Nädala horoskoop 20. september – 27. september 2020

Siin on Sulle septembri neljanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päike liigub Sinu jaoks seitsmendasse majja. Raskem positsioon nii tähemärgi kui ka maja poolest. Antud kuul on Sinu jaoks suhetes ja partnerlustes kindlasti väljakutsuvad ajad. Kas oled ise liiga isekas oma partneriga või on tema tähelepanu soov Päikese tulekuga suurenenud. Igal juhul peate mõlemad üksteisele tähelepanu jagama. Kui seda teha ei suuda siis on solvumist ja egod saavad pihta.

Sarnane energia ka Sinu teistes suhetes ja näiteks äripartneritega suhetes. Üks tahab rohkem särada kui teine, üks peab ennast tähtsamaks kui teine või on egode kokkupõrge ka siin. Pead hoidma tasakaalus enda soovi särada ning saada tähelepanu ja samal ajal arvestama ka teistega.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päike kostitab Sind oma energiaga kuuendas majas. Pead lahendama probleeme töö juures ja tunned ennast seal enesekindlamalt. Aga tähelepanu tahavad ka kolleegid ning omavahel võib tekkida võistlusmomenti. Pe