Nädala horoskoop 27. september – 4. oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Täiskuu intensiivne mõjutus kostitab Sind kohe esimeses majas. Haavad, mis välja võivad tulla on seotud Sinu isikuga, Sinuga otseselt. Kuna Mars on endiselt transiidis samuti Sinu esimeses majas siis ole ka ettevaatlik füüsilise pingutusega. Võid endale liiga teha. Näed tulemusi üldiselt oma elus. Kuhu liigud, millisel teel oled? Võimalik, et mõni teeots annab tulemused, aga näed, et pead ise suunda muutma. Anna endast parim, et võtta emotsionaalsed täiskuu päevad rahulikult vastu enne kui teed suuri otsuseid. Parem on suunamuutused teha paar päeva pärast Täiskuud. Näiteks alates laupäevast.

Merkuur ja Uraan on opositsioonis Sinu kaheksandas ja teises majas. Tegeled rahaga seotud teemadega, kindlustused, ressursid, mis tulevad teistelt. Pead partneriga mõned vestlused tema raha teemadel, või mõjutavad tema ressursid ka Sinu omasid. Kuna info võib omavahel olla segane siis vaadelge rahulikult, mismoodi omavahel suhtlete, mismoodi räägite. Andke parim, et suhtluses rahulikuks jääda. Eriti arvestades Täiskuu intensiivsust.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Täiskuu mõjutab intensiivselt Sinu kaheteistkümnendat maja. Loodetavasti saad järgmise kahe nädala jooksul natukene ka puhata kuigi Marsiga seal kõrval on see veidi keerulisem. Pigem saad nautida veidi voodimõnusid. Aga alateadlik tervenemine haavadest, mis on Sinu perelt edasi antud on nüüd võimalik. Kahjuks võid tunda ja näha neid ka valusalt üles tulemas. Meditatsioon, vaimsed praktikad, puhkamine privaatsuses on selle Täiskuu ajal Sulle head.

Võid järgneval nädalal öelda midagi oma partnerile või teistes suhetes liiga järsult. See võib tuua omavahelises suhtluses keerulisemaid momente. Kui pead hetkel läbirääkimisi siis pead kindlasti kontrollima detaile lepingutes ning rahulikult infot seedima, mida omavahel vahetate. Segadust võib tekkida.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kaksikute jaoks on Täiskuu üheteistkümnendas majas. Näed tulemusi sissetulekute ja boonustega ning saad veeta aega ka sõprade seltsis. Mõni eesmärk, mille nimel oled pikemalt töötanud näitab nüüd tulemusi. Mida rohkem pingutanud oled, seda paremad tulemused. Mõni valusam moment võib samuti pead tõsta. Käivitajaks võivad olla nii sõbrad kui ka grupid, mille liige oled. Anna endast parim, et mitte teisi süüdistada vaid lihtsalt tunne ebamugavamad tunded ära ning seejärel lase neist lahti.

Merkuuri ja Uraani mõjutus on Sinu jaoks rohkem varjatud. Vestlustes töökaaslastega pead ette vaatama infoga, mida üksteisele jagate. Väljendus on tihti liiga järsk ning otsekohene kuigi info ei pruugi olla üldse tõene. Näen siin potentsiaali, et kuuled midagi ka kulisside taga, mis Sind shokeerib.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Intensiivne täiskuu käivitab Sinu jaoks vanematega ning karjääriga seotud teemad. Näed tulemusi töö juures, oled suutnud mõne projekti lõpuni viia või oled seda tegemas. Või saad sotsiaalset tunnustust. Haav, mis Täiskuu ajal pihta saab võib olla seotud nii mõlema vanemaga või dominantse vanemaga. Saad seda vaadelda ning võtta ette ka tegevusi, mis võiksid tuua tervenemise. Lase energia endast läbi ning meenuta, et emotsioonid tõusevad sama kiiresti kui need langevad ja paari päeva pärast on juba kergem.

Kui oled tegev turgudel või suurte süsteemide haldusega siis võivad antud nädalal aset leida sündmused, mis tahavad kiiret reageerimist. Segased signaalid vestlustes ja suhtluses romantiliste partnerite ja lastega. Võid ise olla liiga otsekohene, või on seda nemad.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Täiskuu annab Sulle tulemusi üheksandas majas. Kui oled mõnda kursust lõpetamas siis nüüd on see aeg teha eksamid või valmistud mõneks suuremaks kontrolltööks. Samamoodi on teemaks uskumussüstemid. Jõuad enda sees mõnele järeldusele või aitab selles Sind õpetaja, mida peaksid või võiksid oma uskumustes muuta. Valu kohaks näen Lõvide puhul suhteid isaga ja õpetajate/mentoritega. Mõni haav minevikust võib valusalt saada alustuseks puudutatud, ikka selleks, et see hiljem tervendada.

Merkuur ja Uraan mõjutavad Sind kodustega suhetes ning ka tööalaselt. Kiired muutused töö juures võivad mõjuda negatiivselt kodustele. Võib segab tööelu Sinu emotsionaalset seisu. Ole tähelepanelik sellega, mida oma lähedastele räägid. Vestluses on rohkem pingeid, liigselt otsekoheseid ütlemisi.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Järjekordne Täiskuu mõjutab Neitsisid kaheksandas majas. Huvitav kombinatsioon käivitab Neitside jaoks raske maja ja valusad haavad korraga. Oma sisemised traumad ning valud võivad nüüd eriti intensiivselt esile tulla. Aga positiivse poole pealt on kaheksas maja ka tervenemise maja. Pärast ebamugavust tuleb ka tervenemine. Näita ise üles initsiatiivi pärast raskemaid momente. Võta ette külastus nõustaja või tervendaja juurde, otsi aktiivselt lahendusi oma sisemusest tuleva valu lahendamiseks.

Suhtluses internetis ning välismaalastega võib tulla ette segast info vahetamist või on infot nii palju. Sinu reisiplaanides võib olla tavaliselt rohkem takistusi, arvestades hetke olukorda on see tõenäosus veelgi suurem. Võid isegi tunda, et Sinu liikumisvajadus on piiratud. Ole ettevaatlik autoga sõites! Tegele ühe asjaga korraga!

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaalude jaoks toimub Täiskuu suhete ja partnerlustega seotud majas. Teemaks on kindlasti ka lepingud ja tehingud. Kui oled läbirääkimistes osalenud siis nüüd hakkad tulemusi nägema. Või kui oled uutes suhetes, partnerlustes palju vaeva näinud siis nüüd hakkavad need uuele tasemel jõudma. Sama kehtib ka äritegevuses. Kahjuks võib intensiivne Täiskuu tuua ka mõne sisemise haava üles tervendamiseks, mis on just suhetega seotud. Anna endast parim, et võtta vastutus oma valu eest ning seda tervendada.

Merkuur ja Uraan käivitavad Kaalude jaoks rahaga seotud majad. Pead oma ressursse ümber hindama või on nendega segadust. Kiired muutused turgudel vajavad kiiret reageerimist või pead tegelema dokumentide, maksudega, raha manageerimisega. Võid palju mõelda just oma finantsvabaduse peale, mõjutus ajendab Sind küll tegudele, aga võib alguses põhjustada tunde nagu see poleks võimalik. Mõned shokeerivad sündmused rahaga.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Täiskuu emotsionaalsust saavad Skorpionid tunda oma kuuendas majas. Kuna tegemist on üsna keeruka majaga siis kutsun Skorpioneid üles võtma eriti rahulikult. Vähemalt paar päeva enne ja pärast Täiskuud. Aga näete kindlasti tulemusi töö juures, oma tervisega seotud küsimustes, toitumisharjumustega. Kui oled olnud mõnel dieedil siis nüüd hakkad tulemusi nägema. Valu koht võib saada piha just töökaaslastega suhtluses või ongi tervis ning kaal, mis seda õrna kohta puudutavad. Aga ikka selleks, et saaksid sellega tegeleda.

Merkuuri ja Uraani mõjutus toob Sinuni küsimused nii suhetes kui läbirääkimistel. Mõtled ise palju vabaduse peale, võimalik, et mõne suhte tõttu on seda raskem hetkel tunda. Kuna mõjutus on keeruline siis võid ka oma suhtluses partneriga öelda midagi, mida hiljem kahetsed. Või tunned ise sisimuses, et partner Sind piirab. Vaatle enne olukorda rahulikult kas see ikka nii on. Väljenda oma vajadusi selgelt.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburite jaoks toimub Täiskuu viiendas majas. Kuna tegemist on eneseväljenduse majaga siis võib siin Sinu jaoks pihta saada haav, mis on seotud just oma loovuse ja väljenduse mateeriasse toomisega. Kui on keegi lapsepõlves midagi Sulle kehvasti öelnud kui oli just enda sära maailmas väljendamas siis nüüd on see hetk kus Sulle on antud võimalus sellega tegeleda. Praktilisemas mõttes saad minna ning lõbutseda, tegeleda oma loovate hobidega või on arengud just potentsiaalsete romantiliste partneritega.

Merkuur ja Uraan segavad Sinu jaoks vett puhkuse hetkedel ning privaatsuses. Võimalik, et Sul on järgmise nädala lõpus veidi keerulisem uinuda, palju mõtteid peas. Või segab mõni tööalane muutus Sinu võimalusi lõõgastuda. Ajutised shokeerivad uudised ka töö juures või lemmikloomadega võimalikud.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kiirete reaktsioonidega ning emotsionaalne Täiskuu on Kaljukitsede jaoks neljandas majas. Vägagi emotsionaalne maja niigi ja Kaljukitsed peavad nüüd oma praktilisuse ka emotsionaalsete teemadega tegelemiseks korraks kõrvale panema. Mõni sügavam emotsionaalne haav lapsepõlvest, mis on suure tõenäosusega seotud just emaga võib nüüd esile kerkida. Lõpetad projekte ka kodus, kolid mööblit ringi, toimetad veel aias või on plaanid lähedastega midagi ette võtta.

Tahad tunda ennast loovalt vabana, et liikuda oma eesmärkide suunas, aga mõtetes on kahtlused, et kas see on ikka võimalik. Merkuur ja Uraan panevad Sinu suhted ka laste ja romantiliste partneritega proovile. Näen siin potentsiaalset konflikti Sinu vajaduste ja juba mainitud isikute vajaduste vahel.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Täiskuu kumab Veevalajate jaoks kolmandas majas. Antud mõjutus võib tuua üles valupunktid just nooremast koolieast või lähisugulastega seotud haavad. Isegi õdede ja vendadega seotud teemad võivad nüüd lahendamiseks üles kerkida. Mõni lühike reis, äriga seotud projekt või kirjutamisega, õpetamisega seotud aladel näed nüüd tulemusi samuti. Kui oled valmistanud ette mõnda kursust või õppinud teatud oskusi siis hakkad nüüd nendest materiaalset kasu saama.

Merkuur ja Uraan tekitavad tunde nagu tahaks nüüd ja kohe tööalaselt vabadust. Tänu sellele on mõtted radikaalsemat laadi. Võid tunda ennast isegi emotsionaalselt frustreerituna kuna tundub nagu ei saaks endale vabadust lubada. Emotsionaalne ning tööalane vabadus on Veevalajate jaoks samuti teemaks järgneval nädalal.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Täiskuu Kalade teises majas tõotab tuua küll materiaalseid tulemusi ning ka rahalisi sissetulekuid. Aga kindlasti peavad tugeva Kalade mõjutusega inimesed vaatama ka sissepoole. Täiskuuga võib pihta saada ka sisemine “ma pole piisav” haav või mõni valu, mis on seotud just endale materiaalsete ressursside loomisega. Võimalus probleemiga tegelemiseks on Kaladele nüüd antud.

Merkuuri ning Uraani näen mõjutamas Kalade jaoks lühikestele reisidel mõne shokeeriva muutuse või seiga näol. Võid teadlikuks saada ning keskenduda ka mõnel piiraval uskumusel, mis ei lase Sul oma elus rohkem vabadust tunda. Vestlused mõne sugulase või õpetajaga võivad samuti olla pingelisemad ja öeldud sõnad liiga otsekohesed.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Uus nädal algab nagu eelmine, Kuu veedab veel aega teadmistele keskenduvas Veevalajas. Aga juba esmaspäeva õhtul liigub Kuu edasi Kalade tähtkujusse ja saame tegeleda vaimsete praktikatega. Neljapäeval leiab aset järjekordne Täiskuu ning seekord Jäära tähtkujus. Nädal lõppeb meeldivalt ning tasakaalukate emotsioonidega Sõnnis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

26.09 laupäeva varahommik – 28.09 esmaspäeva pärastlõuna – Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

28.09 esmaspäeva pärastlõuna – 30.09 kolmapäeva hilisõhtu – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

30.09 kolmapäeva hilisõhtu – 03.10 laupäeva pärastlõuna – Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

03.10 laupäeva pärastlõuna – uue nädala algus – Kuu veedab aega oma lemmikus, Sõnnis. See on Kuu jaoks kõige meeldivam positsioon. Inimeste emotsioonid on täis naudingut, mõnu. Üleüldiselt meeldivaid emotsioone. Kuna Sõnn on ka Maa omadustega siis on emotsioonid meeldivad, aga maa lähedal. Võtame asju rahulikult ning naudime. Soov olla looduses, kogeda erinevaid mõnusid. Näiteks söök, jook, muusika, kunst. Januneme ilusate asjade järele.

Hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks, toodete promomiseks. Inimestega aja veetmine on samuti meeldivam kuna enamus tunnevad ennast hästi. Sõnniga tasub muidugi mainida, et tunnetest ja emotsioonidest (kui räägime just Kuu vaatevinklist) võivad inimesed kinni hoida. Olla veidi kangekaelsemad kui meil vaja on. Kui näed, et hoiad tunnetest kinni või vaidled lihtsalt selleks, et midagi ära tõestada. Võta korraks aeg maha ja hinda asjad ümber. Üldiselt, väga meeldiv aeg isegi kui Sinu elus muidu kestavad raskemad transiidid või perioodid. Isegi siis saad korraks puhata.

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on käes! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Saturn alustab retrograadist välja liikumist – kui Sa pole veel meie uudiskirjaga liitunud siis võiksid seda teha nüüd ja vaadata üle, kus Saturni retrograad Sind viimased 5 kuud mõjutanud on. Nüüd hakkame nägema tulemusi, kui oleme teinud antud aladel tööd. Saturn tahab alati saada pingutusi, muidu pole ka tulemusi näha.

Kui oled juba meie tasuta e-raamatu alla laadinud siis nüüd on hea aeg see üle vaadata ning vaadata pikale perioodile tagasi. Järgmise 1-2 nädala jooksul näeme antud raamatus mainitud aladel tulemusi. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus.

Täiskuu Jääras – kuna Kuu Jääras on niigi emotsionaalsete reaktsioonide ning kiirete emotsioonide kõikumiste poolest tuntud siis nüüd lisab meile olukorra veelgi emotsionaalsemaks muutmiseks värvi Täiskuu.

Tulemused meie eludes järgmise kahe nädala jooksul, kus paikneb Jäär meie sünnikaardis. Lõpetame teatud projektid, kulminatsioonid ja materiaalsed tulemused. Kuna Täiskuu Jääras tahab meid sundida tegutsema samuti siis kutsun Teid üles vähemalt Täiskuu ajal võtma ette projekte, mida suudate kiiresti lõpetada. Jäär on rahutu, tahab saada tulemust kiiresti, kui ei saa jätab pooleli.

Selle jaoks, et seda vältida anna endast parim, et lõpetada juba käimasolevad projektid. Alusta ainult neid miniprojekte, mida tead, et suudad ka kiiremini lõpetada.

Kuna Täiskuu on täpselt asteroid Chironi peal siis peame kahjuks tegelema ka oma sügavamate haavadega. Enamasti lapsepõlvest. Suur potentsiaal on, et Täiskuu päevadel tõstab see haav valusalt pead, aga just ikka selleks, et seda tervendada. Raskeks teeb antud Täiskuu veel kvadraat Jupiterilt, Pluutolt ja Saturnilt Kaljukitses. Sügavad haavad, millega tegelemine pole üldse lihtne hakkama saada tulevad päevavalgele. Lisaks peame vaatama ka oma ellujäämisega seotud maiseid ja praktilisi teemasid. Töö, karjäär, initsiatiiv ja ambitsioonikus. Natukene toetab kauge trigooniga Täiskuud Veenus, kes loodetavasti aitab meid sellest keerukamast olukorrast läbi.

Jäär soovib meist ka aktiivset tegutsemisest. Mine julgelt oma probleemidele vastu ning lahenda need aktiivselt. Näita initsiatiivi.

Veenuse liikumine Neitsisse – kõige keerulisem positsioon Veenusele. Oleme üldiselt kriitilisemad oma partnerite suhtes, märkame vigu kuna keskendume suhetes pisiasjadele. See viib partneriga “nokkimiseni”. Sama kehtib ka iseenda väärtusega. Oleme enda suhtes kriitilised, märkame pisivigu ning on suurem oht nendesse kinni jääda. Tuleb antud energiat jälgida ja teha korrektuurid.

Kui võimalik siis on antud energiat hea kasutada raha asjade korrastamiseks, suhete hindamiseks (mitte kritiseerimiseks!) ja ka naissoost isikute/sõprade aitamiseks. Toeta oma naissoost sõpru, oma partnerit või võta ette mõni heategevuslik üritus.

Üldiselt on rohkem enesega rahulolematust, mis kajastub suure tõenäosusega ka suhetes.

Merkuuri ja Uraani opositsioon (tugevam nädala lõpu poole) – lühike, aga keeruline mõjutus kahe planeedi vahel, kes on rohkem meie vasaku ajupoolega seotud. Tekitab meie peade ja mõistuses info üleküllastumise tunnet. Mõtteid on palju, nad on segased, tahame ja mõtleme vabadusest, aga tundub nagu me ei suuda seda saavutada. Lühikestel reisidel ning autoga sõites tuleks võtta rahulikult. Uraan võib tuua mõned ajutised takistused või äkilised sündmused teel olles. Kas pead marsruuti äkitselt muutma või avastad, et oled vales suunas sõitnud.

Shokeeriv info, mille väärtus on tihti kaheldav või on nii shokeeriv, et ärritab Sinu mõtlemist, sunnib olukorrad kiiresti ümber hindama.

Pea on justkui survestatud, ideid on palju, aga nad pole veel selged. Info, mis meieni jõuab on radikaalne, äärmuslik. Väga heal juhul ka uuenduslik. Võivad tekkida mõned kiired reaktsioonid või järsult, ilma filtrita ütlemised. Hea aeg tegeleda programmeerimisega, astroloogiaga, teadusega, info vahetamisega, mis hõlmab endast ka uudset info. Aga isegi nendel aladel on raskusi ja tulemused tulevad läbi pingutuse. Kui võimalik siis kasuta aega ka oma pea sees selguse loomiseks läbi meditatsiooni või mõne juhendatud meditatsiooni. Võid ka mõtted enda seest välja kirjutada.

Kirjutasin paljudest aspektidest, mis meid hetkel mõjutavad Marsi retrograadi analüüsis. Loe siit nende kohta täpsemalt.

Elementide ja omaduste poole pealt on endiselt heas seisus Tule ja Kardinaalne energia, energiat ja jaksu peaks enamasti jaguma. Nagu olen korduvalt maininud siis “Suurte” transiit korraga Maa elemendis liigutab asju kindlalt, aga aeglaselt edasi. Veenuse liikumine Maa elementi lisab järgneval kuul veelgi energiat sinna juurde. Sotsiaalne elu läheb praktilisemaks, maisemaks, aga keskendub pigem tööle. Merkuur Vee elemendis segab sõna otseses mõttes vett meie suhtluses. Asjade taga on varjatud tähendus ja ei pruugita kohe seda välja öelda mida tegelikult mõeldakse. Mõtted on tõsisemad ja isegi tumedamad. Rohkem kahtlusi, aga positiivse poole pealt hea aeg sügavamaks intellektuaalseks uurimistööks. Suudame ka alateadlikult tunda kui keegi meile “jura” ajab (Merkuur Skorpionis).

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top