fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 15. jaanuar – 22. jaanuar 2023 – Uued Eesmärgid!

Siin on Sulle nädala horoskoop 15. jaanuar – 22. jaanuar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Uus nädal toob teatud ärevuse rahaasjade pärast. Organiseerite asju ümber ning mõtlete minimalistliku lähenemise peale.

Kas asjad ikka liiguvad õiges suunas? Kas need on ikka õiged tuuled mis puhuvad? Millistele projektidele ning eesmärkidele tahate oma energiat ja aega panustada? Närige nende küsimuste kallal järgmisel nädalal.

Õnneks on ka toetust! Vastused tulevad Teile kõrgematest allikatest ning Teie enda algatatud vestlustest. Nõuandjad ning juhatus on Teie – olge ka ise aktiivsed!

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Nädala lõpus võite tunda raskust – kondid on külmast haiged või on kerge väsimus Teid tabanud. Muretsete tuleviku ja töö pärast.

Siin ei tasu pead niisama norgu lasta. Tasuks praktiliselt ning mõistusega hinnata mida saaksite oma karjääri suhtes muuta? Kuidas paremini? Kas on aeg mõneks kursuseks või enese täiendamiseks?

Vastused saabuvad unenägudest ning Teie enda julgest pealehakkamisest. Mõistate, et Teil on tegelikult oskused kõigega hakkama saamiseks. Usaldage ja kasutage oma juba ka olemasolevaid ressursse.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Hirmud alateadvusest ja mured tuleviku pärast morjendavad nädala lõppu. Suhted mentorite ja õpetajatega on külmemad kui tavaliselt.

Olete kindlasti palju õppinud ja oskusi omandanud. Nüüd on aeg hinnata kas liigute ikkagi õiges suunas? Miks just nii maailma asjadest arvate? Mõttemustrite ümber organiseerimine ja lahti mõtestamine on Teile märksõnadeks.

Toetus tuleb sõpradelt, tutvusringkondadest ja olete ise aktiivsem lahenduste otsimiseks. “Mina teen ja oskan!”

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Nädala teine pool on Vähkidele emotsionaalselt raskem. Keeruline on enda seest õnnetunnet leida. Midagi pidevalt häirib ja kohustusi on momendil rohkem. Ressursid partnerilt ja klientidelt võivad olla limiteeritud.

Mis Teid sisemiselt takistab? Mis on need haavad, mis endiselt haiget teevad? Kuidas saaksime koos rohkem ühiseid ressursse luua? Hirmud Teie enda sügavusest kerkivad tervendamiseks pinnale.

Abi jõuab Teieni telgitagustest (sealt kust ei oskakski arvata), ülemuselt või töökaaslastelt. Olge heale nõule avatud!

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Kahtlused lepingute või suhete pärast jätavad nädala teisele poole negatiivse varjundi. Võib esineda arusaamatusi või tülisid. Hirm kaaslase pärast või tundub teine külmem kui tavaliselt.

Millised on need suhted, mida soovite oma elus hoida? Milliseid mitte? Kas annate endast partnerlustes piisavalt? Kas teevad seda nemad? Aeg on praktiliselt olukordi hinnata ja siis pärast Uut Kuud edasi liikuda.

Küsimustele toovad vastuseid mentorid, õpetajad ning targad raamatud. Avardage oma teadvust. Mõni tuttav või sõber utsitab edasi liikuma!

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kardate tuleviku pärast ning muremõtted tekivad ka materiaalsete vahendite tõttu. Tunnete piiratust. Igapäevaseid toimetusi on palju ning see on kohati raskeks koormaks.

Kuidas saaksite oma päeva paremini organiseerida? Millised on Teie söömisharjumused? Kuidas oma tervise eest hoolitsete ja kui palju trenni oleks mõistlik teha? Mida saaks siin teisiti?

Uued arusaamad ja mõistmine tuleb esoteerilistest kanalitest. Astroloogia, inimese disain või ka psühholoogia. Keegi kõrgemalt toob energia ja tahte edasi liikuda. Julgen isegi väita – motivatsiooni!

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Nädala lõpp on üldiselt raskem. Väsimus, piiratus, hirm – tunne, et olete blokeeritud ning asjad võivad venida. Muretsete oma ettevõtmiste pärast ning kohustusi lastega jagub kamaluga!

Mis on need ettevõtmised ja loovad projektid, mis on Teie aega väärt? Millel on rohkem potentsiaali? Kuidas oma vaba aega veedate ja kuidas lõbutsete? Kas on aeg ka perele lisa loomiseks?

Lahendused ja vastused saabuvad vestlustest partneritega. Hea aeg oma nõustajatega konsulteerimiseks. Õpingud, õpetajad ning mentorid inspireerivad Teid aktiivselt edasi toimetama.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Turvatunne võib olla ajutiselt negatiivselt mõjutatud. Partneril on raskem ning on ülekoormatud – see mõjutab ka Teid. Alateadlikud hirmud pidurdavad.

Kus tahaksite elada? Mida on Teil emotsionaalseks turvatundeks vaja? Kuidas saaksite ennast õnnelikuna tunda? Või isegi kus? Mida teha, et selles suunas edasi liikuda?

Abi ja nõu tuleb töökaaslastelt ning oma rutiinsete tegevustega tegelemisest. Käite jooksmas või jalutamas ning värske õhk annab vastuseid! Toetus esoteerikaga seotud aladelt motiveerib Teid edasi liikuma.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Toimetusi on momendil palju – tervis võib olla liigsest pingutusest mõjutatud. Leidke aega puhkamiseks. Peate ennast söögi ja joogiga piirama. Negatiivseid mõtteid võib uuel nädalal rohkem esineda.

Milliseid oskuseid on Teil tulevikuks vaja? Milliseid on puudu? Miks niimoodi just asjadest mõtlete ja arvate?

Toetus jõuab Teieni romantilistelt partneritelt ning kasutage iseenda loovat lähenemist olukordade lahendamiseks. Võin isegi lisada, et õnne on Teil vastuste leidmiseks Amburile omapäraselt uuel nädalal (ka järgmisel) samuti. Suhted ja partner innustavad julge ning kummis rinnaga edasi astuma!

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Ärevus ja piiratus ettevõtmistes, äris ja tööl. Asjad venivad ning see võib Teis tekitada tumedamaid mõtteid. Eriti kui keskendute materiaalsele elule.

Kuidas ja kust oma ressursse loote? Kas saate midagi paremini või rohkem teha? Millised on Teie oskused ja millist väärtust Te avatud turul nendega loote?

Pere ja kodused aitavad. Teie enda sügav ning kindel teadmine, et saate hakkama annab samuti lisakindlust ja loob usaldust. Organiseerige aktiivselt ja innukalt oma asjad ümber. Tehke trenni, toituge tervislikult ning asjad hakkavad juba lahenema.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Raske on nädala teises pooles optimistlik olla. Eriti just tuleviku suhtes. Tundub teine hall ja ähmane – näete seda liigselt tumedates värvides. Mõjutus on õnneks ajutine.

Kuhu tegelikult tahate liikuda? Miks just sinna ja kas see tee millel olete on lõpuni käidud? Aeg teha oma kursil muutus.

Vastuseid ammutate vestlustest sugulaste, naabrite ja tiimikaaslastega. Loete ja õpite midagi, mis aitab kõike paremini mõista. Romantilised partnerid ja lapsed annavad tõuke ambitsioonikamalt elu raskustega hakkama saada.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Aeg vabastada järjekordne kiht oma alateadvusest. Enne seda kerkivad hirmud pinnale ja see võib nädala jooksul tekitada ebamugavust.

Miks Te ennast nii tunnete? Miks need asjad ikkagi nii juhtuvad? Kas Teie sees on mõned uskumused või allasurutud hirmud, mis tahavad tähelepanu? Kuidas puhkate ja akusid laete? Tekkida võib üle väsimus ning olete sunnitud aja maha võtma.

Abi on oodata iseenda materiaalsetest ressurssidest, mis olukorda leevendavad. Võimalused puhata ja nautida tulevad samuti paari järgmise nädala jooksul. Pere ja kodused annavad energiat!

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Kui eelmise nädala lõpus sai Mars retrograadist välja siis nüüd on Merkuuri kord. Mine loe siit millistel aladel Merkuuri retrograadi ajal toimetasid ning kus nüüd tulemusi hakkad nägema.

Lühidalt – asjad hakkavad kiiremini liikuma. Marsi ja Merkuuri energiat on lihtsam kasutada.

Ehk tegevus, julgus, ambitsioon, suhtlemine, teadmised, info liikumine jms lähevad palju kergemaks. Seda küll alles järgmiste nädalate jooksul.

Ülejärgmisel nädalal tuleb retrograadist välja ka Uraan! See tähendab, et ükski planeet pole enam retrograadis. Järgmise paari kuu jooksul tunneme, et asjad liiguvad lõpuks ometi edasi, on vähem viivitusi ning venitamist. Nautigem seda aega ja toimetame siin maa peal jõudsalt edasi. Pole vaja kogu aeg eeter tasandites kolada.

Ootame aktiivselt ja andkem ka enda panus, et tegevus tõuseks ning energia naaseks. Seda juba uue nädala keskel ja lõpus. Täisgaasiga edasi!

 

Uus Kuu Veevalajas 21 jaanuar 2023

Oleme taas uue Kuu tsükli alguses. Paljud SinuHoroskoop.ee lugejad juba teavad mida see tähendab. Teatud asjad lahkuvad meie elust, et ruumi teha uutele algustele. Seekord on tegemist vägagi praktiliste ning materiaalsete eesmärkidega.

Uus Kuu on meeldivalt mõjutatud ning aspektid ja energia, mida saame kasutada on üsnagi meeldiv. Pessimistlikumat nooti pakub samal ajal kahjuks Veenuse ja Saturni konjunktsioon. Aga loodan, et see toob pigem realistliku ning praktilise lähenemise. Kuigi teatud piiratust tunneme suhetes ja rahaga seotud teemades kindlasti. Raske on ümbritseva ning ka iseendaga rahul olla. Eriti nädala teises pooles.

Panin kokku mõned märksõnad Uue Kuu perioodiks (eriti tugev 19.01-22.01 ning kehtib ka järgmiseks kaheks nädalaks):

 • Uued algused suurtes projektides ning materiaalsete eesmärkide poole liikumises. Kas alustame täiesti uuesti või tulevad mõned tegemised meie ellu tagasi, et need äratada.
 • Sõbrad, tutvusringkonnad – uued kontaktid ning tegevused nendega. Aga olgem valmis teatud ebamugavusteks enne seda. Kes pole kellega rahul või mõned inimesed lahkuvad meie eludest – kasvõi mõneks ajaks.
 • Ühiskondlikud liikumised koguvad hoogu ning näeme mitmete sotsiaalsete projektide taaselustamist. Või täiesti uute algust.
 • Rohkem koosviibimisi suurtes gruppides. Kontserdid jms üritused ning kogunemised.
 • Inimesed on järgmiste nädalate jooksul tegutsemise tahet täis. Tahame asju paremaks muuta.
 • Materiaalne ning rahaline piiratus. Peame ennast limiteerima ja praktiliselt valima kuhu oma finantse paigutame. Raskem on elu nautida.
 • Peame oma kurssi elus kalibreerima. Mille suunas ja miks me liigume? Mis on meie eesmärgid?
 • Kohalik aktivism naabruskondades. Kogunevad suuremad grupid, et midagi koos ära teha.

Suhted

Suhetes on terendamas pisut tõsisem nädal. Kuigi nädala keskel on veel tunda teatud harmooniat ning sünkroonis olemist – siis nädala teises pooles tunneme keele otsas kibestumise mekki.

Kindlasti pole kõik nii dramaatiline, aga peaksime valmis olema rahulolematuseks oma partnerlustes. Teised meiega – meie teistega.

Sisemuses tunneme teatud hirmu rahaasjade pärast ning see tekitab ärevaid momente meie välises ümbruses. Tihti arvame, et keegi väljas on selles süüdi – lihtsam on kaaslast süüdistada kui elu pragmaatiliselt vaadelda.

Nädala lõpus (eriti nädalavahetusel) esineb suhetes:

 • Hirmu ja kibestumist.
 • Tunnet, et ei tea kas see inimene on ikka õige.
 • Üksteise hindamist.

Kui tabate ennast negatiivse poole peale kaldumas siis oleks hea:

 • Teha kaaslasega tulevikuks reaalseid plaane ning vaadata koos mida saate praktiliselt olukorra parandamiseks ära teha.
 • Organiseerida ja restruktureerida oma suhet. Mida saaks teistmoodi?
 • Mõista, et ajutiselt ongi raskem. Mõjutus kestab ainult paar päeva.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog