Nädala horoskoop 11. oktoober – 18.oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Merkuur läheb retrograadi Sinu kaheksandas majas ning järgneva kuu jooksul tegeled maksudega, kindlustustega, ressurssidega, mis tulevad teistelt inimestelt. Paigutad ja haldad ressursse ning uurid süvitsi ka esoteerilisi teemasid. Hea aeg parandada vead, mis on seotud just ressursside haldamisega või isegi partnerilt tulevate ressurssidega. Perioodi lõpuks leiad paremad lahendused ning oled organiseerinud ka näiteks oma investeeringud.

Uus Kuu Sinu seitsmendas majas toob uued algused suhetes ja partnerlustes. Teatud vanad viisid kuidas ise oled suhetes ning kuidas partnerid Sinuga on ei sobi enam. Need tuleb maha jätta ja aktiivselt viia suhted uuele tasandile. Äärmuslikel juhtudel võivad mõned partnerlused ja suhted ka täiesti maha jääda. Kui oled kaalunud mõne partnerluse alustamist siis nüüd on hea aeg nendega aktiivselt ühendust võtta. Paljude Jäärade jaoks algavad ka läbirääkimised.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Leiame Merkuuri Sõnnide jaoks seitsmendast majas retrograadi minemas. Mõtled palju suhete peale, hindad neid ümber, juurdled kas oled õigetes suhetes? Pead partneri ning äripartneritega vestlusi ja läbirääkimisi. Mõtled ka endiste suhete peale ja vaatled, mis oleksid saanud teha teisiti. Tihti tulevad ka mõned vanad partnerid antud perioodi jooksul Sinuni tagasi, et saaksid vaadata kas saate koos edasi minna või mitte. Kui pead allkirjastama lepinguid või tehinguid siis loe dokumendid mitu korda läbi ja veendu, et Sul on hea arusaam ka pisematest detailidest ning faktidest, mis on peenes kirjas sinna lisatud.

Uue Kuu aktiivne tõuge uutele algustele jõuab Sõnnideni kuuendas majas. Hea aeg alustada uute toitumisharjumiste ning trennirutiinidega. Kindlasti pead mõnest vanast sõltuvusest või tervisele kahjulikumast harjumusest loobuma. Samamoodi mõjutab Uus Kuu Sinu igapäevaseid toimetusi ning korraldust. Pead midagi muutma, et jõuaksid asjadega toime tulla. Paljudel Sõnnidel uued algused ka töö juures ja töökaaslastega.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Merkuuri retrograadi saavad Kaksikud tunda oma kuuendas majas. Kuna mõlemad energiad on seotud igapäevaste toimetamiste ja käimistega siis pead kindlasti need ümber hindama. Võimalik, et perioodi alguses näed, et ei saa või ei jõua teatud asjadega toime tulla. See ajendab Sind uusi lahendusi otsima. Mõtled, uurid ja suhtled ka palju oma tervisega seotud aladel. Trenn ja toitumisharjumused samuti. Perioodi lõpuks on Sinu rutiinid saanud uue kuue. Rohkem info vahetamist ja segadust ka töö juures.

Tegevust täis Uus Kuu kostitab Kaksikuid viiendas majas. Kindlasti hea aeg alustada mõne loova projektiga või kui oled ettevõtja siis uued uute loovate ideedega, mis nüüd Sinuni jõuavad tuleks tegutseda. Ka romantiliste partnerite ja lastega on tegemist. Uued algused ka nendes suhetes. Laps alustab mõne uue projekti või trenniga ning romantilise partneriga on nüüd aeg otsustada kas liikuda uuele tasandile. Mõnel puhul võib mõni romantiline huvi ka lõppeda ja alustad aktiivselt uue otsimisega.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Merkuuri ja tema retrograadi tunnevad Vähid kõige rohkem oma viiendas majas. Mõtled vanadele romanssidele ning hindad ka praegust romantilist suhet ümber. Nendega suhtlemises võib olla rohkem arusaamatusi ning peate asjad selgeks rääkima. Sama kehtib ka lastega. Hea aeg keskenduda mõnele loovale hobile/projektile, töötada selle kallal ning pärast perioodi lõppu see avaldada. Eriti kui tegemist on projektiga, mis tahab süvenenud keskendumist privaatsuses. Vaatad üle ning teed korrektuuri ka selles kuidas ennast väljendad. Võimalik, et leiad mõne haava, mille uurimisel ja vabastamisel avaneb Sinus uus tahk.

Uus Kuu kumab Vähkide jaoks just neljandas majas. Märkad kodus, et teatud asjad enam ei klapi ning hakkad näiteks mööblit ümber korraldama. Kindlasti hea aeg aktiivseks mööbeldamiseks ja koristamiseks kodus. Paljud Vähid avanevad ka emotsionaalselt ja suudavad teatud vanad rasked koormad maha jätta. Või teatud juhtudel on tegemist ka elukoha muutusega, vähemasti selle protsessi käivitamisega.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Merkuuri lähedust ning mõjutust saavad Lõvid kogeda ja kasutada enda neljandas majas. Vestlused ja suhtlemine pere ning kodustega on veidi raskendatud. Peate teatud asju mitu korda rääkima või on lihtsalt suhtlus segane. Mõtled ka palju selle peale kus tegelikult elada tahad, mida Sul vaja emotsionaalseks õnneks. Hea aeg võtta kodus kirjutamiseks ning ka oma sisemusega tegelemiseks. Paljud Lõvid organiseerivad kodus asju ka füüsiliselt ümber.

Leiame Uue Kuu energia Lõvide jaoks kolmandast majast. Hea aeg alustada uute projektidega turunduses, meedias, äriga seotud tegevustes, kirjutamisega seotud projektid. Samuti uued algused lähisugulaste, õdede ja vendadega, inimestega igapäevases keskkonnas. Kui planeerid mõnda projekti meedias või väikeste tiimidega alustada siis nüüd on selleks sobiv moment. Uued ideed ja mõtted mida teha jõuavad nüüd Sinuni. Tuleb nende ajel ka tegutseda!

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Merkuur toob oma mõjutuse Neitside jaoks kolmandasse majja. Antud majas tunneb Merkuur ennast hästi. Kindlasti hea aeg tegeleda sügava mõttetööga, analüüsiga. Pead korrastama oma dokumente, võimalik, et pead ka läbirääkimisi. Tihe töö väikestes tiimides, kus võib olla ka info vahetamisega ning omvahelises suhtluses rohkem segadust. Hindad ümber oma igapäevast keskkonda ning suhteid õdede-vendadega, lähisugulaste ja naabritega. Mõned mainitud isikud võivad tulla ka ellu tagasi, et saaksite omavahelises suhtes korrektuurid teha. Või võtavad nad Sinuga ajutiselt ühendust. Kiire aeg kõikide administratiivsete ja vasaku aju poolega seotud tegevustega Neitsidele.

Uue Kuu tegudele utsitavat energiat tunnevad Neitsid just teises majas. Nüüd on aeg võtta aktiivselt ette oma materiaalsed ressursid ja rahaga seotud teemad. Tunned soovi rohkem luua ning tänu oma tegevusele ja ka uutele algustele, mis Sinuni jõuavad, paned aluse ka sellele, et uued ressursid Sinuni jõuaksid. Kehtib ka materiaalsete esemete ja oma sisemise väärtuse kohta. Lased mõnel vanal asjal minna ning varsti juba tulevad uued. Mõistad sisimas, mis on Sind enda väärtustamises tagasi hoidnud ning pärast Uut Kuud hindad ennast kõrgemalt.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Merkuuri retrograadi saavad Kaalud kogeda enda teises majas. Pead organiseerima ja majandama rahaga ning materiaalsete ressurssidega. Isegi mõni võlg või unustatud raha võib Sinuni nüüd tagasi tulla. Mõtled üldiselt palju rahast ning oma materiaalsest vundamendist. Kuidas rohkem luua? Kuidas efektiivsemalt raha teha? Kaalud erinevaid investeeringuid või lood uue eelarvestamise viisi. Perioodi lõpuks oled oma materiaalsed ressursid ning ka sisemise väärtuse ümber hinnanud, organiseerinud. Paljud Kaalud lasevad siin ka vanadest esemetest lahti või leiavad, et mõne vanema esemega saab veel asju ajada küll.

Uus Kuu leiab aset Kaalude jaoks just esimeses majas. Uued algused üldiselt Kaalude elus. Tunned, et Sind justkui suunatakse või sunnitakse tegudele. Surve partneritelt aktiveerib Kaalusid kindlasti. Tuttav viis või tee võib ka antud perioodil maha jääda. Ikka selleks, et saaksid astuda järgmised sammud ja võtta julgelt ette uusi asju, mis on niigi Kaalude jaoks vägagi tuttavad. Ole ettevaatlik oma kehaga kui võimalik, mõned vigastused võivad Sind kimbutada.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Merkuuri retrograad toimub Skorpionite jaoks just esimeses majas. Aeg on Sulle antud, et saaksid vaadelda, mõelda, infot koguda selle osas kuhu elus teel oled, mida oma eluga teha tahad ja kas oled õigel teel? Vaatled kindlasti ka oma välimust, keha ning võib tunduda, et pead tegema korrektuure. Hea oleks retrograadi ajal kindlasti oma välimuses drastilisi muudatusi mitte teha. Pigem uurida ja mõelda sügavamalt, et kas see on ikkagi miski mida tahad teha? Mis sellega kaasneb jne.

Uue Kuu intensiivne mõjutus on Skorpionite jaoks just huvitavalt varjatud kaheteistkümnendas majas. Uued viisid kuidas puhkad, kuidas naudid voodimõnusid, seksuaalsed kogemused on kindlasti teemaks. Vaatad üle ka mõned vaimsed praktikad, mis ei sobi jäta kõrvale ning tee ruumi uuteks. Kui oled mõne praktika alustamist või ka loovate tegevuste alustamisega oodanud siis nüüd on selleks hea aeg. Võiks isegi öelda, et Sind suunatakse aktiivselt selles suunas.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Merkuuri retrograad Amburite kaheteistkümnendas majas toob võimaluse teha üldiselt privaatsuses sügavamat uurimustööd. Nii esoteerilistel teemadel kui ka kaevuda oma alateadvusesse. Mõned juhendatud meditatsioonid või raamatutest loetud aitab Sul avastada, mis seal sügavustes toimub. Vaatad üle ka viisid kuidas puhkad ja vaimsed praktikad millega tegeled. Või võtad mõne vana praktika ja alustad sellega uuesti. Vestlustes välismaalastega või kuskil kulisside taga vaata ette oma sõnadega. Võid ennast segaselt väljendada või on vastaspool ähmaste detailidega. Väldi tagarääkimist.

Uus Kuu mõjutab ning kihutab Ambureid tegudele üheteistkümnendas majas. Uued algused oma unistuste poole püüdlemisel. Kuna tegemist on materiaalse majaga siis on ka uued sissetulekud võimalikud. Siin on kindlasti oluline ka Sinu enda panus. Väline ja sõbrad (ka Sinu sisemuses toimuv) sütitab Sind uusi ettevõtmisi alustama ning nüüd on selleks ka parem aeg kui tavaliselt. Teemaks kindlasti ka sõbrad ja sõpruskonnad. Alustate midagi koos või mõnel äärmuslikul juhul otsustad teatud suhetest loobuda (või viisidest kuidas sõpradega suhtled).

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitsede jaoks jõuab Merkuuri retrograad just üheteistkümnendasse majja. Kui oled lõpetamas mõnda pikemat või suuremat projekti siis pead nüüd rohkem infot vahetama, suhtlema, dokumentidega tegelema. Kindlasti hindad ümber ja vaatled oma sõprusi. Tähtsad vestlused sõpruskonnas või mõne sõbraga (sügavad ja salaja) on küll teatud mõttes rasked, aga aitavad Sul viia suhe uuele tasandile. Mõni sõber, kellest pole ammu kuulnud tuleb Sinu juurde perioodiks tagasi. Kindlasti mõtled, uurid ja juurdled selle üle, et kas projektid ja eesmärgid mille poole liigud on ikka õiged ning kas peaks seal midagi muutma? Retrograad just selle jaoks ongi, et saaksid selguse majja.

Uus Kuu toob oma uute alguste energia Kaljukitsede jaoks kümnendasse majja. Mõned teist alustavad uut tööd või uuel positsioonil. Tuleks olla oma karjääris aktiivsem ning ise alustada uute algustega pärast Uut Kuud (parem kui teed seda 1-2 päeva hiljem kui on Uue Kuu kõige intensiivsem periood). Sinu emotsionaalne seis või pere võivad selleks uueks alguseks ka tõuke anda. Mõned päevad enne ja pärast võid tunda karjääri suhtes rohkem rahulolematust. Ikka selleks, et muutustega pihta hakkaksid.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Merkuur läheb Veevalajate jaoks retrograadi kümnendas majas. Palju administratiivseid ülesandeid töö juures, info vahetamist, suhtlemist, e-mailide vahetust ja koosolekuid. Pead mõnda projekti muutma või tegema ümberkorraldusi. Sisemuses juurdled ja mõtled selle üle kas oled tööalaselt õigel kohal ja mida tahaksid (või peaksid) muutma? Vähem dramaatilise poole pealt liiguvad mõtted ka olemasoleva karjääri muutmisele või teisiti lähenemisele. Hea aeg sügavuti nende teemade enda jaoks lahti mõtestamiseks või ka töö juures sügavama analüüsi tegemiseks.

Uue Kuu energia on Veevalajate jaoks saadaval üheksandas majas. Kui oled mõelnud alustada mõnda kursust, raamatut või oma haridusteed jätkata mingil moel siis nüüd on selleks energia olemas. Pärast paar päeva intensiivset Uue Kuu perioodi on aeg alustada uute kursustega või kui oled ise mõnel moel õpetaja rollis siis ka sellel alal projektidega. Võid paar päeva näha tulevikku negatiivsemas valguses ning ka vanad uskumused segavad. Uue Kuu periood on hea aeg millal heita pilk ka oma uskumustesse ja teha seal korrektuurid. Samuti teemaks isa ning mentoritega suhted.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks leiame Merkuuri retrograadi üheksandast majast. Hea aeg lõpetada mõni kursus, mis on ripakile jäänud või on Sul kiiremad ajad õpingute ja õpetamisega. Loed palju, mõtled suurte asjade peale. Kui pead eksamiks valmistuma siis on samuti energia selleks antud. Suureks teemaks Kalade jaoks antud perioodi vältel on oma uskumused. Näed, et vanad enam ei toimi või pead neid ümber hindama. Sügavalt enda sisse vaatama ja mõistma millised uskumused toovad rohkem kannatusi. Loe, uuri ning mõtle ka üksinduses. Perioodi lõpuks oled teinud oma peas puhastuse ning peaksid suutma ka tulevikku eredamas valguses näha.

Uus Kuu helendab Kalade jaoks kaheksandas majas. Kindlasti mitte kõige kergem positsioon ning mõned haavad võivad tulla paari päeva jooksul valusalt esile. Ikka selleks, et nendega tegeleda saaks. Hea on siin ise aktiivselt lahendusi otsima hakata. Mõni mini-kriis suhetes põhjustab emotsionaalset kõikumist samuti. Uued algused, mis on seotud intiimse väljenduse ja ressurssidega, mis tulevad teistelt inimestelt (ka partneri ressursid) on samuti aktuaalsed. Pidage meeles, et need asjad, mis võivad nüüd lahkuda, asendatakse peagi uute ja parematega.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Uus nädal ning jällegi meid ees ootamas uued algused Uue Kuuga. Seekord diplomaatilises ning meeldivas Kaaludes. Enne Uut Kuud Reedel veedab Kuu aega säravas ning lõbusas Lõvis. Nädala keskel keskendume detailidele ning asjade parandamisele Kuuga Neitsis. Nädal lõppeb siis Uue Kuuga Kaaludes ja intensiivsete emotsioonidega Skorpionis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

11.10 pühapäev – 13.10 teisipäeva varahommik – Kuu liigub tähelepanu keskpunktis olevasse Lõvisse. Kui Kuu on Lõvis soovime rohkem lõbutseda, minna välja, olla lastega, romantiliste huvidega. Januneme meelelahutuse ja loova väljenduse järele ning pigem eelistame veeta aega näiteks mõnes lõbusas seltskonnas kesklinnas. Kindlasti soov särada ning saada teiste tähelepanu on meie emotsionaalsed vajadused sellel lühikesel perioodil. Negatiivse poole pealt peaks meeles pidama, et kui Kuu on Lõvis siis meie ego saab kergemalt pihta kui muidu. Võtame liiga kergesti väikseid asju südamesse ning väikesed solvumised käivad asjaga kaasas. Hea aeg kui pead näiteks avalikult esinema või mõnus hetk viia lapsed kuskile kus saab lõbutseda. Lase ka enda sisemisel lapsel välja tulla, teeb Sul kindlasti tuju paremaks!

13.10 teisipäeva varahommik – 15.10 neljapäeva varahommik – Kuu on detailidele keskenduvas Neitsis. Emotsionaalselt oleme veidi kriitilisemad, orienteeritud väikestele asjadele. Tähelepanu keskpunktis on päevased rutiinid, dieedid, tervislikud eluviisid. Tahame oma elus korda majja lüüa. Emotsionaalne vajadus korra ning organiseerituse järele. Negatiivse poole pealt näeme ka kõikjal vigu (kuna oleme keskendunud detailidele, pisiasjadele), mis võib kaasa tuua kriitikat nii kaaslase kui ka välise üle. Tihti peale on kriitika sisemiselt iseenda pihta suunatud, mis kahjuks välja lekib. Hea oleks keskenduda energia oma tervise eest hoolitsemisele ning elus korra loomisele (näiteks kodus koristada või trenni teha, avastada mõni tervislik retsept).

15.10 neljapäeva varahommik – 17.10 laupäeva varahommik – Kuu on seltskondlikus Kaaludes. Soov inimestega suhelda, soov oma ellu luua rohkem tasakaalu. Otsime diplomaatilisi lahendusi ning lihtsam on asju näha teise inimese vaatevinklist. Keskendumine suhetele. Hea aeg võtta ühendust mõne inimesega, kellega raskem moment suhtes. Või siis näiteks läbirääkimisteks. Vastaspool on ideedele vastuvõtlikum. Inimesed proovivad üksteist mõista. Negatiivse poole pealt võime keskenduda liigselt sellele, mis teised meist arvavad. Emotsionaalselt meeldiv aeg, kus inimesed oskavad üksteisega rohkem arvestada.

17.10 laupäeva varahommik – 18.10 pühapäev –  Kuu liigub emotsionaalsesse Skorpionisse. Emotsionaalselt raske aeg, kus võib rohkem esineda armukadedust, tülisid (Skorpion oskab hästi tühjast kohast draamat tekitada), valusalt kuigi näiliselt kogemata halvasti ütlemist. Oluline on siin aru saada, et kui Kuu on Skorpionis siis on inimestel iseenda sees emotsionaalselt keerulisem. Just sellepärast on ka negatiivset rohkem, emotsioonid lekivad välja. Hea aeg tegeleda emotsionaalse tööga sisemuses. Kellel võimalik siis uurida kas astroloogiat, numeroloogiat, tarot, tegeleda tantraga, käia psühholoogi juures. Või näiteks uurida midagi süvitsi, tegeleda uurimistööga. See aitab raskemat emotsionaalset energiat maandada ning tülide asemel kasutada Skorpioni intensiivset energiat ära positiivselt. Tasub ka meeles pidada, et Skorpioni eesmärk siin pole mitte tüli tekitada, vaid hoopis arendada emotsionaalset küpsust ja tugevust. Transformeerida oma negatiivsed tunded positiivseks ning õppida nendega olema.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on käes! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Merkuur liigub retrograadi Skorpionis – kommunikatsiooni planeet Merkuur alustab oma järjekordset retrograadi. Oleme olnud juba paar nädalat varjuperioodis ning segased suhtlemised, probleemid tehnoloogiaga, pidev kohtumiste ja reiside ümber planeerimine, viimase hetke muudatused, erinevad väikesed ärritused ja segadused igapäevases elus on olnud mõnda aega teemaks. 

Kui Merkuur alustab oma retrograadi on meil võimalus varju perioodil esile kerkinud vead parandada, lugeda raamatuid, koguda infot, lõpetada kursused (või raamatud ning kirjatükid). Kõik, mis on seotud Merkuuriga aeglustub.

Sotsiaalmeedia, müük, turundus, reklaam, meedia, televisioon, ajalehed, ajakirjad, internetipõhine äri, kirjutamine, rääkimine, oskuste õppimine ning õpetamine, väiksemad kogukonnad, väiksemad tiimid, kohalikud kogukonnad, kohalikud naabruskonnad, väiksemad grupid, kätega töö, osavus kätega, lähisugulased, õed-vennad, mõtlemine, info vahetus, tehnoloogia, igapäevased toimetused, sõidukid, dokumendid, organiseerimine.

Nendel aladel peame nägema rohkem vaeva, pingutama ning tihti ka kordama. Näiteks tuleb mõni probleem mitu korda tagasi ning peame andma endast parima, et see olukord lahendada. Tänu sellele võib tunda rohkem frustratsiooni ja mõtted, et enam ei jaksa küll selle sama asjaga tegeleda on tavapärased.

Võid tabada ennast mitmendat korda ka sama asja kellegile selgitamas või ise uurimas. See ikka selleks, et saaksid ise või saaks teine pool teema endale selgeks. Raske ta tihti on, aga tuleks meenutada endale, et korduseid tuleb rohkem ning anda endast parim, et säilitada rahu.

Väga hea aeg intellektuaalseks tööks, ümber organiseerimiseks, probleemide kõrvaldamiseks (aga tahab rohkem pingutusi), ideede mõtlemiseks ja protsessimiseks, kirjutamiseks (aga võid teha ka siin rohkem vigu!). Väga tihti saavutame just Merkuuri retrograadi ajal palju oma vasaku aju poolega seotud tegevustes.

Kuna tegemist on lisaks veel Skorpioni tähemärgiga siis peame oma igapäevases suhtluses väga ettevaatlikud olema. Keel on terav ja oma valusate ning salakavalate ütlemistega võime teistele haiget teha. Tühjast kohast tüli ja vaidlused võivad siin tekkida. Parem on tegeleda mõne sügavama ja intellektuaalsema uurimustööga. Koguda infot ja uurida mõnda teemat süvitsi. Saladused ja varjatud vestlused perioodi ajal on tavapärased. Aga vaata kindlasti ette mida, kus ja kellele räägid. Kui Merkuur tuleb retrograadist välja tulevad vestlused päevavalgele ning saladused saavad avalikuks.

Asjad ning projektid võivad rohkem venida. Ülesannete kuhjumine on perioodil tavaline. Andke endast parim, et viivitusi aktsepteerida ning järjest oma kohustused täita.

Uus Kuu Kaaludes – tegemist on uute algustega just nendel aladel, mida valitseb meie sünnikaardis Kaalude tähemärk. Enne peab midagi vana muidugi lahkuma. Kuna Uus Kuu saab rasked mõjutused nii opositsiooniga Marsilt kui ka kvadraatidega Saturnilt, Jupiterilt ning Pluutolt siis on tegemist vägagi intensiivse ja tegevust täis Uue Kuuga. Kindlasti pole see mugav, aga meid sunnitakse uutele algustele nii väljast kui ka seest. Meie enda sisemine frustratsioon ning lisaks sobimatu väline olukord lükkab meid tegudele ja aktiivsetele muutustele.

Kaalud on niigi üks parimaid energiaid uuteks algusteks ja muutusteks ning nüüd toetab seda veel Uus Kuu samuti. Pärast Reedet on meil uuteks algusteks nö “roheline tuli”, aga kindlasti “suunatakse” meid ka nende poole. Või paljude jaoks, isegi lükatakse.

Merkuuri ja Uraani opositsioon – lühike (kuna Merkuur liigub retrograadi siis kestab mõjutus veidi pikemalt), aga keeruline mõjutus kahe planeedi vahel, kes on rohkem meie vasaku ajupoolega seotud. Tekitab meie peade ja mõistuses info üleküllastumise tunnet. Mõtteid on palju, nad on segased, tahame ja mõtleme vabadusest, aga tundub nagu me ei suuda seda saavutada. Lühikestel reisidel ning autoga sõites tuleks võtta rahulikult. Uraan võib tuua mõned ajutised takistused või äkilised sündmused teel olles. Kas pead marsruuti äkitselt muutma või avastad, et oled vales suunas sõitnud.

Shokeeriv info, mille väärtus on tihti kaheldav või on nii shokeeriv, et ärritab Sinu mõtlemist, sunnib olukorrad kiiresti ümber hindama.

Pea on justkui survestatud, ideid on palju, aga nad pole veel selged. Info, mis meieni jõuab on radikaalne, äärmuslik. Väga heal juhul ka uuenduslik. Võivad tekkida mõned kiired reaktsioonid või järsult, ilma filtrita ütlemised. Hea aeg tegeleda programmeerimisega, astroloogiaga, teadusega, info vahetamisega, mis hõlmab endast ka uudset info. Aga isegi nendel aladel on raskusi ja tulemused tulevad läbi pingutuse. Kui võimalik siis kasuta aega ka oma pea sees selguse loomiseks läbi meditatsiooni või mõne juhendatud meditatsiooni. Võid ka mõtted enda seest välja kirjutada.

Päikese ja Jupiter kvadraat – mõjutus on küll raskem, aga kuna seotud on Jupiter ja Päike siis pole see meie jaoks kõige hullem. Tendents tunda ennast enesekindlamalt kui tavaliselt ja isegi liialdada oma suursugususega. Arvame, et ainult meil on õigus ning kohati olema vägagi dogmaatilised. Äärmuslikel juhtudel ei suuda inimene ennast üldse adekvaatselt vaadelda ning arvab, et on kõikvõimas. Kipume üle pingutama ka sellega palju jõuame maailmas teha ning luua. Antud mõjutusega on kindlasti raskem olla kahe jalaga maa peal ning olukordi mõistlikult hinnata. Suurustamine ning iseenda esiletõstmine käivad energiaga kaasas.

Tuleks kindlasti võtta hetki ning vaadelda oma välist ja sisemist enesekindlust. Kas oled võimeline ka kõike seda tegema, mida räägid ning lubad? Kas oled ka reaalsuses nii kõva tegija kui arvad?

Päikese ja Marsi opositsioon – tahe on tegutseda ja julgelt asju ette võtta, aga miski pidevalt takistab. Tunneme, et suudame rohkem kui tegelikult selleks võimelised oleme. Oleme ärritatud kuna ei saa luua just seda mida tahame. Tülid ja vastasseisud meessoost isikutega ning tundub, et nad pidurdavad meie ambitsioonikaid plaane. Oleme liiga tormakad ja enesekindlad. Kuna füüsilist energiat siiski jagub on hea kanaldada energia töösse või oma loovatesse projektidesse. Ka seksuaalset energiat on piisavalt. Aga meeles tuleks pidada, et lihtsalt asjad siin ei liigu.

Kirjutasin paljudest aspektidest, mis meid hetkel mõjutavad Marsi retrograadi analüüsis. Loe siit nende kohta täpsemalt.

Elementide poole pealt oleme sarnases seisus nagu eelmisel nädalal. Vaata üle eelmise nädala horoskoop siit.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top