Nädala horoskoop 4. oktoober – 11. oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Veenus aitab Sul järgmise kuu jooksul praktiliselt hinnata üle oma rutiinid ning kriitilise pilguga vaadelda oma toitumisharjumusi, tööga seotud teemasid ning suhteid töökaaslastega. Veenuse tavapäraselt helde puudutus on Neitsis nõrgem ja kipud pigem negatiivselt, plusside ning miinustega oma töökaaslasi hindama.

Positiivse poole pealt naudid töö ja erinevate praktiliste rutiinidega tegelemist rohkem. Hea oleks keskenduda tervislikule toitumisele, praktilistele naudingutele ning ei tohiks kindlasti suhkruga üle pingutada. Siruta välja abistav käsi ka kolleegide suhtes ning otsi praktilisi muutusi, mis igapäevased toimetused efektiivsemaks muudaksid.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sõnnide jaoks külastab Veenus järgneva kuu jooksul viiendat maja. Kipud oma romantilisi partnereid rohkem hindama ning nende positiivsete ja negatiivsete omaduste kohta nimekirju tegema. Enamasti küll oma peas. Sama kehtib ka laste kohta. Märkad pisivigu ning probleeme nendes suhetes ja see võib kohati välja tulla kriitikana.

Hea oleks otsida selle asemel praktilisi ning organiseeritud viise lõbutsemiseks. Partner võib ka mõne romantilise žestiga üllatada. Aga kuna on tegemist siiski Veenusega Neitsis ei tasu sealt väga dramaatilisi üllatusi oodata. Pigem kingib partner mõne maise ja vajaliku materiaalse eseme. Aga isegi nõrgestatud Veenus (tähemärgi poolest) toob mõned mõnusad ja nauditavat hetked partneriga, lastega või üldiselt naudingutega (Veenus on siiski oma parimas või lemmikus majas).

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Veenuse meeldivat, aga seekord veidi kriitilisemat puudutust saavad Kaksikud tunda oma neljandas majas. Suhted koduste ja pereliikmetega on samaaegselt nauditavamad ning diplomaatilisemad, kui ka märgatakse üksteises pisivigu ning analüüsitakse perega suhteid detailsemalt. Tänu sellele võib olla nende suhtes kriitilisemaid mõtteid või hinnanguid.

Hea aeg Kaksikute jaoks kodu kaunistamiseks, praktiliselt organiseerida asjad ümber nii, et ka ilu rohkem koju luua. Veenus Neitsis annab siin kriitilise pilgu, et organiseerida juba olemasolevad asjad meeldivalt ümber.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Vähkide jaoks on Veenuse graatsiline kuid maine puudutus kolmandas majas. Toob meeldivaid kogemusi nii naabrite, lähisugulaste kui ka õdede ja vendadega. Kahjuks on ka nendes suhetes Neitsi karme hinnanguid rohkem ning võid märgata ennast hoopis juba mainitud isikutele kriitilisi hinnanguid andmas.

Mõtted on üldiselt meeldivad, mõtled suhetele, rahale. Igapäevased suhtlused on enamasti meeldivamad, suudad näha väikestes meeskondades ka teiste perspektiivi. Vaata ette kõikides mainitud olukordades hinnangute ja liigse analüüsiga. Võimalik, et võiksid lasta mõnel väiksel “veal” lihtsalt minna.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Veenus toob järgmise kuu jooksul Lõvidele praktilisi naudinguid teises majas. Võite märgata, et sissetulekud suurenevad ajutiselt ning Sinuni jõuab rohkem raha ja materiaalseid ressursse. Veenus Neitsis siin paneb Sind kindlasti ennem analüüsima ja praktiliselt hindama, et kas just see ese on õige, mida tahad endale soetada?

Negatiivse poole pealt märkad ja hindad väikseid detaile nii oma raha asjade manageerimises kui ka oma sisemise väärtusega. Kuna Veenus Neitsis suudab keskenduda ka väikestele asjadele, mis valesti on siis näen siin potentsiaali, et paljud Lõvid on oma sisemuses rahulolematud. Isegi liiga kriitilised oma tõelise väärtuse suhtes. Andke endast parim, et endasse pehmemalt suhtuda. Terve enesekriitika on jõud, mis viib edasi, aga sellega ei tasu liiale minna!

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Neitside jaoks on Veenuse karismaatiline, aga seekord praktiline puudutus esimeses majas. Veenus muudab Sind teiste suhtes ligitõmbavamaks, meeldivad asjad justkui tulevad iseenesest Sinuni. Oled üldiselt karismaatiline ja teiste jaoks ligitõmbav.

Negatiivse poole pealt keskendud liiga palju oma välimuse peale ning pole rahul oma kehaga. Märkad pisikesi iluvigu, mis tihti jääksid märkamata. Analüüsid oma välimust ja mõtled pidevalt, et küll ikka siit oleks parem ja sealt võiks olla teistmoodi. Kindlasti on teemaks kaal. Kui leiad tõsiselt enda keha poole pealt koha, mida sooviksid muuta siis tee konkreetne plaan muudatuste elluviimiseks. Nii kasutad oma Neitsi energiat kasulikumalt. Õpi ka oma kriitilisust nägema ning sellest lahti laskma!

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kaalude valitseja Veenus veedab järgmised kuu aega nende kaheteistkümnendas majas. Potentsiaal linade vahel naudinguteks suureneb nüüd kindlasti ja peaksid saama ka privaatsuses mõne endale meeldiva tegevusega tegeleda. Lubad endale mõne praktilise naudingu üksinduses. Võid voodimõnusid nautides liigselt hinnata oma partnerit või teha oma peas nimekirja asjadest, mis Sulle ei sobi. Anna endast parim, et väljendada oma vajadusi, mitte kritiseerida partnerit!

Fantaseerid sellel kuul rohkem suhetest, rahast. Hea oleks nautida ja tegeleda ka mõne spirituaalse praktikaga. Tasakaalustab ja toob Sulle meeldivaid hetki. Mediteeri, joonista või kuula näiteks head muusikat üksinduses.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Veenuse mõjutus on Skorpionite jaoks tunda just üheteistkümnendas majas. Jällegi positiivne positsioon kuna see räägib meile materiaalsetest sissetulekutest. Nii mõnelgi Skorpionil on võimalik ajutiselt (järgmise kuu jooksul) oma sissetulekuid suurendada või saada töö juurest lisaboonus. Suhted sõpradega on enamasti meeldivad, diplomaatilised ning oskate näha mõlema poole vaatenurki.

Negatiivsena tuleb siingi mängu Veenus Neitsis komme suhetes rohkem hinnata ning neid kriitilise pilguga vaadata. Võid märgata sõprade juures pisivigu või äärmuslikul juhul isegi on suhted nendega tasakaalust väljas. Hea on pigem leida koos nauditavaid ja praktilisi toimetusi või siis üksteist teatud toimingutel abistada. Nii kasutad Veenus Neitsis energia kõrgemat manifestatsiooni.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Amburite jaoks liigub Veenus järgmiseks kuuks ajaks nende kümnendasse majja. Suhted töö juures ja ülemustega saavad siin turgutust ning on enamasti meeldivamad. Arutelud on viisakamad ja diplomaatilisemad, mõistate üksteist üldiselt paremini. Läbisaamine on hea. Mõnel teist võib aset leida ka pisike romaan töökaaslasega. Või lihtsalt vastastikune sümpaatia.

Negatiivse poolena võivad Amburid järgmise kuu jooksul märgata rohkem vigu nii oma ülemustes, töökaaslastes kui ka oma karjääris üldiselt. Küll ei sobi siit ja sealt. Tee praktiline nimekiri, mida tahad muuta ja kasuta energiat näiteks töö juures teiste abistamiseks. Isegi ka oma ülemuse teenistuses olemiseks. Nii saavutad rohkem kui teisi kritiseerides.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Veenuse nauditav, aga seekord pisut kriitiline puudutus aitab Kaljukitsesid üheksandas majas. Vähemalt järgmise kuu jooksul on suhted isa ning mentoritega meeldivamad ja Veenus toob sinna oma diplomaatilise lähenemise. Lisaks suudad luua ka inimestega välismaalt suhteid ning kontakte. Naudid kultuuri ning vaimseid õpinguid. Järgneva kuu jooksul peaks Kaljukitsedel olema üldiselt võimalus rohkem naudinguid kogeda. Kuna tegemist on siiski Neitsiga siis võivad kogemused olla pigem praktilisemat laadi. Töö (või õppimine) ja lõbu koos.

Peaksid ette vaatama liigsete hinnangute juba mainitud suhetes. Analüüsid nii isaga kui õpetajate/mentoritega suhted ja tänu sellele märkad, mis nendes suhetes “valesti” on. Ühe võimalusena võiksid hoopis neile oma abikäe ulatada. Loodetavasti toob Veenus Sulle ka tuleviku suhtes vähemalt ajutise optimismi süsti.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Veevalajate jaoks toob Veenus kaheksandas majas kindlasti võimalusi kogeda naudinguid oma partneriga linade vahel. Vajad suhetes rohkem sügavust ning peaksid partneriga otsima praktilisi viise kuidas suhet uuele tasandile viia. Suhetes võib olla rohkem kõikumisi ning mini-kriise. Ühel hetkel tundub kõik hästi olevat ning järgmisel leiate ennast partneriga sügavaid teemasid lahkamas (näiteks tänu mõnele äkilisele sündmusele, mis aset leiab).

Vaata ette suhetes üldiselt alateadlike manipulatsioonide või kavaldamisega. Veenus kaheksandas soovib sügavust, aga võib tihti üles tõmmata ka draamat (et seda sügavust kogeda). Õnneks maandab Neitsi siin veidi oma maise suhtumisega äärmuslikkust. Anna endast parim, et oma lähimas (või väga lähedastes) suhetes teist mitte liigselt hinnata või kritiseerida. Kanalda energia näiteks linade vahel katsetades.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Veenus liigub Kalade jaoks seitsmendasse ning oma kodu majja. Veenus tunneb siin ennast hästi, aga Neitsi mõjutus näitab potentsiaali ka raskemateks momentideks. Oled üldiselt oma partneriga ning suhetes/partnerlustes (ka äriga seotud) meeldivam, suudate üksteisega arvestada. Hea oleks kindlasti antud mõjutusega mainitud isikuid aidata ja just praktiliselt. Näiteks tööga.

Vaatled ja analüüsid kriitilise pilguga oma partnerlusi ja suhteid. Liidad oma peas plussid ning miinused kokku. Pea meeles, et antud mõjutusega on just pisivigu lihtsam suhetes märgata. Ülesandeks pole ka niisama teisi kritiseerida vaid pigem ikkagi kasutades Neitsi energiat, olukord paremaks muuta. Otsi koos partneriga praktilisi lahendusi kui peaksid avastama olemasolevates suhetes probleeme.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Nädala kirjeldus

Uus nädal algab nagu eelmine, Kuu veedab veel aega maandatud ja emotsionaalselt tasakaalukas Sõnnis. Nädala keskel januneme info ja suhtlemise järele, Kuu on paljudest asjadest korraga huvitatud Kaksikutes. Nädala lõpetame emotsionaalses ja hoolitsevas Vähis.

Kuna Kuu positsioonil on suur roll meie emotsioonide ja tunnete osas, keskendun päevade kaupa just Kuule.

03.10 laupäeva pärastlõuna – 05.10 esmaspäeva hilisõhtu – Kuu veedab aega oma lemmikus, Sõnnis. See on Kuu jaoks kõige meeldivam positsioon. Inimeste emotsioonid on täis naudingut, mõnu. Üleüldiselt meeldivaid emotsioone. Kuna Sõnn on ka Maa omadustega siis on emotsioonid meeldivad, aga maa lähedal. Võtame asju rahulikult ning naudime. Soov olla looduses, kogeda erinevaid mõnusid. Näiteks söök, jook, muusika, kunst. Januneme ilusate asjade järele.

Hea aeg oma rahaasjadega tegelemiseks, toodete promomiseks. Inimestega aja veetmine on samuti meeldivam kuna enamus tunnevad ennast hästi. Sõnniga tasub muidugi mainida, et tunnetest ja emotsioonidest (kui räägime just Kuu vaatevinklist) võivad inimesed kinni hoida. Olla veidi kangekaelsemad kui meil vaja on. Kui näed, et hoiad tunnetest kinni või vaidled lihtsalt selleks, et midagi ära tõestada. Võta korraks aeg maha ja hinda asjad ümber. Üldiselt, väga meeldiv aeg isegi kui Sinu elus muidu kestavad raskemad transiidid või perioodid. Isegi siis saad korraks puhata.

05.10 esmaspäeva hilisõhtu – 08.10 neljapäeva pärastlõuna – Kuu liigub nooruslikku ja aktiivsesse Kaksikusse. Januneme uue info järele, tahame õppida uusi oskuseid ning ka enda omasid teistele edasi anda. Käsitöö, äritegevused, kirjutamine, lugemine, info edasi andmine, need on kõik väga aktiivsed kui Kuus on Kaksikutes. Meil on nende asjade järgi emotsionaalne vajadus. Tasub meeles pidada, et Kaksikud on nii huvitatud uuest infost, et kohati võib meie tähelepanuvõime olla väga kaootiline. Õpime siit, loeme sealt, aga lõpuks ei teegi midagi süvitsi ja korralikult.

08.10 neljapäeva pärastlõuna – 10.10 laupäeva hilisõhtu – Kuu liigub oma koju Vähi tähemärki. Rõhk on kodul, perega aja veetmisel. Oleme tavapärasest tundlikumad ning emotsionaalsemad. Hea aeg oma tunnetega tegelemiseks ning sealt loovuse ammutamiseks. Inimesed on hoolivamad ning märkavad üksteise vajadusi. Tähele tuleks panna oma vajaduste väljendamist. Vähk kipub arvama, et kõik teised on sama tundlikud kui tema ning teavad pidevalt intuitiivselt, mida ta soovib. Kui teised sellest aru ei saa siis on emotsioonide kõikumised kerged tulema. Anna endast parim, et suu lahti teha ja oma soove ning vajadusi ka teistega jagada. Kõik on küll tundlikumad, aga me ei tea alati täpselt seda, mis Sinu sees toimub ja mida Sa soovid!

Teised olulisemad mõjutused

NB! Marsi retrograad on käes! Aasta kulminatsioon mõjutab meid intensiivselt nii sisemiselt kui välimiselt. Loe sellest lähemalt siit. Perioodi tähemärkide individuaalseid ennustusi saad vaadata ja kuulata meie YouTubei kanalil siin.

Saturn alustab retrograadist välja liikumist – kui Sa pole veel meie uudiskirjaga liitunud siis võiksid seda teha nüüd ja vaadata üle, kus Saturni retrograad Sind viimased 5 kuud mõjutanud on. Nüüd hakkame nägema tulemusi, kui oleme teinud antud aladel tööd. Saturn tahab alati saada pingutusi, muidu pole ka tulemusi näha.

Kui oled juba meie tasuta e-raamatu alla laadinud siis nüüd on hea aeg see üle vaadata ning vaadata pikale perioodile tagasi. Järgmise nädala jooksul näeme antud raamatus mainitud aladel tulemusi. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus.

Merkuuri ja Uraani opositsioon – lühike, aga keeruline mõjutus kahe planeedi vahel, kes on rohkem meie vasaku ajupoolega seotud. Tekitab meie peade ja mõistuses info üleküllastumise tunnet. Mõtteid on palju, nad on segased, tahame ja mõtleme vabadusest, aga tundub nagu me ei suuda seda saavutada. Lühikestel reisidel ning autoga sõites tuleks võtta rahulikult. Uraan võib tuua mõned ajutised takistused või äkilised sündmused teel olles. Kas pead marsruuti äkitselt muutma või avastad, et oled vales suunas sõitnud.

Shokeeriv info, mille väärtus on tihti kaheldav või on nii shokeeriv, et ärritab Sinu mõtlemist, sunnib olukorrad kiiresti ümber hindama.

Pea on justkui survestatud, ideid on palju, aga nad pole veel selged. Info, mis meieni jõuab on radikaalne, äärmuslik. Väga heal juhul ka uuenduslik. Võivad tekkida mõned kiired reaktsioonid või järsult, ilma filtrita ütlemised. Hea aeg tegeleda programmeerimisega, astroloogiaga, teadusega, info vahetamisega, mis hõlmab endast ka uudset info. Aga isegi nendel aladel on raskusi ja tulemused tulevad läbi pingutuse. Kui võimalik siis kasuta aega ka oma pea sees selguse loomiseks läbi meditatsiooni või mõne juhendatud meditatsiooni. Võid ka mõtted enda seest välja kirjutada.

Päikese ja Jupiter kvadraat – mõjutus on küll raskem, aga kuna seotud on Jupiter ja Päike siis pole see meie jaoks kõige hullem. Tendents tunda ennast enesekindlamalt kui tavaliselt ja isegi liialdada oma suursugususega. Arvame, et ainult meil on õigus ning kohati olema vägagi dogmaatilised. Äärmuslikel juhtudel ei suuda inimene ennast üldse adekvaatselt vaadelda ning arvab, et on kõikvõimas. Kipume üle pingutama ka sellega palju jõuame maailmas teha ning luua. Antud mõjutusega on kindlasti raskem olla kahe jalaga maa peal ning olukordi mõistlikult hinnata. Suurustamine ning iseenda esiletõstmine käivad energiaga kaasas.

Tuleks kindlasti võtta hetki ning vaadelda oma välist ja sisemist enesekindlust. Kas oled võimeline ka kõike seda tegema, mida räägid ning lubad? Kas oled ka reaalsuses nii kõva tegija kui arvad?

Veenuse liikumine Neitsisse – kõige keerulisem positsioon Veenusele. Oleme üldiselt kriitilisemad oma partnerite suhtes, märkame vigu kuna keskendume suhetes pisiasjadele. See viib partneriga “nokkimiseni”. Sama kehtib ka iseenda väärtusega. Oleme enda suhtes kriitilised, märkame pisivigu ning on suurem oht nendesse kinni jääda. Tuleb antud energiat jälgida ja teha korrektuurid.

Kui võimalik siis on antud energiat hea kasutada raha asjade korrastamiseks, suhete hindamiseks (mitte kritiseerimiseks!) ja ka naissoost isikute/sõprade aitamiseks. Toeta oma naissoost sõpru, oma partnerit või võta ette mõni heategevuslik üritus.

Üldiselt on rohkem enesega rahulolematust, mis kajastub suure tõenäosusega ka suhetes. Rohkem tasakaalutust ning vajadust praktilisi probleeme (enamasti just suhetes ja rahaga) lahendada.

Kirjutasin paljudest aspektidest, mis meid hetkel mõjutavad Marsi retrograadi analüüsis. Loe siit nende kohta täpsemalt.

Elementide poole pealt oleme sarnases seisus nagu eelmisel nädalal. Vaata üle eelmise nädala horoskoop siit.

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog

Leia meid ka facebookist!
Artikkel meeldis? Ole hea ja jaga seda teistelegi!
Marsi retrograad 2020! Aasta intensiivne kulminatsioon!Loe siit
+ +
Scroll to Top