Nädala horoskoop 11. oktoober – 18.oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Merkuur läheb retrograadi Sinu kaheksandas majas ning järgneva kuu jooksul tegeled maksudega, kindlustustega, ressurssidega, mis tulevad teistelt inimestelt. Paigutad ja haldad ressursse ning uurid süvitsi ka esoteerilisi teemasid. Hea aeg parandada vead, mis on seotud just ressursside haldamisega või isegi partnerilt tulevate ressurssidega. Perioodi lõpuks leiad paremad lahendused ning oled organiseerinud ka näiteks oma investeeringud.

Uus Kuu Sinu seitsmendas majas toob uued algused suhetes ja partnerlustes. Teatud vanad viisid kuidas ise oled suhetes ning kuidas partnerid Sinuga on ei sobi enam. Need tuleb maha jätta ja aktiivselt viia suhted uuele tasandile. Äärmuslikel juhtudel võivad mõned partnerlused ja suhted ka täiesti maha jääda. Kui oled kaalunud mõne partnerluse alustamist siis nüüd on hea aeg nendega aktiivselt ühendust võtta. Paljude Jäärade jaoks algavad ka läbirääkimised.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Leia