fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 12. veebruar – 19. veebruar 2023 – Halb või hea?

Siin on Sulle nädala horoskoop 12. veebruar – 19. veebruar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Müstilised unenäod, toredad linade vahel hullamised, mõnulemine privaatselt ja fantaasia avanemine. Kõik see ootab nädala keskel Teid ees. Tendents reaalsuse eest põgeneda – tundub teine liiga keeruline.

Raskused eesmärkide poole liikumisel. Saate need ületada sõprade ning tuttavatega konsulteerides. Olge siin ise Jääradele omaselt aktiivne lahendusi otsima. Ärge laske ennast ajutistest kohustustest või probleemidest heidutada. Keskenduge “Mida ma siin teisiti teha saaks?” ja asjad hakkavad lahti rulluma.

Sügav uurimustöö või abilised kulisside taga aitavad karjääris edasi.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Võite ennast nädala keskel uimasena tunda – hõljute maistele Sõnnidele harjumatult kuskil eeter tasandites. Kunstilisele väljendusele on mõjutus Teie jaoks kindlasti soodustav. Eesmärgid võivad kergelt segased olla, aga teistega rääkimine toob selgust.

Rapsimine ei aita ja seda Teile nädala teises pooles öeldakse. Raskemad kohustused töö juures või ülemus annab koormust juurde. Kaval ja loov lähenemine aitavad.

Nädala lõpus olete teisi sügavalt penetreerivad – intuitsioon on hea. Olulised arusaamad ja uued teadmised tulevad.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Meeldivad sündmused töö juures (teatud ekstreemsetel juhtudel võib esineda ka negatiivset laadi olukordi). Üllatate oma sarmika ja geniaalse lähenemisega. Olge ettevaatlikud kui keegi peaks ülemeelikult millegi suhtes optimistlik olema – pigem tõmmake pidurit.

Keegi salvab sõnadega või on mõni mentor kriitilisem. Palju sõitmist või toimetamist, mis tundub raske. Sõbrad ja olulised kontaktid aitavad.

Olulised nõupidamised ressursside haldamises – keegi tuleb ja aitab näha sissetulekuid seal kus poleks enne osanudki!

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Loodan, et paljud Vähid on juba päikese all või leidnud endale teised võimalused puhkamiseks. Energiat selleks on jagatud, et saaksite vähemalt mingil moel reisida. Kes kodumaad väisavad – Teil on võimalus õpetajatega konsulteerida. Info võib olla ühest küljest hämmastav ning teisest küljest naiivne. Peate siin ise pärast emotsioonide maandamist otsustama!

Raskusi võib esineda finantsidega. Peate tegema mõne lisakulutuse või olete üldiselt sellel alal momendiks piiratud. Appi tõttavad kas vanemad või keegi töö juurest.

Sügavad vestlused kaaslasega, mis on tulevikku suunatud. Mis ta üldse sellest arvab? Võiksite küsida!

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Sissetulekud klientidelt on endiselt teemaks – lubage neile kindlasti ainult seda, mida suudate ka pakkuda! Avastused esoteerilisest maailmast ning äkki leiate aega ka seksimiseks.

Teatud väsimus võib Teid uuel nädalal kimbutada. Olete palju teinud ja jõudnud. Keegi laob veel kohustusi kukile. Võimalik, et partner ise või näiteks kliendid. Kuulake neid ja olge avatud vestlusteks – avaneda võivad uued uksed. Nii vaimselt kui füüsiliselt.

Teie hästi organiseeritud rutiinid toetavad ja rahaliselt võiks uue nädala lõpp tuua ka vahendite suurenemist.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Kaaslasega üksteise nautimine on nüüd võimalik. Suhe on üldiselt “õnnistatud”. Kohati võite ise põgeneda või on partner nii hõivatud, et teda justkui polekski. Kuulake muusikat, minge koos vanni ja tehke koos midagi loovat!

Tööd on palju – samas keegi pidurdab. Toimetage Teie nii palju edasi kui võimalik. Teie enda sisemine jõud toetab Teid. Kasutage seda!

Seks, intiimsus ja sügavad vestlused – nädala lõpus lisandub veelgi suhtele toetavad energiat juurde. Lähedus ka lastega.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Kipute küll söögi ja joogiga liialdama, aga miks mitte? Nautige, aga pidage suurt pilti silmas – pole vaja lolliks minna! Head suhted töökaaslastega. Kui on keegi, kes on minevikus eksitanud – olge tema poolt öeldu suhtes ka praegu kriitiliselt meelestatud. Trenn pakub pigem mõnu, aga väga ei viitsi teha! Minge näiteks ujuma.

Ettevõtmistes ja loovates projektides selgub midagi, mis pidurdab. Peate rohkem tegema kui arvasite. Rahulikult edasi ja siis jõuate lõpuks ka sihini. Partnerid aitavad – rääkige nendega.

Nädala lõpus saabub sügavat energiat ja jõudu. Seda saate kasutada nii töös kui ka kodus ennast hästi tundes.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Lastega kodus mängimine ja joonistamine – samuti ka enda loovad projektid. Need kõik saavad jõudu juurde. Võimalused romantiliste partneritega linna peal restoranides kolamiseks. Olge mõnuainete ja alkoholi manustamisega ettevaatlikud. Võite liialdada!

Suhtes võib esineda lahkhelisid või on partner lihtsalt koormatud teiste teemadega. See põhjustab emotsionaalset tuska. Rääkige omavahel ning tehke ise trenni – see aitab pingeid maandada.

Nädala lõpus võiksid arusaamatused üle minna sügavateks vestlusteks. Need, kes hetkel üksi, saavad energiat kasutada näiteks kunsti või muusikat luues. Loov kirjutamine on samuti soodustatud.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Õnnetunne kodustega ja pere seltsis. Koosviibimistel on juua ja süüa, mis ka emotsionaalset õnne toob. Paljud Amburid kasutavad loovat lähenemist oma kodu sisustamisel ja värskendamisel.

Iga päevases suhtluses on ütlemist. Kriitika nooled lendavad siia ning sinna. Peate palju sõitma ja toimetama, see väsitab. Usaldage oma intellekti ja võimet näha kõiges kõrgemat mõtet. See aitab olukordadest läbi.

Emotsionaalne seis on nädala teises pooles sissepoole vaatav, aga hea. See loob võimalused ka rahalisteks sissetulekuteks. Või lubate endale mõne materiaalse eseme, mis turvatunnet suurendab.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitsed on suhtluses küll karismaatilised, aga teatud müügitaktikad võivad olla liigselt optimistlikud. Hoiduge tagarääkimisest või teiste tahtlikust eksitamisest! Loovat jõudu ja lähenemist võiksite kasutada hoopis mõnel asjalikul viisil.

Finantsid võivad hetkeks olla limiteeritud. Korraks on raske. Siin saate toetuda perele või kodustele. Tehke koos plaane ja mõelge kuidas tulevikus paremini saaks.

Nädala lõpuks on Teid ees ootamas hoopis paremad uudised. Teie sügav läbinägelikkus aitab müügis, turunduses või lausa läbirääkimistel. Vestlustes olete hea kuulaja.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Sissetulekud on suurenenud – samuti ka iha soetada midagi uut. Või anda lausa heategevuseks. Siin kätt ette ei pane – paljudel on abi vaja.

Nädala keskel on tunda raskust. Palju kohustusi ja neid võib isegi juurde lisanduda. Mis seal ikka – tuleb edasi nühkida ja käed “mulda”. Partner võib olla kriitilisem või kergelt heidutatud.

Rahavood suurenevad nädala teises pooles veelgi. Süvenete rohkem ja saate selgeks kuhu seda paigutada. Ärge kiirustage ja kuulake ka oma intuitsiooni.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Tahaks laiselda, mõnuleda, passida, magada ja süüa. Kellel selleks võimalus – andke minna. Mõjutus kestab mõned päevad. Vaadake, et endale liiga ei tee! Kellel jääb nautimisest aega üle – kasutage energiat loovateks projektideks.

Raske on magada – ei lasta puhata. Peate magamismineku aega ja rutiini paremini organiseerima. Olulised vestlused kulisside taga rahaliste vahendite teemal.

Nädala teises pooles liigute julgelt oma eesmärkide poole. Kohati küll varjatult. Sügav suhtlus sõpradega avab üksteisest seni teadmata tahkusid.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Uuel nädalal on meie jaoks varuks vastandlikud mõjutused. Ühelt poolt tunduvad asjad “kole” tõsised. Teiselt poolt vaadates – äkki saab ikkagi (kasvõi kuidagi) asja ja polegi nii hull?

Nädal algab tõsisemates toonides – võib esineda armukadedust ning hingeliselt valusaid momente.

Erilise tähelepanekuna toon välja erinevad petuskeemid! Uuel nädalal ning eriti selle alguses peaksime olema äärmiselt ettevaatlikud. Kui tundub liiga hea – jäta pigem hetkel kõrvale ja ära tee emotsionaalseid otsuseid. Kui keegi helistab, et pangakonto on lukustatud – siis hinga, ütle aitäh ja mine uuri otse oma panga käest kas tegelikult on ka midagi juhtunud.

Kunstnikud, muusikud ja loovad inimesed – Teil on aeg oma andeid kasutada. Uue nädala energia on eriliselt loovatele protsessidele avatud.

Kipume sõltuvuste poole põgenema – eks aeg-ajalt ongi tore ju niisama passida ja filmi vaadata!

Hoiatan ka raha eest hoolitsema – lihtne seda kaotada või teha naiivseid otsuseid. 

Aga kui oskame siin mõõdukalt nautida siis saame nädala keskel mõnusaid kogemusi kamaluga. Hea energia privaatselt lõõgastumiseks. Kellel võimalused – mere äärde, SPAsse, või näiteks kunstiringi! Tehke muusikat ja mõnulege.

Palju suhtlemist sõpradega ja liigne sotsiaalmeedias passimine. Samas kogume teadmisi ja vahetame olulist infot tutvusringkondadega – leidke siin tasakaal. Vestlused tuleviku projektide ning plaanide osas – kuidas oma eesmärke saavutame ja mida selleks tegema peame?

Nädala lõpp

Nädala teises pooles läheb tõsisemaks – ning samal ajal kergitab ennast positiivne vaatevinkel. Näen siin kahte erinevat niiti hargnemas. Mõtted on korraks tuleviku suhtes optimismi nooti tinistamas. Aga miskit ja kuskilt piirab. Raske ja kerge on ühel ning samal ajal!

Loovus ja tegutsemine on nädala lõpus piiratud. Seda enam tuleks nädala esimeses pooles meile antud mõjutusi ära kasutada. Keegi vanem ja väline pidurdab meid.

Pühapäeval, uue nädala alguses ja vana lõpus saame veel õnnistatud rahaliste vahenditega. Või romantiliste huvidega.

Oleme Uue Kuu lähedal, aga sellest juba järgmise nädala horoskoobis.

Suhted

Nädala keskel ja alguses on partnerid justkui “omas mullis”. Võib esineda põgenemist ja soovi omaette olla. Teine pool oleks nagu kadunud. Äkki iseenda teadvusesse? Halvimal juhul on mängus alkohol ja mõnuained.

Siin tasuks omavahel kasutada loovaid tegevusi. Muusika, kunst, joonistamine. Või siis SPA, kino. Midagi kuskil just omavahel ja kulisside taga.

Endiselt on suurem oht, et inimesed sattuvad armukolmnurkadesse. Loodan, et suudate seda vältida!

Täiesti nädala lõpus saadetakse veel seksuaalset jõudu ja intiimsust. Hea aeg omavaheliseks läheduseks ja üksteise sügavamate tahkude välja kaevamiseks. Avastate partneri kohta midagi sellist mida ennem ei teadnud! Pigem positiivset!

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog