fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 18. detsember – 25. detsember 2022

Siin on Sulle nädala horoskoop 18. detsember – 25. detsember 2022 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit!

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Enesekindlus suureneb ja kohati isegi liigselt. Tunnete järsult, et kõik oleks justkui võimalik. Arvate, et suudate kõike (eriti just tööalaselt) saavutada. Enne seda võite korraks kahelda “Kas tõesti mina?” Aga teades Jäärasid – siis kindlasti Teie!

Meeldivad olengud ja koosviibimised töö juures ning töökaaslastega. Söök, jook ja väike tähistamine. Pärast rasket aastat – kulub kõigile marjaks ära.

Pärast pühi – uued algused tööl, kärjääris ning ülemustega. Kasutage siin loovat mõtlemist ning “teistsugusena” tunduvad ideed ära. Planeetidel on siin Teile üllatus varuks!

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Unenäod ning kõiksugune privaatne tegevus kulisside taga (ka vaimsed praktikad) saavad nüüd hoogu juurde. Teadvus avardub ja vaikne optimism tuleviku osas tekib samuti – võimalik, et mõne targema ja liigselt positiivse välismaalase näol.

Hea oleks Uue Kuu ajal korrastada oma mõttemaailma. Miks ja millesse ma usun? Kas need ideed ja arusaamad ikkagi viivad mind edasi? Või on see tee, mis on sillutatud kannatustega? Aeg teha korrektuure.

Isa, mentorid, õpetajad või välismaalased toovad Teieni mõne meeldiva sündmuse või naudingu. Olgu kasvõi kommikarbi või mõne muu kingituse näol. Ootamatu on see igal juhul!

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Kas kontole potsatab priske jõuluboonus tehtud töö eest? Tasuks ennast maandada ja loota parimat! Aga mitte pettuda kui meeldiv üllatus on väiksem kui loodetud.

Emotsionaalselt võib kõikumisi esineda – väike minikriis Teie sees. Võite selle isegi alla suruda ja hiljem tegeleda. Kaksikutele omaselt – kui on keerulisem moment siis asuge praktiliselt organiseerima ning tehke plaan kuidas olukorrast võitjana väljuda.

Loovad ideed kuidas enda ja teiste ressursse hallata ning mõtted esoteerilistelt aladelt karjääri edendamiseks. Alateadvuse avanemine koos mõne nõustajaga või ka unenägudest aitab vabaneda sisemistest haavadest. Sissetulekud börsilt jms allikatest.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Uued algused suhetes ning partnerlustes. Kaaslane toriseb tavapärasest veidi rohkem, aga usun, et arvestades ülejäänud toetust – leiate pärast Uut Kuud ühise keele.

Sõbrad üllatavad Teid ja aset leiab tore koosviibimine, kus söök ja jook voolab mõõduka nautimise käigus.

Paljud vestlused, mis antud nädalal aset leiavad annavad ideid edasiseks. Olge avatud ka “teistsugusele” mõtlemisele.

Keegi kõrvalt toetab, et suudaksite oma karjääri ning töö juures toimetamist positiivsemas valguses näha. Mõni oluline kontakt või võimalus jõuab Teieni.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Kõik Lõvid saavad jõulude ajal ekstra doosi enesekindlust, mis on minimalistlikult maandatud. Usun, et Teile, “suure lakalistele”, – just õige tasakaal. Usute, et kõik raskused ja probleemid saavad ikkagi lahendatud ning selleks on võimalus isegi praktilises reaalsuses.

NB! Lõvidele on Uus Kuu Kaljukitses üks aasta parimaid aegu, et jätta hüvasti sõltuvustega ning alustada trenniga! Kasutage seda!

Palju muutusi ning enamasti meeldivaid leiab aset ka töö juures. Kas on tegemist niisama toidu ja söögi nautimisega või siis hoopis põnevamad arengud. Hetkel tundub, et kõik on võimalik. Samuti ka tervenemine sisemiselt.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Seksuaalset energiat jagub momendil kõvasti – täiesti sobiv on see kulutada ka loovatele tegemistele. Eneseväljendus on tavapärasest reserveeritud ja tagasihoidlikust muutumas julgemaks. Soovitan Teil seda aega kasutada! Eriti kui on vaja kuskil esineda või tähelepanu keskpunktis olla.

Pärast 23. detsembrit on hea alustada ka uute projektidega – energia on Teile selleks justkui loodud. Pinnas on laotud – kas julgete ka hüpata?

Isa või mõni välismaalane (isegi näiteks kursusekaaslane) võib üllatada pisikese kuid ägeda kingiga.

Partneritega ideid vahetades või põrgatades avanevad täiesti uued dimensioonid, mis tasuks ka maa peale tuua!

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Suurenevad kontaktid ja hea aeg kohtumisteks ning läbirääkimisteks. Suhted ja partnerlused saavad paitava kosutuse Jupiterilt. See omakorda tõstab emotsionaalset seisu ning kõnnite ringi mõnusa kindlusega. Vaadake, et liiga ülbeks ei lähe!

Uued algused, mis seotud kodu, ema ning emotsionaalse turvatundega. Kus tahate elada? Kas kodu hakkab väikseks jääma ja oleks aeg vahetada? Sobiv hetk kodu koristamiseks ning asjade ümber tõstmiseks. Organiseerige enne pühi!

Keegi kodustest üllatab ägeda eseme või maitsva toiduga. Kõik see lisab positiivsetele emotsioonidele hoogu juurde. Sissetulekud klientidelt või tänu finantsturgudele võimalikud. Ideed ja mõtted kuidas oma päeva totaalselt teistmoodi struktureerida tulevad vestlustest perega.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Mõtlete endast palju ja miks ka mitte. Tavapärasele kriitilisele ning kohati negatiivsele Skorpionile on hetkel planeetide poolt jagatud pigem positiivsed mõtted. Palju on suhtlust ja sotsiaalmeedias toimetamist. Või siis väikestes gruppides tähistamist!

Kui olete alustamas uut blogi või ärilist tegevust – pärast 23. detsembrit on selleks õige aeg!

Plaanite kaaslasega mõnda sõitu või lühikest reisi, mis võib isegi tulla üllatusena. Romantilised ja tundelised sõnumid on samuti meeli ülendavad. Usaldage oma loovust ja geniaalseid ideid. Võivad isegi Teid ennast üllatada.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Veel on Amburite aega! Jõudu ja jaksu on. Julgust ja enesekindlust jagub. Nädala teises pooles süstitakse Teisse veelgi rohkem energiat. Kindlasti ka seksuaalset laadi! Võimalused enne jõule mõni silmarõõm kohtingule viia või ise kutse vastu võtta!

Sissetulekud võiksid pärast Uut Kuud suureneda. Teatud kalkuleerimised peate tegema. Kuhu ja miks just see raha läheb? Ning kust juurde tuleb? Ajage siin asjad praktiliselt korda ning pange käed külge.

Tänu raha asjade organiseerimisele näen siin võimalust, et avastate mõnel kontol rohkem raha või on üllatuseks tegelikust hoopis parem seis. Huvitavad ning fantaasiarikkad vestlused kodustega. Suhtlus on hetkel Neptuuni poolt paitatud ja heatahtlik.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Lõpuks ometi! Aeg on just Kaljukitsedel astuda tähelepanu keskpunkti ja võtta laval juhtpositsioon. Teie aeg on käes ja seda toetab veel Jupiter. Enesekindlust, särtsu, šarmi ja kõike muud kihab Teist hetkel kõvasti. Nautige!

Samal ajal peate sisemuses tegelema uute algustega. Kuhu edasi? Kas olete rahul? Võtke enne 23. detsembrit mõni vaiksem moment enne kui siginaks ja saginaks läheb!

Mõnusad olemised laste ja romantiliste partneritega. Keegi üllatab kingiga kellelt seda poleks oodanud! Kindlasti peaksite oma intuitsiooni kuulama. Mõtted on vägeva loovusega immutatud.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Tahaks mõnda aega veel puhata ja pigem kulisside taga toimetada. Palju sahmimist, millest ka Veevalajad ei pääse. Kui võimalik siis võtke kiires toimetamises aeg vahepeal maha ning puhake kuskil mõnusas metsamajakeses või näiteks maal.

Vabanemine alateadvuses, mis aitab hiljem ka mujal edasi liikuda. Unenäod on momendil informatiivsed ja leiate sealt endale vajalikke arusaamu. Kui võimalik siis kasutage meditatsiooni ning teisi vaimseid praktikaid just Uue Kuu ajal.

Pereliikmed üllatavad kinkide ning oma kohaloluga isegi kui tahtsite see aasta jõulud omaette veeta. Olukord on pigem Teile mokka mööda.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Teie kohalolu sotsiaalmeedias suureneb ning võite näha ka rahaliste vahendite suurenemist. Optimismi hetkel jagub. Uued ja olulised kontaktid, kes elus edasi aitavad hüppavad järsku Teie sõnumitesse ja DMidesse.

Olete teatud inimestest väsinud ja nendega koos tulevikku ei näe. Eks tulevad ka uued sõbrad ja tutvused nagu lubatud!

Mõnus ja nauditav suhtlus sõpradega – vahetate pühadesoove ning kingitusi. Paljudel Kaladel on reaalne võimalus ka töö juures boonust saada. Intuitsioon ja selgeltnägemine on hetkel “põhjas”! Usaldage ennast rohkem!

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Uus nädal toob uue jõu ning energia! Suureneb teotahe ja suuremeelsus. Kohati liigagi, aga pühade ajal pigistame silma kinni!

Enesekindlus paljudel kas laes või selle lähedal. On tunda teatud optimismi ja isegi heatahtlikkust. Kes veel jaksavad siis saavutamiseks ning asjade tegemiseks on energia olemas.

Mõtted ja meie lendlevad ideed peavad leidma fantaasia ning reaalsuse vahel tasakaalu. Võimalus on meile loodud. Saame antud mõjutusi kasutada nii loovates protsessides kui ka tuues korporatiivsesse keskkonda pisut “kastist väljas” mõtlemist.

Head soovivad sõnumid ning üllas suuline väljendus on antud nädalal samuti teemaks.

Uus Kuu Kaljukitses

Nädala teises pooles leiab aset Uus Kuu Kaljukitse tähemärgis.

Uus Kuu toob alati uued alguses. Enne seda – mõned asjad lahkuvad või saavad üles turgutatud.

Tõsine ning maine Uus Kuu Kaljukitses toob meieni järgmised teemad:

  • Uued algused töö juures, karjääris, äris, valitsuses, riigiametites, korporatsioonides.
  • Hea oleks Uue Kuu ajal oma elu organiseerida ning korrastada. Loobuda vanast mis pole enam vajalik.
  • Äärmiselt sobiv tegevus on Uue Kuu Kaljukitses ajal koristamine. Enne pühi kõik korda!
  • Valitsuste lagunemine ja uute moodustamine. Uutes organisatsioonides ja ettevõttetes töö alustamine (kohati ka lõpetamine).
  • Märgata on praktilist optimismi (Jupiteri kvadraat) ja rahvusvaheliste kokkulepete sõlmimist (riikide ja organisatsioonide vahel).
  • Joviaalsus ja jõulutunne võtavad üle, aga kuskil kuklas terendab reaalsus.
  • Meie materiaalse elu vundamendid tunduvad õhukesed (teatud lootus siiski siin on) ja otsustame hiljem selle tugevdamiseks tegutsema hakata.
  • Tõsidus ja praktilisus vahelduvad suurte ning positiivsete tunnetega. Peame kahe maailma vahel tasakaalu leidma.

Suhted

Üldiselt jätkub juba eelmisel nädalal mainitud maine ning praktiline lähenemine. Nädala keskel (kolmapäev ja neljapäev) jõuavad meieni meeldivad üllatused!

Kingitused, kaardid, meeles pidamised või lausa kutsed sotsiaalsetele üritustele.

Romantilised partnerid leiavad aega ja vahendeid, et meid mõne meeldiva ja materiaalse esemega turgutada.

Üldiselt on energiad veel madalad, aga mõistlikkuse piires saame ka 2022 aasta jõule nautida.

Käige väljas söömas, nautige massaaže ja head toitu. Kinkige ehteid ja musikaalseid kogemusi. Loomulikult enda personaalsetest võimalustest lähtudes.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog