fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 25. detsember 2022 – 1. jaanuar 2023 – Armastan? Ei armasta?

Siin on Sulle nädala horoskoop 25. detsember 2022 – 1. jaanuar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit!

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Hea periood, et teha oma karjääri edendamiseks plaan. Mida ja täpselt tahaksite edasi teha? Kas hetkeolukod pakub rahulolu? Kui peaksin panustama siis astroloogina arvan, et pigem mitte! Aga see on kindlasti OK ja mini-kriisid on selle jaoks, et teha muudatused.

Istuge maha ja vaadake oma tööalane elu üle. Mis peaks muutuma? Kuidas ja mis on selle jaoks vajalik? Kas on vaja ennast täiendada? Olulised arusaamad nädala teises pooles, mis tulevad vestlustest ning suhtlusest teistega.

Need Jäärad, kes on hetkel rahul peavad töö juures järgmise kuu jooksul pingutama ning uueks aastaks vundamenti laduma. Kiiremaks läheb jaanuari teisest poolest.

Positiivsed ning heatahtlikud välismaalased aitavad tööalaselt edasi.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Järgmise kuu jooksul on aeg teha eksamid ning kätte saada diplomid või näiteks vaheeksamite tulemused. Teised Sõnnid mõtlevad selle peale kas peaks ennast kuidagi arendama või näiteks mõnel webinaril osalema?

Oluline on ka Teie maailmavaade. Miks just sellesse usun? Kas need uskumused viivad mind edasi? Teile näidatakse maailma, mis eksisteerib teisel tasandil. Otsused vanast eemalduda on küll rasked, aga tulevikus olulised! Annan Teile kaasa küsimuse “Mida see mulle annab kui asjadest nii mõtlen?”

Läbi sõprade ja sotsiaalsete võrgustike jõuavad Teieni arusaamad, mis aitavad maailma lahti mõtestada. Olge neile avatud.

Nädala lõpus sügavad avanemised sisemiselt ja välimiselt.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Nüüd on aeg kaevuda iseenda sügavikku ja sealt välja tuua teemandid! Olen seda kirjutades küll jõulude meeleolus, aga peaksite arvestama ka raskema temaatikaga, mis enne säravaid avastusi tuleb läbida. Kasutage psühholoogiat, astroloogiat, esoteerikat ning ärge ehmatage kui uued tahud, mis enda kohta avastate on esialgselt rasked seedida.

Samal ajal tegelete ka maksude, raamatupidamise ning ressursi haldusega. Siin on tehtud vigu, mis tahavad parandamist. Tehke rahulikult plaan ning järgneva kuu jooksul oleks vajalik “käed küljes” lähenemist.

Ülemus või töökaaslased (ka Teie enda tööalased pingutused) aitavad edasi liikuda. Mõni meeldiv üllatus on nädala keskel võimalik.

Nädala teises pooles tegelete sisemiste hirmudega, mis võivad lausa unenägudes terveneda.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Paljud Vähid on järgneva kuu jooksul läbirääkimistes. Nii tööalaselt kui ka suhetes. Oluline on varuda kannatust. Kui tegemist on lepingutega siis tuleks kindlasti detailidesse süveneda. Pigem mitu korda ja rahulikult kui paari nädala pärast uuesti.

Olge selged selles, mida Teie pakute ning mida Teile vastu pakutakse. Siis on hiljem vähem arusaamatusi. Nii romantilistes suhetes kui äris. Vanad partnerid on nii mõtetes või saadavad sõnumeid! Valmistuge selleks emotsionaalselt!

Keegi annab õigusalast nõu või toob mõni mentor abi. Õpetajad samuti. Konsulteerite suhtenõustaja või spetsialistiga.

Nädala lõpus on partneriga sügavad vestlused, võimalus intiimseteks momentideks kui saate armukadedusest üle.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Keskendute oma rutiinidele ning muutusi tuleb teha. Kas on tööalaselt kiirem aeg, aga peate igal juhul oma päevase korralduse üle vaatama. Hea oleks siin panna kindlad ajad näiteks trenni tegemiseks, õppimiseks, töö tegemiseks ning ka kodusteks tegevusteks. Nii saate kohustuste koormaga paremini hakkama. Loodan, et alustasite eelmisel nädalal Uue Kuu ajal sõltuvustest vabanemist! Kui ei siis veel jõuate!

Probleemsed olukorrad tahavad nüüd lahendusi. Vestlusi ja vaidlusi võib esineda. Edasi tagasi üksteisele palli põrgatamist jagub. Jälgige mida teine pool Teist soovib ja tahab. Nii leiate lõpuks ka soovitud ühise keele.

Abi esoteerilistest allikatest või varjatud isikutelt aitavad Teil selle kõigega hakkama saada.

Nädala lõpus loete midagi olulist või leiab aset hinge läbistav vestlus.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Teie enda planeet on mõnda aega retrograadis. Võite tunda teatud määral väsimust. Asjad liiguvad perioodil aeglasemalt. Aeg enda sisse vaadata.

Loovad hobid ning äri tahab rohkem tähelepanu. Projektid lähevad LIVE jaanuari teises pooles. Nii kaua pingutage ja parandage vead – tulemused on hiljem paremad ning silma paitavad.

Romantilised huvid saadavad sõnumeid ning mõni endine partner libiseb nii muuseas “kuidas läheb” tüüpi lähenemisega Messengeri. Periood on Teile antud, et suhted üle vaadata. Ka lastega (neil kel juba on) rohkem tegemist. Esimesed sõnad või rohkelt kohtumisi mänguväljakutel -ning tubades.

Loovat energiat on Neitsitele momendil jagatud kopaga. Loodan, et kasutate seda! Kui ei siis see on märguanne oma näpukesed ning peake tööle panna!

Nädala teises pooles on nii kirge kui ka armukadedust.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kõik mis on kodus tegemata – nüüd on aeg asjad korrastada või isegi parandada. Kas on mõni mööbliese kokku panemata ning seisab kastis. Või tahab kaaslane pilti seina riputada ja selleks on Teie abi vaja. Toimetamist jagub!

Sügavamal tasandil tegelete küsimustega nagu “Kas oleme siin ikka õnnelikud?” või “Mida mul üldse õnneks ja turvatundeks vaja?”. Teemaks on kindlasti ka Teie karjäär ning tööalased toimetused. Miks ja kuidas edasi? Võtke järgnev kuu, et korralikult ja praktiliselt kõik teemad üle vaadata. Palju Kaalud peavad ka kolimisega tegelema. Vestlused koduste ning emaga.

Meeldivaid tundeid ning emotsioone aitavad luua trenni rutiinid ning loov lähenemine kodustele projektidele. Nautige mõnda meeldivat einet!

Intensiivsed vestlused ja suhtlus nädala teises pooles – just perega. Võtke aega ja olge kohal ning üksteise jaoks olemas. Siis on lihtsam!

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Olete justkui sotsiaalmeediasse aheldatud – tegemist on seal palju. Teised Skorpionid tegelevad veebilehtede ning müügiga. PR ja turundus. Kohati keeb kõik see üle ning aju jookseb kokku. Võtke pause ning planeerige oma tegevusi. Järgneva kuu jooksul on neid palju!

Sõitmist, askeldamist ja suhtlust – kõike on. Annan Teile kaasa ühe soovituse – kui kõike saab pähe liigselt siis kirjutage see enda seest välja. Tehke liste ja kasutage to-do äppe. Aitab Teile paremini oma aega planeerida.

Loovad tegevused romantiliste partnerite või lastega. Võimalusi selleks luuakse. Näiteks koos mõne ägeda filmi vaatamine või lausa ise kunsti loomine!

Nädala lõpus on suhetes tunda sügavamat nooti. Peate ise otsustama – kas manipulatsioonid või intiimsus? Kas väljendate ennast selgelt või kasutate selleks “erinevaid salapäraseid taktikaid”.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Alustan positiivse poolega – võimalik, et Teile tagastatakse mõni võlg või ese, mis laenati juba ammu. Avastate kontodelt rohkem raha kui arvasite seal olevat.

Aga teatud rahutus või segadus materiaalse poolega siiski eksisteerib. Vaja on organiseeritud lähenemist. Kuidas saaks efektiivsemalt oma ressurssidega majandada? Järgmise kuu jooksul leiate küsimustele vastused. Mis on peamine – võtke rahulikult! Tuleks kasutada selget ja kainet mõistust!

Koduste ja perega veedetud aeg annab samuti tuge. Kohati isegi otsest materiaalset toetust.

Nädala teises pooles on võimalikud lisasissetulekud või leiab aset oluline vestlus just rahaga seotud teemadel. Siin võib esineda ka hirme või lausa kadedust.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kes Te üldse olete? Ärge laske ennast minu urgitsevast küsimusest ehmatada. Aga see on küsimus, millele peate järgneva kuu jooksul vastuseid otsima. Sigimise ja sagimise keskel leiate kindlasti aega enda sisse vaatamiseks. Kas see on tõesti see mida ma tahan?

Siin on Teie võimalus haarata härjal sarvist – aga mida ma siis tahan kui mitte seda? Kui sisemised uuringud kõrvale jätta siis on suhtlemist, sõnumite saatmist, emaile jms kõvasti. Müük, äri, PR, jms turunduse ja interneti seonduv tahab tähelepanu!

Ammutage ideid teistega vestlustest. Koostöö tiimides sujub hetkel paremini. Tunda on üksteise mõistmist.

Nädala lõpus leiavad aset sündmused ning sisemised arusaamised, mis lausa penetreerivad hinge sügavustesse. Kindlasti ei pea need ainult negatiivset laadi olema. Esineb ka sügavat intiimsust just neil, kes selle jaoks ukse avavad!

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Aeg varjatult toimetada ning teha sügavat uurimustööd! Võtke ette mõni huvitav teema ning pühenduge sellele. Avastate palju ägedat ning aset leiavad isegi vaimsed avanemised. Elavnevad unenäod.

Teised Veevalajad näevad vaeva ning parandavad kulisside taga vigu – just seal kus keegi ei näe. Projektid saavad valmis jaanuari teises pooles. Tööd jagub kõvasti ning isegi puhkehetkedel sirutab käsi telefoni või arvuti järele.

Materiaalsed sissetulekud, mis on seotud välismaalaste või kaugetel maadel toimetamisega. Või veedate aega kuskil rannas lösutades ning head sööki ja jooki nautides.

Alateadlikute protsesside avanemine ning suhtlus võimukate isikutega leiab aset nädala teises pooles.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Suured projektid hakkavad valmis saama, aga selgub, et on vaja teha muudatusi – nagu ikka siis viimasel hetkel. Teised pingutavad järgneva kuu jooksul ja avaldavad oma loomingu just jaanuari teises pooles.

Palju Kalad hindavad olukorra ümber – kindel, et just selle suunas on ÕIGE liikuda? Ja kas just nende inimestega? Kas tõesti olen need sõbrad enda ellu valinud? Äkki pole vigagi? Uusi kontakte lisandub ning ka vanad head tuttavad võtavad ühendust. Just nagu välk selgest taevast – “Temaga pole küll ammu rääkinud” on sõnad, mida kasutate järgmise kuu jooksul mitu korda.

Meeldiv suhtlus nädala esimeses pooles ja keskel – saate üksteisest aru ja sõbrad on meeldivate tunnete allikaks.

Nädala lõpus võib omavahel esineda kadedust või isegi haavatuid tundeid. Suhte sügavamale viimine on nurga taga – peate mõlemad selle valima siis on see võimalik. Olulised ja ressursse omavad kontaktid jõuavad Teieni.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Häid jõule kõigile SinuHoroskoop.ee lugejatele! Oleme tänulikud, et olete meiega!

Nädal algab tõsisemas meeleolus. Pärast pühi ja pidustusi tuleme reaalsesse maailma tagasi. Tunda on praktilisuse hõngu. Meeleolud on maandatud ning kohati isegi liiga tumedad.

Mõtleme rahale, tööle ning kuidas saaks veel natukene pidutseda ja nautida.

Nädala teises pooles läheb retrograadi Merkuur. Merkuuri retrograadist ning selle tähendusest kirjutasin pikemalt antud postituses.

Segased suhtlemised, probleemid tehnoloogiaga, pidev kohtumiste ja reiside ümber planeerimine, viimase hetke muudatused, erinevad väikesed ärritused ja segadused igapäevases elus on kindlasti (just eriti) varju perioodil teemaks. Retrograadi enda ajal tegevus tihti aeglustub ja protsessid on rohkem privaatsed (ka inimese sees toimuvad). Merkuuriga käib kõva uurimistöö ja ka teatud määral minevikku vaatamine.

Seekord toimub retrograad just Kaljukitse tähemärgis.

Merkuuri retrograad 2022-2023 Kaljukitses

Merkuuri retrograad kestab 30.12.2022-1801.2023.

Panin kokku antud retrograadiga seotud olulised temaatikad ning märksõnad.

  • Palju organiseerimist – uuesti ja uuesti.
  • Plaanide muutumine karjääris.
  • Teeme to-do liste ja peame neid pidevalt muutma ning täiendama. Tegemist on palju.
  • Planeerimine töö juures, toimetamine kulisside taga – pärast retrograadi läheb jälle kiireks. Ehk siis jaanuari teises pooles. Projektid saavad valmis ja aeg need avaldada.
  • Hea aeg peatuda ning vaadelda kuhu peaksite tööalaselt liikuma? Mis on just need vundamendid, mis on mõranenud ja mida peaks tugevdama?
  • Läbirääkimised. Näiteks tööintervjuud või vestlused uute positsioonide ning kohustuste vastu võtmiseks.
  • Iga päevased tegevused tunduvad koormavad – neid on palju.
  • Mõtted on tõsised ja keskendunud tööle ning saavutamisele. Tahame tugevaid struktuure luua, mis võtab aega, planeerimist ja pidevat vigade parandust. Tulemused perioodi lõpus.

Suhted

Suhetes saab praktiline ja maine lähenemine kosutust. Partnerid näitavad lisaks tõsidusele üles ka heatahtlikku lähenemist. Näeme teisi pigem heas valguses.

Oleme veel pühadest altid erinevatele naudingutele. Teatud sisemised piirangud ning minimalism kukla taga koputab, aga lubame endale veidi rohkem. Mõni hea film, SPA külastus, söök, jook või mõnus hullamine voodis.

Üksteise mõistmist on tavapärasest rohkem. Teatud sünkroonsus eksisteerib. Isegi väiksemad kriitika noodid püütakse kinni ning lepitakse kiiremini. Ajutiselt on suhetele tervendav aeg (paar päeva) – usun, et meil kõigil väikest puhkust ja pausi vaja.

Suhtlust ja vestlusi jagub samuti. Mõtleme palju suhetele. Vestlused, mis on jäänud pidamata saavad järgmiste nädalate jooksul peetud.

Nädala lõpus kisub intensiivseks. Tekib armukadedust, hirme – kas ma ikka olen tema jaoks piisav? Kas tal on keegi teine? Esineb võimumänge ja manipulatsioone. Kinnisideed potentsiaalsete partnerite pärast või käib seksuaalne iha üle pea.

Kui võimalik siis olge omavahel avatud – öelge nii nagu on! “Mul on hirm, et jään Sinust ilma!” on palju parem kui hakata kaaslast kontrollima või häbistama.

Nädala teine pool lubab sügavat lähedust, aga ainult siis kui oleme selleks valmis! Just siis kui oleme nõus olema haavatavad ning tunnistama ausalt omi vigu suureneb lähedus.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog