fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 4. detsember – 11. detsember 2022 – Agressiivne Täiskuu Kaksikutes!

Siin on Sulle nädala horoskoop 4. detsember – 11. detsember 2022 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit!

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Olete liikluses agressiivsemad (veelgi) kui tavaliselt. Tuleks ka teisi märgata ja vaadata kuhu tormate.

Terav keel ja terav meel, neid kahte peaksite järgmisel nädalal kindlasti jälgima. Eriti kui töötate tiimides või iga päevaste toimetuste vahel. Oma järskude ütlemiste ja vahele segamisega võite sotsiaalsetes olukordades eksida.

Tulemused müügist, turundusest ja sotsiaalmeediast. Olete ka seal ambitsioonikas ning järgmise kahe nädala jooksul tulemused.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Sissetulekud võivad nüüd kiirelt suureneda. Sama suur on tung minna ka kulutusi tegema. Julgete riske võtta, aga siin ei tohiks silmad kinni tormata! Kasutage oma Sõnnilikku maisust, et teha rahaga kalkuleeritud otsused. Soovitud esemed ja shopping saab siiski tehtud.

Rahulolematus või materiaalne ambitsioon tahab teostamist. Kaalute kahtlase väärtusega avenüüsid, et endale uusi vahendeid luua. Tuleks hoiduda pettuste vms sarnaste “võimaluste” küüsi sattumisest. Kas asjad ikka on nii roosad kui Teile maalitakse?

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Emotsionaalselt üles ja alla. Jaksate ja siis väsite jälle kiiresti ära. Tõmblemist ja toimetamist on küllaga. Kas ikka teate kuhu Te jooksete? Nädala teises pooles võiksite aja maha võtta ja korraks peatuda.

Kipute oleme sõjakas ning peaksite kaaluma kas õiglaselt. Kas võitlete enda eest või mõne moonutatud eesmärgi nimel?

Järgmise kahe nädala jooksul tulemused üldiselt Teie eludes.

Jooge rohkelt vett! Teie kehal on seda antud nädalal vaja rohkem kui tavaliselt.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Võimalused puhata kuid ärevus käib sellega kaasas. Magate, aga unenäod on häiritud. Uni on üldiselt katkendlik ning raske on ennast välja puhata.

Laskute sõnelustesse uskumuste pärast, mis ei pruugi üldse Teie omad olla. Kelle või mille nimel võitlete? Kas need arusaamad on ikka Teie?

Alateadvusest tuleb üles mälestusi ning tundeid. Need on võimalik nüüd vabastada. Kindlasti emotsionaalne, aga väärt tegevus. Võite kalduda emotsioonide ja oma agressiooni alla surumisele, mis purskeb privaatselt.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Hakkate lõpuks kuskile jõudma. Pean silmas Teie eesmärke ja ponnistusi nende suunas. Ambitsioon on Teil lõputu ja rahul pole Te kindlasti. Aga jätkake julgelt, nii need tulemused lõpuks tulevad. Järgmise paari nädala jooksul.

Hoiatan Teid naiivsuse eest – seda just boonuste kohapealt. Midagi võib keegi Teile lubada, aga kas see on just see mida Teie ootasite? Kahtlen.

Emotsionaalne ärritus ja üksteisele lajatamine sõprade seltsis või ka teistes sotsiaalsetes gruppides. Siin võib Teil endal kops lõpuks üle maksa minna või olete lihtsalt tunnistajaks.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Arengud töö juures. Loodan, et olete pingutanud ja Marsi ära kasutanud. Järgmiste nädalate jooksul näete oma karjääris edasi minekut. Sõnelused ja ütlemised ülemustega. Mõnel inimesel võivad tööl emotsioonid üle pea käia.

Koostöö partneritega on segane. Kas kõik (ka Teie ise) on ikka ausad? Või on mõni täiesti ära kadunud? Järgmise nädala jooksul ei tasuks inimeste sõnu täie tõe põhja võtta. Olge Neitsilikult maandatult ettevaatlikud.

Vaidlused või tülid vanematega (halvemal juhul õnnetused) võivad kahjuks aset leida.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Hakkate tegema eksameid ning liigute jõudsalt oma uue hariduse poole edasi. Järgmiste nädalate jooksul saate diplomid või on mõni vaheeksam tehtud.

Tülid või ambitsioonikas sekkumine mentorite ning õpetajate poolt. Kihutavad Teid julgelt edasi liikuma, mis võib kohati ning emotsioonide keerises tunduda ebaõiglane. Olge ettevaatlikud kui keegi ajendab Teid mõne ülla eesmärgi nimel võitlusse astuma. Kas see võitlus on ikkagi Teie oma?

Uskumused ja maailmapilt saab pihta. Ei mõtle seda ainult halvas mõttes. Kuigi alguses see Teid ärritab siis pärast hiljem rahulikult analüüsides näete, miks see kõik hea oli. Ja miks tuleb aeg-ajalt oma mõttemaailma avardada ning vanast lahti lasta.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Emotsionaalne tervenemine ja sisemiste haavade “eemaldamine”. Hakkab nii valus ja ebamugav, et olete sunnitud midagi ette võtma. Nii ka ju edasi ei saa! Romantilised partnerid ja lapsed võivad siin segada ning tekib vaidlusi ja reaktsioone.

Vaimsed avanemised pärast seda.

Nõu raamatupidajatelt ning teistelt kulisside tagant. Arengud maksude ja pärandustega. Kui olete tegevad finantsturgudel siis peaksite antud nädalal olema eriti ettevaatlikud! Kipute riskima ja naiivselt investeeringutele lähenema.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Tülid ja seletamised partneriga tahavad eskaleeruda! Soovitaksin seda ennetada ja rääkida omavahel enne kui emotsioonid üle keevad. Kui ei jõua siis ei jõua. Arvestage ja tegelege hiljem tagajärgedega.

Partner on kindlasti antud nädalal tundlikum – seda võite täheldada ka teistes suhetes. Esineb tahtmatut emotsionaalset manipuleerimist ja tunnetega mängimist.

Tulemused tehingute ja lepingutega järgmiste nädalate jooksul. Läbirääkimised jõuavad haripunkti.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Nüüd on siis lõpuks näha kas Teie pingutused hakkavad vilja kandma. Kas dieedi kõrvalt on põskede vahele läinud ka liiga palju koogikesi? Või olete trennikorrad vahele jätnud ning soovimatud lisakilod on endiselt “armastuse sangade” näol alles? Andke endast parim!

Lahendused ja eskalatsioon kohtuvaidlustes või teistes tasakaalututes olukordades. Meel on siin ärev ning arusaadav. Parem ise ja julgelt asjadega tegeleda.

Edenemised töö juures, mis on küll emotsionaalselt laetud, aga asjad hakkavad lõpuks kuskile liikuma ja jõudma.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Kirge täis voodiseiklused ning kohtingud. Tuleks energia panna pigem linade vahele mitte üksteisega vaidlemisele. Seksuaalset energiat peaks jaguma. Enne seda tuleb partner kas maha rahustada või suunata magamistoa poole.

Lapsed on energiat täis ja möllavad kodus ringi. Sellest võib tuleneda väiksemaid ära löömisi või vigastusi.

Valmistute oma ettevõtmistes ja loovates projektides aasta lõpu kulminatsiooniks. Tegemised jõuavad lõpuks sinnamaale, et on aeg need avaldada. Võiksite oma optimismi ja naiivsust rahaliste ootuste kohta veidi maandada.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Järgmised nädalad annavad lõpuks tulemused, mille kallal olete oma kodudes pikalt vaeva näinud. Kapid on just sinna paigutatud kuhu vaja ning remont hakkab lõppema. Vanad pintslid ja jäägid võite varsti ära visata! Seejärel visuaalselt (ka praktiliselt) oma tehtud tööd hinnata.

Kodus ja perega tekib kindlasti vaidlusi. Miks just sinna? Miks just nii? Olge siin ise Teiste eksitamisega ettevaatlikud. Teete seda selleks, et oma tahtmist saada.

Näen siin Teie enda pingutusi ja tegevusi, et ennast üldiselt elus turvaliselt tunda. Tean, et ärevust ja hirmu on viimasel ajal palju olnud. Olge ise aktiivsed ja minge selle järele, mida Teil päriselt vaja!

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Elu lõbustuspargis nimega maa on ikka muutuste rohke!

Kui oleme nädala selgroo praktilises mõttes ületanud, hakkab astroloogilisest vaatevinklist alles juhtuma! Nimelt leiab aset Täiskuu Kaksikutes. Seda seekord koos Marsiga…

Täiskuu ise leiab aset 08.12.2022 ja kell 06:07 hommikul.

Juba eelmisel nädalal saime prelüüdi Marsi negatiivsemast poolest, justkui valmistati meid ette.

Paljud SinuHoroskoop.ee lugejad teavad, mida Mars meiega siin all teha võib (nii nagu üleval, nii all). Aga vaatame meile kätte mängitud kaardid ka üksipulgi läbi.

Täiskuu Kaksikutes koos Marsiga

Panin kokku mõjutused, millest peaksime teadlikud olema.

 • Järsud emotsionaalsed kõikumised ja reaktsioonid. Ühel hetkel kiirelt üles ja juba teisel alla.
 • Oleme justkui väiksed lapsed, kes lähevad kiiresti elevile, aga väsivad sama ruttu ära.
 • Tähelepanu on hajutatud.
 • Valusad ning lõikavad ütlemised. Võib olla nii iga päevases toimetamises kui ka internetis.
 • Väsimus ja loidsus. Siin tuleks lasta endal puhata.
 • Suured ja olulised arengud erinevate konfliktidega maailmas. Eriti tuleks jälgida U.krainas toimuvat.
 • Agressioon ja vägivald ühiskonnas. Näeme uudiseid õnnetustest, vägivallast, võitlustest, mõrvadest ja loomulikult sõjast.
 • Inimesed on järsud ja argumenteerivad. Tekib palju rohkem vaidlusi.
 • Sõnumid millegi nimel võitlemisest on tugevalt presenteerijate poolt moonutatud.
 • Vigastused kätele, sõrmedele, õlgadele.
 • Rohkem õnnetusi autoga sõites, sildadel ja sildadega, teedel. Sõitmise ajal tuleks hoiduda telefoni näppimisest.
 • Probleemid interneti keskkondade ja süsteemidega. Võime näha rohkelt katkestusi ning häkkerite rünnakuid.
 • Ambitsioon ja julgus võivad olla “üle võlli”. Arvame, et suudame kõike. Tahame rohkem teha, aga samal ajal koidab reaalsus ning vajadus puhata.

 

Hea just selle Täiskuu ajal teha

Täiskuu on mõjutatud ka Neptuuni poolt. Ehk Neptuunis on meie vabanemine ning väljapääs.

 • Vaimsed praktikat, meditatsioon ning jooga. (Aga me ei taha neid teha!)
 • Vaba -ja loovkirjutamine. Siin võime kasutada näiteks oma telefoni või märkmikku. Lase kõik seest valla, mis seal pesitseb!
 • Külastus tervendaja või energeetiku juurde, kes aitab tagasi balanssi jõuda.
 • Jalutused veekogude ja näiteks mere ääres.
 • Kulisside taga akude laadimine.

Suhted

Nädala alguses annavad partnerid segaseid signaale (eriti just pühapäeval vastu esmaspäeva), tahaksime pigem logeleda ning tegeleda sõltuvustega. Kui partner tahab pigem jalgpalli vaadata tuleb sellest pigem aru saada ning oma loovate projektidega aega veeta.

Ihkame rohkem vabadust ja seiklust.

Hea tegevus oleks näiteks SPA külastus.

Nädala teises pooles (alates laupäevast) leiab aset muutus, mis toob suhetes esile pigem praktilisema lähenemise. Organiseerime oma suhteid. Esineb rohkem kriitilist meelt ja suhtumist oma teise poole suhtes.

Mida ta meie suhtesse toob? Aga ka teine pool vaatleb meid sarnasest vaatevinklist.

Hea oleks koos vaadata oma kooselu üle ning tegeleda materiaalsete tegevustega paarina koos.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog