fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 5. veebruar – 12. veebruar 2023 – Valmistume üllatusteks!

Siin on Sulle nädala horoskoop 5. veebruar – 12. veebruar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Alateadvusest ning kulisside taga sünnivad ideed, mida soovite avalikkuse ette tuua. Toetavad vestlused ülemuste või töökaaslastega, mis aitavad karjääris häid otsuseid teha.

Näen Jäärade jaoks tugevat potentsiaali, et Teie ukse taha potsatab “ei tea kust” üks meeldiv üllatus just materiaalsete sissetulekute või esemete näol. Või õnnestub Teil kaaslasega veeta tore nädalalõpp SPAs.

Nädal lõppeb tööalaselt süvenedes. Uurite erinevaid võimalusi ning kaalute millisel teel peaksite jätkama. Kas oleks hea aeg omandada uusi teadmisi ning kindlust uue sertifikaadi näol?

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Loov lähenemine õpingutes ja uued teadmised, mis algselt tunduvad liiga lennukad. Hiljem suudate need enda jaoks pragmaatiliste Sõnnidena lahti mõtestada. Just nii, et saaksite väärt infot ka materiaalses reaalsuses ära kasutada.

Olete särtsu täis ning õnnestub ka sõpru sellega nakatada. Üllatav koosviibimine või ühistegevus. Olete ise algatajaks!

Nädala teises pooles on jällegi aeg lugeda filosoofilisi tekste ning uudistada Momondos (või mõnel muul lennupiletitega tegelevas veebilehel) – kes pühendunult otsib see leiab!

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Esoteerika avarustes kolamine ning alternatiivsete nõustajatega konsulteerimine aitab Teil karjääris teha loovad sammud edasi. Kohati sürreaalsena tunduvates mõtetes on tegelikult ka reaalse elu jaoks vastuseid!

Olulised ja toredad sündmused töö juures. Nagu välk selgest taevast viivad kolleegid välja sööma või üllatatakse Teid mõne soovitud projektiga.

Nädala lõpp võib mööduda tumedama varjundiga. Pigem on see võimalus iseenda sisse vaatamiseks. Võimalused maksude jms ressursi haldusega tegelemiseks.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Põrgatate partneri või mõne olulise inimesega reisimõtteid. Vestlustest kooruvad välja lennukad ideed, mis ka üldiselt elus maailmapilti avavad. Hea on nädala alguses usaldusväärsete isikutega maailmaasju konsulteerida.

Mõtetest ja vestlustest saavad ootamatud kõned! Keegi on sõpradest piletid soetanud ja reisimisest enam pääsu pole! Või on omavahel oodata vägevaid ning lahedaid koostegemisi. Võtke siis äkiliselt tulevad võimalused vastu!

Intiimsed vestlused partneriga toimuvad nädala lõpus. Tuleks hoiduda haavumisest ning valusatest kommentaaridest, mis tähelepanu soovi järgi lõhnavad. Olge sügavad ja ausad.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Rutiinsed tegevused on saamas juurde fantaasiarikast lähenemist. Kas on mõni parem viis kuidas oma päevaste toimetustega hakkama saada? Mis juhtub kui ma teen hoopis nii? Olulised küsimused, mis ka nädala alguses vastuse saavad.

Näete partneri ressursside äkilist suurenemist. Paljud Lõvid, kes tegelevad klientidega – nädala keskel suurenevad sissetulekud ka nendelt!

Kui nädala algus oli fantaasiat täis siis nädala lõpus võiksite kätte saadud infot põhjalikumalt uurida. Süvenege! Kui võimalik siis hoiduge vaidlustest – vastasel juhul võivad lendu minna valusad sõnad!

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Veel viimane nädal kui Neitsi loov energia on täiesti põhjas! Kasutage seda oma projektides täiel rinnal – tulemused on head. See loob võimalusi uuteks partnerlusteks.

Üllatavad sündmused partneriga ja võimalused ka romantiliseks aja veetmiseks. Teete koos reisiplaane ning positiivseid võimalusi nendeks ka tekib. Räägite omavahel ühist keelt ja ka plaanid tuleviku osas haakuvad.

Nädala teises pooles on aeg põhjalikult kaevuda oma käimasolevatesse projektidesse. Seletamist ja haavumist võib olla romantiliste partneritega. Kahjuks ka lastega suhetes. Pärast raskemaid momente on suurema läheduse saabumine tõenäoline!

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Iga päevased väiksed rutiinsed tegevused ning ka naudingud annavad emotsionaalset jõudu edasi liikumiseks. Söömise või trenni tegemise ajal jõuavad Teieni mõtted, mis on reaalsusest kaugel, aga hiljem praktiliselt kasutatavad.

Tervis ergastub ning töö kannab vilja. Sissetulekud klientidelt, mida poleks osanud oodatagi.

Nädala lõpus ronite sügavale hingesoppidesse ja arutlete õnne üle. Kus tahaksite elada ja kuidas? Paljastavad vestlused ning suhtlus lähedastega. Julgus olla haavatav on märksõnaks!

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Skorpionitel tasuks tegeleda loova kirjutamisega – olete ideedest pungil. Kuskile on vaja kõik see loov energia kanaldada. Eriti nädala alguses. Olge teadlikud ja võtke vastu ning mis kõige olulisem – kasutage reaalses maailmas samuti!

Mõnusad ja üllatavad hetked partneritega. Kindlasti jagub ka seksuaalset väljendust. Üks teist teeb midagi, mis lausa jalust rabab!

Nädala teises pooles olete pühendunud kirjutamisele või mõne oskuse õppimisele. Võtke aega! Kui avastate ennast naabrite või sugulastega vestlustes – tasuks oma keelt tagasi hoida!

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Vägev värk! Kuulen Teid juba vaimusilmas ütlemas. Uskumatuna tunduvad ideed ja mõtted rahaliste vahenditega toimetamiseks. Ise ka ei usu, et suudate nii loovalt läheneda. Vestlused perega aitavad kaasa.

Kodused üllatavad mõne praktilise lahendusega või toimetusega, mis ka reaalselt Teid iga päevases elus edasi aitab. Tervise paranemine aitab ka ennast emotsionaalselt paremini tunda.

Nädala esimeses pooles oli rõhk loovatel protsessidel ning rahaga majandamisel – nüüd aeg kõik lennukad mõtted praktikasse panna. Selguvad olulised detailid!

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Oskate öelda just seda mida vaja – intuitsioon juhendab. Fantaasia töötab ja mõtted on justkui looval geeniusel. Tasuks üles kirjutada!

Tänu sellele olete edukad müügis ja turunduses. Kes on loovate protsessidega toimetavas – meeldiv toetus jõuab Teieni. Sissetulekud ärist ja riskantsematest investeeringutest. Partner üllatab romantilise väljasõiduga või saadavad lapsed armsa sõnumi!

Nädala lõpus sisenete iseenda avastamata soppidesse. Suudate teistest lausa läbi näha. Mõni asi teeb rohkem haiget ja saate pihta – aga see läheb kiiresti üle.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Juhatus teejuhtidelt ning unenägudest. Rohkelt ideid oma materiaalse seisu parandamiseks või investeerimiseks.

Pere ja kodused üllatavad Teid seninägematute sündmustega. Võimalik, et isegi materiaalset laadi! Rahaliste vahendite suurenemine teeb emotsionaalse seisu paremaks.

Miks mitte veeta aega privaatselt ning süveneda oluliste sisemiste ja välimiste protsesside lahti mõtestamisele. Soovitan Veevalajatel nädala teises pooles leida endale üksinduses aega – sealt avatakse Teile midagi vägevat.

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Kõik Kalade tähtkujude esindajad peaksid olema valmis väärtusliku info kinni püüdmiseks. See on see, mis aitab unistuste poole püüelda. Olge avatud ka sõpradega suhtlusele (tuttavad jne) – kooruvad ja rulluvad ideed, mis on justkui kullaga kaetud. (Või hõbedaga, et mitte liigselt lasta ennast pimedale optimismile allutada).

Sugulased ja tiimikaaslased vapustavad ning ergutavad toredate sõnumitega. Võimalused lühikesteks reisideks, mis on naudingutele meelestatud.

Nädala teises pooles vaatate kriitilise pilguga üle oma eesmärgid. Siin oleks vaja kannatust ja keskendunud lähenemist. Mõni sõber või tuttav võib sarkastiliselt salvata.

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Uuel nädalal on meile midagi vägevat plaanis!

Uus nädal algab nagu vana lõppeb, Täiskuu mõjutustes.

Kui saame emotsioonid endast välja siis võime nädalaga edasi liikuda. Ees on ootamas nii mõnigi põnev kohtumine meie Päikesesüsteemis

Kergelt frustreerivale Täiskuule aitavad toetust pakkuda Neptuun ja Merkuur. Nimelt on planeedid viimase kuu jooksul kohtunud juba 3 korda samas konfiguratsioonis. Üks aju pool on eeter tasandites ja teine kahe jalaga maa peal. See annab hea vundamendi tuua materiaalsesse ellu fantaasia põhist ja kastist väljas lähenemist. Mõistlik aeg oma loovad projektid organiseerida ja praktiliselt ellu viia.

Nädala keskel on meieni jõudmas mõnus doos Veenust ja Uraani – just nimelt omavahel sekstiilimas…

Mida see võiks meile tuua?

 • Äkilised kuid meeldivad üllatused partneritelt. Üllatab teine mõne naudinguga. Või otsustate seda ise oma partnerile pakkuda.
 • Ootamatud, aga teretulnud rahalised sissetulekud. See on küll ajutine mõjutus, aga Veenus on momendil tugev. Suhtun isegi mõjutusse kerge optimismiga.
 • Hea söök ja jook, mis teeb hea tunde!
 • Hea muusika tekitab ülendavaid emotsioone.
 • Sõbrad ja tuttavad võtavad ühendust.

Nädala lõpp

Nädala lõpp võib momendiks tunduda justkui pimedas metsas kolamisena – aga mõjutus saab kiirelt otsa.

Nädala lõpus läheme oma mõtete sügavustesse ja kaevame sealt välja ideid, mille oleme pikalt alla surunud. Mõjutus on küll lühike, aga pean vajalikuks Teid teatud määral hoiatada. Pluuto ja Merkuuri kohtumisel on mõned nüansid, millest peaksime teadlikud olema.

 • Haavatud ütlemised teiste suunas.
 • Tumedad ja negatiivsed mõtted.
 • Kahtlustame kõiki kõiges. Meid võib tabada kergemat laadi paranoia.
 • Häbitunded.
 • Hea aeg sügavaks ning privaatseks uurimustööks
 • Intiimsed vestlused, aga siin tuleks meeles pidada mõjutuse negatiivseid külge.
 • Kinnisideed ja pingsad mõtted.

Õnneks saab mõjutus kiirelt läbi ning Merkuur pistab varba juba Veevalaja tähemärki. Sellest juba järgmise nädala horoskoobis.

Suhted

Maagiat on meie suhetesse uuel nädalal oodata!

 

Eelmise nädala vaidlustest saame üle ja aeg üksteist üllatada.

Plaanige midagi, mis partnerit kergelt (aga meeldivalt) vapustab. Olge valmis sama vastu võtma.

Restoranid, SPAd, kinod või näiteks mere äärde loodusesse jalutama. Lihtsalt mõned võimalused, mida uue nädala energia meile pakub.

Ühes olen kindel – mõni äge seik on uuel nädalal meile pakkuda!

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog