Nädala horoskoop 14. juuni – 21. juuni 2020

Siin on Sulle juuni kuu kolmanda täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti. Lisaks on eelmisel nädalal kirjeldatud olulised aspektid endiselt aktiivsed. Loe ka eelmise nädala horoskoopi siit.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi neljandas majas. Järgmise kuu vältel võib tulla ette arusaamatusi ning segadusi suhtlemises perega. Keegi ütleb üht, aga mõistetakse teistmoodi. Vaja ennast selgelt väljendada ning mõista, et teised pereliikmed võivad jätta mõned faktid ütlemata või on need moonutatud. Organiseerid ning korrastad midagi kodus või mõned teist lähevad oma lapsepõlve koju ning veedavad aega seal. Ole ettevaatlik ning tähelepanelik dokumentidega, mis on seotud kinnisvaraga. Loe detailid mitu korda üle!

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu kolmandas majas. Järgneva paari nädala jooksul näed tulemusi projektides, mis on seotud väikeste gruppidega, kirjutamisega, internetiga, äriga. Kui oled pingutanud perioodi vältel siis hakkad nüüd positiivseid tulemusi nägema. Saad valmis mõne kirjatüki või kursuse. Õpid ära mõne uue oskuse ning nüüd on aeg hakata seda kasutama.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi kolmandas majas. Rohkem tegemist ning suhtlemist väikestes tiimides. Pead tähelepanelik olema detailidega kuna muidu võid teha vigu. Valmistad ette kursust või kirjutad blogi postitust. Või isegi mitmeid korraga. Suhtled naabritega ning sugulastega. Tegemist on rohkem nii, et pead ette vaatama mida ja kellele räägid. Hoidu tagarääkimisest ja veendu, et Sinu poolt edasi antud info on korrektne. Paljud teist õpivad ka uusi oskusi ning mõtlemine saab palju vatti.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu teises majas. Tulemused raha asjades ning materiaalsete ressurssidega. Said loodetavasti parema ülevaate oma raha asjadest ning tead paremini kuhu oma ressursse paigutada. Mida hindad ning kuidas ennast väärtustad. Nüüd on parem aeg hakata ostma neid asju, mida materiaalselt tahad ning soovid. Retrograadi aeg oli hea aeg nende asjade kohta uurimiseks.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi teises majas. Pead arvet raha üle ning planeerid ressursside paigutamist. Võimalik, et kaalud investeeringuid. Nüüd on hea aeg uurida ja kaaluda oma võimalusi. Järgneva kuu jooksul saad seda teha ning pärast seda on hea aeg hakata raha paigutama. Mõned teist võivad ka avastada raha, mida ei teadnud, et enam eksisteerib. Avastad mõne vana konto või mõni sõber maksab laenu tagasi.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu esimeses majas. Oled ümber hinnanud oma välimuse, tee millel elus oled. Nüüd peaks siht selgem olema ning asjad veidi rahunema. Kui on olnud piiranguid selle suhtes kuhu minna või mida oma eluga edasi teha siis vähemalt osaliselt peaksid asjad hakkama liikuma. Mõned teist on aru saanud, et oma välimusega võib ikka rahul olla küll. Need kes otsustasid retrograadi ajal välimuses suuremaid muutusi teha hakkavad nüüd nägema kas need ikka õnnestusid.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi esimeses majas. See võib tuua kuuks ajaks veidi segadust üldises elu tees. Võimalik, et pole kindel kuhu liigud või on segadust sellega, millises suunas edasi minna. Valikuid nagu oleks, aga milline on õige? Järgmine kuu aega ongi Sulle antud, et uuriksid, koguksid infot ning siis pärast retrograadi teeksid otsused.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu kaheteistkümnendas majas. Kui Sul oli probleeme puhkamisega või naudingute leidmisega siis nüüd peaks selle jaoks rohkem võimalusi tekkima. Lisaks kui oled vaimsemate kalduvustega siis peaks nüüd olema uued ja paremad praktikad Sinuni jõudnud. Või kui tegeled loovate projektidega siis saad valmis mõne teose või maali. Loovad energiad peaksid jälle kergemini voolama.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi kaheteistkümnendas majas. Analüüsid ning mõtled puhkuse peale. Vestlused tagatubades. Vaatad üle vaimsed rutiinid. Suhtlus ning info unenägudest. Vaatad üle ka üldiselt kuidas puhkad ning millistel viisidel lõõgastud. Pärast perioodi peaksid enda jaoks leidma paremad viisid kuidas puhata ning oled saanud teispoolsusest ka infot.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu üheteistkümnendas majas. Oled ilmselt pingutanud oma sissetulekute nimel ja võimalik, et oli segadust või probleeme palgaga või boonustega. Kui oled pingutanud siis peaksid juuni lõpust ning juuli alguses asjad paremuse poole pöörama. Kui hindasid ümber sõpru ning suhteid sõpradega siis nüüd peaksid ka siin asjad selgemaks saama. Suhted sõpradega, mis pidid jääma ning teenivad mõlemat poolt peaksid nüüd kergemaks minema. Suhted, mis olid isekamad ning muudatusi ei tehtud peaksid nüüd maha jääma.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi üheteistkümnendas majas. Läbirääkimised palga suhtes või hindad ümber oma pika aja eesmärke. Mõtled ning analüüsid unistusi. Kas on reaalsed ja mida pead tegema, et nendeni jõuda? Mõned vanad sõbrad tulevad Sinu ellu tagasi, et näha kas suhted jätkuvad või vajuvad uuesti unustusse.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu kümnendas majas. Kui oli kahtlusi või komplikatsioone karjäärialal siis nüüd peaksid asjad hakkama jälle edenema ning laabuma. Kui oli mõne ülemuse või isaga suhted keerulisemad siis ka siia peaks Veenus tooma oma mõistmise ning diplomaatia. Mõnel Teist võib alati uus töö või uued tuuled hakata puhuma oma olemasoleval ametipositsioonil. Veenus peaks siia igal juhul kergendust ning meeldivaid kogemusi tooma.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi kümnendas majas. Palju administratiivseid kohustusi ning suhtlemist karjääriteemadega ja ülemustega. Vahetad infot ning uurid, mida edasi teha. Mõned teist peavad ülemuste ning inimestega, kes on ühiskonnas kõrgemal positsioonil läbirääkimisi. Hindad ümber ja analüüsid kas oled ikka õigel teel või korrastad töö juures dokumente. Rohkem kohustusi avalikult kõneleda. Vaata, et annad inimestele infot edasi, milles ise veendunud oled ja mille faktid endale selgeks oled teinud.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu üheksandas majas. Õpingud ning õpetajad. Kui oled viimasel ajal pingsalt midagi õppinud ning uurinud siis nüüd peaksid tulemusi nägema. Kui oled ise õpetaja rollis siis ka seal peaksid asjad jälle edenema hakkama. Sinu õpetamisstiil oli kindlasti vaatluse all. Nii enda kui teiste poolt. Hindasid ümber ka oma uskumussüsteeme. Lisaks peaks suhtlus välismaailmaga ning välismaalastega jälle kergemaks minema.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi üheksandas majas. Kui on mõned kursused veel pooleli siis seal on rohkem tegevusi. Valmistud näiteks eksamiteks. Nii õpetajad kui ka õpilased sarnaselt. Pead plaane reisimiseks ning välismaale sõitmiseks. Kogud infot ja pärast perioodi peaks tekkima ka võimalused. Vaata ette dokumentide vormistamisel detailidega kui peaksid välismaale minema. Võib tekkida komplikatsioone. Mõned teist mõtlevad ka palju oma uskumussüsteemide peale. Mida usud ja mida mõtled?

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu kaheksandas majas. Intiimsed suhted peaksid nägema uut hingamist. Oled aru saanud, mida tegelikult vajad emotsionaalseks läheduseks. Mõned teist on uurinud ning puurinud esoteerilisi teemasid. Kui tegelesid maksude ning kindlustusega siis peaksid saama asjad korda. Ka klientidelt tulevad ressursid või partneri ressursid peaksid paranemist nägema. Asjad hakkavad paremuse poole liikuma.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi kaheksandas majas. Töötad maksude ning kindlustustega. Kui teemaks pärandus siis on vaja detailid üle käia. Kui sõlmid lepinguid näiteks kindlustustega siis loe detailid mitu korda üle ja veendu millele alla kirjutad. Teised teist uurivad sügavamalt esoteerilist infot ning vestlevad intiimsete partneritega. Analüüsid oma seksuaalsust ja suhtled tervendajatega.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu seitsmendas majas. Suhetes oli kindlasti pingelisem periood ning asjad tahtsid selgeks rääkimist. Loodetavasti läksid julgelt vestlustele vastu ning väljendasid ennast partnerlustes selgelt. Nüüd peaksid inimesed, kellega oled pikemates suhetes või äri partnerlustes olema just need õiged. Mõned suhted jäävad kindlasti minevikku. Kui mõni vana partner tuli perioodi ajal uuesti Sinu ellu siis ka nende suhete hindamine peaks nüüd lõpuni hakkama jõudma. Saate koos otsustada kuidas edasi minna.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi seitsmendas majas. Ole ettevaatlik lepingute sõlmimisel. Kindlasti kontrolli detailid mitu korda üle ja küsi juurde infot kui peaks segadus tekkima. Vestlused ning kindlasti ka mõned arusaamatused partnerite ning äripartneritega. Vahetate omavahel infot ning pidage meeles, et suure tõenäosusega peate omavahel mitu korda infot täpsustama.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu kuuendas majas. Loodetavasti pole tööst üle kurnatud või kui oled siis peaks natukene kergemaks minema. Või kui oled otsinud uut tööd siis peaks Veenus tooma mõne hea pakkumise. Ka suhted töökaaslastega peaksid nüüd kergemaks minema. Peaksite suutma üksteise perspektiividest paremini aru saada. Diplomaatiliselt üksteisesse suhtuma. Ka igapäevased rutiinid ning teemad, mis seotud lemmikloomadega peaksid nüüd edenema hakkama. Oled leidnud õiged dieedid ning trennikavad ning nüüd peaksid need tulemusi tooma.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi kuuendas majas. Kui peaksid tegelema näiteks abielu lahutamise või mõne muu juriidilise probleemiga siis ole ettevaatlik dokumentidega! Kontrolli mitu korda detailid üle. Töö juures kindlasti rohkem administratiivseid kohustusi, kohati tundub, et liiga palju. Vahetad ning kogud infot dieetide ja rutiinide kohta. Samuti aktuaalne ka lemmikloomadega tegelemine.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu viiendas majas. Loovad projektid peaksid nüüd edenema hakkama või lausa valmis saama. Kui oli probleeme romantiliste partneritega siis peaksite nüüd suutma üksteist mõista. Kindlasti mõnel teist oli lahkuminekuid või ärevaid momente suhetes, aga nüüd peaksid jääma need kellega pikemalt saab edasi minna. Samuti suhted lastega. Kui oli arusaamatusi siis nüüd toob Veenus siia oma meeldivat energiat.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Merkuur läheb Sinu jaoks retrograadi viiendas majas. Kui tegeled ettevõtlusega siis on palju administratiivseid ülesandeid. Loovad projektid tahavad Sinu tähelepanu ning pead seal detailidele keskenduma. Muidu tulevad vead sisse. Ilmselt pead ka mitu korda oma projekte muutma ning parandama. Samuti tegevused laste ning romantiliste partneritega. Suhtled ning vahetad infot nendega. Ole tähelepanelik selle infoga mis saad ning ise välja annad. Mõned faktid võivad olla kas kadunud või moonutatud.

Veenus tuleb retrograadist välja Sinu neljandas majas. Suhted kodus ning perega peaksid nüüd jälle paremuse poole liikuma. Mõistate üksteist ning olete rohkem teineteisele toeks. Kui tahtsid kodu ilusamaks muuta siis nüüd peaksid selleks jälle võimalused tekkima või oled suutnud muudatused ise sisse viia. Ka enda emotsionaalses seisus peaksid märkama meeldivamaid tundeid.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Pärast eelmise nädala lõppu tundlikumas ning veidi uimasemas Kalades, alustame nädalat Kuuga energilises ja elevas Jääras. Nädala keskel veedab Kuu aega oma lemmik positsioonis Sõnnis ning nädala lõpus lähme jällegi energilisse ja infot vahetavasse Kaksikutesse. Üldiselt näitab see meile, et emotsionaalselt võiks olla veidi kergem aeg.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

14.06 pühapäev – 16.06 teisipäeva hommik – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

16.06 teisipäeva hommik  – 18.06 neljapäeva õhtu – Kuu veedab aega oma lemmikus, Sõnnis. See on Kuu jaoks kõige meeldivam positsioon. Inimeste emotsioonid on täis naudingut, mõnu. Üleüldiselt meeldivaid emotsioone. Kuna Sõnn on ka Maa omadustega siis on emotsioonid meeldivad, aga maa lähedal. Võtame asju rahulikult ning naudime. Soov olla looduses, kogeda erinevaid mõnusid. Näiteks söök, jook, muusika, kunst. Januneme ilusate asjade järgi.

Hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks, toodete promomiseks. Inimestega aja veetmine on samuti meeldivam kuna enamus tunnevad ennast hästi. Sõnniga tasub muidugi mainida, et tunnetest ja emotsioonidest (kui räägime just Kuu vaatevinklist) võivad inimesed kinni hoida. Olla veidi kangekaelsemad kui meil vaja on. Kui näed, et hoiad tunnetest kinni või vaidled lihtsalt selleks, et midagi ära tõestada. Võta korraks aeg maha ja hinda asjad ümber. Üldiselt, väga meeldiv aeg isegi kui Sinu elus muidu kestavad raskemad transiidid või perioodid. Isegi siis saad korraks puhata.

18.06 neljapäeva õhtu – 21.06 pühapäeva varahommik – Kuu liigub nooruslikku ja aktiivsesse Kaksikusse. Januneme uue info järele, tahame õppida uusi oskuseid ning ka enda omasid teistele edasi anda. Käsitöö, äritegevused, kirjutamine, lugemine, info edasi andmine, need on kõik väga aktiivsed kui Kuus on Kaksikutes. Meil on nende asjade järgi emotsionaalne vajadus. Tasub meeles pidada, et Kaksikud on nii huvitatud uuest infost, et kohati võib meie tähelepanuvõime olla väga kaootiline. Õpime siit, loeme sealt, aga lõpuks ei teegi midagi süvitsi ja korralikult.

Teised olulisemad mõjutused

Üheks suurimaks mõjutuseks on karmiliste kehade (Rahu ja Ketu või Põhjasõlm ja Lõunasõlm) liikumine uutesse tähemärkidesse. Loe, mida see üldiselt tähendab ning kus on Sinu tähemärk kõige rohkem mõjutatud siit lingilt.

Elementide poole pealt oleme sarnases seisus nagu eelmine nädal. Muutusi praktiliselt pole ning Kuu on ainuke, kes toob vahepeal ühele või teisele elemendile turgutust.

Tuld on hetkel vähe, uute asjade alustamine on endiselt tagaplaanil. Kuna suur osakaal on Muutuvas energias on hea aeg alustada millegi uuega juba „vanas“ (või ka vanade asjade paremaks muutmine on hetkel toetatud), aga pigem mitte alustada millegi täiesti uuega, selle jaoks pole energia hetkel sobiv.

Vee energiale annavad endiselt turgutust Marss ning Merkuur. Emotsionaalset suhtlemist ning ka emotsioonidel põhinev mõtlemine on hetkel prevalveeriv.

Korraga on neli planeeti retrograadis. Liitu meie uudiskirjaga, et näha kuidas mõjutab Sind Saturni retrograad. Lisaks retrograadis veel Veenus, Pluuto ja Jupiter. Üleüldiselt tähendab see seda, et asjad liiguvad aeglasemalt. Peame rohkem pingutama ja isegi siis on protsessi keerulisem märgata.

NB! Veenus tuleb retrograadist välja! Hea aeg vaadata üle meie artikkel Veenuse retrograadi teemadel siit. Tema asemel liigub retrograadi Merkuur.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top