fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 1. jaanuar – 8. jaanuar 2023 – Rahaline ning Emotsionaalne Toetus

Siin on Sulle nädala horoskoop 1. jaanuar – 8. jaanuar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit!

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Meeldivad koosviibimised sõpradega, kerge armumine oma bestikasse või toredad vestlused. Naudite omavahelist aega ja üksteise mõistmine on kõrgel tasemel.

Ülemusel on head uudised sissetulekute osas või suudate iseenda ettevõtmisest neid juurde luua. Näete ja märkate oma andeid – pole väga vigagi. See omakorda annab enesekindlust töö juures julgemalt tegutseda. Innovaatilised ideed kuidas karjääri edendada jõuavad Teieni.

Tulemused kodu, pere ja emaga. Loote järgmise kahe nädala jooksul suuremat sisemist kindlust.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Suhted ülemuste ja töökaaslastega paranevad. On üksteisele isegi midagi meeldivat öelda. Naudite töö juures toimetamist. Pidevatele kohustustele on lisaks ka toredaid sündmusi. Keegi kulisside tagant aitab – abi salajastelt heategijatelt.

Mõni õpetaja või mentor avab Teie silmad (või välismaalane, isa) ning mõtestab asjad paremini lahti kui selleks hetkel ise võimelised. Teadmised tulevad kähku ning on praktilist laadi.

Tulemused internetis, müügis, lähisugulaste, õdede-vendade ja ka naabritega. Palju edasi-tagasi sõitmist.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Õppimine on jälle nauditav ning tulevik tundub helgem. Pikalt hall ning raske maailmapilt saab momendiks kosutust. Sõpruskond toetab. Filosoofilised raamatud toovad õndsustunde. Suhtlus õpetajate ja mentoritega on mõlemapoolne.

Midagi sähvatab ja sisemine vabadus on tuntav. Kas loete midagi esoteerilist või pakub keegi nõustaja sügavamat nõu. Mõju Teie alateadvusele on tuntav ja praktiliselt käega katsutav.

Lõikate vilja materiaalsetele aladel. Sissetulekud suurenevad, soetate mõne eseme või näete tulu investeeringutest.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Emotsionaalne nädal ootab ees! Tuleks rohkelt vett juua ning kohati ka puhata. Tunded võivad üle keeda! Väljendage ennast ja oma soove selgelt. Kui keha väsib siis on kindlasti pausi vaja. Näete tulemusi kõikjal oma elus. Rahulolu sõltub Teie pingutustest minevikus!

Mõnus on privaatselt sügavaid teemasid uurida. Seksuaalsus, astroloogia ning psühholoogia on vaid mõned Teid turgutavad teemad. Äkki õnnestub partneriga isegi intiimselt aega veeta…Keegi kõrgemalt toetab ja aitab edasi.

Partneritelt tulevad ideed ja toetus on need, mis aitavad uuenduslikult oma eesmärkide poole edasi liikuda.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Teineteise mõistmine naaseb Teie suhetesse – vähemalt mõneks ajaks. Mõned rasked kuud on veel suhetes ees, aga vähemalt paariks nädalaks on tunda ka toetust ja meeldivat mõistmist. Omavaheline arusaamine on justkui “kõrgemalt” õnnistatud.

Teie huvitavad ideed aitavad tööl laineid lüüa – loote värskust ning selgust. Dieedid, trenn jms annavad tulemusi. Lisaks leiate uusi ning ägedaid harjutusi. Äkki on parem kui teha hoopis nii?

Kirevad unenäod ja hetked puhkamiseks. Kes on telgitagustes toimetanud näevad nüüd oma töö vilju. Müramine linade vahel.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Olete ennast söömisega piiranud ja pigem on see hästi mõjunud. Nüüd on aeg püksirihm (ainult pisut) lõdevamaks lasta ja vastu võtta mõned naudingud. Probleemsed ja tasakaalutud olukorrad leiavad lahenduse – üksteise mõistmist on rohkem.

Välismaalased ning mentorid aitavad vabastada loovuse – koostöös on mõtted lennukad! See aitab edasi äris ning erinevates ettevõtmistes.

Projektid jõuavad järgmise kahe nädala jooksul finišisse. Tulemused sõprade ja oma unistuste poole liikumisel. Kohati kisub just sõpruskonnas emotsionaalseks – kindlasti ka positiivses mõttes.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Koorem laste ning ettevõtlusega on olnud raske kanda – lõpuks ometi midagi mõnusat. Saate väljas käia. Asjad võtavad endiselt aega, aga vähemalt on nendega tegelemine mõnusam. Partner või äripartnerid toetavad. Sissetulekud riskantsetest investeeringutest võimalikud.

Emotsionaalne vabanemine, mis toob esile sügavamad anded Teie endi sisemusest. Uued mõtted kuidas klientidele meeltmööda olla.

Resultaat karjääris ning töö juures. Näen siin Teie jaoks positiivseid sündmusi. Kuigi teatud kõikumistega peaksite siiski arvestama.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Emotsionaalne rahulolu on mõneks momendiks Teie õuele jõudmas. Vähemalt selleks nädalaks. Lemmikloomadega ning igapäevaste rutiinidega tegelemine aitab – näete selles kõiges suuremat mõtet.

Miks mitte usaldada oma lennukat mõtlemist? Tahaksin siin Teid julgustada. Võtke oma sotsiaalmeedia projektid julgelt ette ja astuge oma innovaatiliste ideedega järsult avalikkuse rambivalgusesse.

Lähete reisile või õnnestub sooritada eksamid. Mõned Skorpionid saavad diplomid. Arengud maailmapildi avardumises.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Igapäevane suhtlus ning töö meeskondades saab juurde nauditava noodi. Inimesed kuulavad teineteist ning ka Teid. Kuigi segadust võib samuti esineda on Amburitel abiks Veenuse paitav puudutus. Teie enda loominguline lähenemine, ka kiire reageerimine – aitavad tegemistest lennukalt läbi tulla.

Ammutate enesekindlust trennist ning füüsilise rassimise ajal tekivad geniaalsed mõtted. Tasuks neid jälgida ja ka mateeriasse kanaldada. Kui seda suudate siis tulemused ning edasiminekud rahaliselt.

Hingeline tervenemine ja tulemused finantsturgudelt. Paljud Teist näevad klientidelt tulevate ressursside suurenemist. Intiimsus partneriga võimalik.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Rahaline seis paraneb. Keegi lähedastest aitab. Sissetulekud tekitavad ka emotsionaalset turvatunnet ning rahulolu. Tunnete, et olete hoitud. Otsustate mõne eseme või vajaliku asja endale soetada.

Panete loovat energiat oma ettevõtmistesse. Jõud ja energia on selleks antud – samuti ka kontaktid ning värsked mõtted. Olge ise algataja ning tooge uued teadmised julgelt esile.

Arengud ja tulemused partnerlustes. Nii äris kui ka lähedastes suhetes. Järgmiste nädalate jooksul jõuavad lõpule läbirääkimised ning pitsati saavad olulised lepingud. Kohati võib esineda ka viivitusi.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Saate kamaluga juurde šarmi ning kannate just õigeid riided. Teid külvatakse komplimentidega üle. Olete ka vastassugupoole jaoks kütkestavad. Teid märgatakse sotsiaalsetes situatsioonides – just positiivselt. Teie tiimikaaslased on toetavad.

Vägev inspiratsioon meditatsioonidest või ka unenägudest. See toob juurde optimismi ning tunnete ennast erksalt. Keegi tähtis annab nõu kulisside taga. Olulised nõupidamised teiste eest varjatult.

Vaidlused saavad lahendused. Kes on trenni teinud – nüüd resultaat. Täiskuu ajal võib esineda emotsionaalset söömist või joomist. Oluline on oma tunnetest aru saada ja need läbi tunda. Muidu on lihtsam sõltuvustesse põgeneda!

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Voodipartner üllatab meeldiva leluga või saate koos puhata. Rahalised sissetulekud sealt kust poleks oodanud. Mõnu ja naudingud privaatselt. Üksindus on mõneks ajaks pigem meeldiv kui häiriv.

Virgutav tõuge mõjukatelt tutvustelt – see inspireerib ja annab jõudu tegutseda. Võimalused uuteks kontaktideks, kes oma ideedega meelt värskendavad.

Arengud laste ning romantiliste partneritega. Lõbutsemist ja mõnulemist peaks järgmise kahe nädala jooksul jaguma. Seksi samuti. Loomingulised projektid tüürivad sadamasse ning saavad avaldatud – pärast viivituste likvideerimist.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Oleme kõik pühad ära pidanud ning uut energiat on meile ka astroloogiliselt tulemas!

Õhus on tunda maandatud elevust. Peame tasakaalu leidma selle vahel, mida meie kreatiivne mõistus genereerib ja mida on praktiliselt võimalik maises reaalsuses ära teha. Isegi loov jõud on hetkel kahe jalaga maapeal.

Naudime sõprade ning sõpruskondade seltsis olemist. Lennukad ideed ja vestlused, kus reaalsuse taju siiski säilib.

Nädala lõpus tundlik Täiskuu Vähis!

Täiskuu Vähis 7 jaanuar 2023

Aasta esimene Täiskuu ning seekord Vähi tähemärgis. Õnneks on Kuu tugevas positsioonis ja tavapärane emotsionaalsus on surutud sügavale kaitsekesta alla. Aga küll neid purskeid jagub!

Panin kokku mõned olulisemad märksõnad, mida tasuks meeles pidada!

  • Emotsionaalsed puhangud, pisarad, mida oleme pikalt sees hoidnud. Elu loob võimalused oma tundeid protsessida.
  • Tunded ja mõtted ei taha koostööd teha. Oleme enda sees pisut pahuksis. Üks keha pool tahab ühele poole minna ning teine teisele. Kuhu siis?
    • Tänu sellele lahkhelid nädala teises pooles suhtluses ja kommunikatsioonis.
  • Passiiv-agressiivsed momendid suhetes ning eriti just perega. Me ei taha oma soovidest ja sisemusest rääkida – tahame, et teised automaatselt meie vajadusi mõistaksid. Võib esineda tunnetega manipuleerimist ning üksteise kontrollimist. Hiljem võimalused sisemiseks ning hingeliseks tervenemiseks.
  • Tulemused järgnevatel aladel: kinnisvara, kodu, maa, kodumaa, pere, ema, vanemad, kodused, piirid (ka riigipiirid), emotsionaalne ning praktiline turvatunne.
  • Äkiline emotsionaalne tervenemine.
  • Palju uudiseid kaitseressursside (sõjavägi, politsei jms) suurendamisest. Kasvab patriotism.
  • Kuulutatakse välja uus peretoetuste seadus.

Suhted

Suhetes vajame värskust, midagi ägedat, teistsugust ning vaheldust. See ei tähenda, et peaks kohe partnerit hakkama vahetama – kindlasti mitte! Aga üksteist võiksime meeldivalt üllatada küll.

Üles alla kõikumist on. Tahame ühel hetkel olla koos ja siis teisel juba “tunda ennast vabana”. Hea oleks üksteisele ruumi anda ning seda ka küsida. Kontrollimine siin ei aita vaid pigem kutsub üles mässumeelsust.

Nädala alguses on märgata üksteise mõistmist ja tuleviku plaanide arutamist. Mida koos ära saaksime teha? Mis on meie ühised eesmärgid? Saame partnerile toetuda ning pakume ise sama.

Näeme ka eelmise nädala lõpus kogetud sügavama transformatsiooni (et mitte öelda armukadeduse ja valu) kõrgemat mõtet.

Nädala teine pool on emotsionaalne – palju turtsumist kui me ei saa mida soovime. Tuleks suu lahti teha ning seda teistele öelda! Siis on ka niisama puhkimist vähem…

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog