Nädala horoskoop 27. september – 4. oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Täiskuu intensiivne mõjutus kostitab Sind kohe esimeses majas. Haavad, mis välja võivad tulla on seotud Sinu isikuga, Sinuga otseselt. Kuna Mars on endiselt transiidis samuti Sinu esimeses majas siis ole ka ettevaatlik füüsilise pingutusega. Võid endale liiga teha. Näed tulemusi üldiselt oma elus. Kuhu liigud, millisel teel oled? Võimalik, et mõni teeots annab tulemused, aga näed, et pead ise suunda muutma. Anna endast parim, et võtta emotsionaalsed täiskuu päevad rahulikult vastu enne kui teed suuri otsuseid. Parem on suunamuutused teha paar päeva pärast Täiskuud. Näiteks alates laupäevast.

Merkuur ja Uraan on opositsioonis Sinu kaheksandas ja teises majas. Tegeled rahaga seotud teemadega, kindlustused, ressursid, mis tulevad teistelt. Pead partneriga mõned vestlused tema raha teemadel, või mõjutavad tema ressursid ka Sinu omasid. Kuna info võib omavahel olla segane siis vaadelge rahulikult, mismoodi omavahel suhtlete, mismoodi räägite. Andke parim, et suhtluses rahulikuks jääda. Eriti arvestades Täiskuu intensiivsust.

Jäära