Nädala horoskoop 4. oktoober – 11. oktoober 2020

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus. Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Veenus aitab Sul järgmise kuu jooksul praktiliselt hinnata üle oma rutiinid ning kriitilise pilguga vaadelda oma toitumisharjumusi, tööga seotud teemasid ning suhteid töökaaslastega. Veenuse tavapäraselt helde puudutus on Neitsis nõrgem ja kipud pigem negatiivselt, plusside ning miinustega oma töökaaslasi hindama.

Positiivse poole pealt naudid töö ja erinevate praktiliste rutiinidega tegelemist rohkem. Hea oleks keskenduda tervislikule toitumisele, praktilistele naudingutele ning ei tohiks kindlasti suhkruga üle pingutada. Siruta välja abistav käsi ka kolleegide suhtes ning otsi praktilisi muutusi, mis igapäevased toimetused efektiivsemaks muudaksid.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sõnnide jaoks külastab Veenus järgneva kuu jooksul viiendat maja. Kipud oma romantilisi partnereid rohkem hindama ning nende positiivsete ja negatiivsete omaduste kohta nimekirju tegema. Enamasti küll oma peas. Sama kehtib ka laste kohta. Märkad pisivigu ning probleeme nendes suhetes ja see võib kohati välja tulla kriitikana