Nädala horoskoop 10.mai – 17. mai 2020

Siin on sulle mai kuu teise täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat, Päikese kui ka Kuu märki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Ole väga tähelepanelik rahaasjadega! Veenus retrograadis, loe, mis see tähendab siit lingilt.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Marss liigub Sinu 12-ndasse majja ja rahustab Sind mõneks ajaks maha. Võtad asju rahulikumalt, asjad liiguvad aeglasemalt. Tunned vajadust puhata ja natukene lõõgastuda. Hea aeg voodimõnudeks ning tegelemiseks vaimsete teemadega. Vaata, et saad ka puhata. Merkuur liigub 3-ndasse majja. Toob Sulle kindlasti sõpradega suhtlemist, ideede vahetamist. Kõik, mis on seotud interneti, turundamisega, sotsiaalmeediaga. Oled nendel aladel aktiivne ning Saturn toetab, kui teed rahulikult siis tulevad ka tulemused.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Marss liigub Sinu 11-ndasse majja. Aktiivne aeg sõpradega, aga omavahel võib suhtluses segadust tekkida. Ütled üht, aga mõtled teist. Või siis on tema hoopis see, kes ütleb midagi teravamat. Turgutust saavad ka Sinu sissetulekud ja pika aja eesmärgid. Tunned soovi kiiremini oma unistuste suunas liikuda ning rohkem saavutada. Merkuur liigub 2-se majja ning aktiveerib raha ja materiaalse elu teemad. Loed ja vahetad infot rahaasjades, mõtled nende peale. Mõni vanem mentor figuur võib Sind nendes teemades aidata. Potentsiaal, et leiad ka endas püsivust antud teemadega tegeleda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Marss liigub Sinu 10-ndasse majja. Tunned soovi karjääriredelil tõusta, hakkad seal tasapisi initsiatiivi näitama. Võid tunda nagu elu viiks ühes suunas, aga karjääri eesmärgid ning unistused teises. Ei saa neid kuidagi klappima. Anna natuke aega. Varsti on selgem pilt. Merkuur Sinu esimeses majas aktiveerib Sind ennast, kuigi Päike Sinu 12-ndas tõmbab veel tuure maha, hakkad tundma juba suuremat elevust ja rohkem energiat. Loed ja õpid huvitavaid teemasid reisimise kohta. Võimalik, et soovid ka ennast teadmistega täiendada. Selleks on hea aeg. Toetus tuleb vanematelt õpetajatelt, kes Sind tasakaalukalt ja positiivselt suunavad.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Marss liigub Sinu 9-ndasse majja. Aktiveerib reisimisehuvi ning soovi teadmiste järgi. Mõni koolitus või kursus, millega tahad kohe liituda. Või leiad huvitava reisikampaania. Kiiremad ajad õpingutes. Võimalik, et mõtled ise pigem puhkamise peale ning enda arendamise asemel valid puhkusereisi. Kaalu enne hoolikalt, kas on ikka õige otsus? Võimalik, et lased ennast kõrvalistel mõjutustel mõjutada. Rohkem keskendumist on Sinu 12-ndas majas, ehk mõtled kuidas lõõgastuda. Loed vaimseid tekste. Unenägudes võid infot saada, mis Sind edasi aitab. Isegi kohtumised salaja, vanemate ja targematega suletud uste taga võivad Sulle kasulikku infot tuua.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvide jaoks liigub Marss nüüd 8-ndasse majja. Kindlasti suurendab see Sinu seksuaalsust, tegeled esoteerikaga, või aktiveerub töö klientidega. Natukene segadust võivad tuua sõbrad või grupid mille liige oled. Omavahel võib olla ütlemist. Merkuur Sinu 11-ndas majas toob info vahetamist ning aktiivsust juurde nii sõprade seltskonda kui ka oma unistuste täitmisele. Huvitav info võib Sinuni jõuda kuidas oma eesmärke täita. Kuula mõnda vanemat partnerit või äripartnerit, võib osata Sind aidata tasakaaluka infoga. Võimalik, et võtad ise ette ja liigud rahulikult edasi. Püsivust ja energiat peaks praegu selle jaoks olema.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Marss Sinu suhete majas toob aktiivsust nii äripartneritega kui ka abielus (pikemas suhtes). Kas ergutad ise partnereid või hoopis tulevad nemad uue energiaga. Mõned ütlemised võivad seal samuti olla. Võimalik, et põhjuseks Sinu töö koormus või karjäärivalikud. Ajutine mõjutus, õnneks Marss Kalades peaks neid vestlusi pehmendama. Merkuur 10-ndas aktiveerib Sinu karjääri, sotsiaalset staatust. Organiseerid, suhtled aktiivsemalt. Kiiremad ajad ning infot vaja palju vahetada. Mõtled ka pidevalt karjääriteemadel. Saturn toetab Sind nendes tegevustes. Lisaks on vanemad töökaaslased toetavamad. Suudad tasakaalukalt oma karjääris edusamme teha. Võta rahulikult ja liigu kindlalt edasi.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaalude jaoks liigub Marss 6-ndasse majja. Hakkad aktiivsemalt trenni tegema, vaatad üle rutiinid. Rohkem tegevust igapäevaselt. Tööd kindlasti rohkem. Tänu sellele võib seal esineda ka veidi ütlemist, mentoritega või ka näiteks õpetajatega. Merkuur aktiveerib 9-nda maja teemad. Mõtled haridusest, õppimisest, tarkuse jagamisest, õpetamisest. Uurid reiside kohta ja teed plaane. Keegi pere liikmetest võib Sind nendega aidata. Suue tõenäosusega on selleks ema. Emotsionaalselt tasakaalukas ja see aitab Sind näiteks õpingutega. Hea aeg lõpetada rahulikult mõned kursused ja õppida midagi uut. Või anda edasi oma teadmisi.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpionite jaoks liigub Marss 5-ndasse majja. Aktiivne aeg lastega, otsid aktiivselt romantikat ja lühemaid suhteid taga. Oled seksuaalselt aktiivne. Otsid ja leiad ka loova väljundi. Ütlemist või väiksemaid tülisid võib seal samuti tekkida. Näiteks ühiste ressursside teemadel või kuidas oma seksuaalsust partneriga väljendama peaks. Merkuur aktiveerib 8-nda maja. Palju infot tuleb esoteerika vallas Sinuni, kuidas oma maksudega ümber käia, seksuaalsuse kohta, intiimsed vestlused partneriga. Huvitaval kombel võib Sind selles kõiges mõni vanem pereliige oma nõuga toetada. Või oled tavapärasest emotsionaalselt tasakaalukam kõike seda tehes. Sinuni võib ka jõuda mõni huvitav saladus või oluline infot pereliikme kaudu.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Marss Sinu 4-ndas majas. Tahad kodus midagi ümber korraldada või aktiivselt remonti teha. Või otsid aktiivselt uut kodu. Pereliikmete või partneriga võib tulla ette mõni vaidlus näiteks suhteteemadel. Või kuidas kodu renoveerida. Marss võib emotsionaalselt tuua veidi stressi, aga õnneks Kuu ja Neptuun pehmendavad tema mõju. Merkuur toob uut energiat ja infot suhetesse ning partnerlustesse. Võimalik, et jagad ka enda infot avalikkusega ning suhtled palju partneritega. Omavahelistes suhetes võib olla natukene pingeid, aga Saturn toetab ja peaksid suutma jääda tasakaalukaks. Anna oma info edasi rahulikult ning järgemööda. Siis teistel ka lihtsam.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitsede jaoks liigub Marss 3-ndasse majja. Niigi aktiivne suhtlemise maja ja Sa tunned kindlasti vajadust veel rohkem suhelda, infot vahetada. Rääkida ja kirjutada. Aktiivne aeg Sinu jaoks sotsiaalmeedias. Või võtad oma naabruskonnas, väiksemates töörühmades aktiivselt sõna. Ole sellega ettevaatlikum, mõned sõnelused võivad tekkida. Aktiivne aeg tööjuures, just mõne töökaaslasega võibki teravamat sõnelemist tulla. Aga jää Sina tasakaalukaks, edasta oma mõtted rahulikult ning traditsionaalsem lähenemine võiks olla hetkel parim.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Marss liigub 2-se majja. Tahad rohkem raha teha ja ruttu. Kindlasti võtad aktiivselt ette ka oma ressursside suurendamise või teed sisseoste. Vaata ette liigse kulutamisega. Kui võimalik siis võta rahulikult. Tänu sellele võivad tekkida mõned ütlemised just lastega, romantiliste huvidega, seksuaalsete partneritega. Kas kulutad nende peale rohkem või tekib Teil arusaamatusi. Suhtlemist on Teil omavahel palju ja Merkuur toob sinna elevust juurde. Räägite omavahel ja saadate sõnumeid. Jagate sotsiaalmeedias pilte jne. Saturn toetab Sind ka mõne loova projekti elluviimisel ja ka kes tegutsevad juba ettevõtluse alal on hea aeg edasi liikumiseks.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Marss liigub Sinu 1-sse majja. Tunned ennast energilisemana. Tahad võtta ette uusi asju ja peaksid kindlasti ka enda keha liigutama. Kui saad siis tee seda tasakaalukalt, Marss võib tuua mõned kergemad vigastused kui lähed liiale. Aktiivne ka Sinu pereelu. Suhtled isa ja emaga ning teiste lähedastega. Vahetada infot, saadate sõnumeid. Võivad tekkida mõned sõnelused just teemadel, et mis Sina ise oma eluga teed. Või suuna üle, mille oled ise valinud. Sõbrad kindlasti toetavad Sind tasakaalukate nõuannetega.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Alustame nädalat veidi tõsisemas meeleolus. Kuu liigub Kaljukitse tähemärki. Nädala keskel oleme uudishimulikud uue info järele, Kuu veedab aega mõistusele ning tehnoloogiale keskendunud Veevalajas. Nädala lõpp on tundlikum ning suunatud vaimsetele ja loovatele protsessidele. Kuu on intuitiivses ja tervendavas Kalades.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

10.05 pühapäev – 13.05 kolmapäeva ennelõuna – Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endilt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

13.05 kolmapäeva pärastlõuna – 15.05 reede ennelõuna – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime üht teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

15.05 reede ennelõuna – 17.05 pühapäeva ennelõuna – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kui nädala alguses tegelesime tõsiste asjadega, nädala keskel keskendusime innovaatilistele ideedele siis nädala lõpus saame veidi mõtlemisest puhata. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

Teised olulisemad mõjutused

Elementide poole pealt (Tuli, Õhk, Maa ja Vesi) on endiselt rohkem täidetud Õhk ning Maa. Lisades siia veel tähemärkide omadused (Kardinaalne, Fikseeritud, Muutev), kus ülekaal on Fikseeritud ning Kardinaalsetel tähemärkidel. Väga sarnane eelmise nädalaga. Pole vaja täiesti uusi asju alustada vaid kinnistada juba töös olevad asjad. Asjad liiguvad, aga aeglaselt.

Nädala teises poole liigub Merkuur Kaksikutesse ning nädala lõpus on Vee elemendis lisaks Neptuunile ka Marss ja Kuu. Tunnete ning emotsionaalne elu saab veidi turgutust. Tuleks tähele panna, et Marss veemärgis on veidi nõrgem (Vesi võtab Tulelt särtsu ära), ehk siis võime tunda, et energiat vähem. Aga positiivse poole pealt tasakaalustab Vesi viimase aja väga praktilist ning maist lähenemist, kus emotsionaalne pool kindlasti materiaalsele poolele alla jäi.

Merkuur liigub Kaksikutesse – Merkuur veetis Sõnnis ca 2 nädalat. Suhtlemine oli veidi aeglasem, mõtted liikusid natukene aeglasemalt. Ideed pöörlesid rohkem looduse, rahaasjade ning söögiteemadel. Ka ilu ja kunst. Nüüd läheb Merkuur oma koju Kaksikutesse. Mõtlemine kiiremaks, kiirem aeg üleüldiselt, palju asju ajada, palju infot vahetada, äritegevus võiks samuti kiireneda. Mõtleme rohkem praktiliste oskuste peale, ideed ja info pöörleb peas ning tahame seda teistega jagada. Tahame üleüldiselt rohkem teistega suhelda. Info vahetus läheb omavahel kiiremaks.

Saturn ja Merkuur trigoonis – toob meile tasakaaluka mõtlemise, ideed mis on praktilised. Võime tasakaalukalt hinnata, millised mõtted on väärt teostamist ja millised mitte. Pigem soosid selle mõjutusega traditsionaalseid ideid ja mõtted ning ka infot mida tarbid. Hea aeg õppida rahulikult midagi praktilist, oskust, mis on seotud näiteks käsitööga, programmeerimine. Suudad ka selgelt ja rahulikult oma info teistele edasi anda. Positiivne mõjutus.

Marss liigub Kaladesse – Marss Kalade tähtkujus on veidi uimasem. Kui muidu on Marss energiline, näitab üles initsiatiivi, tahab uusi asju alustada siis Kalades on energiat vähem. Kui Marss näiteks Jääras läheb otse nende asjade järgi, mida soovib. Siis Kalades on otsekohesust vähem ning lähened asjadele ümbernurga. Sinu tegevus võib üldse olla aeglasem, kergelt uimasem. Hea on seda energiat kasutada kellegi abistamiseks, aitamiseks.

Positiivse poole pealt on Marss Kalades kindlasti rahulikum, vähem agressiivne. Kalad üldiselt pehmendavad Marsi tüli otsivat poolt ning tasakaalustavad tema agressiivsust. Vaata ette, et ei lase oma piire liiga lõdvaks ja seisad enda eest kindlalt. Võtab ka kindlasti maha võistlushimu ning soovi olla pidevalt esimene. Rahustab meie kõigi sisemist võitlejat.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top