fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 19. veebruar – 26. veebruar 2023 – Reageerime kiirelt!

Siin on Sulle nädala horoskoop 19. veebruar – 26. veebruar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Mõtlete ja teete tuleviku plaane. Paljuski on need seotud just materiaalsete vundamentidega Teie eludes. Ideed on uuenduslikud ja suhtlemist on tuttavatega palju – kohati liigselt.

Antud nädalal on võimalus oma plaanid ka sirgjooneliselt ellu viia. Kui alguses tundub kõike liiga palju ja ei tea millele keskenduda siis on ka abi käega katsutav. Uued oskused ja otsekohene suhtlus viivad Teid sihile.

Unenäod ja juhatus kõrgemalt. Otsite viise kuidas puhata ja tahaks korraks jalad lauale visata. Korraks kindlasti lastakse, aga üldiselt liiguvad asjad momendil tempokalt.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Olete energeetiliselt laetud ja huvitavad sündmused ning vestlused on kohati ka šokeerivad. Tahate vabadust ja kerge mässumeelsus võib Teis tekkida.

Vaja on ka kiiresti reageerida. Oma leidlikkusega suudate äkilised olukorrad lahendada kiirelt ja korrektselt. See loob võimalusi sissetulekuteks.

Uued algused projektides ning sõprade eludes. Otsustate Uue Kuu ajal kurssi muuta ja mõned asjad jäävad minevikku. Võtke endale aega ja seedige – nädala keskel olete valmis juba edasi liikuma.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Tunnete nädala sees kindlasti ärritust, mis on justkui virgutav kokteil. Kohati on kõike muidugi liiga palju ja mõtted mis peas keerlevad on justkui SCI-FI filmist. Särtsu Teis on ja tuleks seda ka maandatult ära kasutada.

Samal ajal motiveeritakse Teid mentorite ning õpetajate poolt. Annavad Teile tuult tiibadesse ja julgustavad edasi tegutsema. Uued omandatud teadmised sütitavad positiivse leegi.

Aeg teha töö juures mõned ümberkorraldused. Laud korda või alustate sootuks uuel positsioonil. Mõelge Uue Kuu ajal kuidas oleks parem edasi liikuda. Kas oleks aeg ennast kuskil veelgi täiendada?

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Sügav uurimustöö ning enda sees kaevamine kannab vilja. Algselt küll ehmatavalt. Aga kindlasti on sellel mõju ka Teie eesmärkidele.

Näen Vähkidel lisaks ka palju emotsionaalseid ja alateadlikke avanemisi. Vestlused oluliste isikutega, mille sügav olemus motiveerib positiivselt.

Mõtlete uute kursuste peale ning kuidas saaksite ennast arendada. Kasutage Uue Kuu perioodi sisemise selguse loomiseks. Nädala teises pooles on piisavalt jaksu ja jõudu, et rohkem lugeda ning äkki isegi webinarile ennast kirja panna!

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Lepingu läbirääkimised toovad ootamatuid tulemusi. Suhtlus ülemusega võib uuel nädalal olla kergelt ärev. Peate siin kiirelt kohanema.

Selleks on ka toetus antud. Teete korrektuurid ja Teie kiire mõtlemine toob lõpuks ikkagi soovitud lahendused.

Tavapäraselt enam on nädala alguses emotsionaalseid kõikumisi. Võite tunnete lainetel surfates tunda, et väike kriis on randa jõudnud. Saate sellest varsti üle – kõik see sisemine töö kannab vilja. Uued algused partneri ja teistelt inimestelt tulevate ressurssidega.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Arusaamatused töö juures tahavad Teie kohest reaktsiooni. Olge valmis ka häirivateks seikadeks oma iga päevastes toimetustes. Tüütusi on rohkem.

Samas olete ise meeldivalt laetud ja hakkamist täis – selle jõu pealt saate kõige hakkama ja enamgi veel.

Uued algused partneri elus. Kas alustab uuel töö positsioonil või on aeg viia suhe uuele tasemele. Uued suhted ja vanadele otsa vaatamine. Mõned Neitsid on ka läbirääkimisi alustamas.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Äkilist reageerimist ja kiiret toimetamist on Kaaludel vaja nii äris kui ka ressursside halduses. Suhted romantiliste partnerite ja lastega on momendil üles alla – see võib emotsionaalset kõikumist suurendada.

Suudate kõik selle enda jaoks siiski lahti mõtestada. Paljud Kaalud võtavad julgelt samme oma hariduse ja teadmiste suurendamise suunas. Tulemused on uuel nädalal võimalikud. Mõned Teist saavad kätte sertifikaadid.

Uued algused töö juures ja töökaaslastega. Hea aeg alustada uute toitumisharjumustega või jätta maha suitsetamine (vms teised sõltuvused).

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Olete emotsionaalselt laetud ja muutused partneri elus ning suhetes toovad ärevad sündmused. Kindlasti pole kõik negatiivne võib halb – pigem ootamatu!

Loote jõuliselt ja sihikindlalt uusi ressursse – eriti just klientidelt. Koostöös koduste ja perega see ka õnnestub.

Näete, et vanad asjad äris enam ei toimi – aeg on teha muutusi. Pigem muudate oma olemasolevates protsessides midagi, mis hiljem tulemusi toob. Uued algused laste ja romantiliste partneritega.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Olge sõites ettevaatlikud. Kipute mobiilis ja sotsiaalmeedias kolama – ise samal ajal rooli keerates. Toimetamist on palju ja saan aru, aga parkige auto pigem tee kõrvale. Iga päevased rutiinid võivad olla uuel nädalal häiritud. Olge valmis etteaimamatuteks sündmusteks.

Suhted ja partnerid toetavad – nende toel ja jõu abil saate nädalast läbi.

Kus ennast õnnelikuna tunnete? Kellega? Need on küsimused, mis Uue Kuu jooksul vastust tahavad. Uued algused pere ja lähedaste eludes. Paljud Amburid teevad kolimisplaane.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Ettevõtmistes on ettearvamatuid seiku – peate kiiresti ja kohati ka rahaliselt reageerima. Või tahavad lapsed uusi saapaid. Igal juhul – olge valmis mõneks äkiliseks kulutuseks.

Teie organiseeritud ja julge probleemide lahendamine aitab siin. Olete materiaalselt praktiline ning leidlik. See toob ka soovitud lahendused.

Uued algused sugulaste ja tiimikaaslastega. Algavad uued projektid ning peate ka oskusi õppima. Sõitmist ja suhtlust on nädalas palju.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Kerge ärevus võib Teid nädala sees kimbutada – see on tahe tegutseda ja suhelda. Pulbitsete ideedest. Kiirelt on vaja reageerida mõne pereliikmega seoses.

Energiat on ja jaksate isegi oma ettevõtmistesse aega pühendada. Laste ja romantiliste partneritega koos tegutseda.

Materiaalne vundament võib nädala alguses kõikuda. Kas kukub ära mõni sissetulek või on Teid haaranud üldine teadmatus (või isegi rahulolematus). Siin tuleks rahu säilitada. Uued võimalused tulevad järgmiste nädalate jooksul.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Imelikud mõtted ja raskused magada. Näete und ja alateadlik ärevus hoiab üleval. Puhata tahaks.

Ergutavad ja julgustavad vestlused kodustega. Toimetate kulisside taga ja teete näiteks remonti. Või sätite niisama asju paika. See aitab ennast maandada.

Uuel nädalal Uus Kuu just Teie tähemärgis. Jooge rohkelt vett, puhake – energiat võib just nädala alguses vähem olla. See on Teile aeg asjade ümber hindamiseks ja korrektuuride tegemiseks. Kui võimalik siis laske vanal minna – just emotsioonidel.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Uus nädal algab Uue Kuuga Kalade tähemärgis. Meid on ees ootamas järjekordsed uued algused järgmise 2 nädala jooksul.

Alustame nädala Uue Kuu mõjutustes nagu eelmisel nädalal mainitud. Vana läheb ja uus tuleb varsti asemele.

Õnneks on seekordne Uus Kuu üks viimase aja rahulikemaid. Ühtegi rasket konfiguratsiooni Uuele Kuule ei moodustata. Kuid segab Saturni kohalolu. See toob siiski ka raskusi.

Nädal algab tõsisemas meeleolus – tunneme kuidas praktilise reaalsuse kohustused meid maa peale kutsuvad. Samal ajal tahame hõljuda ja lõõgastuda – ei lasta.

Nädala keskel teeb Merkuur raske kvadraadi Uraaniga ning samal ajal harmoonilise trigooni Marsiga – toimetamist ja tegutsemist jagub.

Meie ajud on justkui üle laetud Duracelli patareid, mis uutest ideedest täidetud. Vestlustes oleme otsekohesed ja julged. Ootame kiireid lahendusi.

Uus Kuu 20.02 Kalades

Uus Kuu Kalades on seekord “vaiksem”, aga Saturni kohaolu võib meid siiski häirida.

Kui on üks Uus Kuu, mis teeb vanast lahti laskmise kergemaks siis on see Uus Kuu Kalade tähemärgis.

Panin kokku mõned märksõnad, mida perioodil silmas pidada:

 • Kipume põgenema sõltuvustesse.
 • Tahame privaatsust ning kuskil niisama logeleda.
  • Hea oleks kasutada vaimseid praktikaid ja meditatsioone.
 • Emotsionaalne segadus – kes, miks ja kelle omad need tunded on?
  • Miski väline ja kõik maailmas toimuv on “emotsionaalselt raske ja rõhuv”.
 • Maagilised tervenemised ja vabaks laskmised.
 • Teised meie ümber tunduvad väsitavad ja üksindus tõmbab rohkem ligi.
 • Juhatus unenägudest ja teistest reaalsutest.
 • Väsimus tõstab pead – aeg puhata ja vett juua.
 • Hea aeg vaadata filme, teha muusikat, kasutada loovust.
 • Peame kohustusi ja soovi puhata tasakaalustama – üks kaalub teise üle. Otsime siiski balanssi.

Suhted

Järgmiste nädalate jooksul on suhetes “Mina, mina, mina!” tavapärane.

Nädala alguses muutub meie suhete dünaamika. Partnerid on järsku isekad ja hoolivad rohkem iseenda vajadustest. Või on keskendunud enda saavutustele. Emotsionaalset tuge ja ühteheitmist on vähem.

Suureneb seksuaalne energia ning algab aktiivne romantiliste huvide tagaajamine. Olge valmis seksikateks sõnumiteks ja härjal sarvist haarama. Sugutung tuleb peale!

Kaaslane ja ka me ise elavneme – hea aeg füüsiliseks tegevuseks. Trenn, liigutamine jms on momendil suhetele kosutav. Kindlasti ka linade vahel hullamine. Kirge rohkem.

Musklid ja füüsiline keha erutavad järgneva kuu jooksul rohkem kui intelligentne vestlus. Miks ka mitte – laseme looma vahelduseks välja!

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog