fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 8. jaanuar – 15. jaanuar 2023 – Jõud ja Ootamatus Suhetes!

Siin on Sulle nädala horoskoop 8. jaanuar – 15. jaanuar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Keegi sõpradest või suhtlusringkonnast utsitab äris ja ettevõtmistes edasi tegustema. Vestlusi ja suhtlust on omavahel palju. Kes tegutsevad sotsiaalmeedias/internetis – pingutage oma projektidega! Toetust on antud nädalal juures.

Keegi aitab ka rahaliste teemadega paremini organiseerida. Või näete selgemalt oma väärtust.

Nädala lõpus kisub käsi järsult rahakoti juurde ning tahate kiirelt teha mõne kulutuse. Midagi dramaatilist siin pole, aga olgu see siin meeldetuletuseks! Kas on tegemist impulsiivse “Mul on seda nüüd kohe vaja, et ennast täita” või on Teil eset ka päriselt vaja. Uudised ülemustelt, mis tunduvad justkui välk selgest taevast.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Mõni ülemus või töökaaslane tuleb lagedale hea nõu ning toetusega, mis aitab rahaga paremini toimetada. Teie enda pingutused tööl ja karjääris hakkavad vaikselt vilja kandma. Siin on võimalused sissetulekute suurenemiseks järgmiste nädalate jooksul.

Loete ja uurite midagi huvitavat – endiselt on hea avada silmaringi avardavad raamatud. See aitab asju teises valguses näha. Suudate elu justkui “kõrgema” perspektiiviga näha.

Nädala teises pooles võib esineda rahutust töö suhtes. Keegi palub nädalavahetusel tööle tulla või tahaksite asjad kiiremini käima saada kui päriselt võimalik.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Mentorid, õpetajad või ka isa annavad nõu, mis aitab järgmiste nädalate jooksul teha oma elus korrektuurid. Siht läheb selgemaks ja teate kuhu liigute. Kuulake ja olge avatud. Diskussioon ja avatud arutelu on siin Teie sõpradeks!

Üllatavalt tulevad Teie teadvusesse mõtted ja ideed ei tea kust! See energia tuleks kinni püüda. Toetus varjatud allikatest.

Nädala lõpus tunnete ennast pisut rahutult. Kas on ikka maailma asjad nii nagu Teile serveeritakse? Mõni välismaalane (mentorid, õpetajad või ka isa) üllatab või soovite neist hoopis eemale hoida. Alateadlik ärritus uue info tõttu.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Näen Vähkidel suurt võimalust uuel nädalal emotsionaalselt vabaneda mineviku traumadest ning valudest. Toetust on Teil eriti nädala alguses kõvasti. See tähendab kindlasti ka tundeid ja nende sees elamist, aga tulemused on pärast seda paremad. Avaneb seksuaalne energia ning kirg liigub partneriga linade vahele.

Partnerite poolt tuleb mõtteid, ideid ja üllatavat tegevust, mis aitab eesmärkide poole edasi. Töötate tehingute ning lepingute kallal.

Nädala teises pooles peate investeerima oma unistustesse või võtab mõni sõber raha teemadel ühendust. Sündmus võib olla ootamatu.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Partneriga on seksuaalset energiat jagatud küllaga. Kui pole hetkel suhtes siis tekib tahtmine mõni sõber või tuttav voodisse tirida. Miks mitte kui see teistele liiga ei tee? Toetus, et oma eesmärkide poole edasi liikuda on olemas. Eriti just äripartneritelt. Suhted on hetkel toetavad ja innustavad edasi tegutsema. Suured tulemused järgmiste nädalate jooksul. Liikuge edasi!

Muudate midagi oma päevases rutiinis, mis aitab maailmas rohkem saavutada. Organiseerige ja korrastage. See viib momendil edasi. Mida pole enam vaja – las jääda!

Nädala lõpus ärritab midagi just suhetes. Kui nädala alguses olid need toetavad siis nüüd võib esineda ka ebameeldivad üllatusi. Äraarvamatud sündmused lisaks ka tööl.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Töö on hetkel meeldiv ja nauditav. Julgust ja initsiatiivi jagub. Seda palun Teil kindlasti ära kasutada. Tulemused hakkavad järjest järgmiste nädalate jooksul Teieni jõudma. Nädala alguses ja keskel on ekstra toetust! Just selleks, et teha järjekordsed sammud oma karjääri edendamiseks.

Suhelge julgelt oma vanade sõprade ja tuttavatega. Ka nendega kes parasjagu välismaal. Sealt tuleb huvitavaid mõtteid ning ideid, mida edasi teha.

Nädala lõpus võib esineda aimamatu vaidlus või segane olukord dokumentide pärast. Kas pole keegi oma ülesandeid täitnud või selgub uut informatsiooni, mis on momendiks ärevust tekitav.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Teie enda innovatiivne loovus ning võime protsessi nautida teeb õppimise lihtsamaks. Kasutage seda eriti just nädala alguses ja keskel ära. Nii saate uued teadmised ning järgmiste nädalate jooksul on tulemused diplomite, teadvuse kasvu ning ka kvalifikatsioonide näol veelgi paremad.

Samuti on Teil võimalus emotsionaalseks vabanemiseks – just läbi oma mõtete muutmise. Rääkige lähedastega ning vestelge tuttavatega. Konsulteerige astroloogia jms esoteerilise temaatikaga. Vastused on Teie kui olete ise nendele avatud.

Nädala teine pool võib olla kergelt ärev – tunnete seda isegi oma kehas. Hea oleks siin energiat kasutada loovateks projektideks, mis ka emotsionaalselt sügavamaid punkte puudutavad. Isegi uudne lähenemine seksuaalsesse väljendusse võiks olla Teie jaoks tervendav.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Emotsionaalne õnnetunne saab veelgi kosutust. Suudate mõne valusa õppetunni või haava minevikku jätta. Lõikate selle diplomaatilise puudutusega oma teadvusest ning see omakorda loob ellu juurde rohkelt vabadust. Tulemused ressursside näol juba järgmiste nädalate jooksul.

Suhtlus kaaslasega on see, mis paneb aju ning mõistuse ragisema – just heas mõttes. Jagage, kuulake ning paljud Teist kanaldavad teadmised pärast ka sotsiaalmeediasse ja avalikkusele.

Loodan, et kasutate nädala alguse meeldivat jõudu just suhetes ära. Nädala lõpus võib esineda rohkem arusaamatusi – üks mõtleb üht ja teine teist. Kuskil peate kokku saama. Ärge siis kaaslasega pahandage kui ta “teisel lainel” on.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Lükkate oma meeldiva ning diplomaatilise lähenemisega käima suhteid, partnerlusi, tehinguid jms. Oskate olla läbi oma suhtluse võluv ja sarmikas. Sõnad on selged ja teistele arusaadavad. Suhted on inspireerivad ning tegudele tõukavad.

Mõni Exceli valem, mis aitab paremini eelarvet planeerida või oma kulutusi jälgida. Või uus telefoni äpp – need aitavad Teil materiaalse elu sega-summa suvilast läbi minna. Innovaatiline organiseeritus võiks olla Teile nädala alguse juhatuseks!

Nädala lõpus on vaja kiiresti kohaneda. Mõni juhuslik ning ootamatu toimetus tahab Teie tähelepanu saada. Olge selleks valmis ja pärast esmast (kerget) ehmatust asuge tegutsema!

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Tegutsete materiaalsel tasandil ning tasute võlad (kui neid peaks olema). Kus iganes on olnud rahaliste vahenditega vaidlust või segadust – lahendused hakkavad tulema. Peate ise näitama initsiatiivi ja avatud meelt. Nädala esimeses pooles eriti.

Kõlan nagu katkine makk, aga Teil on endiselt kasutada palju loovat energiat. Just Kaljukitsedele omast praktilist ning maist. Detailid võivad küll järgnevate nädalate jooksul muutuda, aga mõtted ning ideed on Teil momendil geniaalsed.

Nädala teises pooles leiab aset mõni ootamatu kulutus või on vaja ettevõttesse investeerida. Hoiduma peaks riskantsetest investeeringutest. Või vähemasti hoiduma esialgse võidu emotsiooniga pikalt kaasa minemast. Võib tuua samal ajal ka kaotusi.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Olete romantiliste partneriga ning lastega SINA peal. Mõistmine on hea ja üksteise motiveerimine annab jõudu.

Partneriga on ka seksuaalne energia laes ja leidke omavahelist aega. Nautige, käige väljas ja kui aega üle jääb – pange oma energia ärisse!

Ideede sähvatused ja suhtlus oma varjatud abilistega toovad vajaliku info. Ka emotsionaalsed avanemised. Tasuks siin kõik üles kirjutada – teadmisi võib palju tulla just nädala keskel!

Ärevus, kerge ärritus, ettenägematud sündmused kodustega – need on märksõnad, mille annan nädala teise poole kaasa. Siin pole vaja karta – vaid olla valmis, et midagi ootamatut juhtub!

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Teie alateadlikud protsessid on avanud emotsionaalse sõdalase, kes uuel nädalal veel eriti jõudu juurde saamas! Kasutage seda energiat. Tegutsete kulisside taga ning see meeldib Teile. Naudingud linade vahel ja mõnus aktiivne puhkus on samuti võimalikud.

Palju suhtlust sõpradega ning toimetamist sotsiaalmeedias. Telefon võib kohati olla punane ning peate endale “nutimaailmast” väljumist meenutama. Oluline on meeles pidada, et vestlused aitavad Teil oma eesmärkide poole jõuda. Kirjutage mõtted üles!

Nädala teises pooles võib suhtluses esineda ka alateadlikku pinget või ootab Teid aimamatu üllatus. Peate kiirelt tegutsema ja toimetamist võib järsult ning korraks olla rohkem. Keegi ütleb midagi, mis Teile “pihta” läheb.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Uuel nädalal seisame vastamisi Marsiga, mis nüüd jälle täiel jõul!

Hoidke oma mütsidest kinni, sest nüüd hakkab juhtuma! Mars tuleb uuel nädalal retrograadist välja ning see tähendab ärevaid sündmusi just U ja V vahelises konfliktis. Aga ka personaalselt – järgmiste nädalate jooksul näeme tehtud töö tulemusi. Minge vaadake postitusest kus Mars meid kõiki käima sütitas!

Tuletan ka meelde, et Täiskuu tulemused tulevad 2 nädalat pärast sündmust ennast (07.01-21.01.2023). Minge meenutage ja lugege eelmise nädala horoskoobist, millistel aladel Täiskuu just Teie tähemärki mõjutab. Eelmisel nädalal saime alles maitse – nüüd siis tulemused.

Merkuur on nüüd ise retrograadis ja aeg on vigade paranduseks, kulisside taga õppimiseks ning enese sisse vaatamiseks. Aeg teha taustal plaane ja toimetada nende suunas. Sügavad arusaamad jõuavad nendeni kes kuulavad ja panevad kuuldu ka praktikasse.

Oleme momendil õnnistatud praktilise, maise kuid samas loova intelligentsusega. Suudame kahe maailma vahel tasakaalu leida ning tuua teistest reaalsustest info maale. Nädala teises pooles eriti. Vaimsetest praktikatest pole teab mis tolku kui need siin planeedil meid ei teeni. Hea aeg loovatel aladel inimestele. Kuid seda energiat saab ka äris edukalt kasutada.

Nädal algab vanade kontaktide, eesmärkide, plaanide, sõprade jms isikute meie ellu tagasi tulemisega. Sõnumid, emailid, Messenger – olge valmis. Mulle meeldib siin kontakt Merkuuri ja Uraani vahel. Mõlemad on Maa elemendis – suudame futuristlikud mõtted maandada.

Suhted

Nädala keskel tundub, et saame vastassugupoolega läbi nii nagu peab (või mehed naised üldiselt). Oleme isegi üksteise kannustajateks. Jalad ja käed – ka mõistus käivad sama rada.

On seksuaalsust, kirge, mõistmist ja tegutsemist. Mis nii viga omavahel toimetada!

Mõnest sõbrast võib saada hetkeks isegi voodikaaslane. Või on huvi ajutine ning armumine seotud nende hea väljanägemisega. Kui mõlemad on vabad inimesed ja vabal maal – miks ennast piirata! Nautige.

Nädala lõpus on suhetes küll üllatusi aga võib esineda ka järske arusaamatusi. Keegi üllatab, aga samas asjad ei klapi. Vajadused on erinevad ning sellest tekib sõnelust või reaktsioone.

Partner peab olema ühel ajal mitmes kohas (või Te ise). Tänu sellele pole kohalolu ja mõistmist. Laske tunnetel maha jahtuda. Siis võib ka nädala lõpp täiesti meeldivaks osutuda!

Eriti tugevalt on mõjutatud meie soov ka suhtes vabad olla. See tekitab partneris ja meis endas mõtteid, et peaksime suhtest eemalduma. Soovitan siin Karlssonit kuulata ja rahulikult tegutseda.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog