fbpx
Kuhu Näitab Ühiskonna Pulss Järgmiseks?

Nädala horoskoop 22. jaanuar – 29. jaanuar 2023 – Liigume edasi!

Siin on Sulle nädala horoskoop 22. jaanuar – 29. jaanuar 2023 kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada võimalikult täpne kirjeldus (Tõusevmärk kehtib kõikidel elu aladel, Päikesemärk rohkem materiaalses loomises ning karjääris, Kuumärk kehtib tihti rohkem sisemiste protsesside kohta). Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele, et kõige täpsema kirjelduse saamiseks peaksid (või siis astroloogi abiga) võrdlema oma personaalset sünnikaarti.

NB! Mõned mõjutused eelmisest nädalast on veel aktuaalsed. Mine värskenda oma mälu ning loe eelmise nädala horoskoopi siit.

Üldiste mõjutuste kohta loe siit.

Lisaks tunneme Marsi retrograadi ning päikesevarjutuse mõjutusi. Mine kiika ja loe ka neid postitusi.

Kõikide tähtkujude süvitsi uurimiseks vaata siia.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Jõud hakkab naasma! Jäärade planeet liigub lõpuks edasi ja see on Teile teretulnud vaheldus pärast 4 kuud!

Eesmärgid on endiselt teemaks. Nüüd on aeg täisgaasiga nende poole liikuda. Loovad lahendused, ambitsioon, julgus on uuel nädalal Teie. Kohtumised ja vestlused utsitavad ning lisavad enesekindlust.

“Mina suudan ja teen ära!” on vähemalt nädalaks Teiega. Kohtumised oluliste mentoritega annavad energiat projektidega edasi tegelemiseks.

Veenus toob järgnevate nädalate jooksul võimalused ka puhkuseks. SPAd ning muud kulisside taga naudingud on Teie.

Jäära tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Jäära tähtkuju horoskoopi loe siit »

SÕNN (21. aprill – 21. mai)

Olulised sündmused Teie elus juhtuvad nüüd! Tundus, et liikusite ühel kursil, aga nüüd peate seda muutma. Võimalik, et tegite muutused ka Uraani retrograadi ajal viimase paari kuu jooksul. Nüüd tulemused ja liigute edasi!

Keskendumine läheb Teie jaoks töö ja karjääri peale. Õnneks on Teile selleks kõik jõud uuel nädalal antud. Olete motiveeritud tegutsema ning särama. Olulised nõuanded targematelt. See kõik annab tulemusi ka materiaalsel tasandil, rahaga.

Veenus harmoniseerib suhteid sõpradega ning seda järgmiste nädalate jooksul. Mõnus suhtlus ja toredad tegevused koos.

Sõnni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Sõnni tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAKSIKUD (22. mai – 21. juuni)

Võite uuel nädalal tunda ennast kui Duracelli jänku! Jõud on naasmas.

Tuleval nädalal võivad esineda ka alateadlikud vabanemised – neid on Teil olnud juba kamaluga. Aga ka sellel nädalal temaatika jätkub ning sähvatused teadvuse sügavustest pakuvad “ahhaa” momente.

Mentorid ja õpetajad on headeks nõuandjateks. Nende sõnad innustavad ja lükkavad tegudele. Tahate rohkem teada ning selleks on ka võimalused olemas.

Veenus aitab töö juures. Suhted paranevad järgmiste nädalate jooksul. Koostöö on omavahel meeldiv.

Kaksikute tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaksikute tähtkuju horoskoopi loe siit »

VÄHK (22. juuni – 23. juuli)

Nädala alguses olete tõsisemas meeleolus – teatud raskused tahavad ületamist. Õnneks jagub ka abi – pere toetab.

Tähelepanu vajavad maksud, tuludeklaratsioonid, kindlustusega seotud jms sarnased teemad. Siin on Teil julget pealehakkamist samuti. Pigem tegutsege ja lahendage probleemid. Emotsionaalset kõikumist võib tavapärasest rohkem olla. Peate lahti harutama mõne väiksema kriisi.

Kõigeks selleks on energiat ja abilisi jagatud. Töökaaslased või isegi ülemused pakuvad tarkusi ja teistsugust perspektiivi.

Võimalused reisimiseks järgmiste nädalate jooksul. Filosoofilised raamatud on mõnusaks ajaviiteks ning õppimine on hetkel meeldiv.

Vähi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Vähi tähtkuju horoskoopi loe siit »

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Olete uuel nädalal ja eriti teises pooles Lõvidele omaselt julge ja hakkamist täis.

Suhted on motivatsiooni allikaks. Ammutate nendest jõudu ja enesekindlust. See kõik annab tugeva vundamendi, et oma eesmärkidel sarvist haarata. Hea nädal, et teha oma õpingutes edusamme. Kui olete ise õpetaja rollis siis olete antud nädalal härra või proua “Karismaatilisus”.

Olulised sündmused ka töö juures. Sihid saavad selgemaks, muutusi võib küll olla – kohati äkilisi. Võimalused karjääri edendamiseks.

Veenus aitab Teid klientidelt tuleva raha näol ning ka partneri ressursid saavad turgutust. Intiimseid hetki jagub järgmiste nädalate jooksul samuti.

Lõvi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Lõvi tähtkuju horoskoopi loe siit »

NEITSI (24. august – 23. september)

Asjad hakkavad lõpuks edenema. Väheneb frustratsioon ja tunnete elujõu naasmist. Merkuur on tagasi ja samuti ka Neitsid!

Rutiinid, trenn, dieedid – olete siin pühendunud ja näete tulemusi. Figuur saleneb ja olete ise aktiivselt asjaga kaasas. Kuidas ja mis saaks veel paremaks? Jätkake samas vaimus!

Jõudu ja jaksu on ka tööga tegelemiseks. Uuel nädalal võiksite panna viienda käigu sisse ja julgelt edasi. Tulemused samuti.

Veenus toob suhetesse ja partnerlustesse harmooniat. Mõistmine on parem, läbisaamine on justkui nauding. Järgmiste nädalate jooksul on toetust jagatud.

Neitsi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Neitsi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KAALUD (24. september – 23. oktoober)

Nädal võib alata raskelt – tunnete oma õlul suurt koormat. Teha on palju. Aga tulemas on toetavat energiat.

Olete muutumas Universumi loovaks käepikenduseks. Seda nimelt paariks järgmiseks nädalaks. Seal sees on ka soov maise elu mõnusid kogeda – leidke siin Kaaludele omane tasakaal.

Teie õpingud, õpetajad ja mentorid aitavad sellele kaasa. Liigute kindlalt edasi.

Suhetest õhkab kõrgemat teadvust ja nõu saate ka siit. Kõik eelmainitud annab võimsa tõuke oma ettevõtmistega tegelemiseks ning loovate projektide edasi viimiseks.

Kaalude tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaalude tähtkuju horoskoopi loe siit »

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Nüüd on Skorpionitel aeg tegutseda. Sisemine kriis, mis on mõnda aega kestnud – hakkab läbi saama. Oluline on võtta vastu kindlad otsused ja lõigata oma elust need asjad, mida enam ei vaja!

Teie enda sügav emotsionaalne jõud viib tööl edasi ning aitab iga päevaste “hallide” toimetustega hakkama saada. Abi on Teil olemas.

Näete ka partneri ning klientidelt tulevate ressursside suurenemist. Huvitavad ning kohati vapustavad sündmused Teie partneri elus ja suhetes üldiselt.

Veenus parandab suhteid laste ja romantiliste partneritega. Olete loovat energiat täis ning naudite linnavahel kolamist. Söögid, joogid, restoranid jms on järgmiste nädalate jooksul Teie.

Skorpioni tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Skorpioni tähtkuju horoskoopi loe siit »

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Suhtlemist on endiselt palju. Mõtted ja ideed saavad turgutust. Särate meeskondades ja olete Teisi inspireerivaks jõuks töö juures.

Suhetes ja partnerlustes on veel asjade selginemist ja teatud piiride kehtestamist. Aga selleks jagatakse loovat lähenemist ja kõrgemaid teadmisi. Isegi õnne.

Olge valmis ootamatuteks sündmusteks töö juures ja töökaaslastega. Uudised võivad tulla justkui välk selgest taevast.

Kodustega läbisaamine paraneb ning räägite ühist keelt ema ja teiste lähedastega. Aeg teha kodus kardinate vms värskendus, mis looks meeldivamat miljööd.

Amburi tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Amburi tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Nüüd teate kuhu edasi liikuda – mõtteainet ja suhtlemist oli palju. Aeg tegutseda ja edasi toimetada!

Rahaliste vahendite ning investeeringutega on vaja tegeleda. Nõu ja jõud tuleb perelt. Ka Teie enda emotsionaalne õnnetunne aitab teha paremaid otsuseid.

Tehtud töö kannab vilju. See väljendub nädala lõpus ka rahaliste vahendite suurenemisega. Peate muidugi ennast kahe jalaga maa peal hoidma. Saturn on endiselt Teie rahaga seotud majas – minimalistlik ja korrapärane lähenemine rahaasjades on need, mis annavad tulemusi märtsi lõpus.

Veenus aitab Teil järgmiste nädalate jooksul turunduses, müügis ning ettevõtluses üldiselt. Olete meeldiv suhtleja ja teate täpselt mida ning kuidas vaja öelda.

Kaljukitse tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kaljukitse tähtkuju horoskoopi loe siit »

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Ka Veevalajate elu läheb veidi kergemaks. Uraani retrograadist väljumine tähendab uut värskust ka Teie ellu. Lisaks on käes just Veevalajate hooaeg! Elujõud on tagasi.

Silmad on Teie peal ja enesekindlus on maandatult laes (Saturn hoiab siin veidi tagasi). Suhtlete selgelt ning suurte sõnadega. Need on Teistele kui paitavaks palsamiks, mis nende elu paremaks muudavad.

Kasutage endale jagatud jõudu ja karismaatilisust ära. See aitab edasi nii romantiliste partnerite võlumisel kui ka äriga seotud ettevõtmistes.

Veenus jõuab ühte oma kodudest ning aitab Teid rahaliste vahenditega. Suurenenud sissetulek loob pretsedendi ka kulutamiseks – nautige aga mõõdukalt!

Veevalaja tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Veevalaja tähtkuju horoskoopi loe siit »

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Mõnusad elamused ja sarmikas olek! Kalad saavad Veenuse kosutuse koju kätte. Aeg ennast hästi tunda ja kanda just neid riideid, mis Teie ilu välja toovad. Komplimendid on Teie. Eriti järgmiste nädalate jooksul.

Eelistate pigem kulisside taga toimetada. Seda veel mõnda aega. Tasuks ka eelnevale aastale otsa vaadata. Mis sai tehtud ja mida oleks saanud paremini? Kuhu nüüd edasi? Sisemine vaatlus kestab veel paar nädalat.

See ei tähenda, et poleks võimalik maailmas edasi tegutseda. Teie pingutused hakkavad vilja kandma. Sissetulekute suurenemist on märgata. Kasutage Kaladele omast suurt loovat pagasit!

Kalade tähtkuju süvitsi uurimiseks vaata siia.

Kalade tähtkuju horoskoopi loe siit »

Üldised mõjutused

Lõpuks ometi liigume edasi! Paljud SinuHoroskoop.ee lugejad on kindlasti pidevast minevikus kolamisest väsinud. Asjade venimine ning viivitused on enamusel kopsu üle maksa visanud.

Nüüd siis edasi ning saame retrograadi vaba elu elada paar järgmise kuud. Lõpuks liigub edasi ka Uraan!

Mida see tegelikult meie maises elus tähendab?

  • Jaksame rohkem tegutseda, eriti just tuleviku nimel.
  • Mineviku asemel vaatame uute horisontide poole.
  • Asjad, mis olid “kinni” või võtsid kaua aega – saavad lõpuks liikuma.
  • Kui oleme pingutanud ning andnud endast parima – tulemused erinevatel aladel. Loe juurde siit Marsi kohta ja siit Merkuuri kohta.

Teised olulised mõjutused

Kuigi nädal algab pessimistlike toonidega, on nädalal meile palju pakkuda. Mõned kergendavad ja positiivsed mõjutused on meid ees ootamas. Eriti just materiaalses elus ning tööalases loomises.

Energiat on jagatud kõvasti ja peaksime seda ka ära kasutama. Pärast eelmise nädala Uut Kuud saame hakata julgelt ning isegi jõuliselt oma eesmärkide poole liikuma. Need samad, mis eelmisel nädalal ümber hindasime.

Sõbrad ja tutvusringkonnad innustavad ambitsioonikalt asju elus ette võtma. On palju olulisi ja motiveerivaid vestlusi. Nendest ammutatud info aitab energiliselt ja tugeva vibratsiooniga oma unistusi püüdma.

Enesekindlust on ja tuleb juurde. Juba mainitud isikutelt. Kuna näen mõjutusi nädala keskelt alates – siis hoidke oma ego teatud määral vaos. Oleme ägedad küll, aga see jõud on vaja pärast mõjutusi ka mateeriasse kanaldada. Ehk siis tegutseda!

Suhted

Suhted on algava nädala alguses veel pisut eelmise nädala lõpu mõjutustest pihta saanud. Pole hullu, sest õnneks on abi tulemas. Nimelt rändab Veenus Kaladesse kus talle väga meeldib pesitseda. Seda alates 27. jaanuarist.

Mis see meie jaoks siin maa peal tähendab?

  • Võimalus rohkem nautida. Ka üksteist.
  • Erinevad viisid mõnulemiseks saavad jõudu juurde.
  • Tahame kahekesti pigem kuskil privaatselt aega veeta. Kulisside taga. SPAd, kinod, jms tegevused. Kindlasti ka voodis müramine.
  • Negatiivse poole pealt tõmbume salasuhete poole ning põgeneme sõltuvustesse. Joogi ning söögiga liialdamine on tavapärane.
  • Loovad tegevused saavad kõvasti jõudu juurde. Muusikud, kunstnikud jms isikud tunnevad ennast nagu Kala vees. Looming möllab!

Kutsun Teid siinkohal üles Veenust järgmiste nädalate jooksul mõistlikult kasutama! Kindlasti on tal meile palju pakkuda.

NB! Olen vahepeal lindistanud mitmeid astroloogilisi videoid meie Youtubei kanalil. Mine vaata neid siit!

Ian Altosaar, Vabaduse Astroloog