Nädala horoskoop 20. september – 27. september 2020

Siin on Sulle septembri neljanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päike liigub Sinu jaoks seitsmendasse majja. Raskem positsioon nii tähemärgi kui ka maja poolest. Antud kuul on Sinu jaoks suhetes ja partnerlustes kindlasti väljakutsuvad ajad. Kas oled ise liiga isekas oma partneriga või on tema tähelepanu soov Päikese tulekuga suurenenud. Igal juhul peate mõlemad üksteisele tähelepanu jagama. Kui seda teha ei suuda siis on solvumist ja egod saavad pihta.

Sarnane energia ka Sinu teistes suhetes ja näiteks äripartneritega suhetes. Üks tahab rohkem särada kui teine, üks peab ennast tähtsamaks kui teine või on egode kokkupõrge ka siin. Pead hoidma tasakaalus enda soovi särada ning saada tähelepanu ja samal ajal arvestama ka teistega.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päike kostitab Sind oma energiaga kuuendas majas. Pead lahendama probleeme töö juures ja tunned ennast seal enesekindlamalt. Aga tähelepanu tahavad ka kolleegid ning omavahel võib tekkida võistlusmomenti. Pead tasakaalustama oma vajaduse olla tähelepanu keskpunktis ja nägema, et ka teistel on õigus särada.

Tööd tuleb teha kuu jooksul palju, vaata ette ning võta rahulikult kui peaksid tekkima sõnelused või probleemid meessoost isikute või ülemustega. Anna endast parim, et kanaldada energia ka oma trennirutiini.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kaksikute jaoks liigub Päike oma kodu majja viiendasse. Kuigi tähemärgi poolest on Päike antud kuul nõrgem siis vähemalt Kaksikute jaoks saab ta lisajõudu oma kodust. Tunned ennast julgemalt oma eneseväljenduses, Päike aitab Sul elavalt ennast teistele näidata. Lisaks toob jõudu juurde tegeleda loovate projektidega ning hobidega.

Hea aeg minna linna peale ning lõbutseda. Käia restoranis, nautida mõnda teatrietendust. Kindlasti parem kui saad kokku panna kultuuri ning lõbutsemise. Naudid seda rohkem kui niisama peole minemist. Jäta meelde ja võta aega ka oma loovuse väljendamiseks! Seda on järgmisel kuul rohkem. Tasakaalu pead otsima romantiliste partneritega ning lastega. Üks pool või isegi mõlemad tahavad nüüd rohkem tähelepanu.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päike Sinu neljandas majas toob soovi pere keskel aega veeta ning seal ka tähelepanu keskpunktis olla. Pead tasakaalustama enda vajaduse särada ja enda pereliikmete tähelepanu soovid. Jaksu kodus ning veel aias toimetada peaks järgneval kuul jaguma.

Päike neljandas võib tuua ka ajutise soovi perest iseseisvuda või minna oma teed. Tunned tungi luua elus oma rada. Mõned egode kokkupõrked kodustega järgneva kuu jooksul (eriti emaga) on nüüd võimalikud. Maadled küsimusega, et kummad on olulisemad, Sinu või pere vajadused?

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sind valitsev Päike liigub Sinu kolmandasse majja. Tahad särada ning olla parim väikestes tiimides, meeskondades, naabruskonnas või näiteks koolis. Saad selle võimaluse ning enesekindlust järgneva kuu jooksul jagub. Pead arvestama ka teistega nendel aladel ning mõistma, et ka nemad on olulised.

Suudad näidata või tunned ennast enesekindlalt oma oskustes. Loovad ideed midagi kirjutada ning suulises väljenduses. Vaata, et suudad vestlustes teistega ka teisi kuulata. Kaalude energia tõmbab küll vajadust ainult ise rääkida maha, aga Päike kolmandas on kindlasti energia, mis tahab ka igapäevases suhtluses ning vestlustes teistega ainult endale keskenduda. Pead siin leidma tasakaalu. Mõtted on loovad ja mõned loomingulised ideed jõuavad Sinuni.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päike liigub Neitside jaoks teise majja. Sissetulekud saavad kindlasti Päikese tulemisega teise majja turgutust. Kindlasti tahad ka rohkem kulutada. Kuna teine maja on seotud ka meie eneseväärtusega siis tunned ennast sisimas väärtulikumana ning ka enesekindlalt. Kui oled oma väärtust liiga madalalt hinnanud siis nüüd on Sul võimalik enesekindlalt näiteks oma teenuste eest rohkem küsida.

Hinda siin tasakaalukalt (milleks energia on antud), et kui palju tegelikult väärt oled, aga võta julgelt ka otsus ennast rohkem väärtustada (Kaalude energia tõttu võidki siin jääda kaaluma, et kui palju jne). Mida rohkem Sul enesekindlust, seda rohkem suudad raha luua!

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Järjekordne aasta on Kaalude jaoks läbi saanud. Pärast pikka kuud kulisside taga toimetamist, eelmise aasta vaatlust ning kohati ka puhkust hakkavad asjad nüüd kiiremini liikuma. Saad olla tähelepanu keskpunktis ja tõmbad teisi endale ligi. Tundud teiste jaoks karismaatiline ning Päikese energia toob kuuks ajaks rohkelt enesekindlust.

Vaata ette liigse isekusega (kuigi Kaalude puhul sellepärast nii väga ei muretsegi). Pead tasakaalustama enda soovi särada ning enda sisemist kahtlust, kas seda teha tohid. Päikesega esimeses saad kindlasti loa tähelepanu nautida ning tunda ennast vahelduseks tähtsana ja mõelda enda vajadustele samuti.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Päike liigub nüüd Skorpionite jaoks kaheteistkümnendasse majja. Kuu aega enne sünnipäeva on meile antud, et vaadata aastale tagasi. Veeta aega üksinduses või privaatsuses. Puhata kui on võimalik seda teha, laadida akusid ja tegeleda ka vaimsete praktikatega.

Energiat on antud kuul Skorpionitel veidi vähem, aga võta aega, et puhata, koguda jõudu kohe algavaks aastaks ja vaata ka ette, mida tahad järgmine aasta saavutada. Üldiselt vaiksem periood.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburid leiavad Päikese nüüd enda jaoks üheteistkümnendast majast. Tahad olla sõprade keskis tähelepanu keskpunktis ning särada. Hea on koos võtta aega ning lõbutseda, nautida kultuuri või käia linnapeal. Pead tasakaalustama enda ja sõprade vajadused esineda ja särada ning enda soovid versus sõprade soovidega arvestamine. Väljendad ennast gruppides, mille liige oled enesekindlamalt.

Hea aeg ka sissetulekute, boonuste ja palga jaoks. Või saada palgalisa või meeldiva boonuse näiteks töö juurest. Julged suuremate gruppide ees esineda.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päike Kaljukitsede jaoks kümnendas majas. Tunned soovi särada ning olla parim oma karjääris. Jääd mõne särava ideega või julgusega silma oma ülemustele ning inimestele, kes on Sinust kõrgemal positsioonil. Avalikud esinemised, mis on tööga seotud tulevad lihtsamalt kuna tunned ise ennast enesekindlamalt.

Mõned kokkupõrked ülemustega võivad samuti tekkida kuna Sinu soov karjääris iseseisev olla ja tänu sellele vastu võetud otsused võivad neid isikuid häirida. Võid sisemuses tunda ka tungi olla iseenda ülemus ja soovid suuremat vabadust tööalaselt.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päike liigub Sinu üheksandasse majja ning see on ka Päikese kõige suurema rõõmu maja. Tunneb ennast siin hästi. Tunned tuleviku suhtes optimismi ning enesekindlust. Päike suurendab siin üldiselt usku, et parem on võimalik. 

Negatiivse poole pealt võid siin olla isegi liigagi enesekindel ja moraalijünger. Anna endast parim, et näha asju positiivses võtmes ja olla optimistlik tuleviku suhtes, aga pole vaja teistele õpetada kuidas “õigesti” oma elu elada. Mõned põrkumised isaga või mentoritega on nüüd võimalikud, pead suutma ka nendes suhetes andma ruumi teistele ja arvestama ka endaga.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Päike Sinu kaheksandas majas võib tuua ajutise kriisi tööalaselt, mida pead järgneva kuu jooksul lahendama. Aga kindlasti ei jäta Päike Sind hätta ja toob Sulle ka enesekindluse raskete olukordadega hakkama saamisel. Tunned, et suudad teistest läbi näha ja näed kohe ära kui keegi Sulle valetab või hämab.

Pead tasakaalustama intiimsetes suhetes iseenda vajadused ja oma partneri soovid. Mõlemad tahate linade vahel tähelepanu, peate Kaalude energiat kasutades need võimalused leidma. Seksuaalset energiat peaks muidugi antud kuul Kalade jaoks jaguma. Uurid ka esoteerilisi teemasid.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädal algab Kuuga keerulises positsioonis, Skorpionis. Emotsionaalselt on see raskendatud periood, kus armukadedus ning manipulatsioonid prevalveerivad. Nädala keskel liigub Kuu õnneks optimistlikku Amburisse ning meie tunnetes on rohkem positiivsust ning januneme teadmiste järele. Nädala lõpetame Kuuga tõsises ning praktilises Kaljukitses ja mõistusele orienteeritud Veevalajas.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

20.09 pühapäev – 22.09 teisipäev –  Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

22.09 teisipäev – 24.09 neljapäev – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

24.09 neljapäev – 26.09 laupäeva varahommik –  Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

26.09 laupäeva varahommik – uue nädala algus – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on käes! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Saturn alustab retrograadist välja liikumist – kui Sa pole veel meie uudiskirjaga liitunud siis võiksid seda teha nüüd ja vaadata üle, kus Saturni retrograad Sind viimased 5 kuud mõjutanud on. Nüüd hakkame nägema tulemusi, kui oleme teinud antud aladel tööd. Saturn tahab alati saada pingutusi, muidu pole ka tulemusi näha.

Kui oled juba meie tasuta e-raamatu alla laadinud siis nüüd on hea aeg see üle vaadata ning vaadata pikale perioodile tagasi. Järgmise 1-3 nädala jooksul näeme antud raamatus mainitud aladel tulemusi. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus.

Päike liigub Kaaludesse – Päikese jaoks keeruline ja kõige nõrgem positsioon. Päike on iseseisev ning autonoomne. Kaalud on suhetele ja teistele keskendunud. Tunneme ennast justkui kahe maailma vahel. Tahame olla iseseisvad, aga samal ajal on vajalik ka teistega arvestada. Sisemine konflikt on meie ego ja teiste vahel. Otsime heakskiitu rohkem väljast ning teiste käest. Enesekindlus on üldiselt madalam. Kahtleme rohkem iseendas (Kaaludel on vaja ju pidevalt kaaluda…). Hea aeg teiste käest nõu küsimiseks või oma ideede põrgatamiseks teiste inimestega. Uued ja lennukad ideed jõuavad meieni. Tahame rohkem suhelda ja sotsiaalses sfääris kaasa lüüa.

Kirjutasin paljudest aspektidest, mis meid hetkel mõjutavad Marsi retrograadi analüüsis. Loe siit nende kohta täpsemalt.

Elementide poole pealt oleme sarnases seisus nagu eelmisel nädalal. Ülekaalus on endiselt küll Maa ja Kardinaalne energia. Jätkame tööd juba käimasolevate projektidega, aga jõuame rohkem ning suudame ka seal teatud mini-projektid projektide sees lõpule viia. Päikese liikumine Õhu elementi elavdab veelgi meie sotsiaalset elu. Tahame rohkem suhelda ja ideid vahetada ning võimalusi selleks peaks samuti jätkuma. Kuna Kardinaalsust on hetkel rohkem siis oleme võimelised ka tegutsema ja materiaalses maailmas aktiivset toimetamist palju.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top