Nädala horoskoop 30. august – 6. september 2020

Siin on Sulle septembri esimese täispika nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Täiskuu Sinu kaheteistkümnendas majas tõotab tuua palju alateadlikku tervenemist ning ka selgeid ja informatiivseid unenägusid. Kasuta aega selleks, et mediteerida, tegele vaimsete praktikatega. Nii annad ise tõuke ja kasutad antud energiat positiivselt. Kirjuta unenäod üles! Juba lahkunud esivanematel on nüüd Sinuga lihtsam ühendust võtta.

Pere ja kodused toetavad Sind antud perioodil ja Täiskuu toob emotsionaalselt positiivseid hetki. Hea aeg tegeleda sisemise tööga, peaksid saama aru, mida Sul emotsionaalseks õnneks vaja. Antud perioodil on seda võimalik ka kogeda.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Täiskuu intensiivne kuid tervendav energia tuuakse Sinuni üheteistkümnendas majas. Tulemused unistuste poole püüdlemisel ning sissetulekutega. Paljud teist võivad ajutiselt näha materiaalsete ressurssidega suurenemist või saate töö juures meeldiva boonuse. Kui oled oma eesmärkide poole liikunud siis nüüd järgmise kahe nädala jooksul näed nendel aladel positiivseid (kui oled tööd teinud) edasiminekuid. Vajalikud lahendused jõuavad Sinuni.

Meeldiv ja nauditav aeg sõprade seltsis. Hea aeg tegeleda koos mõne loomingulise tegevusega või vaimse praktikaga. Või võtad koos sõbraga mõne jooga tunni. Samuti võimalused minna sõpradega näiteks spaasse.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Tervendav Täiskuu Sinu kümnendas majas toob tulemusi karjääris ning tööga seotud aladel. Lõpetad mõne projekti, mille tulemused on positiivsed, toetus on selleks igal juhul olemas. Peaksid nägema ka suhete paranemist vanematega või ülemustega, mõned meeldivad ja emotsionaalselt tervendavad hetked nende isikutega on võimalikud.

Aktiveeritud on ka mitmed materiaalsete sissetulekutega seotud majad. Peaksid nägema ka rahaga positiivseid arenguid. Kuigi veidi pead ka teiste inimeste või partneri peale kulutama.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Täiskuu toimub Vähkide jaoks üheksandas majas. Niigi Kuu poolt valitsetud Vähid näevad nüüd tulemusi oma õpingutega seotud aladel. Kas lõpetad kooli, kursuse, webinari või millegi, mis on seotud Sinu kõrgema haridusega. Saadud teadmised peaksid Sind aitama ka oma uskumussüsteemides korrektuuride tegemisega. Usun, et pärast Täiskuud on tervenemine toimunud ka selles, mida usud ning kuidas oma tulevikku näed. 

Suhted isaga samuti teemaks, aga positiivne energia peaks Sind ka seal aitama. Emotsionaalselt meeldivad või tervendavad hetked isa või mentor figuuridega/õpetajatega. Hea aeg lugeda mõnda vaimset kirjandust.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvide jaoks toimub Täiskuu kaheksandas majas. Mõnusad hetked linade vahel, emotsionaalne tervenemine läbi mõne esoteerilise praktikaga või nõustaja. Lisaks tegelevad paljud Lõvid klientidega, kindlustusega, maksudega, teiste inimeste ressursside haldamisega ja näevad ka nendel aladel tulemusi. Positiivselt peaksid olema mõjutatud ka Sinu partneri rahaga seotud teemad või näed tema sissetulekutes ajutist suurenemist. Hea aeg tegeleda esoteeriliste praktikatega.

Täiskuul on potentsiaal tuua Lõvide jaoks tervenemist ka emotsionaalsete traumadega ning intiimsusega seotud teemadega. Kui oled suhtes siis on hea aeg oma partneriga jagada hoolitsevaid ja emotsionaalselt lähendavaid hetki.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Neitside tähemärgile toob Täiskuu tulemusi seitsmendas majas. Suhetes, abielus, partnerlustes, klientidega, lepingutega. Mõned teist astuvad järgmise sammu oma pikemates suhetes. Abielu, kihlumine või ka kokku kolimine. Või on potentsiaalse romantilise partneriga suhe valmis järgmiseks sammuks. Aset võib leida ka mõne lepingu sõlmimine.

Olemasolevates suhetes peaks Neitside jaoks olema meeldiv ja tervendav aeg. Tunned ennast teistega lähedasemalt, mõistate partneriga üksteise vajadusi ning olete emotsionaalselt üksteise jaoks olemas.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Täiskuu toimub Kaalude jaoks kuuendas majas. Kuna tegemist on tervise majaga siis peaks tervendav Täiskuu tooma Sinuni just õiged ravimid, meetodid, millega oma tervist turgutada. Kuna kuues maja on seotud ka tööga siis suhted töökaaslastega on nüüd meeldivamad ja suudate koos mõne projekti lõpetada. Näed üldiselt töö juures oma tehtud töö vilju.

Hea aeg tegeleda kergemate trenni rutiinidega, uurida dieetide kohta. Kuna Täiskuu toimub “maagilises” Kalade tähemärgis siis võid kogeda ka justkui tervenemist või oma probleemide lahenemist nagu “selgest taevast”.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Viies maja on Täiskuu poolt Skorpionite jaoks kõige enam mõjutatud. Järgmise kahe nädala jooksul näed tulemusi oma loovate projektidega, romantiliste partneritega, lastega, riskantsemate investeeringute ja eneseväljendusega. Väga hea aeg tegeleda oma loovate projektidega kuna Kuu ja Neptuuni mõjutus toetab seda ala vägagi. Või kui oled suhelnud mõne uue inimesega, kes meeldima hakanud siis nüüd võib suhe minna järgmisele tasandile, linade vahele…

Kuna energia on spirituaalset sorti siis soovitaksin Skorpionitel leida lõbusaks ajaveetmiseks pigem vaimsemaid viise ning kanaldada energia loovusesse kui minna linna peale lõbutsema. Siis on oht mõnuainetega üle pingutada. Ka alkoholiga.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Tulemusi näevad Amburid tänu Täiskuule peamiselt oma neljandas majas. Kodu, pere, emotsionaalne seis ja vundament. Väga hea võimalus Amburitele, et tervendada mõni oma sisemine haav lapsepõlvest või suhteid kodustega.

Täiskuu perioodil on Amburitel eriti tugev tunnetus ning intuitsioon. Soovitan seda kuulata. Võimalused saada oma juurte ning pere kohta midagi teada, mis oli enne varjatud. Samuti hea, et veeta rahulikult kodus ning perega aega. Vaimsed praktikad koduseinte vahel.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Täiskuu toimub Kaljukitsede jaoks kolmandas majas. Suhted õdede-vendadega, äriga seotud tegevused, kirjutamine ning oskuste õppimine. Paljud Kaljukitsed lõpetavad mõne kirjutamisega või internetiga seotud projekti. Või saate valmis webinari, mis teistele oskusi õpetab.

Hea aeg oma lähedaste sugulaste ning õdede-vendadega suhete parandamiseks. Kuna loov ja tervendav energia läheb majja, mis räägib meile ka mõtlemisest, annab Täiskuu võimaluse teha oma mõtetele audit ning toob ka tervendavaid ja loovaid mõtteid.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Veevalaja saab Täiskuu mõjutust tunda oma teises majas. Materiaalsed ressursid, sisemine väärtus, praktilised esemed, investeeringud, perekonna ajalugu. Kuna Täiskuu on seotud materiaalsete tulemuste nägemisega siis peaksid Veevalajad nägema rahalisi sissetulekuid. Või leiad ja ostad endale midagi, mida oled juba mõnda aega soovinud.

Kuna tegemist on Kuuga siis on mõjutatud ka Sinu sisemine emotsionaalne elu ja väärtus. Täiskuul on seekord potentsiaal tuua Sinuni tervenemine ja pärast seda on Sul võimalik näha iseennast paremas valguses.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Täiskuu Sinu esimeses majas mõjutab Kalade elu üleüldises mõttes. Läbi saamas on üks järjekordne pikem tsükkel. Nüüd on Sul võimalik näha tulemusi, mis on seotud Sinu elu käiguga, saatusega.

Sinu tunnetus, intuitsioon, suhtlemine teiste reaalsustega peaks olema äärmiselt tugev. Saad infot ning oled ise väga tundlik. Kindlasti toob Täiskuu Sinule elus üldiselt tervenemist, positiivseid momente. Oled justkui avatud kanal antud Täiskuu perioodil. Info teistest reaalsustest jõuab Sinuni. Võimalik ka tervenemine kehaga.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Nädala alguses paikneb Kuu intellektuaalses ja uuenduslike ideedega Veevalaja tähemärgis. Nädala keskel leiab aset järjekordne Täiskuu ning seekord Kalades. Nädala lõpetame Kuuga ambitsioonikas ning kiirete reaktsioonidega Jääras.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

30.08 pühapäeva varahommik – 01.09 teisipäeva lõuna –  Kuu on mõistusele orienteeritud Veevalajas. Januneme vabaduse järele, seda nii emotsionaalselt kui ka oma materiaalses elus. Raske on kellegi alluvuses töötada ning käske täita. Huvid ning tähelepanu on hüplik. Soovime uut infot ja oma elus uuendusi. Ühel hetkel uurime ühte teemat ja siis juba järgmisel teist. Keeruline ühes või teises teemas tänu sellele süvitsi minna.

Kuna Veevalaja on suuresti intellektile ja mõistusele orienteeritud siis kipume oma tundeid ning emotsioone läbi mõistuse filtri laskma. Ehk siis ei tunne oma tunda, aga mõtleme, mis tundeid me tunneme. See võib viia emotsionaalsete reaktsioonideni kuna emotsioonid on siiski mõeldud tundmiseks. Saame emotsionaalselt ja intuitiivselt aru ühiskonna trendidest ning kuhu võiksime kõik liikuda.

01.09 teisipäeva lõuna – 03.09 neljapäeva hilisõhtu – Kuu liigub tundlikusse ning tervendavasse Kaladesse. Kuu Kalades on tundlik, intuitiivne, tervendav, suure loome potentsiaaliga. Inimesed ei suuda üldiselt keskenduda mõtlemisele, rõhk on tunnetamisel ja vaimsetel tegemistel.

Hea vaheldus ja puhkus nädala sisesest intellektuaalsest tööst. Ole ettevaatlik sõltuvustega, Kuu Kalades oskab endale lihtsalt ära põhjendada, miks need kõik OK on. Kui võimalik siis tegele loovate ja vaimsete otsingutega ning jäta mõistusega otsingud paariks päevaks puhkama.

03.09 neljapäeva hilisõhtu – 06.09 pühapäeva hommik –  Kuu on elevas, energiat täis, aga kiirete emotsionaalsete reaktsioonidega Jääras. Tahame uusi asju alustada, energiat on palju ning see on kuskile vaja panna. Üks asi mida võiks kindlasti meeles pidada Jääraga, energiat on palju, aga see saab ka kiiresti otsa. Anna endast parim, et valida antud päevadel projekte mida saad kiiremini lõpetada. Jääral pole nii palju püsivust, aga alustada meeldib talle asju küll.

Võrdlen Jäära tihti väikese lapse energiaga. Hästi palju, hästi palju korraga, aga peo lõpus on nad alati esimesed kes magavad ning nurgas norskavad. Emotsioonid tõusevad ja langevad kiiresti. Võid tunda ennast veidi rahutuna kui ei saa seda energiat kuskile panna. Kiired projektid, trenn, seks, uute asjade alustamine võiksid siin head olla. Vaata ette emotsionaalsete reaktsioonidega!

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on lähedal! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Täiskuu Kalades – Täiskuu perioodid on üldiselt emotsionaalselt laetud ning sündmusterohked momendid. Paar päeva igas kuus on inimeste emotsioonid tuntavalt ärritatud. Samas näeme ka materiaalseid tulemusi nendel aladel, kus Täiskuu toimub. Seekord siis Kalade tähtkujus.

Augusti lõpetab väga hästi aspekteeritud Täiskuu. Kuu on alustuseks konjunktsioonis Neptuuniga, mis toob meieni väga spirituaalsed ja vaimsed energiad. Ligipääs teistele reaalsustele on niigi Täiskuu ajal lihtsamalt kättesaadav ja nüüd veel suurendab Neptuun selle mõju. Elavad unenäod, tugev intuitsioon ja tunnetus ning esinevanematelt saadav info on kõik selle Täiskuu ajal teemaks. Samuti on hea tegeleda loovate protsessidega. Ette peaks vaatama mõne sõltuvusega, mis võib oma pead tõsta perioodi ajal.

Kuu on veel toetatud sekstiilidega Uraani ja planeetide kogumi Jupiteri, Pluuto ja Saturni poolt (antud mõjust ja Marsi retrograadist räägin lähemalt siin).

Näen potentsiaali väga tervendavaks Täiskuuks. Pluuto aitab meil emotsionaalsete haavade põhjani jõuda, Saturn annab selleks püsivuse ning küll veidi nõrgestatud Jupiter suurendab seda kõike. Uraani mõjutus toob meile veel kiired ja pigem optimistlikud emotsioonide kõikumised. Aitab meil tunda (ja tänu ka ülejäänud mõjutustele) ennast emotsionaalselt vabamalt.

Lisaks silub maid ning paitab oma trigooniga (küll veidi kauge, orb on ca 12 kraadi Täiskuu ajal) Veenus. Emotsioonid on meeldivad, peaksime saama kogeda ka naudinguid ning olema üldiselt teiste vastu hoolivad.

Üldiselt on Täiskuu periood endiselt intensiivne, aga toetust meil jagub. Peaksime suutma terveneda alateadlikest haavadest või mustritest, mis meid endiselt segavad. Ja rohkem maise ning praktilise poole pealt võiks olla loovam periood. Pange tähele unenägudes Teieni jõudvat informatsiooni!!!

Päikese trigoon Uraaniga – ergutav positiivne mõjutus suurendab meie energiat, toob geniaalseid ideid, loob üldist elevust ja aitab meil oma materiaalses loomises luua vabadust (ja ka tunda ennast sisemiselt vabana). Väga hea mõjutus leiutajatele, astroloogidele, programmeerijatele. Ka juhtpositsioonil olevatele inimestele, kas siis poliitikas või äris. Kõigile, kes töötavad oma loova intelligentsusega, ehk kasutavad nii vasakut ja paremat ajupoolt koos. Soovitan üles kirjutada ideed, mis sellel nädalal tulevad ja hiljem kasutada neid endale suurema vabaduse loomiseks.

Marsi ja Veenuse kvadraat – keerulisem mõjutus, mis toob rohkem vaidlusi meie suhetesse. Meeste ja naiste suhetes on üldiselt rohkem pingeid. Suhetes on probleemid võistlemisega, üks pool on isekam kui võiks. Tahame kiirelt raha kulutada või sunnitakse meid selleks väljastpoolt. Mars on antud olukorras tugevamal positsioonil, meeste või maskuliinsemate naiste tahe võib peale jääda.

Elementide poole pealt oleme huvitavas tasakaalus. Ei ole küll palju Tule energiat, aga jagub piisavalt Kardinaalsust. Ei ole väga palju Fikseeritud tähemärkides energiat, aga samas on Maa energia ülekaalus. Õhu element peaaegu üldse puudub, aga samas toetavad meid Muutuvates tähemärkides mõjutused. Ja kuna Täiskuu toimub Vee elemendis ning seal on veel lisaks Veenus ja Neptuun siis on isegi Vett meil piisavalt.

Üldiselt on tasakaal hea, suudame asju ette võtta praktiliselt ja materiaalselt. Kuna Maa energiat on endiselt palju siis asjad liiguvad aeglasemalt (Kahjuks on see endiselt nii, suuremat muutust näeme alles Detsembris. Lisaks planeedid endiselt retrograadis mõjuvad sarnaselt, kõik on justkui aeglustatud). Muudame olemasolevaid projekte, süsteeme ning teeme neid paremaks. Jätkame tööd ning kinnistame/parandame. Tulemused tulevad aasta lõpus, Detsembris.

Kuna annan endast parima, et leida positiivset ja optimismi isegi rasketel aegadel siis loodan, et positiivsete aspektidega Täiskuu toob meile enne sügisel aset leidvaid keerulisemaid mõjutusi veidi turgutust, meeldivaid kogemusi, tervenemist ja positiivseid emotsioone.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top