fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 12. märts – 19. märts 2023 – Juhtub palju!

Siin on Sulle nädala horoskoop 12. märts – 19. märts 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

See nädal toob esile soovi võidelda oma eesmärkide eest, kuid võite kohata takistusi ja segadust. Märkate oma tavapärasele sirgjoonelisusele kontrastiks “peata olekut”.

Püüdke hoida oma energiat ja keskenduda oma eesmärkidele. Kuigi raske saab see olema.

Oluline suhtlus kulisside taga toob vajaliku info. Jäärad, kes unenägudele ja vaimsetele olenditele avatud – saavad seda sealt. Nädala teine pool annab rahalisi sissetulekuid ja soovi seda ka kulutada.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Nädala teises pooles saate justkui uue hingamise. Veenus on tagasi kodus ja toob Teile head paremat. Võtke see vastu – väga palju ise tegema ei pea. Just nii nagu Teile meeldib.

Raske on eesmärkidele keskenduda – ähmane seis. Olge rahaga ümber käies ettevaatlikud. Võimalik, et teete rumalaid otsuseid.

Sõbrad ja tutvusringkonnad annavad küsimustele vastuseid. Seedige infot ja siis võite tegutsema hakata. Nädala esimeses pooles võib esineda emotsionaalset kõikumist ja alateadlikke reaktsioone. Keegi tahab Teid kontrollida!

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Olge valmis oma plaane kohandama vastavalt olukorrale. Teiste ning ka Teie enda tegevus on kohati arusaamatu. Hingake sisse ja välja ning siis uuesti edasi.

Tunnete korraks väsimust. Aeg maha võtta ja mõtiskleda. Uus värskus on varsti saabumas. Hea aeg kulisside taga mõnuleda ja head paremat nautida.

Nädala teises poolest ammutate enda sügavusest jõudu ja suudate inimestest läbi näha. Väikesed “ahhaa” momendid on Teie päralt.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Olge valmis lahendama suhetega seotud küsimusi ja probleeme. Eriti nädala esimeses pooles.

Teete tuleviku plaane ja antud nädal on selleks hea. Konsulteerige mentoritega. Kui kõik tundub veel nädala alguses segane – siis pole paanikaks põhjust. Vastused tulevad veidi hiljem.

Boonused või lisasissetulekud on järgmiste nädalate jooksul Teie. Samuti võimalused sõpradega toredaks aja veetmiseks.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lõvide Päike on uuel nädalal kõvasti puudutatud ja olulistes suhetes teiste mõjutustega meie Päikesesüsteemis. Kohati võib kõike tunduda “liiga palju”. Peate puhkama, kõike toimuvat seedima ja rahulikult iseendaks jääma.

Arusaamatus ja segadus eesmärkide ja ressursside pärast. Väljendage ennast selgelt!

Suhted kolleegide ja ülemusega paranevad. Järgmised nädalad on hea aeg avalikkuse ette astuda. Sarmi ja meeldivust on rohkem.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Ei saa partnerist aru või on segadust üldiselt suhetes. Mida ise tahate ja mida nemad tahavad? Varsti asjad selginevad. Kui on arusaamatust ja tööalaselt siis ärge liigselt muretsege. Olge iseenda kavatsustes kindlad!

Hea moment nädala keskel üksteisega suhelda ja plaane pidada. Nii saate nädala lõpus üksteisest paremini aru.

Suhted välismaalastega paranevad. Näete maailma paremas valguses. Kõik on kuidagi optimistlikum. Seda järgmiseks paariks nädalaks.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Liigute kulisside taha. Emotsionaalset kõikumist on järgmiste nädalate jooksul rohkem, aga avastate enda kohta sügavamaid tahkusid. Teistelt tulevad ressursid suurenevad. Kliendid, maksud, partnerid.

Lihtsam on hetkel trenni ja dieetidega “viilida”. Põhjendate endale koogikesi ja ei viitsi pingutada. Olgu siis nii, aga hiljem hüpake sadulasse tagasi!

Selleks on nädala teises pooles ka võimalused loodud. Info tuuakse Teieni ja suhtlus lähedastega aitab. Nädala alguses armukadedus ja hirm materiaalsete asjade pärast.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Väsimus nädala alguses (isegi segadus) likvideeritakse nädala teises pooles kui olete järsult uuesti ellu äratatud. Ärge muidugi liigselt tormake.

Loovad mõtted ja ideed tuleks kirja panna. Olulist suhtlust ettevõtmiste ja projektidega on palju.

Suhted partneri ja teistega paranevad. Võimalused kokkulepeteks ning tehinguteks. Diplomaatia saabub suhetesse!

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Suhtlus kodustega on tahtmatult eksitav. Keegi võib öelda midagi, mis tegelikult tõele ei vasta. Siin tuleks rahu säilitada ja oma piiride eest siiski seista. Äärmuslikel juhtudel esineb emotsionaalset manipulatsiooni.

Hea aeg mõtisklemiseks ja kodus nohisemiseks. Siit tulevad väärt ideed ja mõtted. Armukadedus ja võimumängud töö juures.

Tervis paraneb ja samuti ka suhted töökaaslastega. Ei viitsi trenni teha ja pigem tahaksite midagi head suhu pista. Eriti just järgmiste nädalate jooksul. Vaidlused või rasked olukorrad saavad lahendatud.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Peaksite autoga liikudes ettevaatlikud olema. Kipute unistama või ei tea kuhu täpselt sõita. Teete valepöördeid. Tähelepanelikud olge ka suhtluses. Keegi (ka Teie ise) võib eksitada.

Järgmiste nädalate jooksul on sissetulekud ettevõtlusest ja riskantsematest investeeringutest võimalikud. Suhted laste ja romantiliste partneritega paranevad. Aeg minna välja sööma või linna pidutsema.

Loovust voolab nädala sees sisse kõvasti. Kohtumised, mõtted, ideed – nad on kõik olulised ja info tuleks kuidagi talletada.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Veevalajad peaksid riskantsete investeeringutega ette vaatama. Riskid tuleks maandada. Olete liigselt optimistlikud. Segadus laste või partneritega.

Pigem tuleks teha samm tagasi ja mõtteid koguda. Infot tuleb just materiaalsel tasandil toimetamiseks uuel nädalal kõvasti. Võtke see vastu ja siis alles tegutsege.

Suhted koduste ja lähedastega hakkavad paranema. Tunnete rohkem õnne ja aeg kodu sisustamiseks. Vahetage vanad kardinad jms välja. Lisage koju värskust!

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Tahaksite võitlusesse ja tegevusse söösta – aga tõmban Teile nädala alguses ise pidurit. Olge ennem kindlad mille nimel võitlete ja tegutsete. Asjad võivad olla moonutatud.

Nädala keskel saabuvad ka vastused. Õnneks tuuakse need Teile koju kätte. Partnerid ja suhtlus nendega aitab veel kaasa ka!

Järgmiste nädalate jooksul on rohkelt suhtlust (mis on meeldiv), müüki, turundust ja olete sotsiaalmeedias aktiivsed. Toredad sõitmised ja lühikesed reisid on Teie päralt.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Marsi ja Neptuuni raske mõjutus nädala alguses külvab segadust ning asjad on “ähmased”.

Uuel nädalal on meile pakkuda palju konfiguratsioone – anname endast parima, et virr-varris kahe jalaga maa peale jääda.

Marsi ja Neptuuni kvadraat toob mõningast segadust ja ebakindlust. Meil on raske oma eesmärke saavutada või plaanid muutuvad ootamatult. Oleme iseendal jalus – ei tea mis suunas edasi liikuda. Või on meie tegevus kaheldava väärtusega.

Päikese ja Neptuuni konjunktsioon on aga inspireeriv ja tugevdab meie intuitsiooni. Äärmiselt hea loovateks ja vaimseteks tegevusteks.

Võib tekkida tunne, et oleme blokeeritud või takistatud, mis võib viia pettumuse või väsimuseni.

Päikese ja Merkuuri konjunktsioon aitab uute ideedega. Oleme Kuningal külas ja väärt nõu jagatakse kamaluga. Korraks tekib tegevuses paus – aeg ammutada teadmisi ja plaani pidada.

Intensiivsed emotsioonid ja agar tegevus, mis konflikte põhjustab, käib Päikese ja Marsi kvadraadiga kaasas. Seda juba nädala teises pooles.

Samal ajal aitavad Pluuto ja Merkuur omavahelises harmoonilises suhtluses meil üksteist sügavamalt mõista. Räägime üksteisele haavatavaid seiku ja avame enda sisemust. Uurimustöö on soodustatud.

Suhted

Aeg pöörata oma pilgud tagasi looduse poole. Veenusega Sõnnis naudime metsi ja naturaalsust!

Veenus liigub oma koju Sõnni tähemärki. See toob esile soovi nautida elu ja luua stabiilseid suhteid.

See on aeg, kus meie tähelepanu on rahaasjadel ja elu materiaalsel poolel.

Tahame ennast ja teisi hellitada luksuslike kingitustega.

Mõned tegevused, mis on Veenus Sõnnis ajal soodustatud:

  • Söögi, jooki ja muude mõnude nautimine.
  • Šoppamine!
  • Massaaž ja üksteise füüsiline puudutamine.
  • Üksteise rikkusega üle valamine – tahame teineteisele häid asju lubada.
  • Matkad ja aeg looduses!
  • Söögi tegemine – eriti just koos!

Enne seda peame läbi saama Veenuse ja Pluuto kvadraadist, mis tähendab armukadedust, kirge ja võimu võitlust. Ärge siis kallimate asjades või telefonis sobrage – võib hiljem tülisid tekitada!

Õnneks toovad Saturn ja Veenus meile koos Sõnni energiaga stabiilsuse ja toetuse nädala lõpus kus asjad maha rahunevad.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog