Nädala horoskoop 25. oktoober – 1. november 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Veenuse liikumine Jäärade seitsmendasse majja parandab kindlasti suhteid ning partnerlusi. Oma pikema aja partneri või abikaasaga oskate üksteise vaatenurki näha ning teineteise vajadustega paremini arvestada. Suhe tundub ja ka ongi paremas tasakaalus. Sama kehtib ka äripartneritega. Ka lepingute sõlmimiseks ja läbirääkimiseks on hea aeg. Kuigi tuletan meelde, et Merkuur on endiselt retrograadis ja tuleks ise ennast selgelt väljendada ja lugeda ka lepingutes/tehingutes väikeseid detaile. Mõned muudatused ja revisioonid võivad aset leida.

Muudatuste rohke Täiskuu toimub Jäärade teises majas. Järgneva kahe nädala jooksul peaksid rahalised sissetulekud nägema positiivseid arenguid. Aga ettearvamatud sündmused võivad ajutiselt tekitada ka ärevaid hetki.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Veenus liigub Sõnnide jaoks kuuendasse majja ja tasakaalustab suhteid töökaaslastega. Võite märgata üldiselt töö juures, et inimesed arvestavad rohkem teistega või on mõned meeldivad sotsiaalsed sündmused koos. Kui on olnud ka üldises elus probleeme või vaidlusi kellegagi siis