Nädala horoskoop 13. september – 20. september 2020

Siin on Sulle septembri kolmanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Uus Kuu Sinu kuuendas majas toob huvitavad hetked töö juures ning tervisega. Pead ümber hindama oma päevased rutiinid. Kas jõuad kõigega hakkama saada? Kas teatud asjad on vajalikud? Pead mõnest tegevusest lahti laskma ning igapäevase korralduse ümber organiseerima. Hea aeg vaadata üle ka oma trennirutiinid ja toitumisharjumused ning uute dieetidega ja trenniga alustamiseks.

Lisaks on fookuses ka töökaaslased ja töö juures toimingud. Pead mõnest projektist loobuma, et saaksid uuega tegelema. Või alustad uues töökohas. Lisaks on ka võimalus, et mõni töökaaslane lahkub ja peate oma toimetused ümber organiseerima. Lase lahti sellest, mis Sind enam ei teeni ja võta vastu uus ning parem!

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Uus Kuu leiab aset Sinu viiendas majas, mis tekitab vajaduse vaadata üle suhted oma laste ja romantiliste partneritega. Mõned inimesed võivad ka lahkuda, aga peagi tulevad uued. Või alustate potentsiaalse romantilise partneriga hoopis koos uut peatükki. Hea aeg vaadata üle ka oma loovad ettevõtmised ja hobid. Kas asjad toimivad nii nagu vaja? Kas jõuad nendega tegeleda? Võimalik, et pead millegist loobuma, et asemele saaks tulla uus ja parem.

Hindad ja vaatled kas ning kuidas ennast väljendad. Kuna Uus Kuu on üldiselt positiivne siis loodan, et leiad enda seest julgust tuua välja uue eneseväljenduse viisi. Olgu see siis mõni loov projekt või üldiselt, kuidas ennast väljendad. Paljud teist otsivad ning leiavad ka uusi viise kuidas oma elus lõbutseda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Uue Kuu energia Sinu neljandas majas ajendab hindama üle oma sisemised emotsionaalsed vajadused. Mida vajad emotsionaalseks rahuloluks ning õnneks? Kas teatud pereliikmed takistavad selle tundmist? Mis on Sinu emotsionaalses sisemuses, mis teeb veel haiget? Hea aeg teha praktiline plaan kuidas edasi liikuda ning teha näiteks nimekiri, mis Sulle rohkem rahulolu pakub.

Kindlasti ka hea aeg Kaksikutele teha kodus suurpuhastus, koristus ning organiseerida oma asjad ümber. Mõned teist otsivad isegi uut sõidukit, pärast Uut Kuud on hea aeg võtta praktilised sammud selle leidmiseks või vahetamiseks. Osad Kaksikud tahavad ka oma olemasolevas kodus mõned muudatused teha. Reedest alates on selle jaoks energiat rohkem.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Uue Kuu energia mõjutab Sind just kolmandas majas. Reedest alates on hea alustada mõne kirjutamise projektiga, interneti turundusega reklaamikampaaniaga, webinari loomisega. Võimalik, et on mõne projekt jäänud unarusse, mis tuleb nüüd uuesti elustada ja pärast Uut Kuud on selleks hea aeg. Lähene olukorrale maiselt ja praktiliselt, tee plaan ja siis alusta tööd.

Suhted naabrite ja lähisugulastega on samuti Sinu jaoks vaatluse all. Kas on teatud inimestel aeg lahkuda? Või alustad oma naabruskonnas mõnda uut projekti? Kuidas teistega suhtled ja räägid on samuti luubi all. Kas Sinu sõnaline väljendusviis on liiga kriitiline? Hea aeg ümber hinnata ja teha korrektuurid.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Uus Kuu Sinu teises majas lubab tuua uued algused raha ja materiaalsete ressurssidega. Võimalik, et näed küll mõnda väljaminekut, aga uued viisid kuidas raha teha ja kuidas sellesse suhtud tulevad samuti. Ära liigselt muretse (kipud seda kindlasti tihti raha pärastt tegema) kui peaks mõni sunnitud kulutus nüüd tulema, uued sissetulekud on samuti nurga taga.

Vaatad kindlasti ka oma sisemusse. Mida ja kui palju väärt oled? Kas mõni hinnang Sinu peas ei lase ennast väärtuslikuna tunda? Mõned esemed, mis enam ei kasuta tuleks kindlasti nüüd kas maha müüa või ära visata. Nii teed uutele samuti ruumi. Vaata üle oma materiaalsed ressursid ja raha (tee eelarve) ning ole valmis uuteks!

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Uued algused igal pool ning üldiselt Sinu elus kuna Uus Kuu leiab aset just Sinu esimeses majas! Jällegi üks tsükkel läbi saanud ning saad hinnata ja vaadata korraks tagasi kust oled tulnud ja kuhu peaksid minema. Kas oled õigel teel? Mida ja kus tahaksid muuta? Hea aeg teha praktiline ning realistlik plaan (näiteks nimekiri) kuhu tahaksid edasi liikuda ja kas oled oma eluga rahul? Reedest alates on aeg siis hakata ka sinna poole liikuma.

Vaatad üle ka oma välimuse ning kehaga seotud teemad. Kas oled endaga rahul? Kas tahad teha muutusi? Pärast Uut Kuud Neitsis on kindlasti hea aeg alustada uute või unustatud tervise rutiinidega ning tuua need nö “kapist uuesti välja”.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Uus Kuu Sinu kaheteistkümnendas majas sunnib Sind üle vaatama kuidas puhkad ning kuidas veedad oma aega privaatselt. Kas saad piisavalt puhata? Kas võtad ise piisavalt aega puhkamiseks? Mõistlik oleks Kaalude puhul teha praktiline plaan ning vaadata üle kuidas oma vaba aega üksinduses veedad. Kuidas lased materiaalsest elust lahti ja lõõgastud? Pead teatud viisidest, mis pole Sinu tervisele head lahti laskma.

Palju unenägusid, mis tuleks kindlasti üles kirjutada sellel nädalal. Teemaks on ka vaimsed praktikad, mis Kaalude jaoks peaksid nagunii vägagi praktilised olema. Kas mõni on jäänud ajale jalgu või tahab hoopis muutmist? Nüüd saad needki üle vaadata ja alustada reedest uute praktikatega.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpionite jaoks on Uue Kuu poolt mõjutatud just üheteistkümnes maja. Suur rõhk on sõpraderingil ning oma materiaalsetel ja sotsiaalsetel eesmärkidel. Kas just need inimesed ja sõbrad peavad Sinu elus olema? Vaatled ja loodetavasti suudad ka mõne vanema sõbraga sõpruse taastada kui seda vajalikuks pead.

Kindlasti on Skorpionide jaoks vajalik teha praktiline ja realistlik plaan oma eesmärkide saavutamiseks. Vaata need üksipulgi üle. Viska need minema, mida enam vaja pole. Too tagasi need, mis oled unarusse jätnud ja alusta reedest uute poole liikumisega. Kui mõni palk või sissetulek/boonus peaks nüüd Sinu elust lahkuma siis tea, et varsti tulevad uued!

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Uus Kuu kümnendas majas toob Amburitele küll väikse mini-kriisi karjäärialaselt. Pead ümber hindama kas teed ikka seda, mida tahad? Kas see endiselt meeldib Sulle? Kui vastused on ei siis on nüüd hea aeg teha materiaalne ning praktiline plaan muudatuste sisseviimiseks. Millised on uued koolitused, mida peaksid läbima, et alustada uue karjääriga? Kas tead üldse mida teha tahad? Kui ei siis nüüd on hea moment võtta hetk ja seda endalt küsida. Võimalik, et pead lihtsalt olemasolevat karjääri teatud määral muutma.

Paljude Amburite jaoks on ka tööalaselt lihtsalt uuel töökohal alustamine või mõni uus projekt jõuab nendeni. Pidage meeles, et mõni vanem projekt peab selleks elust ka lahkuma, aga ärge liigselt muretsege. Tulevad ka uued ja paremad!

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Üheksas maja on Uue Kuu energia poolt Kaljukitsede jaoks mõjutatud. Sinu uskumused ning tulevikuplaanid tahavad nüüd korrektuuri saada. Vaata praktiliselt (isegi kirjuta lahti) asjad millesse usud ja mis enam ei tundu õiged. Lase vabaks need, mis Sind enam ei teeni ja tee uutele ruumi.

Suhted isaga, mentoritega ning õpingud samuti teemaks. Mismoodi nendega suhtled ja kuidas omavaheline läbisaamine hetkel on? Hea aeg vaadata need suhted üle ja teha vajalikud korrektuurid. Reedest alates on nende inimestega ka hea ühendust võtta. Kui oled mõelnud mõne uue kursuse või ülikooli õpingute peale siis nüüd on hea aeg teha praktiline plaan ning reedest alates hakata sinna poole liikuma.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Uue Kuu energia jõuab Sinu jaoks seekord kaheksandasse majja. Ressurssidega, mis tulevad teistelt (ka partnerilt) võib hetkeks olla kõikumisi, aga uued võimalused peaksid Sinuni peagi jõudma. Ka partner saab oma ressurssidele turgutust või leiab uued viisid kuidas olemasolevaid suurendada. Hea aeg organiseerida oma maksudega seotud teemad või küsida näiteks pangalaenu.

Lisaks on vaatluse all ka Sinu sisemine elu. Teatud haavadest on nüüd hea aeg lahti lasta ja terveneda. Kuna Uus Kuu toimub praktiliselt tervendavas Neitsis siis peaksid leidma lahendusi ka tervendajate ja ravitsejate näol, kes aitavad Sinu sisemistel haavadel terveneda. Mida praktilisem nõuanne Veevalajate puhul seda parem! Vaatad üle ka oma intiimse elu ja kuidas ennast seal väljendad. Hea aeg muuta oma olemasolevat rutiini linade vahel ja mõelda partneriga midagi uut ja huvitavat välja!

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks mõjutab Uus Kuu neid seitsmendas majas. Hindad ümber ja vaatled oma olemasolevaid suhteid ning partnerlusi. Kas soovid sisimas muutusi? Kas tahaksid, et suhtes oleks midagi teisiti? Tee praktiline nimekiri ja anna parim, et seda partneriga jagada. Nii on Teil koos võimalik paremini edasi liikuda ja oma suhet muuta.

Kui mõni partnerlus peaks nüüd elust lahkuma siis tea, et kindlasti tulevad uued ja paremad asemel. Palju teist jätavad teadlikult mõned äripartnerid maha ja alustavad tööd uutega. Enne kui seda teed siis hinda olukorda mõistlikult, rahulikult, praktiliselt. Sõlmite ka uusi tehinguid ja lepinguid alates reedest.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädal algab lõbusamalt ning Kuu veedab aega Lõvi tähemärgis. Nädala teises pooles on meid ees ootamas jällegi Uus Kuu ning seekord Neitsis. Aladel, mida Neitsi meie sünnikaardis valitseb tulevad küll uued algused, aga enne seda peame asjadel, mis on oma aja ära teeninud minna laskma. Nädala lõpetame Kuuga sotsiaalses Kaaludes.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

13.09 pühapäeva pärastlõuna – 15.09 teisipäeva õhtu – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väikesed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

15.09 teisipäeva õhtu – 17.09 neljapäeva õhtu – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

17.09 neljapäeva õhtu – 19.09 laupäeva õhtu – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on lähedal! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Uus Kuu Neitsis – Uus Kuu on meie jaoks seekord positiivselt aspekteeritud. Moodustab isegi Suure Trigooni Maa elementides. Uued algused, mida nüüd alustame (ja juba käimasolevates projektides, aladel) toovad meile kindlamad vundamendid järgmise tsükli jooksul. Hea aeg alustada uute dieetidega, rutiinidega, toitumisharjumustega, igapäevaste rutiinidega alates reedest. Tuleks lahti lasta vanad, mis enam ei teeni ning usaldada, et tulevad uued ja paremad. Just sellised, mis meie materiaalset stabiilsust ja kindlust loovad.

Kuna opositsioon Uue Kuu ajal Neptuuniga võib tuua sõltuvusi, emotsionaalset manipulatsiooni ja isegi oma eesmärkide liiga optimistlikult nägemist siis kutsun Teid üles praktiliselt ja reaalselt olukordi oma eludes hindama. Kuna tegemist on ikkagi Maa energiaga siis tulemused tulevad aeglasemalt.

Jupiter liigub retrograadist välja – tulemused aladel, kus paikneb Sinu sünnikaardis Kaljukits (kuna just seal liigub Jupiter retrograadist välja. Mõjutab ka õrnemalt alasid, kus paiknevad Kalad ja Ambur). Õnne ja positiivsuse planeet annab meile järgmise kahe nädala jooksul meeldivaid tulemusi ja üldiselt on kõrgem perspektiiv, vaimsed teadmised lihtsamalt kätte saadavad. Suudame jällegi olla optimistlikumad ja näha ka tulevikku helgemas valguses. Oleme kõvasti tööd teinud oma uskumussüsteemidega (need kes on) ja uued ning paremad (sellised uskumused, mis meid teenivad) peaksid nüüd tulemusi hakkama andma. Kuigi Jupiter on veel Detsembrini nõrgemas positsioonis, annab tema retrograadist väljatulek meile ajutise positiivse mõjutuse.

Oma varju perioodil (ajal kui Jupiter liigub retrograadist välja) on Jupiteril kombeks tuua inimesele mõni “kingitus” või õnnistus. Olen ise kogenud, et võib olla ka materiaalset laadi. Võtke Jupiteri õnnelik puudutus järgmise kahe nädala jooksul vastu! Loe siit lähemalt kuidas see Sind personaalselt mõjutab.

Päikese opositsioon Neptuuniga (tugevam nädala alguses) – Neptuun raskes mõjutuses Päikesega, tunneme ennast üldiselt uimasena, vähem energiat. Raskem on olla enesekindel ning särada, materiaalselt luua. Neptuun tahab siin, et puhkaksime hetkeks ja veedaksime aega üksinduses. Vaimsed praktikad, loovusega töö, loovad hobid, kunst, muusika, luuletused. Kõik on head, et antud keerulisem mõjutus mööda saata.

Meessoost isikud võivad anda eksitavat informatsiooni, äärmuslikel juhtudel isegi valetada, tõde moonutada. Sõltuvused segavad meie materiaalset loomist, tahame pigem põgeneda sellest reaalsusest ära. Tuleks ette vaadata erinevate ravimitega, et nad ei kahjustaks meie elujõudu. Vältida alkoholi, mõnuaineid.

Veenuse ja Uraani kvadraat – kuna tegemist on raskema mõjutusega siis ootavad meid ees kiiremad reaktsioonid ning äkilised juhtumised suhetes ja rahaga. Partner ütleb midagi, mis meile ei meeldi ja see kutsub esile reaktsiooni. Või peame tegema planeerimata kulutuse. Vajame suhetes rohkem vabadust ning sisemine tung selle järele võib tuua nii romantilistes suhetes kui partnerlustes esile ootamatuid muutusi. Mõjutust tuleks võtta nii rahulikult kui võimalik kuna kestab ainult mõne päeva. Anna parim, et ennast selgelt väljendada ja lubada suhetes teistele (ja ka endale!) rohkem vabadust!

Merkuuri ja Jupiteri kvadraat – tegemist on küll kvadraadi ja raskema mõjutusega, aga mängus on heategija Jupiter, kes on just liikumas retrograadist välja. Räägime teistele rohkem kui peaksime, lubame suure suuga oma suhtlemises rohkem kui suudame pakkuda. Mõtted on liigagi optimistlikud ning ideed lennukad. Siin tuleks rahulikult hinnata kas suudad teistele seda pakkuda, millest räägid? Kas see on ikka tõsi ja kas faktid vastavad sellele, mida räägid? Olge ettevaatlikud lennukate mõtete ja ideedega kas enda suust või mis teieni teiste poolt jõuavad.

Elementide poole pealt oleme täpselt samas seisus nagu eelmisel nädalal. Ülekaalus on endiselt küll Maa ja Kardinaalne energia. Jätkame tööd juba käimasolevate projektidega, aga jõuame rohkem ning suudame ka seal teatud mini-projektid projektide sees lõpule viia. Merkuuri ja Veenuse liikumine toob ergutust meie sotsiaalsesse ellu. Saame rohkem suhelda, ideid vahetada ja loodetavasti ka lõbutseda.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top