fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 11. detsember – 18. detsember 2022 – Liigume Tasakaaluka Enesekindlusega Edasi!

Siin on Sulle nädala horoskoop 11. detsember – 18. detsember 2022 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit!

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Saate hea ning tasakaalukat nõu, et näeksite mõtet edasi liikuda. Teadmised on praktilised ja saate neid maises maailmas kasutada. Mõnel Jääral avaneb teadvus sellisel viisil, et õnnestub kõrgemate teadmistega reaalses elus uusi asju korda saata. Jätkake liikumist.

Mõtted on töö peal ja tahaksite kiiremini edasi, aga momendil on parem Teile sobimatult – tasa ja targu. Planeeri, mõtle ja organiseeri oma plaane.

Nädala keskel tahaks pigem aja maha võtta. Kui loete midagi, mis tundub liiga hea või pakub mõni välismaalane kahtlast nõu – peatuge ning tõmmake pidurit. Võivad Teid tahes või tahtmatult eksitada.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Hea aeg meeste või ülemustega töö asjus nõu pidamiseks. Tagasiside on kindlasti praktiline ja vestlused on konkreetsed. Eriti just nädala esimeses pooles. Alates kolmapäevast kahelge sõprade nõuannetes või selles mida nad Teile maha üritavad müüa. Äkki on nad liiga optimistlikud?

Mõtlete suurelt, aga samas on tunda “reaalsuse nooti” ideede taga. Hea lugeda mõni arendav artikkel või konsulteerida mentoritega.

Nädala teises pooles on aktiivne ka alateadvus. Ärge laske ennast emotsioonide virr-varri kiskuda. Kasutage vaimseid praktikaid ning veetke aega privaatselt.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Keegi kõrvalt aitab teha tuleviku jaoks reaalseid plaane. Hakkate vaikselt isegi uskuma, äkki tõesti, äkki just mina? Suure tõenäosusega on see just mõni meessoost isik, kes julgustab ja toetab.

Uurite esoteerikat või kalkuleerite partneriga ressursside üle. Kuhu ja miks raha paigutada? Kuidas nendest kriisidest läbi minna? Organiseeritud ja praktiline lähenemine on eelistatud.

Alates kolmapäevast on aktiivne energia, mis võib põhjustada ülemuste (ka vanemate) segaseid signaale. Terake soola peaks siin kaasas olema. Võib teine lubada liigselt või olla hoopis kadunud.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Olete tööl inimene, kes olukordi rahulikult, aga ka kindlalt lahendab. Tundub, et teatud momentidel saate jõudu kuskilt varjatud allikatest. Juhatus on Teie. Kui suudate muuta oma dieeti ning teha trenni siis on ka sisemiselt kergem.

Palju vestlusi partneritega ning arutamist jagub. Jututeemad on pigem konkreetsed ja hõlmavad Teie praktilist elu. Saadate rohkem sõnumeid ning mõtted kipuvad suhetele minema. Mis ja kuidas teeme? Kuidas ja kellega jõulud veedame?

Nädala teises pooles raugeb töö juures energia ning sisse tuleb mõni õigustus sõltuvuste poole kaldumisega. Õpetejad, mentorid või ka välismaalased võivad anda imelikku nõu, mis tundub hetkes kergendust pakkuv. Kahjuks pikas perspektiivis eksitav.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Loovad ideed ning Lõvidele omane julge eneseväljendus on need, mis aitavad partnerlustes ja suhetes edasi. Nii romantilistes kui ka äriga seotud. Ülevoolav ja metsik Lõvi energia on siin mõnusalt maandatud ja nii saategi rohkem tehtud. Võimalused ka avalikult tähelepanu saada.

Organiseerida on hetkel palju ja peate mõtlema kuidas oma iga päevast korraldust praktilisemaks saada. Tehke konkreetne plaan ja pidage sellest kinni!

Riskantsed investeeringud võivad anda oodatust hoopis vastupidised tulemused. Peaksite olema ettevaatlikud ning hoiduma hasartmängudest. Liigne lõbutsemine ja mõnuainete tarvitamine võib viia valusate kogemusteni.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kodused ning pere aitavad raskete iga päevaste toimetustega toime tulla. Üksteise mõistmine on parem. Sisemine julgus ja enesekindlus suureneb ning suudate ennast ka süües piirata. Tasakaalutusest tasakaalu!

Mõtlete mida tahaksite teha tööalaselt. Kaaluge ka päris äriplaani või muu sarnase koostamist. Teeb olukorra lihtsamaks. Tahaks väljas käia ja armukestele sõnumeid (või romantilistele partneritele) saata.

Alates kolmapäevast on partner kas omas mullis või on omavaheline suhtlus segane. Olete avalikust suhtlusest väsinud ja tahaks pigem kodus “vaikselt sussutada”.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Edasi liikumine äris ning müügis. Postitate sotsiaalmeedias ning teete turundusplaani. Hea aeg loovaks kirjutamiseks, millel on ka praktiline eesmärk. Ideed (mida hetkel palju) tuleks nädala alguses järjest ellu viia.

Mõtlete palju kodule ning oma õnnele. Suhtlust on kodustega rohkem ning see pakub Teile teatud määral ka meeldivat naudingut. Kus oleks hea elada? Mida kodus muuta, et ennast paremini tunda? Tehke asjad ära!

Nädala keskelt alates on teatud uimasus ning segadus mõtetes. Lihtsam on kohustused unustada kui nendega tegeleda. Kindel, et see nii on?

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Korrektne ja kahe jalaga maa peal olev lähenemine viib Teid materiaalsete eesmärkide poole kindlalt edasi. Struktureerige antud nädalal oma plaane. Eriti neid, mis on seotud kas uue kodu soetamisega või olemasoleva renoveerimisega. Nädala algus on selle jaoks justkui loodud.

Pea ja mõtted selle sees on viiendal käigul. Soovitaksin Teil need rahulikult üles kirjutada. Häid ideid Teil jagub, aga nüüd oleks vaja need ratsionaalselt läbi sorteerida.

Nädala teises pooles võib tunduda, et äriliste ettevõtmistega on asjad metsikult hästi. Raha hakkaks justkui uksest aknast sisse kukkuma. Aga võimalik, et olete pisut naiivsed? Olge liigse kulutamisega linna peal mõnusid nautides ettevaatlikud.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Olete mõõdukalt enesekindlad. Keha ja mõistus teevad nädala alguses head koostööd. See annab hea pinnase elus toimetamiseks. Teatud edusammud müügis ning internetis on võimalikud.

Mõtted on hetkel rahal. Kuidas paremini organiseerida? Kuhu paigutada? Peate ühelt kontolt teisele kandma ning peas keerlevad ideed uute ressursside loomiseks. Soovitaksin Teile rahulikult maha istuda ja plaani pidada. Kuidas saaks paremini? Lugege ja uurige.

Nädala teises pooles on energiat pisut vähem. Kerge väsimus tahab üle võtta. Soovite pigem üksinda kodus olla ning akud laadijasse panna.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Konsulteerite välismaalastega kulisside taga, eriti just materiaalsete ning rahaga seotud teemadel. Mida praktilisem ja konkreetsem vestlus – seda parem. Planeerite kuidas oma ressurssidega üldiselt paremini käituda ja nädala algus on selle jaoks hea aeg.

Palju kohtumisi, vestlusi, sõnumeid, emaile ja seletamist. Mõtlete ja räägite palju. Kaljukitsedele omaselt – pigem tööst. Aga hea aeg ka oma elu suures pildis korrastada ning organiseerida.

Alates kolmapäevast jälgige oma sõnu ja mõtteid. Võivad olla eksitavad. Segased sõnumid võivad ka teistelt tulla. Rahulikult! Mis on Teie enda ja Teiste sõnade taga tegelikult peidus? Pigem kasutage energiat loovates projektides kui vähegi võimalik.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Nädala algus on Veevalajatele justkui selleks loodud, et liikuda oma eesmärkide suunas. Saate asjadest praktiliselt aru ning eksisteerib toetus ka loova energia poolt. Olete ise küpsemad ning nüüd juba teate, mida materiaalne loomine sellel planeedil tähendab! Olulised ja kogenud kontaktid jõuavad Teieni!

Suhtlus ja vestlused kulisside taga. Nii mõnigi oluline detail võib jääda märkamata. Olge tähelepanelikud. Sõnumid unenägudest.

Teatud arusaamad või lootused kompensatsiooni (või ka boonuste) osas võivad nädala teises pooles puruneda. Kardan, et olete veidi liigselt optimistlikud. Väsite seltskonnas või suurtes massides olemisest ja tahaks hoopis puhata.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Astute julgelt avalikkuse ette. Teil on nii enda alateadvuse toetus ning ammutate seda ka inimestelt, kes Teile teistele nähtamatult nõu annavad. See kõik annab võimalused reaalses ja maises elus luua.

Suhtlus sõpradega ning sotsiaalmeedias. Postitate “stoorisid” ja võtate kõne mõnele tuttavala/sõbrale. Paralleeselt on mõtted ka saavutustel ning sellel, mida tahaks elus ära teha. Siin oleks vaja organiseeritust ja praktilist lähenemist.

Alates kolmapäevast võite tunda ennast märkamatuna (“keegi ei näe mind”) või olete avalikkuse tähelepanust väsinud. Ettevaatlikud peaksite olema vestlustes ülemustega – üks pool võib optimismi nooti rohkelt vajutada…

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Nädal algab kaks jalga maa peal ning rahulikult oma eesmärkide poole liikudes. Tunda on maandatud enesekindlust.

Rahulik ja vaikne teadmine kes me oleme, aitab meid edasi.

Nädala keskel tunneme segadust ning kipume pilvedes hõljuma. Või oleme lihtsalt väsinud. Tahaks pigem vaikselt kuskil nohiseda kui “jubedalt” saavutada. Kui vähegi võimalik siis võiks olulised kohtumised nädala esimesse poolde paigutada ning nädala teises pooles pigem vabalt võtta. Anda aega puhkuseks.

Mõtted on siiski tööl, karjääril ning meie elu vundamentidel. Käredam ja sarkastilisem huumor käib asjaga kaasas. Jutt on enamasti tõsine ja professionaalne. Niisama nalja ei taha keegi visata. Kriitiline (kohati isegi liiga) mõtlemine on märksõna.

Pigem enne mõtle ja siis liigu rahulikult tegemisse.

Suhted

Üldiselt oleme suhetes maiselt praktilised. Suurt müra ja kära pole hetkel kuulda. Kirg on maandatud ning pigem tegeleme reaalsete asjadega just selles päris maailmas.

Ühesõnaga, hetkel on rahulik.

Kohati võib tunduda, et kaaslane on pisut külmem ja tegeleb tööga.

Hea aeg koos organiseerida, struktureerida, läheneda asjadele arukalt ja rahulikult.

Need kes pole veel kaaslast leidnud siis järjepidev ning kindel lähenemine on hetkel parim. Kuigi potentsiaalsed partnerid on suure tõenäosusega tööga koormatud.

“Klassikaline romantika” on hetkel võti kaaslaste südametesse.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog