Nädala horoskoop 18. oktoober – 25.oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Päike liigub Sinu kaheksandasse majja ning annab tõuke seksuaalsele väljendusele. Toob juurde sügavamat seksuaalset energiat. Hea aeg ka esoteeriliste teemade ning sisemiste haavadega tegelemiseks. Uurid astroloogiat, psühholoogiat või mõnda muud sügavamat teemat. Paljud Jäärad tegelevad ka klientide, maksude, kindlustuse ja partneri ressurssidega.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon kutsub ettevaatlikusele ning olukorra kainele hindamisele töökaaslastega, oma tervisega ning ka oma toitumisharjumustega. Neptuun kaheteistkümnendast võimendab veelgi toitumisega liialdamist. Ole ettevaatlik ka inimestega, kes asuvad Sinust ühiskonnas kehvemal positsioonil. Võivad Sind eksitada, moonutada fakte, Sind ära kasutada. Sama kehtib ka töökaaslaste kohta.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Päike aktiveerib Sõnnide jaoks seitsmenda maja ning tahad kindlasti rohkem tähelepanu oma suhetes (ka oma abielus, äripartnerlustes) või nõuab seda teine pool. Kohati võib tunduda, et üks pool on liiga isekas või isegi egoistlik. Positiivse poolena motiveerite ja käivitate üksteist tegudele oma materiaalses loomises. Mõned arusaamatused ja mööda rääkimised võivad samuti aset leida tänu Merkuuri retrograadile.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon võib Sind eksitada just teemadel või aladel, mis on seotud sõpradega, materiaalsete eesmärkidega, palkade ja boonustega, või isegi riskantsemate investeeringute ja romantiliste partneritega. Võid olla tuleviku suhtes liigselt optimistlik või lubatakse Sulle rohkem kui tegelikult lõpuks pakutakse. Hinda ka oma eesmärke realistlikumalt või ära lase ennast liigse optimismiga veel kaasa viia. Pärast võid tänu sellele pettuda.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Päikese tulek Kaksikute kuuendasse majja toob aktiivsust juurde töö juurde. Oled tööl tähelepanu keskpunktis ning tahad särada. Kuigi säramine ja otsused võivad pigem aset leida veidi varjatumalt kuna tegemist Skorpioniga. Mõned ideed, mis järgmise kuu jooksul nii tööl kui ka toitumisharjumuste, trennirutiinidega tulevad aitavad Sind edasi. Väga hea aeg selleks, et vaadata sisemusse, uurida sügavuti just oma tervisega seotud teemasid. Võid avastada, midagi, mis on kuskile alateadvuse soppidesse peidetud ning pärast esialgset valusamat realisatsiooni toob hoopis suurema vabaduse hiljem.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon tõmbab ähmase loori ette karjääris ja kodustega suhetes. Üks vanematest võib edastada ähmast informatsiooni või näed ülemusi liiga heas valguses. Kui oled avalikkuse ees siis vaata ette, et ei maali liiga optimistlikku pilti, mida hiljem raske teostada.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Päikese liikumisega Vähkide viiendasse majja on oodata elavnemist romantiliste partneritega suhetes (kindlasti ka seksuaalset väljendust) ning loovate projektidega. Päike omas kodus tunneb ennast hästi ning loodetavasti leiate võimalusi ka privaatselt lõbutsemiseks. Üldiselt ja ka lastega koos. Hea aeg intellektuaalseks ja loovaks tegevuseks järgmise kuu jooksul. Tänu Merkuuri retrograadile peate veidi rohkem vaeva nägema, et projektidest ka asja saaks.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon sogab vett igapäevases suhtluses nii naabritega, lähisugulastega kui ka töögruppides, mille liige oled. Vaata ette ka pisikeste detailidega. On suurem oht, et jätad midagi olulist märkamata. Eriti kui töötad dokumentide, lepingutega või administratiivsete ülesannetega. Info, mis jõuab Vähkideni isalt, mentoritelt või õpetajatelt võib samuti olla moonutatud. Hindad tulevikku liigse optimismiga.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Päike liigub Lõvide jaoks neljandasse majja ja aktiveerib elu kodus ning suhetes perega. Päike neljandas suurendab ka emotsionaalse õnne tunnet ja võib tuua järgmise kuu aja jooksul sinna rohkem optimismi. Võite tunda ennast üldiselt enesekindlamalt. Kuna endiselt käib Merkuuri retrograad siis võid perioodi jooksul avastada, midagi sügavat oma varajasest lapsepõlvest, mis hiljem aitab suurema emotsionaalse vabaduse poole.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon mõjutab Lõvisid just rahaga seotud aladel. Anna endast parim, et mitte liigselt kulutada või lubada liiga palju materiaalselt. Võid hinnata oma olukorda liiga optimistlikult ning pärast oled olukorras kus oled üle oma võimete hüpanud. Emotsionaalsel tasandil ei näe kas enda tõelist väärtust või hindad seda liiga kõrgelt. Ole üldiselt ettevaatlik oma rahaga võid olla liigselt hooletu ning tänu sellele isegi raha kaotada. Või liigselt lubav oma ressurssidega.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Päike liigub Neitside jaoks kolmandasse majja ning ergutab kindlasti Neitside mõistust ja suhtlemist. Oled väikestes seltskondades veidi julgem ja tähelepanu keskpunktis. Väga hea aeg jällegi analüüsimiseks, kirjutamiseks, ideedeks, äritegevuste planeerimiseks ning ka oma äri jaoks toodete/mõtete arendamiseks. Tahab saada kindlasti ka püsivust kuna mõjutused on aeglustavad. Kui vaja privaatsuses mõnda oskust lihvida või arendada siis ka selleks energia sobiv. Kirjuta välja enda mõtteid ning vaatle neid. Võid avastada midagi sügavalt alateadvusest või allasurutud mõtetest, mis avab tee suurema vabaduseni.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon võib tuua kaheldava nõu või suhtluse suhetes ning partnerlustes. Kas hindad liiga positiivselt oma suhteid või on seal üksteise (mitte alati tahtlikku) eksitamist. Olge ettevaatlikud liigse optimismiga ka oma üldise elu suhtes ning vaadake, et ei luba oma partnerlustes midagi, mida ei suuda hiljem tegudega tõestada.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Päike liigub Kaalude jaoks teise majja ning toob kindlasti elevust (ka enesekindlust) raha ja materiaalsete asjadega seotud teemades. Head ideed kuidas oma rahalist seisu parandada ning tänu Merkuurile on ka võimalused seal ümber korraldada ja organiseerida. Perioodi lõpuks saate oma raha ja investeeringutega seotud kontod paremasse korda. Kas tulevad uued võimalused või suudate vanad paremini teenima panna. Pange tähele ja kirjutage ka üles potentsiaalsed ideed, mis nendel aladel Teieni jõuavad. Uuri asju sügavuti!

Veenuse ja Neptuuni opositsioon tekitab segadust suhetes töökaaslastega ja inimestega, kes on ühiskonnas kehvemal positsioonil. Olge kahe jalaga maa peal ning kõik, mis praegu töö juures Sinuni jõuab ei pruugi tõsi olla. Kerge on antud mõjutusega endale ära põhjendada teatud sõltuvused, kehvemad toitumisharjumused või trenni ära jätmine. Vaata ette ka sellega, mida ise töö juures teistele lubad. Lihtne on hetkel olla kas ähmane või isegi petlik.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Lõpuks ometi liigub Päike Skorpionite jaoks esimesse majja! Üks aasta on jälle läbi saanud ning nüüd tunned ennast enesekindlamalt. Tõmbad teisi ligi ja oled karismaatiline. Päikese sära paistab otse Sinu peale. Kindlasti võimalused olla tähelepanu keskpunktis ning teiste pilgud on Sinule suunatud. Energiat on rohkem. Jäta nüüd eelmise aasta vaatlemine ja naudi uue algust.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon toimub Skorpionite jaoks rahaga seotud majades. Kui mõtled teha riskantsemaid investeeringuid siis peaksid neid kaks jalga maas hindama. Või olla liiga optimistlik. Või ei märka detaile. Võid kulutada ka liiga palju lõbutsemisele ja nautimisele. Kui veel lastakse siis pidutsemisele. Vaata ette alkoholi ja mõnuainetega. Võid vabalt need endale “ilusaks” rääkida ja ära põhjendada. Kui saad siis pigem tegele loovate hobidega ning kanalda energia kunsti.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Päike Amburite kaheteistkümnendas majas annab järgneva kuu jooksul aega vaadelda möödunud aasta üle ning teha teatud järeldusi. Kuna energiat on vähem (Päike kaheteistkümnendas võtab energiat vähemaks) siis on hea aeg privaatsuses puhata, tegeleda sügavama uurimustööga, lugeda ning ka oma alateadvusega parema ühenduse loomisele. Tunned ka ise soovi veeta rohkem aega üksinduses, anna endast parim, et mitte seda endale pahaks panna ning lubada endale rohkem puhkust enne seda kui kuu pärast Päike Sinu esimesse majja liigub. Siis on energiat ja soovi teiste keskis aega veeta samuti rohkem.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon võib tuua segadust ning ähmaseid suhted kodustega, ülemustega või ka ühe vanemaga. Nii Amburite kui ka vastaspoole motivatsioonid võivad olla kaheldava väärtusega või on ka nemad pimestatud Neptuuni mõjust ja lubavad rohkem kui suudavad tegelikult teha/anda. Antud suhtluses võivad Sinu emotsioonid küll ajutiselt positiivselt mõjutatud olla, aga meenuta ka reaalsust. Asjad võivad tunduda paremad kui nad tegelikult on.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Päike liigub Kaljukitsede jaoks üheteistkümnendasse majja ning elavadab soovi liikuda oma unistuste ja pika aja plaanide poole. Merkuuriga koostöös annab Päike Kaljukitsedele võimaluse muuta oma plaane või siis neid parandada. Sõpradega olukordades tahad olla tähelepanu keskpunktis ning ka nemad tahavad nendes olukordades rohkem tähelepanu. Võite tunduda üksteisele liiga isekad või egoistlikud. Justkui võistlemine, kes on parim ja saab rohkem tähelepanu. Kes suudab rohkem särada.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon võib panna Sind oma isale, õpetajatele, mentoritele edastama infot, mis pole päris täpne või väljendad ennast liiga segaselt. Tulevikku näed samuti läbi roosade prillide. Jälgi oma sõnu, mõtteid ja igapäevast suhtlust, tuleks siin läheneda rahulikult ja lubada/rääkida ainult neid asju, millel on ka tõepõhi all.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Päike Veevalajate kümnendas majas annab julgust ja enesekindlust särada oma karjääris ning avalikkuse ees. Rohkem jõudu ja energiat, et viia projekte edasi, olla tähelepanu keskpunktis oma ametipostil. Kui oled kellegi teise alluvuses siis võid tunda suuremat tungi vabaduse järele oma töös üldiselt. Päike on autonoomne ja tahab olla iseseisev. Samal ajal kui Veevalajad tahavad tööl särada, tahavad seda ka ka nende ülemused ning inimesed kes on kõrgemal positsioonil. See võib tuua teatud hõõrumist ja võistlemist. Tunned soovi olla omal alal parim.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon aktiveerib rahaga seotud majad. Ole ettevaatlik investeerimisel, eriti kui teed seda börsil või suurtel turgudel. Võib esineda liigset optimismi ja isegi ajutisi kaotusi. Võib esineda oma rahaliste võimete ülehindamist, kindlasti tuleks vaadata ette erinevate petuskeemidega. Kui see tundub liiga hea, et olla tõsi siis enamasti see ka nii on.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks liigub Päike järgnevaks kuuks üheksandasse majja, mis on ka Päikese suurima rõõmu maja. Ehk ta tunneb siin ennast hästi. Tunned tuleviku suhtes optimismi ja positiivsust. Skorpioni energia võib seda küll teatud määral vähendada, aga hea aeg erinevate (ja ka enda) uskumussüsteemide ümberhindamiseks. Tunned suuremat ühendust kõiksusega ja võimalikud on ka juhatus/ideed kõrgemalt. Õpid innukamalt ja kui oled õpetaja rollis siis esined enesekindlalt.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon võib panna Kalasid lubama asju, mida nad ei suuda täita nii suhetes kui ka üldiselt. Kindlasti peate jälgima, milliseid kokkuleppeid teete ja mida lubate partneritele. Ka nende poolt tulev energia võib olla liigselt hea, et tõsi olla. Mõned päevad nädala alguses tahavad saada reaalsemat lähenemist kuigi Neptuuniga see kerge kindlasti pole. Veenduge, et lubadused mida annate on hiljem täidetavad.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Leiame nädala alguses Kuu optimistlikust Amburist ning saame paariks päevaks oma emotsioonidesse veidi optimismi (kuna üldised mõjutused on rasked siis väga suureks positiivsuseks siiski põhjust pole). Nädala keskel veedab Kuu aega tõsises ja professionaalses Kaljukitses. Nädala lõpetame vabadust ihkavas, aga emotsionaalselt kauges Veevalajas.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

19.10 esmaspäev – 21.10 kolmapäeva varahommik – Kuu veedab aega lõbu nautivas ning optimistlikus Amburis. Amburile võime kindlasti lisada ka kõrgema teadvusega ühenduse. Emotsioonid saavad positiivse tõuke pärast rasket Skorpionit. Januneme tarkuse, teadmiste, seikluste (ka pidude), uute kultuuride ning välismaa järgi. Pidage meeles, et Kuu on ka see, mille järgi on meil emotsionaalne vajadus! Ambur on lisaks veel õpetaja, mentor, guru. Tänu sellele võib meie väljendus olla veidi jutlustav. Justkui ainult meil oleks õigus ja ainult meie teame kuidas asjad siin maailmas on. Kui hakkate täie veendumusega kedagi õpetama ning teise arvamust ei kuula siis tuletage endale Kuu positsiooni meelde! Kindlasti on Kuu Ambur ka väga heatahtlik ning positiivne. Inimesed keskenduvad rohkem suurele pildile, tänu sellele võivad märkamata jääda mõned olulised detailid. Üldiselt emotsionaalselt meeldiv aeg.

21.10 kolmapäeva varahommik – 23.10 reede pärastlõuna –  Kuu on tõsises Kaljukitses. Eelistatud on professionaalne ja praktiline lähenemine. Mõnel pool võib see väljenduda küll kriitikas, aga tegelikult on see inimeste soov ning vajadus ajada asjad korda ja viia neid edasi. Organiseerimine ning struktuuride paika panemine on kindlasti vajalikud ning olulised tegevused. Tegele projektidega, mis on pigem rutiinsed, isegi igavamat laadi, aga vaja ära teha.

See aeg ongi selle jaoks. Suudad rutiinist läbi minna ning ka pärast päris tulemusi näidata. Nõuame endalt ja teistelt distsipliini, seda on ka vaja kui tahame veidi raskematest ja igavamatest väljakutsetest läbi minna. Emotsionaalne elu selle võrra kannatab. Kipume oma emotsioone alla suruma, keskendume pigem tööle.

23.10 reede pärastlõuna – uue nädala algus – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on käes! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Merkuuri retrograad Skorpionis – loe siit eelmise nädala horoskoopi, et näha kuidas Merkuuri retrograad Sind personaalselt ja isiklikult mõjutab.

Merkuuri ja Uraani opositsioon – lühike (kuna Merkuur liigub retrograadi siis kestab mõjutus veidi pikemalt), aga keeruline mõjutus kahe planeedi vahel, kes on rohkem meie vasaku ajupoolega seotud. Tekitab meie peade ja mõistuses info üleküllastumise tunnet. Mõtteid on palju, nad on segased, tahame ja mõtleme vabadusest, aga tundub nagu me ei suuda seda saavutada. Lühikestel reisidel ning autoga sõites tuleks võtta rahulikult. Uraan võib tuua mõned ajutised takistused või äkilised sündmused teel olles. Kas pead marsruuti äkitselt muutma või avastad, et oled vales suunas sõitnud.

Shokeeriv info, mille väärtus on tihti kaheldav või on nii shokeeriv, et ärritab Sinu mõtlemist, sunnib olukorrad kiiresti ümber hindama.

Pea on justkui survestatud, ideid on palju, aga nad pole veel selged. Info, mis meieni jõuab on radikaalne, äärmuslik. Väga heal juhul ka uuenduslik. Võivad tekkida mõned kiired reaktsioonid või järsult, ilma filtrita ütlemised. Hea aeg tegeleda programmeerimisega, astroloogiaga, teadusega, info vahetamisega, mis hõlmab endast ka uudset info. Aga isegi nendel aladel on raskusi ja tulemused tulevad läbi pingutuse. Kui võimalik siis kasuta aega ka oma pea sees selguse loomiseks läbi meditatsiooni või mõne juhendatud meditatsiooni. Võid ka mõtted enda seest välja kirjutada.

Veenuse ja Neptuuni opositsioon – ei taha näha suhetes ja rahaga seotud teemadel tõde. Oleme pisut liiga naiivsed ning optimistlikud. Tahame näha olukorda paremana kui ta tegelikult on. Lihtne on siin partnerlustes lubada rohkem kui suudame või sama võivad teha ka teised meile. Äärmuslikel juhtudel võime sattuda pettuste ohvriks või suhetes toimetab teine pool (või ka me ise) salaja.

Kuna Neptuun moonutab ja loob ähmase loori meie silme ette siis kutsun ettevaatlikusele nii suhetes kui raha asjades. Võta järgmine nädal pigem nende asjadega rahulikult. Kui keegi midagi lubab, mis tundub liiga hea, et tõsi olla siis võta hetk ja seedi seda. Vaata sügavamale. Üldine ähmane loor suhetes (keegi tundub parem või halvem kui ta tegelikult on).

Kindlasti tuleks ette vaadata liigse nautimisega, alkoholiga, mõnuainetega, petuskeemidega ning mesijutuga, mis näib küll ilus, aga sellel puudub sisu. Parem on tegeleda loovate projektidega. Kunst, muusika, maalimine või veeta aega ka looduses.

Päike liigub Skorpionisse – nädala lõpus Päikese liikumisega sügavasse Skorpionisse suureneb meie seksuaalne energia ning magnetism, aga ka sügavad hirmud ning kontrollimise vajadus. Lisaks tahame pigem aega veeta privaatsuses. Hea aeg sügavamaks uurimustööks, juhtivateks rollideks ning otsuste tegemiseks kulisside taga. Lihtsam mõista inimeste motivatsiooni tegude taga ning nende psühholoogilist seisu. Aga samal ajal tulevad ka meie endi sügavamad haavad pinnale, et saaksime nendega tegeleda.

Esile võivad kerkida mõned mini-kriisid aladel, mida Skorpion meie sünnikaardis valitseb. Läbi kriisides olemise ning nende lahendamise on võimalik oma sisemist jõudu kultiveerida ja seda paremini näha. Tunnetus ja ühendus teiste maailmatega (ka siit ilmast lahkunutega) tugevneb.

Kirjutasin paljudest aspektidest, mis meid hetkel mõjutavad Marsi retrograadi analüüsis. Loe siit nende kohta täpsemalt.

Elementide poolt suuri muutusi antud nädalal pole. Päikeseenergia Vee elemendis ning Fikseeritud tähemärgis aeglustab olukorda veelgi. Suur ülekaal Maa ja Fikseeritud energias (ja lisaks ka mitmed planeedid retrograadis) võtab igalt poolt hoo maha. Aeg olukorra säilitamiseks ning vundamentide rajamiseks. Lisaks ka olemasoleva paremaks muutmisel ning probleemide lahendamisel.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top