Nädala horoskoop 17.mai – 24. mai 2020

Siin on Sulle mai kuu kolmanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat, Päikese kui ka Kuu märki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Ole väga tähelepanelik rahaasjadega! Veenus retrograadis, loe, mis see tähendab siit lingilt.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sinu jaoks toimub palju materiaalsete ja rahaasjadega seotud teemades. Jupiteri ning Päikese trigoon motiveerib Sind tegudele, võimalik, et näed ka tulemusi ja sissetulekud suurenevad. Või usud enda materiaalse loomise võimesse rohkem, seejärel võtad aktiivselt asju ette ning hakkad tulemusi nägema mõne aja pärast. Keegi kõrgemal positsioonil olev toetaja figuur võib Sind sellel nädalal aidata. Kas oma teadmiste või positiivse julgustamisega, mis Sind seejärel tegudele suunab. Info, mida saad internetist, väikestes gruppides või isegi lähisugulastelt on sellel nädalal kaheldava väärtusega. Võimalik, et neil pole kõiki fakte või on nende poolt edasi antud info moonutatud.

Marsi ning Uraani koostöö võiksid veelgi Sinu materiaalseid hüvesid suurendada ning Sind aktiveerida. Toetus võib tulla välismaalastelt või varjatud allikatest. Isegi unenägudest. Pane neid tähele! Aga ole infoga, mis Sinuni jõuab ettevaatlik!

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Enesekindlust ja eneseusku peaks Sul see nädal olema ning kõvasti jaguma. Oled veel viimast nädalat tähelepanu keskpunktis. Mentorid või õpetajad võivad Sind toetada ning julgustada. Tänu sellele suureneb enesekindlus ja usud oma võimetesse rohkem. Marss ja Uraan toovad veel Sulle energiat juurde. Peaksid leidma jõudu, et teha enda elus vajalikud muudatused. Need muudatused ja algused, mida praegu teed mõjutavad ka Sinu pika aja eesmärke, unistusi. Sõbrad võivad olla motivaatoriteks.

Võimalik, et hindad oma materiaalseid võimeid üle või vaatad rahaasjadele läbi „roosade prillide“. Peaksid faktid üle kontrollima ja vaatama üle oma rahaasjad. Hea aeg selleks just kui Kuu on Sõnnis. Saad parema pildi ette. Vaata ette erinevate investeerimisvõimaluste ning muu taolise infoga.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Natukene saad veel puhata enne kui asjad aktiivsemaks lähevad. Jupiteri ja Päikese trigoon aktiveerivad Sinu 8-nda ja 12-nda maja. Saad teadmisi rohkem varjatud aladel, esoteerika vallas, astroloogia, tarot, numeroloogia. Kõik võivad Sinuni tuua infot, mis siis aitab Sul edaspidi materiaalses elus hakkama saada. Või turgutab Sind ennast, aitab iseennast paremini mõista. Seda võib teha ka partner või näiteks kliendid, kes on Sinu teenustega rahul. Aga pigem on need vestlused kulisside taga ning varjatud.

Marss ja Uraan Sinu 10-ndas ja 12-ndas majas aktiveerivad nii karjääri kui ka alateadlikud protsessid. Loodetavasti aitab see Sinul sellel nädalal avada oma alateadvust sellisel viisil, et lood enda ellu rohkem vabadust. Näed tõde enda kohta, mida varem ei näinud. See võiks turgutada karjääri.

Neptuun ja Merkuur toovad siia veidi segadust. Info, mis Sinuni jõuab võib olla moonutatud. Või arvad endast liiga vähe või liiga palju. Ei näe ennast selgelt. Vaata ette alkoholi ja mõnuainetega. Võiksid nendest kindlasti hoiduda, ei mõju üldiselt hästi, aga sellel nädalal võivad eriti kehvasti mõjuda.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Partner või äripartnerid mõjutavad positiivselt Sinu pika aja eesmärke ning teenimisevõimet. Kindlasti on nad ka toetavateks figuurides unistuste täide viimisel. Tunned ennast sõprade keskel hästi. On ka võimalus, et Sinu õpingud lähevad aktiivseks või aktiveerub Sinus soov reisida. Sellel nädalal peaksid leidma selleks võimalusi, Uraan toetab ja loob äkilisi ning uusi võimalusi selleks. Leiad just selle mida otsid.

Sinu puhul võib tulla ette, et keegi kuskil seljataga sosistab, võimalik, et infot mis pole üldse tõene. Või kuuled salajastes vestlustes infot, mis on moonutatud. See võib tulla Sinuni õpetajatelt, mentoritelt. Hinda rahulikult Sulle antud infot, suure tõenäosusega on detailid moonutatud.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Töökaaslased toovad Sind esile ning võimalik, et karjääris on positiivseid edasi liikumisi. Või töökaaslaste toetus aitab Sind mõne projektiga edukalt lõpuni tüürida. Sinu iga päevased rutiinid on hetkel toetavad ka Sinu ettevõtmistele töös. Sööd paremini, teed õiget trenni ning see viib ka edasi.

Partneri ressursid on hetkel aktiivsed ja sealt võiks samuti toetust tulla. Või veedate aega magamistoas… Energiat peaks selle jaoks kõvasti jätkuma. Partner on ka Sinu tööalastes tegemistes toetav ja võimalik, et aitab Sind oma jõuga. Motiveerib ja loob Sulle positiivset mainet.

Vaata ette oma investeeringutega, unistustega, pika aja eesmärkidega. Oled äkki liiga optimistlik? Võta rahulikult ning pane üks jalg teise ette. Kontrolli info üle, mis Sinuni jõuab!

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Lapsed ning armastajad motiveerivad Sind, tänu sellele enesekindlus tõuseb. Suhted meestega, isaga, mentoritega võiksid hetkel olla positiivsed. Ka tänu sellele leiad endas rohkem jõudu ja julgust tegudele asuda. Partnerid ja suhted üldiselt aktiveerivad Sinu uskumussüsteeme ning õpinguid. Tänu nendele jõuad õigete arusaamadeni ning need uskumussüsteemid võiksid luua Sinu elus ka rohkem vabadus.

Karjääris on hetkel palju tegemist, tööalaselt. Aga info, mis Sinuni jõuab võib olla moonutatud. Ole ettevaatlik ka oma administratiivsete ülesannetega. Võid teha vigu asjade organiseerimisel ning korraldamisel. Kontrolli oma faktid üle. Mõni partner või äripartner võib anda ka ähmast infot või temaga suhtlus moonutatud/raskendatud.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaalude jaoks tuleb toetus perelt. Ema ja kodu annavad jõudu/enesekindlust juurde, et oma tegudega maailmas edasi minna. Lisaks ka partneri ressurssidega aktiivne aeg. Võimalik, et mõni partner leiab tööd või tema äritegevus aktiveerub. Ka see aitab Sul ennast kindlamalt tunda.

Töökaaslased on pigem energilisemad ja tegevust on palju. Lisaks ka Sinu trenni rutiinid ja toitumine võiks Sind turgutada. Aitab see nii investeeringute kui ka klientidega töös. Võimalik, et Sinu aktiivne lähenemine toob ka lisasissetulekuid ebatavalistest allikatest. Leiad viise kuidas maksudega paremini majandada. Huvitavad ning innovaatilised ideed esoteerilistest allikatest, mis Sinu tööd ja päevaseid rutiine aktiveerivad. Toetus partnerilt.

Vaata ette õpetajate ning mentoritega. Info, mis jõuab Sinuni välismaalt pole ilmselt kõige täpsem või on kuidagi moonutatud. Mõtle enne kui hakkad mõnda koolitusse investeerima või kuuled infot uue dieedi kohta. Kontrolli faktid üle!

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Toetus võiks Sinuni jõuda sotsiaalmeediast, sugulastelt ning ka väikestes gruppides. See toetus võiks stimuleerida Sind ennast kui ka Sinu suhteid üleüldiselt. Tunned ennast tänu sellele enesekindlamalt ja oled suhetes ning partnerlustes samuti meeldivam.

Loovuses võiks olla aktiivne periood, aga võta ise ka projekte ette. Siis tulemused paremad. Lapse ning armastajad aktiveerivad Sinu suhted ja partnerlusi. Tuleb ette nii mõnusaid voodiseiklusi kui ka arusaamisi, et millises suhtes tahad olla. Kui juba oled suhtes siis Marss ja Uraan turgutavad seda. Meeldivad elamused tänu sellele, et näiteks partner võtab midagi aktiivset ette. Või saad aru, milline ta tegelikult on. Näed tema kohta tõde. Ettevõtmistes ja partnerlustes kindlasti aktiivsem aeg üleüldiselt.

Mõned vestlused võivad siiski olla segased või ei jaga omavahel täit tõde. Olge omavahel ausad ja andke endast parim, et räägite just täpselt seda, mida mõtlete. Ole ettevaatlik ka infoga, mis tuleb esoteerilistest allikatest nagu astroloogia, numeroloogia, tarot jne. Võimalik, et momendil pole see info kõige täpsem. Või mõistad seda teisiti.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburi jaoks võiks enesekindlus kindlasti väikese või isegi suurema tõuke saada antud nädalal. See võiks Sind isegi rahaliselt positiivselt mõjutada ning tööl tunned ennast kindlamana. Töö ja materiaalsed edasiminekud toetavad ka Sinu igapäevased rutiine, trenni ning söömist. Toitud õigesti ja see tuleb tööl kasuks.

Pere ja kodu stimuleerivad Sind võtma rohkem initsiatiivi. Ka kodus on tegevusi, mis tahavad tegemist, aga see motivatsioon mis saad kodust annab veel rohkem jõudu tööl tegusid teha. Võimalik, et Sinu aktiivsus too uue avastuse nii tööl kui ka trenni vallas. Leiad uue dieedi või treeningkava, mis Sulle just paremini sobib.

Suhetes võib olla veidi segast infot ning omavaheline suhtlus on justkui moonutatud. Ole seal tähelepanelik ning mõtle oma vestluste peale ja mida teistele räägid. Sama kehtib ka sellele, mida teiste käest kuuled.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Tunned ennast üldiselt kindlamana ja Jupiter viib 1-est majast trigooni Päikseni Sinu 5-ndasse majja. Julgustab Sind kindlasti rohkem looma, olema ettevõtlikum ning ka julgemalt iseennast väljendama. Saad aru oma tegelikust väärtusest. Vestlused Sinu sugulastega, väikestes tiimides tegevused aktiveerivad veelgi Sind julgemalt looma ja ette võtma. Hea aeg avastada, midagi uut lastega seoses, loovates projektides, hobides, riskantsemates investeeringutes võiks olla parem aeg. Keegi näiteks tiimikaaslastest annab hea vihje või tõuke nendega tegelemiseks.

Suhtlus perega ning kodustega on moonutatud. Ei saa täpselt aru, mis teised mõtlevad või on info moonutatud. Kuula hoolega ning mõtle ka selle peale, mida ise neile täpselt räägid. Nii on võimalik hilisemaid segadusi ning ebameeldivusi vältida.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Toetus kulisside tagant. Võimalik, et ka salajastest kohtumistest võimukate või suurema kogemuspagasiga isikutelt. Või näed unes midagi, mis Sulle kinnitab Sinu eneseväärtust. Või siis eelnimetatud isikud süstivad Sinusse enesekindlust ning toovad Sinuni võimalusi. Näen siin võimalust ka oma emotsioonidest sügavamalt arusaamisele. Alateadvus ning Sinu tunded/emotsioonid on omavahel heas arusaamises. Toetust nende mõistmisele võib tulla ka teistest reaalsustest ning esivanematelt (kui oled sellele avatud). Kirjuta unenäod üles!

Sinu soovid luua rohkem materiaalset vundamenti ning ressursse peaks Sinu emotsionaalsele elule sobima. Toetus võiks tulla ka kodust/perelt ja saad aru, mida tegelikult vajad, et ennast hästi tunda. Mida vajad, et ennast kindlamalt tunda. Sinu aktiivsus ning ettevõtlikus loob hea emotsionaalse vundamendi edasi minekuks. Või tulevad perelt ja kodust head ideed kuidas rohkem materiaalset elu luua.

Suhtlus ja kommunikatsioon lastega ning romantiliste partneritega on segane. Ütled üht, aga mõtled teist ning nemad samamoodi. Pead rahulikult mõtlema mida ütled ja võtma infot, mida neilt kuuled kriitilisemalt. Eriti just rahaasjades.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Toetus võiks tulla meesfiguuridelt või ülemustelt Sinu elus. Kes mõjutavad Sinu äritegevust või suhtlusstiili positiivselt. Loovad uusi võimalusi või sisestavad enesekindlust, et julgeksid vabamalt oma infot teistega jagada. Oled ka ise aktiivne ning see toob uusi ideid kuidas seda teha, uuenduslikke viise kuidas infot jagada ning äritegevust edasi arendada. Aktiivne periood suhtlemises, äris, kommertstegevustes, sotsiaalmeedias. Võimalik, et saad innovaatilise idee kuidas kõike paremaks muuta nendel aladel!

Võta suhtlemist perega rahulikult. Siin suur võimalus, et annad ise segaseid signaale või Sinu tegutsemine pole kõige puhtam. Ütle, mida tegelikult mõtled ning suhtu kriitiliselt sellesse, mida kodus ja pere Sulle räägib.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Pärast eelmise nädala lõppu tundlikumas ning veidi uimasemas Kalades, alustame nädalat Kuuga energilises ja elevas Jääras. Nädala keskel veedab Kuu oma lemmikpositsioonis Sõnnis ning nädala lõpus lähme jällegi energilisse ja infot vahetavasse Kaksikutesse. Üldiselt näitab see meile, et emotsionaalselt võiks olla veidi kergem aeg.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

17.05 pühapäeva pärastlõuna – 20.05 kolmapäeva ennelõuna – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte, mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

20.05 kolmapäeva pärastlõuna – 22.05 reede ennelõuna – Kuu veedab aega oma lemmikus, Sõnnis. See on Kuu jaoks kõige meeldivam positsioon. Inimeste emotsioonid on täis naudingut, mõnu. Üleüldiselt meeldivaid emotsioone. Kuna Sõnn on ka Maa omadustega siis on emotsioonid meeldivad, aga maa lähedal. Võtame asju rahulikult ning naudime. Soov olla looduses, kogeda erinevaid mõnusid. Näiteks söök, jook, muusika, kunst. Januneme ilusate asjade järgi.

Hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks, toodete promomiseks. Inimestega aja veetmine on samuti meeldivam kuna enamus tunnevad ennast hästi. Sõnniga tasub muidugi mainida, et tunnetest ja emotsioonidest (kui räägime just Kuu vaatevinklist) võivad inimesed kinni hoida. Olla veidi kangekaelsemad kui meil vaja on. Kui näed, et hoiad tunnetest kinni või vaidled lihtsalt selleks, et midagi ära tõestada. Võta korraks aeg maha ja hinda asjad ümber. Üldiselt, väga meeldiv aeg isegi kui Sinu elus muidu kestavad raskemad transiidid või perioodid. Isegi siis saad korraks puhata.

22.05 reede pärastlõuna – 24.05 pühapäeva ennelõuna – Kuu liigub nooruslikku ja aktiivsesse Kaksikusse. Kohe Reedel on meil ka Uus Kuu. Uue Kuu perioodid on head vanade asjade lahti laskmiseks ning paar päeva hiljem siis uute projektide ning ettevõtmise alustamiseks. Hea oleks sättida uued algused näiteks pühapäeva peale.

Januneme uue info järele, tahame õppida uusi oskuseid ning ka enda omasid teistele edasi anda. Käsitöö, äritegevused, kirjutamine, lugemine, info edasi andmine, need on kõik väga aktiivsed kui Kuus on Kaksikutes. Meil on nende asjade järgi emotsionaalne vajadus. Tasub meeles pidada, et Kaksikud on nii huvitatud uuest infost, et kohati võib meie tähelepanuvõime olla väga kaootiline. Õpime siit, loeme sealt, aga lõpuks ei teegi midagi süvitsi ja korralikult.

Teised olulisemad mõjutused

Üheks suurimaks mõjutuseks on karmiliste kehade (Rahu ja Ketu või Põhjasõlm ja Lõunasõlm) liikumine uutesse tähemärkidesse. Loe, mida see üldiselt tähendab ning kus on Sinu tähemärk kõige rohkem mõjutatud siit lingilt.

Elementide poole pealt annab ka Rahu ning Ketu liikumine tunda. Ülekaal nüüd Muutuval energial. Endiselt ka palju mõjutusi Fikseeritud tähemärkides. Tuli tunneb ennast kindlasti üksikuna. See loob meile huvitava energeetilise kokteili. Aga rõhk jääb suuresti samaks nagu eelmine nädal, saab lihtsalt lisa tõuke. Olemasolevate asjade muutmine ning nende paremaks tegemine. Uued ideed juba olemasolevate süsteemide ning projektidega, aga mitte täiesti uute asjade alustamine. Hoiad olemasolevat töös ning samal ajal annad endast parima, et ka muudatusi sisse viia. Kardinaalsust ja tuld on vähem, võib anda tunda üldises energias. Või teisisõnu, energiat natukene vähem.

Päike trigoonis Jupiteriga – aktiivsem nädala esimeses pooles, tuntav ka lõpupoole. Meie elujõud saab siin turgutust. Kombineerides ka Kuu positsiooniga siis energiat peaks meil kõigil rohkesti olema. Usk iseendasse suureneb selle kombinatsiooniga. Usume, et suudame kõike. See on koht kus peaks adekvaatselt nüüd hindama kui palju päriselt jaksame ja milleks võimelised oleme. Aga paariks päevaks suurendab see meie eneseusku, enesekindlust ja kindlasti näeme ka loovuse elavnemist. Lapsed on energilisemad ning meeste lakk läigib kindlasti säravamalt. Kui oled olnud enda võimetes kahtleval seisukohal siis see mõjutus võiks Sind turgutada. Väldi liigset enesekindlust ning arvamust, et ainult Sina tead kuidas asjad käivad! Üldiselt positiivne mõjutus.

Marss sekstiilis Uraaniga – nädala lõpu poole läheb aktiivseks veel üks positiivne mõjutus, tegevuse ning initsiatiivi planeet Marss on positiivses suhtluses innovaatilise ja tõe toova planeedi Uraaniga. Loodetavasi toob see energiat suurtele inimmassidele, kes oma õiguste ja sotsiaalse progressiooni eest võitlevad. Kindlasti on see ka positiivne tehnoloogiliste arengute ning teaduse vaatenurgast. Krüptoturgudel võiksime näha positiivset elavnemist (seda segab küll veidi Veenus retrograad, aga võimalik, et mõneks päevaks kergendust). Hea võtta ka initsiatiivi oma pika aja eesmärkidega ning luua enda elus rohkem vabadust. Energiat peaks meil selle jaoks kindlasti jaguma.

Merkuur kvadraadis Neptuuniga – raskem mõjutus. Info, mis meieni jõuab on kas moondatud või meile ei anta kogu vajalikku infot. Ekstreemsetel juhtudel võib see tähendada ka valetamist. Kas hindame oma oskusi liiga kõrgelt või ei näe täit tõde nendes. Võimalik, et meil on oskused olemas, aga Neptuun heidab nende ette moonutava loori. Kahtleme nendes. Vaata ette selle infoga, mida ise teistele jagad ning mis Sinuni jõuab. Uuri fakte vähemalt kaks korda, võimalik, et need on moonutatud. Vaata ette ka pakkumistega, mis Sinuni jõuavad. Ka need võivad olla „petukaup“ või siis mitte päris see millena neid müüakse. Kui oled ise kaubandusega tegelev siis vaata, et lubad ikka seda, mida oled võimeline ka klientidele pakkuma.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top