Nädala horoskoop 6. september – 13. september 2020

Siin on Sulle septembri teise täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Näed tänu Jupiterile tulemusi oma kümnendas majas. Karjäär ja sotsiaalne sfäär. Kas lõpetad edukalt mõne projekti või on aset leidmas lausa kihlumine. Mõne Jäära jaoks annab abistava käe ülemus või kõrgemal positsioonil olev isik. Kui oled tööalaselt vaeva näinud siis peaks Jupiteri õnn Sulle naeratama. Tulemused jõuavad Sinuni järgmise kahe nädala jooksul.

Veenus liigub Sinu jaoks viiendasse majja. Järgmised kuu aega saad kogeda rohkem lõbu, linna peal käimist ning kindlasti aitab Veenus Sind ka riskantsemate investeeringute ja loomingulisusega. Romantiliste partneritega naudingud on samuti võimalikud, aga antud positsiooniga võid olla isekam oma suhetes. Või muutub partneri järsku egoistlikumaks. Sama ka lastega.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Jupiter toob Sinuni õnne ja õnnistused üheksandas majas. Abistav käsi isalt, mõnelt õpetajalt või mentor figuurilt. Toovad Sinuni mõne teadmise või ka materiaalse abi, mis Sind elus edasi aitab. Või õpid ja loed midagi, mis aitab Sul tulevikku näha optimistlikumas võtmes. Need kellel veel võimalus on saavad teha kiire reisi.

Veenus Sinu neljandas majas aitab Sul oma kodu kaunistada, nautida aias olemist või ka perega aja veetmist. Mõnusad ja nauditavad hetked kodus. Mõni pereliige võib küll liigselt isekas olla ning võid kulutada veidi rohkem kui algselt plaanis, aga enamasti toob Veenus siiski meeldivad kogemusi. Isegi emotsionaalselt pakub Veenus Sulle meeldivamaid tundeid järgmise kuu jooksul.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Jupiteri õnnelik käsi puudutab Sind kaheksanda maja teemades. Partnerilt ja teistelt inimestelt tulevad ressursid peaksid nüüd vähemasti hetkeks suurenema. Kui tegeled klientidega siis võib Sinuni jõuda suurem leping või sissetulek. Ka sisemine tervenemine on hetkel fookuses. Järgmise kahe nädala jooksul võid kogeda midagi, mis tervendab Sinu emotsioone ja sisemisi haavasid.

Veenus Sinu kolmandas majas aitab Sul teistega meeldivalt suhelda. Sinu sõnad on justkui mesi teiste kõrvadele. Töö väikestes gruppides ja õpetamine on nauditavad. Kui oled enda ettevõttega tegelev siis on hea aeg oma toodete turundamiseks ja müügiks. Meeldivad vestlused ja suhtlemine lähisugulastega. Kuigi inimesed nendel aladel võivad kohati olla ka veidi isekad. Või tahad ise vestluses pidevalt rääkida. Anna endast parim, et ka teisi kuulata.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Jupiteri helde puudutus annab Sinu jaoks tunda seitsmendas majas. Partnerlused, suhted, lepingud, äripartneritega suhted. Suhetes on üldiselt meeldivam aeg või toob Jupiter Sulle uue inimese. Võimalus on ka uute lepingute ja tehingute sõlmimiseks. Jupiteril on siin võime tuua Sulle uus äripartner või inimene kellega koostööd alustada.

Veenus liigub nüüd Vähkide teise majja. Veenuse kodu maja (tunneb ennast siin hästi) ning sissetulekud võiksid järgmise kuu aja jooksul näha paranemist. Saad kogeda kindlasti meeldivaid materiaalseid naudinguid, kulutad ka teenitud raha ilusamate asjade peale ja tunned ennast sisemiselt ilusamana või väärtuslikumana. Vaata selle positsiooniga ette liigses enesekesksusega kuna Veenus Lõvis ja Sinu eneseväärtuse majas võib tekitada tunda, et oled teistest parem ja tähtsam. Või liigset kulutamist sädelevatele asjadele!

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Jupiteri õnn toob Sinuni midagi positiivset kuuendas majas. Kuna tegemist on keerulise majaga siis võib see olla seotud Sinu tervisega. Sinuni tuuakse mõni ravim või ravimeetod, mis aitab Sul oma probleeme lahendada. Võimalik on ka midagi positiivset töö juures. Kas mõni uus tulus projekt või uus võimalus oma karjääri edendamiseks. Kui on olnud probleeme või vaidlusi siis peaks Jupiteri mõju Sind nüüd aitama. Võta tema abi vastu!

Veenus Sinu esimeses majas! Tõmbad inimesi veel loomulikumalt endale ligi ja oled üldiselt šarmikas. Kindlasti võid aeg ajalt tunduda teistele pistu liigagi enesekindel. Naudi seda aega, aga arvesta ka teistega. Veenus toob Sinuni ka kindlasti mõned naudingud. Hea aeg lasta oma keha eest hoolitseda näiteks massaaži näol.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Jupiteri hoolitsev ja kõikehõlmav mõjutus jõuab Sinuni viiendas majas. Jupiterile väga meeldib antud majas olla ja peaksid kindlasti tema positiivseid õnnistusi nägema aladel, mis on seotud oma loominguliste projektidega, riskantsemate investeeringutega, lastega (rasestumine kindlasti mõne Neitsi jaoks siin suur potentsiaal), romantiliste partneritega. Kui oled tegelenud mõne loova projektiga siis nüüd saad selle lõpuni viia või jõuab Sinuni uus romantiline partner.

Veenus liigub nüüd Sinu jaoks kaheteistkümnendasse majja. Naudid üksi olemist, voodimõnusid, puhkehetki ja vaimseid praktikaid. Hea aeg lubada endale mõni spaa nauding või puhata partneriga kuskil privaatses kohas. Loodetavasti suudad ka voodilinade vahel mõelda oma partneri peale…kuigi Veenus siin Lõvis tahaks ainult endale keskenduda.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Jupiter toob Sinuni positiivsust ja kõrgemalt poolt saadetud õnnistusi neljandas majas. Kui oled otsinud uut kodu või mõelnud kolimise peale siis nüüd tuuakse Sinuni võimalused. Kasuta Sinuni jõudvaid ideid ja võimalusi! Jupiter võiks ka turgutada Kaalude emotsionaalset seisu, mis on olnud Saturni ja Pluuto mõjutuse tõttu kül üpris keerulises olukorras. Emotsionaalne tervenemine või vähemasti ennast veidi kindlamalt tundmine on nüüd võimalik.

Veenus liigub Kaalude jaoks üheteistkümnendasse majja. Veenuse jaoks suurepärane maja ja sissetulekud, boonused ning materiaalsed eesmärgid jõuavad nüüd Sinuni. Näen siin võimalust boonuseks või mõneks meeldivaks üllatuseks rahaga. Saad ka sõpradega koos nauditavalt aega veeta ning gruppides, mille liige oled on pigem meeldivamad kogemused. Võid küll ise olla liiga isekas või on mõni sõber veidi enesekesksem. Anna endast parim, et ka teistega arvestada!

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Jupiter jagab Sulle õnne ja kingitusi kolmandas majas. Kui oled oma ettevõttega tegelev siis nüüd hakkavad asjad jälle kiiremini liikuma. Jupiter toob Sulle ostu-müügi tehinguid ja kampaaniad internetis laabuvad paremini. Töö väikestes meeskondades hakkab vilja kandma ja võid ka õppida mõne vajaliku oskuse, mis Sind edasi aitab. Jupiter turgutab ka Sinu mõtteid, mis on olnud tugeva Saturni ja Pluuto surve all juba mõnda aega. Suudad jälle veidi optimistlikumalt asjade peale mõelda.

Veenus liigub Skorpionite jaoks kümnendasse majja. Suhted ülemuste ja kõrgemal positsioonil olevate inimestega on kindlasti meeldivamad. Ka Sinu avalik imago saab turgutust ja paistad teistele šarmikam, isegi ilusam. Kui oled ise juhirollis siis suudad diplomaatiliselt ja meeldivalt teistega asju ajada. Vaata ette liigse enesekesksusega töö juures. Või tõmbavad Sind ligi uhkete sulgedega potentsiaalsed äripartnerid, kellel võib olla nii palju sisu polegi…Vaata sügavamale!

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Sind valitsev planeet Jupiter toob seekord Sulle õnnistusi teises majas. Usun, et näed kindlasti mõnda rahalist “autasu”, mille Jupiter Sulle justkui õuele toob. Või mõni materiaalne ese, mida oled pikalt soovinud. Nüüd on see võimalus soetada. Üldises pildis peaks Sinu enesetunne minema paremaks, jõuad rohkem ja oled optimistlikum. Jõud tuleb tagasi.

Veenus liigub Sinu jaoks üheksandasse majja ja suhted isaga, mentoritega on järgmised kuu aega nauditavamad. Kui on olnud nende isikutega probleeme siis nüüd on hea aeg suhteid siluda või niisama koos aega veeta. Võimalik, et saad kogeda veel mõnda meeldivat lühemat reisi. Peaksid olema ettevaatlik liigse egoismiga suhetes õpetajatega, välismaalastega. Võimalik, et ka mõned kursused ja “säravad” õpetajad tõmbavad Sinu tähelepanu.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Jupiter toob õnnistused Sulle koju kätte kuna tuleb retrograadist välja Sinu esimeses majas! Kui oled tuleviku osas olnud kahtlev või selle tee suhtes, millel oled siis Jupiter toob Sulle siin vastused. Usun, et suudad ise olla nüüd optimistlikum oma valikute suhtes ning uued teeotsad näidatakse Sulle nüüd kätte. Ole valmis neid ka vastu võtma!

Veenus kaheksandas toob Sinuni naudinguid magamistoas ja intiimseid vestlusi. Peaksid nägema ka partneri ressursside suurenemist. Võimalik, et õnnestub tänu korrektsele raamatupidamisele leida lisaraha. Naudid saladusi, esoteerilisi teemasid. Ole ettevaatlik partneri ressurssidega. Partner võib olla nendega isekam kui sooviksid või Sa ise vaatled teda liigselt materiaalselt. Anna endast parim, et vaadata sädelevast mööda ja ole tänulik kui Sinuni mõni lisasissetulek jõuab!

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Jupiteri toetus tuleb Sinuni seekord kaheteistkümnendas majas. Tegemist on küll varjatud majaga, aga loodetavasti õnnestub Sinul veidi teisiti Jupiteri õnne kogeda. Ole tähelepanelik oma unenägudega, juhatusega, mis jõuab Sinuni teispoolsusest. Järgmise kahe nädala jooksul peaksid saama märke, abi just seal. Lisaks tuleb toetus Sinuni varjatud allikatest. Justkui ei teagi, aga järsult ilmub Sinuni midagi positiivset nagu selgest taevast. Jupiter aitab tervendada ka Sinu alateadvust. Toob midagi päevavalgele, mis Sind edasi aitab ning Sinu elus rohkem vabadust loob.

Veenus Sinu seitsmendas majas. Oma kodumajas. Suhetes ja abielus on meeldivad hetked ja kogete omavahel naudinguid. Partnerlustes olete diplomaatilisemad, aga ole ettevaatlik isekusega ka siin. Veenusel Lõvis on kombeks soovida teistest suhetes liiga palju, eriti just seitsmendas majas. Nõuda suuri romantilisi žeste (mis võivad ka Sinuni jõuda), aga liigne tähelepanu soov partnerilt või vastupidi võib tekitada suhetes pingeid. Veetke koos lõbusalt aega, minge välja ja nautige seksi!

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Sinu kaasvalitseja Jupiter tuleb retrograadist välja ning toob Sulle õnnistusi üheteistkümnendas majas. Kui oli raske näha oma unistuste täitumist või nende poole liikumisel optimismi siis nüüd on see võimalik. Loodetavasti üllatab Jupiter Sind ka sissetulekute suurenemisega ja ka mõne ekstra boonusega! Ka sõpradega suhetes toob Jupiter Sulle selgust ja positiivseid hetki. Üldiselt mõjub Jupiteri “sirgumine” Sulle hästi. Jõuad rohkem, energiat jagub ja tunned enda sees oma tavalise optimismi kasvu!

Veenus on Sinu jaoks kuuendas majas. Suhted töökaaslastega on järgmised kuu aega nauditavamad ning suhtlete meeldivamalt. Veenus kosutab ka igapäevaseid rutiine, toitumisharjumusi (lubad endale mõne meeldiva elamuse või kokkad midagi head). Hea võimalus siluda suhteid oma vaenlastega või nendega kellega on lahkhelisid olnud. Vaata ette liigse isekusega töö juures ja töökaaslastega. Võib esineda liigset tähelepanu soovi nii Sinu kui nende poolt!

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädala alguseks on Kuu jälle jõudnud oma parimasse positsiooni, Sõnni tähemärki. Oleme emotsionaalselt rahulikumad, soovime rohkem nautida, suhted on meeldivad. Nädala keskel jõuab Kuu paljudest asjadest huvitatud Kaksikutesse. Nädala lõpetame emotsionaalses ja tundlikus Vähi tähemärgis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule. Vaata meie uut videot, kuidas praktiliselt enda elus emotsionaalset tasakaalu ja õnne luua siit.

06.09 pühapäeva hommik – 08.09 teisipäeva hilisõhtu –  Kuu veedab aega oma lemmikus, Sõnnis. See on Kuu jaoks kõige meeldivam positsioon. Inimeste emotsioonid on täis naudingut, mõnu. Üleüldiselt meeldivaid emotsioone. Kuna Sõnn on ka Maa omadustega siis on emotsioonid meeldivad, aga maa lähedal. Võtame asju rahulikult ning naudime. Soov olla looduses, kogeda erinevaid mõnusid. Näiteks söök, jook, muusika, kunst. Januneme ilusate asjade järgi.

Hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks, toodete promomiseks. Inimestega aja veetmine on samuti meeldivam kuna enamus tunnevad ennast hästi. Sõnniga tasub muidugi mainida, et tunnetest ja emotsioonidest (kui räägime just Kuu vaatevinklist) võivad inimesed kinni hoida. Olla veidi kangekaelsemad kui meil vaja on. Kui näed, et hoiad tunnetest kinni või vaidled lihtsalt selleks, et midagi ära tõestada. Võta korraks aeg maha ja hinda asjad ümber. Üldiselt, väga meeldiv aeg isegi kui Sinu elus muidu kestavad raskemad transiidid või perioodid. Isegi siis saad korraks puhata.

08.09 teisipäeva hilisõhtu – 11.09 reede hommik – Kuu liigub nooruslikku ja aktiivsesse Kaksikusse. Januneme uue info järele, tahame õppida uusi oskuseid ning ka enda omasid teistele edasi anda. Käsitöö, äritegevused, kirjutamine, lugemine, info edasi andmine, need on kõik väga aktiivsed kui Kuus on Kaksikutes. Meil on nende asjade järgi emotsionaalne vajadus. Tasub meeles pidada, et Kaksikud on nii huvitatud uuest infost, et kohati võib meie tähelepanuvõime olla väga kaootiline. Õpime siit, loeme sealt, aga lõpuks ei teegi midagi süvitsi ja korralikult.

11.09 reede hommik – 13.09 pühapäeva pärastlõuna – Kuu liigub oma koju Vähi tähemärki. Rõhk on kodul, perega aja veetmisel. Oleme tavapärasest tundlikumad ning emotsionaalsemad. Hea aeg oma tunnetega tegelemiseks ning sealt loovuse ammutamiseks. Inimesed on hoolivamad ning märkavad üksteise vajadusi. Tähele tuleks panna oma vajaduste väljendamist. Vähk kipub arvama, et kõik teised on sama tundlikud kui tema ning teavad pidevalt intuitiivselt, mida ta soovib. Kui teised sellest aru ei saa siis on emotsioonide kõikumised kerged tulema. Anna endast parim, et suu lahti teha ja oma soove ning vajadusi ka teistega jagada. Kõik on küll tundlikumad, aga me ei tea alati täpselt seda, mis Sinu sees toimub ja mida Sa soovid!

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on lähedal! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Jupiter liigub retrograadist välja – tulemused aladel, kus paikneb Sinu sünnikaardis Kaljukits (kuna just seal liigub Jupiter retrograadist välja. Mõjutab ka õrnemalt alasid, kus paiknevad Kalad ja Ambur). Õnne ja positiivsuse planeet annab meile järgmise kahe nädala jooksul meeldivaid tulemusi ja üldiselt on kõrgem perspektiiv, vaimsed teadmised lihtsamalt kätte saadavad. Suudame jällegi olla optimistlikumad ja näha ka tulevikku helgemas valguses. Oleme kõvasti tööd teinud oma uskumussüsteemidega (need kes on) ja uued ning paremad (sellised uskumused, mis meid teenivad) peaksid nüüd tulemusi hakkama andma. Kuigi Jupiter on veel Detsembrini nõrgemas positsioonis, annab tema retrograadist väljatulek meile ajutise positiivse mõjutuse.

Oma varju perioodil (ajal kui Jupiter liigub retrograadist välja) on Jupiteril kombeks tuua inimesele mõni “kingitus” või õnnistus. Olen ise kogenud, et võib olla ka materiaalset laadi. Võtke Jupiteri õnnelik puudutus järgmise kahe nädala jooksul vastu!

Päikese opositsioon Neptuuniga (tugevam nädala teises pooles) – Neptuun raskes mõjutuses Päikesega, tunneme ennast üldiselt uimasena, vähem energiat. Raskem on olla enesekindel ning särada, materiaalselt luua. Neptuun tahab siin, et puhkaksime hetkeks ja veedaksime aega üksinduses. Vaimsed praktikad, loovusega töö, loovad hobid, kunst, muusika, luuletused. Kõik on head, et antud keerulisem mõjutus mööda saata.

Meessoost isikud võivad anda eksitavat informatsiooni, äärmuslikel juhtudel isegi valetada, tõde moonutada. Sõltuvused segavad meie materiaalset loomist, tahame pigem põgeneda sellest reaalsusest ära. Tuleks ette vaadata erinevate ravimitega, et nad ei kahjustaks meie elujõudu. Vältida alkoholi, mõnuaineid.

Veenuse ja Merkuuri sekstiil – hea kombinatsioon ja positiivne mõjutus suhetes, rahaga, äri ajamiseks. Meeldivad vestlused kaaslasega, suhetes on suhtlemine nauditav ja infovahetus on mõlemale poolele kasulik. Mõtted on pigem naudingutel, suhetel ja üleüldiselt meeldivatel asjadel. Veenus kosutab meie mõistust siin meeldivalt.

Meieni peaksid jõudma ka võimalused võrdseteks äritehinguteks või lähevad läbirääkimised mõlemale poolele kasulikult. Head diilid ja võimalused luua rahalisi vahendeid läbi läbirääkimiste, ostu-müügi, internetis.

Merkuuri liikumine Kaaludesse – üle mõne aja saab vajalikku turgutust Õhu element. Merkuurile meeldib Kaaludes ja meie mõtted, suhtlemine saab siin kindlasti jõudu juurde. Mõtted liiguvad kiiremini, uued ideed tulevad kergemini. Tahame rohkem sotsiaalsetes olukordades suhelda, rääkida, infot ja ideid vahetada. Loob koos üleval mainitud Merkuuri ja Veenuse sekstiiliga hea põhja läbirääkimisteks. Soovitan aega selleks kasutada kui võimalik. Või üksteisega ideede/info vahetamiseks.

Veenuse liikumine Lõvisse – Veenus liigub tema jaoks keerulisse positsiooni. Lõvi on iseseisev ja autonoomne, Veenus keskendub diplomaatiale ja suhetele. Leiame naudinguid väljas käimisest, glamuursetest olukordadest, meelelahutusest, lõbutsemisest. Läikivad ja kallid asjad tõmbavad ligi. Suhetes esineb rohkem isekust, aga ka suuri romantilisi demonstratsioone. Oleme rohkem välisele keskendunud, suhetes on raskem kompromisse leida.

Elementide poole pealt on sellel nädalal muutusi rohkem. Ülekaalus on endiselt küll Maa ja Kardinaalne energia. Jätkame tööd juba käimasolevate projektidega, aga jõuame rohkem ning suudame ka seal teatud mini-projektid projektide sees lõpule viia. Merkuuri ja Veenuse liikumine toob ergutust meie sotsiaalsesse ellu. Saame rohkem suhelda, ideid vahetada ja loodetavasti ka lõbutseda.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top