siis see tähendab seda, et sul on kodus domineeriv naissoost isik.

Tantsiv karu unenäos tähendab tavaliselt, et saad peadselt kelleltki finantsilist abi.

Surnud karu tähendab, et kellelgi pole sinu üle autoriteeti ning surm sümboliseerib, et oled üksi ja kaitsed seda, mis on sinu.

Rääkivat karu tuleks unes kindlasti kuulata. Ta võib sulle anda asjalikku nõu ning aidata sind sinu reaalses elus.

Loodetavasti leidsid nendest unenägude kirjeldustest just selle vastuse, mida otsisid.

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!

Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top