fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 26. veebruar – 5. märts 2023 – Üksteise mõistmine suhetes!

Siin on Sulle nädala horoskoop 26. veebruar – 5. märts 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

See nädal on suurepärane aeg oma loominguliste võimete kasutamiseks ja eneseväljenduseks. Töö kulisside taga.

Olge avatud uutele võimalustele romantikas ja suhetes. Head asjad tuuakse Teile koju kätte – tõmbate neid ligi. Uued lepingud ning kokkulepped. Rahaline sissetulek suureneb.

Raske on näha kuidas oma eesmärke saavutada ning probleemid suhtluses sõpradega.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sel nädalal on Teil rohkem aega olla oma kodus ja üksinduses. Proovige luua mugav ja rahulik keskkond, kus saate lõõgastuda ja oma loovust väljendada.

Avanemised unenägudes ja läbi meditatsiooni. Paljudel võimalused puhata ja nautida. Uued algused töö juures ja rutiinidega.

Segadus või arusaamatus töö juures. Kommunikatsiooni probleemid ülemuste ja töökaaslastega.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Uus nädal on hea suhtlemiseks ja ühenduse loomiseks teistega. Kasutage oma suhtlemisoskusi ja leidke uusi võimalusi oma mõtete ja ideede jagamiseks.

Uued algused sõpradega ning oma eesmärkide poole liikumisel. Meeldivad koosviibimised ja omavaheline läbisaamine on justkui “õnnistatud”.

Nädala keskel ja teises pooles võite tunda raskust ja negatiivsuse kohalolu. Mõjutus on ajutine ning peatselt olete jälle elavad Kaksikud!

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Keskenduge sel nädalal oma rahaasjadele ja majanduslikele vajadustele. Leidke viise oma finantsolukorra parandamiseks ja ärge unustage oma eesmärke seada. Aeg on uuteks!

Uued algused töö juures ja töökaaslastega. Mõni uus projekt või leiab aset lausa edutamine. Läbi saamine teistega on momendil parem.

Teatud momentidel võib Vähke tabada hirm – ise ei saa aru kust. Siin võib isegi alateadvus mängus olla. Suhtluses on kriitikat ja sarkasmi rohkem.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Tulevik tundub roosilisem – võtate justkui uue suuna koos uute arusaamadega. Suhted isa, mentorite ja õpetajatega on paremad. Maailmapilt avardub. Alustate mõne uue kursusega ja vaatate oma haridustee värske pilguga üle.

Suhetes on ütlemist rohkem. Keegi riivab oma sõnadega. Peate omavahel suud lahti tegema – siis on lihtsam praktilisi lahendusi leida.

Hirm rahaliste vahendite pärast – kipute rohkem muretsema.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Uus nädal on hea enesearenguks ja iseenda leidmiseks. Proovige olla avatum uutele ideedele ja kogemustele ning leidke viise, kuidas oma vaimse tervise eest hoolitseda.

Sisemised avanemised ja vabanemine vanadest mustritest. Suudate lõpuks lahti lasta. Sissetulekud teistelt – klientidelt ja ka partneri ressursside suurenemine.

Olete nädala sees kohati väsinud ja vaja rohkem toimetada. Tavapärased rutiinid võivad olla häiritud.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Sel nädalal on Teil suurem vajadus suhete ja romantika järele. Olge avatud uutele võimalustele ja proovige oma tunnetega kontakti saada, et leida sobiv partner. Uued algused suhetes, partnerlustes ning ka lepingutega. Viite läbirääkimised lõpuni. Teete koos partneritega tulevikuks plaane.

Head asjad jõuavad läbi teiste Teieni. Olge valmis need vastu võtma.

Tulevik tundub nädala sees hallim või on mõtted sellest negatiivsemates toonides. Rohkem tegemist laste ja romantiliste partneritega. Raske on leida aega puhkamiseks – uni on häiritud.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Keskenduge sel nädalal oma karjäärile ja tööle. Leidke viise oma oskuste arendamiseks ja saavutage oma eesmärgid. Olge valmis uuteks väljakutseteks – need visatakse Teile lauale!

Hea aeg alustada uute rutiinidega – kas siis dieedid või trenn. Võimalused mõni terviseprobleem tervendada või leida paremaid lahendusi.

Emotsionaalselt olete kohati häiritud. Midagi ärritab ja esineb rahulolematust. Peate lähedastega sellest rääkima. Raske on oma eesmärkide saavutamisesse uskuda. Peate siiski edasi liikuma. Kasvõi tasa ja targu!

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Käib töö ja vile koos! Võimalused nii väljas ja linnavahel kolamiseks kui ka töö tahab tegemist. Veenus paitab Teid ja ka sõbrad kutsuvad välja.

Sissetulekud riskantsematest investeeringutest või enda ettevõtetest. Jõuate oma eesmärkidele lähemale. Romantilised huvid ja kohtingud on tähelepanu all.

Vestlustes ja kommunikatsioonis esineb tõrkeid. Kas niisama arusaamatused või keegi ütleb midagi õelat, mis Teie õrna hinge puudutab.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Sel nädalal on Teil rohkem aega oma pere ja kodu jaoks. Proovige luua mugav ja rahulik keskkond, kus saate lõõgastuda ja oma loovust väljendada. Omavaheline suhtlus on hea.

Paljudel Kaljukitsedel on aeg kolimiseks või siis uue kodu otsinguteks. Tunnete ennast üldiselt õnnelikuna – turvatunnet on korraks rohkem. Edasiminek karjääris.

Hirm ja ebakindlus tuleviku pärast pidurdavad Teid nädala sees. Mis ja kas ikka saab? Mõtlete ja räägite rahast – siin võib tasakaalutust eksisteerida.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Keskenduge sel nädalal oma suhetele ja suhtlemisoskustele. Leidke viise, kuidas oma sõnumeid selgemalt väljendada ja oma suhteid tugevdada. Rääkimist, sõitmist ja kirjutamist on palju! Otsustate mõne uue oskuse õppida.

Õnnetunne koos pere ja lähedastega. Tulevik tundub roosilisem. Sissetulekud projektidest ja boonused on samuti aktuaalsed.

Olulist informatsiooni jõuab Teieni. Hirmud kuskilt sügavusest häirivad. Vähem aega partneriga intiimseks ajaveetmiseks.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Uus nädal on hea oma loovuse ja intuitsiooni väljendamiseks. Lõpuks on tähelepanu Teil ja tunnete rohkelt elujõudu.

Rahaliste vahendite suurenemine läbi müügi, turunduse, klientide, maksute ja projektide. Koheselt suureneb soov ka neid kulutada. Näete ennast paremas valguses kui tavaliselt. Usk enda väärtusesse ja oskustesse suureneb märgatavalt.

Miski pidurdab Teid nädala keskel ning teises pooles. Unenäod on infot täis, aga võib esineda ka rahutust.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Nädala suursündmus on Jupiteri ja Veenuse kohtumine Jääras.

Päike on nüüdseks tugevalt liikunud Kalade tähemärki ja see tähendab, et meil kõigil on võimalus sukelduda oma tundemaailma ning olla intuitiivsemad ja kaastundlikumad. Tunneme suuremat vajadust loovuse ja eneseväljenduse järele, seega ärge kartke end väljendada kunstilisel moel! Tahame rohkem kuskil niisama “hõljuda” kui oluliste asjadega tegeleda.

Samuti toimub sel nädalal Merkuuri ja Saturni konjunktsioon Veevalaja tähemärgis. See võib tekitada mõnevõrra raskusi kommunikatsioonis ja võib tunduda, et kõik sujub aeglasemalt kui tavaliselt. Miski väline pidurdab. Sellegipoolest, kui oleme kannatlikud ja järjepidevad, suudame me saavutada häid tulemusi ja leida väljapääsu raskustest. Mõtted on negatiivsed või praktilises reaalsuses kinni.

Pärast rasket kohtumist Saturniga, liigub Merkuur Kaladesse. See toob kaasa sügavama ja intuitiivsema mõtlemisviisi, mis võimaldab meil mõista asju paremini. Negatiivse poole pealt on suhtluses rohkem segadust ja suureneb petuskeemide levik! Anname endast parima, et teisi mitte eksitada. Tegeleme kunstilise väljendusega ja mõtleme kastist välja!

Veenuse ja Jupiteri kohtumine Jääras

Omavahel kohtuvad meie Päikesesüsteemi kõige positiivsemad mõjutused – seekord Jäära tähemärgis.

Lõpuks on sel nädalal suursündmuseks Veenuse konjunktsioon Jupiteriga Jäära tähemärgis.

Positiivsed muutused romantilistes ja sotsiaalsetes suhetes. Oleme avatumad armastusele ja romantikale ning tunneme suuremat soovi end väljendada ja teistega ühendust luua.

Raskeks teeb positiivse olukorra just Jäära tähemärk. Veenus = suhted ning Jäär = iseseisev “Mina, mina” tüüpi lähenemine. Mõjutusse on vasturääkivus sisse kirjutatud.

Panin kokku mõned olulised märksõnad:

  • Iseseisvus ja soov luua “mina pilti” ka suhetes.
  • Suhted, partnerlused on momendiks positiivselt mõjutatud. Näeme kõiges kõrgemat mõtet ja tahame üksteisega koos olla.
  • Tekib tugev tunne olla küll partnerlustes, aga “just nii nagu mina tahan”.
  • Teeme koos partneritega tulevikuks plaane. Uued algused.
  • Mõistame enda vajadusi ja toetame ka partneri ambitsioone.
  • Sõjatehnika rahaliste investeeringute ja kulutuste tegemine.
  • Sõjaliste vahendite üksteisele ja partneritele jagamine.
  • Uute militaarsete kokkulepete ja lepingute sõlmimine. Koostöö parema tuleviku nimel.
  • Kõige optimistlikum ja positiivsem tõlgendus – konfliktides hakatakse otsima diplomaatilisi lahendusi. Kuna mõjutus toimub Jääras – kahtlen sügavalt kas need ka leitakse.

Suhted

Veenuse ja Jupiteri koostöö aitab meid suhetes kõvasti! Kasutame nende pehmet ja paitavat puudutust!

Suhete osas on uus nädal eriti oluline, kuna Veenuse ja Jupiteri konjunktsioon Jäära tähemärgis toob kaasa võimalused uuteks romantilisteks kogemusteks ja tugevdab olemasolevaid suhteid. Veenus sümboliseerib armastust, ilu ja naudingut, samas kui Jupiter sümboliseerib kasvu, rõõmu ja õnne.

Hea aeg uute romantiliste suhete alustamiseks, olemasolevate suhete tugevdamiseks ja lähedaste sõpradega aja veetmiseks. Teie suhtlemisoskused ja võime leida ühiseid huvisid on suurepärased, et luua sügavamaid ja tähendusrikkamaid suhteid.

Olgem ettevaatlikud liigse isekusega. Oma soovide väljendamine on kindlasti positiivne, aga ärgem unustagem diplomaatiat!

Võtame Jupiteri ja Veenuse ajutise pai vastu!

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog